PDA

مشاهده نسخه کامل : [ SSA Review ] بررسی اسپیکر Logitech Z623: صدایی پرهیجان!

Pami
04-05-14, 11:42
در میان انبوهی از ابزارهای دیجیتال و گجت ها فرصتی شد تا سری به دنیای اسپیکرها بزنیم و اینبار با یکی از بهترین اسپیکرهای 2.1 کانال مخصوص کامپیوترهای شخصی همراه شما هستیم، Logitech Z623 یکی از قویترین محصولات این برند است که می تواند اتاق شما را به لرزه درآورد.

تاریخچه تولید اسپیکرهای خانگی که در کنار کامپیوترهایمان استفاده می شوند به سالهای طولانی و از زمان توسعه کارت های صدا می رسد، در میان این بازار که هر دو کاربر آماتور و حرفه ای را پوشش می دهد برندهای بسیاری وجود دارند که بر اساس نیازها و کاربردهای متفاوت محصولات خود را عرضه می کنند.

Only the registered members can see the link
جهت خواندن ادامه این نقد و بررسی و ارسال نظرات به سایت شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link) مراجعه کنید.
همچنین خوانندگان عزیز در صورت نیاز به مشاوره و داشتن هرگونه سوالی می توانند در این تاپیک درخواست خود را مطرح نمایند.

lorn
04-05-14, 12:22
wow
بسیار review حرفه ای بود خیلی عالی بود مخصوصا با برسی مجموعه داخلی اسپیکر
با تشکر:give_rose:

Pami
04-05-14, 17:14
خواهش می کنم، هرگونه سوالی در مورد این اسپیکر دارید در خدمت هستم

reza523573
22-05-14, 14:19
با سلام و تشكر
هر چند به نظرم خيلي قيمتش با توجه به جيب من زياده ولي بنظر شما براي استفاده خانگي غير از تركوندن اگر بخام براي اين اسپيكر يك كارت صداي خوب هم بخرم چه پيشنهادي داريد.
فقط براي گوش دادن به موزيك هاي با كيفيت و با ولوم پايين. موقعي كه پشت مونيتور هستم موزيك گوش ميدم و حجم برام مهم نيست فقط كيفيت برام مهمه
با تشكر

Pami
22-05-14, 14:53
سلام
برای استفاده حداکثری از این اسپیکر یک کارت صدای دو کاناله مدرن امروزی که بر روی اکثر لپ تاپ ها و مادربوردها وجود داره کفایت می کنه و چون این اسپیکر 2.1 کانال هست و فقط با یک ورودی استریو خواه جک 3.5 میلیمتری یا AUX تغذیه می شود نیازی به تهیه کارت صدای حرفه ای نیست

reza523573
23-05-14, 10:52
سلام
برای استفاده حداکثری از این اسپیکر یک کارت صدای دو کاناله مدرن امروزی که بر روی اکثر لپ تاپ ها و مادربوردها وجود داره کفایت می کنه و چون این اسپیکر 2.1 کانال هست و فقط با یک ورودی استریو خواه جک 3.5 میلیمتری یا AUX تغذیه می شود نیازی به تهیه کارت صدای حرفه ای نیست
با تشکر از پاسخ شما
من قبلا با باند یکی از دوستان که چون نوازنده هم بود خیلی گران و خوب بود از کارت صدای خودم خروجی گرفتم و نه تنها برای خودم تفاوتی نبود برای دوستم هم همچنین بود
اما متاسفانه نام باند ایشون یادم نیست. اما شما در نظر بگیرید کسی است که در خانه میکسر و کیبورد 6 میلیونی دارد.
حالا من میخام به شیوه دکترا عمل کنم.
اول یک باند خوب بخرم اگر دیدم کیفیت تفاوت نکرد آنگاه به سراغ کارت صدا بروم.
بودجه ام هم حدود قیمت همین Z623 هست.
قبلاً جنیوس داشتم. اونموقع که کامپیوتر خریدم همه باندا اینطورب بودن. مال سال 1379 هست :lol:
یعنی 14 ساله داره کار می کنه. الان هم فقط توی ولوم های بالا یکم صدای بدی داره که فکر کنم در اثر پارگی هست.
یا علی

mmf66
20-01-15, 17:36
سلام خدمت اساتید
یه بررسی هم از کارت صداهای کریتیو مخصوصا z بزارین و اون رو با مدلهای آنبورد realtek 1150 و 887 یه مقایسه بکنید
الان من نمیدونم کریتیو z ارزش 350 هزینه رو داره نسبت به آنبوردها برای اسپیکر های حرفه ای میخوام

Moh3n8
07-08-15, 15:08
سلام خدمت دوست عزیز
سوالی که داشتم این بود که بین این مدل با Creative T3 و Edifier S530 و Edifier S730 پیشنهادتون کدومه و اصلا کدوما موحود هست در حال حاضر؟
در ضمن آیا اسپیکر های Altec Lansing هم تو بازار وجود داره یا نه؟
بسیار ممنونم :)

momo000000
15-09-15, 01:17
با سلام
میخواستم بدونم با توجه به اینکه برای من بیشتر بلوتوث و چیزهای جانبی بکارم میاد همچنان انتخاب این مدل بهتره یا مدل Creative T6 Series II
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید چون فردا دارم میرم خرید