PDA

مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو در مورد دانلود منیجر ها

staywithme
26-06-07, 07:50
در اینجا به بحث در مورد دانلود منیجر ها و برتری اون ها نسبت به همدیگه میپردازیم

اولیش getright باشه :دی

گت رایت قابلیت های جالبی داره که از اونها میشه به کانکت مجدد در صورت قطع شدن اینترنت و یا خاموش کردن کامپیوتر در صورت اتمام دانلود اشاره کرد قابلیت های دیگه ای مثل اتوماتیک دانلود و یا بروزر مخصوص اون که فایل های موجود روی هاست رو نشون میده به چشم میخوره

MKH
26-06-07, 11:51
به نظر من فقط reget خوبه.
حالا چرا؟
چون توی شبکه ها مخصوصا سرعت رو به حد کمال میرسونه چون یک نوع ترافیک مجازی میسازه و تموم سرعت رو برای خودش میکنه.:1. (38):

staywithme
26-06-07, 12:28
کار اصلی دانلود منیجر ها همینه دوست عزیز ، اختصاص کل یا بخش اعزمی از بند ویت برای دریافت یا در بعضی دیگه هم دریافت و هم آپلود که در اکثرشون مقدار بند ویت قابل تنضیم هست که فکر نکنم این قابلیت در reget باشه

M A H R A D
26-06-07, 13:22
فکر کنم اگه یه نظر سنجی درست کنیم خیلی بهتر بشه ... Only the registered members can see the link

Emperatour
26-06-07, 13:26
به نظر من Idm . محیط خوب ساده و کاملی داره . تو سرعت هم خیلی تفاوت ندارن باهم.

MKH
26-06-07, 13:42
کار اصلی دانلود منیجر ها همینه دوست عزیز ، اختصاص کل یا بخش اعزمی از بند ویت برای دریافت یا در بعضی دیگه هم دریافت و هم آپلود که در اکثرشون مقدار بند ویت قابل تنضیم هست که فکر نکنم این قابلیت در reget باشه
عزیزم بله همه این کار رو میکنند ولی این طوری که من گفتم نه.
تازه 90 درصد برنامه ها توی رجیستری دست می برند و سیستم رو دست کاری می کنند ولی reget این کار رو نمی کنه.
:1. (8):

MKH
26-06-07, 13:44
به نظر من Idm . محیط خوب ساده و کاملی داره . تو سرعت هم خیلی تفاوت ندارن باهم.
IDM از برنامه هایی هست که تنظیمات خود ویندوز رو دستکاری میکنه تا سرعت زیاد بشه.
حالا اگه ای دی ام رو روی یک ویندوز سرور نصب کنی 2 روز بعد له شده.

rayan
16-07-07, 11:35
IDM از برنامه هایی هست که تنظیمات خود ویندوز رو دستکاری میکنه تا سرعت زیاد بشه.
حالا اگه ای دی ام رو روی یک ویندوز سرور نصب کنی 2 روز بعد له شده.
می شه بیشتر توضیح بدین؟
یعنی کامپیوتر داغون می شه؟

staywithme
17-07-07, 21:44
می شه بیشتر توضیح بدین؟
یعنی کامپیوتر داغون می شه؟
دوست عزیز به کامپیوتر ربطی نداره !! ، تو رجیستری ویندوز یه دستکاری های جزئی (:دی) میکنه همین ، که اگه سیستمت خفن باشه همچین زیاد هم محسوس نیست