PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد سیگیت بعد از تعمیر

freevalid
16-05-14, 00:35
با عرض سلام
قبل از شروع اول یه شرح از اتفاقی که افتاد میدم
پاور قبلیم استاد خرابکاری بود تا الان دوتا مادربرد و دوتا رم سوزونده و دی وی دی رایتر رو نیم سوز کرده درش هم با سوزن باز میشه+هارد سیگیت یک ترا رو درست تغذیه نمیکرده و این مشکل تو ویندوز سون به صورت هنگهای دقیقه ای بروز میکرد و بار اخر که کامپیترمو روشن کردم فن سیستم بوی بد سوختگی رو بیرون میداد سریع دکمه پاور رو زدم خاموش کردم تو سیستم ی چک کردم ببینم چی سوخته واویلا لیلی هارد سوخته منو میگی سرمو کوبیدم دیوار نکنه اطلاعاتشو با خودش برده کابل ساتای برق سرش جزغاله شده بود طوری که وقتی خواستم درش بیارم همه سیماش در اومد!

بعداز این اتفاقات تحس پاورcorsair rm650خریدم حالا مونده هارد رو تعمیر کنم دادم تعمیر یارو گفت ای سی بردش مشکل سوختگی داشته و فریمورش نمیدونم چی چی فلش یا اپدیت بشه 40تومن خرج برام داشت بعد گفت که 40تومن دیگه بابت ریکاوری اطلاعات میخواد ک قبول نکردم بعد عصر که اومدم تحویل بگیرم گفتم تستش کنه دیدم ایول هارد سالم و سلامت کار میکنه و اطلاعات سرجاشه و باد نبردش! یه ذرهشم پاک نشده ولی تو نرم افزارhd tune اصلن هیچی نشون نمیده فقط بنچ میگیره
10204

nima_hl
16-05-14, 03:33
سلام

ظاهرا سخت افزار شما دچار یک خرابی شده که فقط با تست دقیق امکان عیب یابی آن امکان پذیر است

اگر این هارد من بود به هیچ عنوان به آن اعتماد نمیکردم و حتما یک هارد جدید تهیه میکردم

حداقل کاری که میتونید انجام بدید تعویض برد هارد دیسک است در غیر این صورت امکان خرابی هارد دیسک وجود دارد

AMD>INTEL
16-05-14, 13:44
مشکل فریم ور هنوز حل نشده . باید با pc-3000 فریم ویرش دوباره باسازی بشه .

freevalid
16-05-14, 15:46
سلام

ظاهرا سخت افزار شما دچار یک خرابی شده که فقط با تست دقیق امکان عیب یابی آن امکان پذیر است

اگر این هارد من بود به هیچ عنوان به آن اعتماد نمیکردم و حتما یک هارد جدید تهیه میکردم

حداقل کاری که میتونید انجام بدید تعویض برد هارد دیسک است در غیر این صورت امکان خرابی هارد دیسک وجود دارد

هارد که کاملن سالمه داره بدون مشکل کار میکنه !چرا تعویض برد؟ فکر میکنم مشکل از فریمورشه که باید اپدیت بشه

freevalid
16-05-14, 15:53
مشکل فریم ور هنوز حل نشده . باید با pc-3000 فریم ویرش دوباره باسازی بشه .
ی توضیح دقیق بدید pc3000چیه؟؟ مگه از تو خود ویندوز نمیشه فریمورو اپدیت کرد؟

AMD>INTEL
16-05-14, 15:56
فکر نمیکنم در موردهارد شما بشه از طریق ویندوز بشه فریم ویر رو اپدیت کرد . pc 3000 هم یکی از دوستان انجام میدهد خواستید شماره تماسش رو میدم .

freevalid
16-05-14, 20:13
فکر نمیکنم در موردهارد شما بشه از طریق ویندوز فریم ویر رو اپدیت کرد . pc 3000 هم یکی از دوستان انجام میدهد خواستید شماره تماسش رو میدم .
شماره تماسو بیخیال مدل دقیق هاردst1000dm003 هست چطور نمیشه؟

AMD>INTEL
16-05-14, 20:39
شماره تماسو بیخیال مدل دقیق هاردst1000dm003 هست چطور نمیشه؟

امتحان کنید . بگردید ببینید تو سایت سیگیت فریم ویرش هست

javadshahvand
16-05-14, 23:07
دوستان یک نکته کلی رو عرض کنم که آپدیت فریمور فقط از طریق دستگاه امکان پذیر هست بیخود خودتون رو خسته نکنید

freevalid
16-05-14, 23:37
دوستان یک نکته کلی رو عرض کنم که آپدیت فریمور فقط از طریق دستگاه امکان پذیر هست بیخود خودتون رو خسته نکنید

خودمو خسته کردم و به نتیجه رسیدم دوست خوب:1. (31):

سایت سیگیت برای مدل هاردم ی فریمور با فرمت اگز برام قرار داده دانلود کردم اجرا کردم ولی نکس نزدم تا فعلا ی بک اپ بگیرم از فایل هام بعد فریم ورو اپدیت کنم
Barracuda (1TB/disk platform) Firmware Update (Only the registered members can see the link)

javadshahvand
17-05-14, 11:05
خودمو خسته کردم و به نتیجه رسیدم دوست خوب:1. (31):

سایت سیگیت برای مدل هاردم ی فریمور با فرمت اگز برام قرار داده دانلود کردم اجرا کردم ولی نکس نزدم تا فعلا ی بک اپ بگیرم از فایل هام بعد فریم ورو اپدیت کنم
Barracuda (1TB/disk platform) Firmware Update (Only the registered members can see the link)

میشه توضیح بدید چیکار کردید تا بنده هم یاد بگیرم؟