PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست برای بازی های شبکه ای پر مخاطب و برتر

مسعود ابهری
08-05-14, 22:13
سلام دوستان

میخوام بازی های شبکه پر مخاطب و جذاب رو به من پیشنهاد بدید.

سیستم های من :

WIN: XP SP3

CPU: E5300

VGA: ATI READONE 5450 1G

RAM: DDR3 2G

البته به جز کانتر و قلعه:1. (23):

:1. (5)::1. (5)::1. (5): با سپاس از شما دوست عزیز که وارد شدی و پیام دادی.:1. (5)::1. (5)::1. (5):

*MoJtAbA*
08-05-14, 22:30
سلام از بهترین هایی که الان من یادم هست :

Dota

World Of Warcraft

Command And Conquer ( هر قسمتی که خودتون دوست دارید بازی کنید )

Call Of Duty Modern Warfare 2

Blur ( این هم بد چیزی نیست از نظر من خوبه )

Battlefield

Farcry

Left 4 Dead

amigames
08-05-14, 23:27
تاپیک به بخش آنلاین و شبکه منتقل شد.

بستگی داره چه سبکی بخوای یا اینکه مجانی یا غیر مجانی باشن.
مثلا واسه هر سبک چند تا مثال (اونایی که جلوشون ننوشتم پولی, پولی نیستن... در ضمن این لیست کلی برای همه هست با مشخصات شما مطمئن نیستم همش رو بشه بازی کرد)

MOBA :
Dota 2 (از استیم دانلود کنید)
League of Legends
Smite

Action RPG
Diablo 3 (پولی)
Path of Exile
Torchlight 2(پولی. کرک خور تکی اش هم هست اما اصل پولی اش به همراه امکان چند نفرست فکر کنم)

MMORPG پولی
World of Warcraft (پولی با شارژ)
Guild Wars 2(پولی بدون شارژ. تا حدی سیستم قوی میخواد)
The Secret World(پولی بدون شارژ. یکم سیستم قوی میخواد)
Eve Online (پولی با شارژ)

MMORPG مجانی
Star Wars: The Old Republic (البته اسما مجانی هست. میشه مجانی داستان بازی رو تا لول 50 انجام داد اما به سختی و با کلک و اینا)
RIFT
TERA US (شاید بشه گفت سیستم قوی میخواد...)
AION US
Neverwinter (مجانی هست اما نه زیاد)

شوتر:
Titanfall (پولی)
Team Fortress 2 (از استیم دانلود کنید. فکر کنم منظورتون از قلعه Stronghold هست و این نیست)
Left 4 Dead 1/2 (کرک خورش هست با Tunngle و Garena و ... میشه زد پولی اش هم هست که حتی چند وقت پیش واسه یک مدت مجانی میشد نسخه دوم بازی رو خرید از استیم)
PlanetSide 2 (یکم سیستم قوی میخواد)
Call of Duty 2/4 (این دو تا فکر کنم جفتشون سرور کرک شده مجانی دارن بقیه رو مطمئن نیستم)
Warframe (از استیم دانلود کنید. سیستم قوی میخواد)
Blacklight: Retribution (مطمئن نیستم سیستم قوی میخواد یا نه)

Survival
DayZ (برای چند نفره پولی. منظور اینه اصل بازی بدون سرور که بخوای با بقیه ملت بزنی به صورت کرک شده هست احتمالا تا بگیری ببینی چه شکلیه)
Rust (برای چند نفره پولی)

Sandbox Survival
Minecraft (برای چند نفره پولی)

جدای از اون خیلی از بازی ها تو سبک های مختلف هستند که حالت چند نفره دارن اما اون طوری نیست که بخوای بیشتر به صورت بازی آنلاین بهشون نگاه کنی مثلا XCOM: Enemy Uknown. یه سری ام که ترکیب یه نفره و چند نفره هست بدون اینکه از بازیت خارج شی بخش انتخاب کنی مثل Dark Souls. توی استراتژی ها هم الان StarCraft II هست که میشه بهش به عنوان مولتی بیشتر نگاه کرد. (تک نفره ام داره البته).

STUXNET
09-05-14, 11:45
سلام دوستان

میخوام بازی های شبکه پر مخاطب و جذاب رو به من پیشنهاد بدید.

سیستم های من :

WIN: XP SP3

CPU: E5300

VGA: ATI READONE 5450 1G

RAM: DDR3 2G

البته به جز کانتر و قلعه:1. (23):

:1. (5)::1. (5)::1. (5): با سپاس از شما دوست عزیز که وارد شدی و پیام دادی.:1. (5)::1. (5)::1. (5):

باكارت 5450 ? دوست من اول به فكر يه كارت جوندار باش بعد ويندوز و بازي هاتو نصب كن

*MoJtAbA*
09-05-14, 12:59
باكارت 5450 ? دوست من اول به فكر يه كارت جوندار باش بعد ويندوز و بازي هاتو نصب كن

نه آرش جان اتفاقا با همین کارت هم میشه بازی کرد ( البته شاید روی رزولیشن بالا نتونن بازی کنن ) ، توی این بازی هایی که من و امیر حسین عزیز معرفی کردند فوق فوقش شاید 6 یا 7 تا رو نتونن اجرا کنن.

:11():

STUXNET
09-05-14, 13:05
مجتبي جان تو بازي هاي FBS مهمه كه به شكل چشم گيري تو اين كارت بااوضاع شبكه پايين مياد كه باعث كندي ميشه

javadshahvand
09-05-14, 21:44
Battlefield

مسعود ابهری
09-05-14, 22:39

دوست عزیز ، تو این اوضاع من به خودم ریاضت اقتصادی میدم. :1. (24):
به همین 5450 اکتفا میکنم:love:

از باقی دوستان هم سپاسگذاری میکنم:11():