PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کولر جهت فنوم 1055

morteza-ha
29-04-14, 07:49
سلام
برای سی پی یو phenom ii x6 1055 یک کولر میخوام درحدود 150 تومن حالا یکم بالا پلیین شد موردی نیست. مادر بردم اسوس m4a 88 td هست

STUXNET
29-04-14, 08:32
كيستون محدوديت جانداره؟

کولر زالمان x10performa

AMD>INTEL
29-04-14, 08:53
DeepCool FROSTWIN
قیمتش هم حدود 140 هست

morteza-ha
29-04-14, 11:29
كيستون محدوديت جانداره؟

کولر زالمان x10performa
فکر نمیکنم محدودیت جا داشته باشه؛کیس گرین مدل مگنوم ۲ هست؛

‏ ‏

morteza-ha
29-04-14, 11:33
راستی من میخوام سیستم رو اورکلاک کنم؛برای این کار کاملا مناسب هست این مدلها؟

AMD>INTEL
29-04-14, 11:40

بله.مشکلی نیست .

STUXNET
29-04-14, 15:30

اگه بامنيد نه مشكلي نيست

AMD>INTEL
29-04-14, 15:45
برای مشخص شدن قدرت این کولینگ لینک زیر رو ببینید
Deepcool Frostwin Review » Page 4 - Testing: Setup & Results - Overclockers Club (Only the registered members can see the link)
10132

AMD>INTEL
29-04-14, 16:29
این لینک هم جالب دیدم
Deepcool Frostwin CPU Cooler Review | Hardware Secrets (Only the registered members can see the link)

morteza-ha
06-05-14, 08:17
سلام
من این مدل رو پیدا نکردم.
اگه میشه چند تا مدل معرفی کنید تا یکی رو گیر بیارم. برام خیلی مهمه که نویز کمی داشته باشه و کارایی خوب . اگه قیمت یکم بیشتر شه مشکلی نسیت.

AMD>INTEL
06-05-14, 08:48
ZALMAN Cooling CNPS10X Optima حدود 140 هست

nima_hl
06-05-14, 09:07
سلام
برای سی پی یو phenom ii x6 1055 یک کولر میخوام درحدود 150 تومن حالا یکم بالا پلیین شد موردی نیست. مادر بردم اسوس m4a 88 td هست

سلام

لطفا مدل مادربردتون را کامل بنویسید . با این مشخصات ایسوس 5 مادربرد (Only the registered members can see the link) تولید کرده است

اگر مادربرد شما فاقد هیت سینک مدار تغذیه باشد به شما توصیه میکنم یک فن افقی تهیه بفرمائید مانند این

Only the registered members can see the link

ICEWING 5 PRO DEEPCOOL CPU COOLER (Only the registered members can see the link)

این هیت سینک همزمان با خنک کردن پردازنده باد را به مدار تغذیه میزند و مانع از گرم شدن ماوسفت و خازنها میشود

قیمت این کولینگ حدود 100 هزار تومان است و در بازار موجود است

البته همین مدل با قیمت مناسبش میتونه گزینه خوبی برای مادربرد های هیت سینک دار هم باشه به شرط آنکه موقع نصب به هیت سینکهای مادربرد و رم گیر نکند

morteza-ha
06-05-14, 18:44
سلام

لطفا مدل مادربردتون را کامل بنویسید . با این مشخصات ایسوس 5 مادربرد (Only the registered members can see the link) تولید کرده است

اگر مادربرد شما فاقد هیت سینک مدار تغذیه باشد به شما توصیه میکنم یک فن افقی تهیه بفرمائید مانند این

ICEWING 5 PRO DEEPCOOL CPU COOLER (Only the registered members can see the link)

این هیت سینک همزمان با خنک کردن پردازنده باد را به مدار تغذیه میزند و مانع از گرم شدن ماوسفت و خازنها میشود

البته همین مدل با قیمت مناسبش میتونه گزینه خوبی برای مادربرد های هیت سینک دار هم باشه به شرط آنکه موقع نصب به هیت سینکهای مادربرد و رم گیر نکند

مدل دقیق اینه : M4A88TD-V EVO/USB3

(Only the registered members can see the link)

life24
06-05-14, 20:22
سلام

امکان داره برای ما افراد مبتدی دو تا عکس از مادربودری بزارید که مدار تغذیه هیت سینک دارد و آن یکی نداشته باشه . برای طرز تشخیص .

AMD>INTEL
06-05-14, 20:48
این مادربرد دارای هیت سینک هست
10144
این مادربرد فاقد هیت سینک تغذیه هست
10145