PDA

مشاهده نسخه کامل : تعویض LG G2 32GB سفید پک نوروزی(بدون هندزفری بلوتوث) با G2 مشکی ، NEXUS 5 ، HTC ONE

vaziri69
09-05-14, 12:23
سلام به همه دوستان عزیز.

یکعدد LG G2 32GB سفید پک نوروزی(بدون هندزفری بلوتوث) دارم چون رنگ مشکی رو می پسندم می خوام تعویض کنم.

بسیار بسیار تمیز هست و عین اک میمونه،هیچ خط و خالی نداره،برچسب پشت گوشی و روی دکمه پاور و ولوم ها کنده نشده،هندزفری در حد تست استفاده شده،مشمای روی شارژر رو هم هنوز نکندم،خلاصه بگم انگار گوشی اکبند هست.

کاملا سالم و هییییییچ مشکل و ایرادی نداره،گوشی تا 94/11/20 گارانتی اصلی LG (مدیا تک داره)،به اندروید 4.4.2 خاورمیانه هم آپدیت شده.

دوستان گل نظرم روی تعویض فقط با LG G2 32GB مشکی ، LG NEXUS 5 32GB مشکی ، HTC ONE 32GB مشکی هست.

پس فروش ندارم،مگر اینکه قیمتی اعلام می شه چشم گیر باشه،چون هم دلیلی نداره بفروشم و هم بدون گوشی می شم.

- گوشی هایی معرفی می فرمایید مثل گوشی خودم تمیز و در حد باشه

- اگر گوشی G2 مشکی که برای تعویض معرفی می کنید اگر عین گوشی بنده تمیز باشه و تمام موارد یکی باشه سر به سر تعویض می شود،در صورت کمی و کسری اختلاف حساب می شه.

- با توجه به پایین بودن قیمت گوشی های NEXUS 5 و HTC ONE پس بی زحمت مبلغ سر رو خودتون اعلام بفرمایید.

- گوشی NEXUS 5 از سری ساخت 400 به بالا باشه(3رقم اول سریال روی جعبه) و به هیچ عنوان مشکل لقی دکمه و صدا در قسمت ضبط و پخش صدا نداشته باشه

- گوشی HTC ONE حتما ساخت تایوان و سری دولوپر و بدون مشکل زردی صفحه و بنفشی دوربین باشه(کلا بهترین سری HTC ONE باشه)

- ممنون می شم طبق آموزش زیر نوع پنل گوشی HTC ONE تون رو هم بفرمایید:
Only the registered members can see the link

- لوازمی که همراه گوشی هست رو هم بفرمایید.

- مدت زمان کارکرد گوشی.

- در صورت داشتن گارانتی اسم شرکت و مدت باقیمانده رو هم بفرمایید.

*ممنون می شم تمام سوالات رو پاسخ بدهید که دوباره نپرسم(اینطوری راحتتر معامله می کنیم)*

عکس های گوشی بنده:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Shahryar
09-05-14, 12:29
جناب وزیری هر چه سریعتر عکس هاتون را ویرایش کنید و اسم شهر سخت افزار توی عکس ها باید باشه طبق قوانین .

vaziri69
09-05-14, 12:48
جناب وزیری هر چه سریعتر عکس هاتون را ویرایش کنید و اسم شهر سخت افزار توی عکس ها باید باشه طبق قوانین .
سلام.

بنده عذرخواهی می کنم.

انجام شد.

dashtgard
03-08-14, 15:46
بنده g2 مشکی دارم 32 گیگ برای تعویض
rasol_dashtgardyahoo.com

dr pc
11-01-15, 01:39
سلام. قیمت لطفا

Sent from my SM-N9008 using Tapatalk