PDA

مشاهده نسخه کامل : [پاور گیگابایت] پاورهای شرکت گیگابایت

AMD>INTEL
01-05-14, 21:30
چند روز پیش که سفارش سیستم داشتیم به تعداد سه تا سیستم . با اعلام موجودی فروشنده برای پاور گیگابایت مدل 380w این شرکت رو تهیه کردیم . کیفیت ساخت و کابل ها و خروجی ها (تست با مولتی متر هنگام کار ) نشان از یک پاور خوب میداد . به عنوان کسی که سالها با برند گیگابایت کار میکنم تجربه خوبی بود . امیدوارم در این زمینه شرکت آواژنگ اطلاع رسانی بهتری انجام بدهند .که خیال خریداران رو از خرید یک پاور مطمئن راحت کنند .
لینک پاورهای گیگابایت سایت گیگابایت فارسی
GIGABYTE - اجزای رایانه - منبع تغذیه (Only the registered members can see the link)

SajjadKhati
01-05-14, 21:50
الان تو بازار هست؟
پس سایتا چرا ندارن؟
راستی ، کیفیت لپتاپای گیگا چطوره؟ دوستم فروشنده هه و چن تا لپتاپ گیگا فروخت گفت همه شون صفه نمایششون مورد داشت و برگشت زد

AMD>INTEL
01-05-14, 22:38
الان تو بازار هست؟
پس سایتا چرا ندارن؟
راستی ، کیفیت لپتاپای گیگا چطوره؟ دوستم فروشنده هه و چن تا لپتاپ گیگا فروخت گفت همه شون صفه نمایششون مورد داشت و برگشت زد

شرکت ما از یکی از همکارا گرفت . تو بازار هست . باید از نمایندگی های آواژنگ بپرسی . در مورد لپتاپ تجربه کار باهاش رو نداشتم .ولی پاور مناسبی بود .کلا در زمینه پاور و هارد وسترن با گارانتی آواژنگ نیاز به اطلاع رسانی بیشتر هست . من تو این رنج 380 وات گیگابایت و گرین میبندم . تو سری 550 وات گیگابایت از مدل بهینه سازی شده شرکت ACBEL استفاده میکرد .
نمای داخلی پاور 700 گیگابایت سری ODIN
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
24-06-14, 11:24
ورود و فروش پاورهای گیگابایت Hercules X 580 با گارانتی آواژنگ و قیمت حدودی 140 تومن
10579
GIGABYTE - PC Components - Power Supply - Hercules X series - Hercules X 580 (Only the registered members can see the link)

life24
24-06-14, 13:01
سلام
من نه در بازار دیدم و نه لیست قیمت در سایت ها....

AMD>INTEL
24-06-14, 13:09
سلام
من نه در بازار دیدم و نه لیست قیمت در سایت ها....

تو بازار هست . هر کدوم از دوستان خواست معرفیش میکنم به نمایندگی که این پاور رو دارد .
مدلهای 380-430 هم موجود هست

AMD>INTEL
02-07-14, 20:15
پاور 430 وات گیگابایت از سری Hercules X با قیمت تقریبی 105 هزار تومن در بازار کامپیوتر داخل موجود شد .
مشخصات

Dual 12V rails design enables non-stop application with stable and reliable performance.
ATX 12V V2.3 allows reliable and robust power delivery.
Designed with Powerful Graphic Card Support in Mind-Dual 12V rails with powerful support for any graphic card (NVIDIA or AMD).
Intelligent 120mm Cooling Fan – provides extra cooling effect while working on intensive application or gaming with whisper quietness.
Elongated cables enable enthusiasts and power users to properly route the cables in optimal location therefore improving the overall thermal efficiency.
Ensure that the system consumes less than 1W in its off-mode.
Over Power, Over Voltage, Under Voltage and Short Circuit Protection (OPP, OVP, UVP and SCP), provide maximum safety for your critical system components.
Environmental friendly with RoHS & WEEE regulations.

از سایت گیگابایت
GIGABYTE - اجزای رایانه - منبع تغذیه - Hercules X series - Hercules X 430 (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
03-07-14, 17:46
پاور PoweRock EX 500W هم در بازار داخلی موجود شد . با قیمت 195 هزار تومن .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
مشخصات
GIGABYTE - PC Components - Power Supply - PoweRock EX series - PoweRock EX 500W (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
23-07-16, 03:40
XP1200M؛ پاور گیمینگ گیگابایت با توان خروجی 1200 وات

XP1200M؛ پاور گیمینگ گیگابایت با توان خروجی 1200 وات (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
23-07-16, 10:41
صفحه پاور XP1200M در وبسایت گیگابایت (Only the registered members can see the link)