PDA

مشاهده نسخه کامل : رپیدشیر رو کنار بذارید

MKH
25-06-07, 12:00
بچه ها خواهش می کنم این رپیدشیر مسخره و مزخرف رو کنار بذارید.
آخه خودتون بگید وقتی یک فیلم دی وی دی از رپیدشیر می ذارید خداییش کی دانلودش میکنه؟
اصلا چند نفر این جا اکانت پریمیوم دارند؟
ازتون خواهش می کنم نذارید.
:1. (12):
:1. (8):
:1. (9):

X Ray
25-06-07, 13:01
من هم موافقم...!خیلی مسخره هست!

Dark Devil
25-06-07, 13:01
دوست عزیز بچه های اینجا خودشون که تو رپید آپلو نمیکن دیگران آپلود کرن و بچه ها زحمت میکشن میگردن و لینکشو پیدا میکنن
تویه خارج هم سرویس رپیدشر سرویسی معتبر و پر سابقه با کیفیت بسیار بالاست برای همین خیلی پر کربرده
این در صورتی ه که سایت هایی که تازه باز شدن مثل Only the registered members can see the link که هم رزیوم ساپورت هست و هم تا 300 مگ قایبلیت آپلود داره زیاد شناخته شده نیستن و هنوز محبوبیت پیدا نکردن

MKH
25-06-07, 13:16
دوست عزیز بچه های اینجا خودشون که تو رپید آپلو نمیکن دیگران آپلود کرن و بچه ها زحمت میکشن میگردن و لینکشو پیدا میکنن
تویه خارج هم سرویس رپیدشر سرویسی معتبر و پر سابقه با کیفیت بسیار بالاست برای همین خیلی پر کربرده
این در صورتی ه که سایت هایی که تازه باز شدن مثل Only the registered members can see the link که هم رزیوم ساپورت هست و هم تا 300 مگ قایبلیت آپلود داره زیاد شناخته شده نیستن و هنوز محبوبیت پیدا نکردن
مرسی و من حرفم اینه که چه فایده اصلا من می گم بچه ها دنبال لینک های این سایت نرن.
اگه هم چیزی پیدا کردند توی این جا نذارن.
آخه اگه بچه ها بذارن یا نذارن فرقی نداره..درهر حال کسی دانلود نمی کنه:1. (38):

Galaxy
25-06-07, 14:08
مرسی و من حرفم اینه که چه فایده اصلا من می گم بچه ها دنبال لینک های این سایت نرن.
اگه هم چیزی پیدا کردند توی این جا نذارن.
آخه اگه بچه ها بذارن یا نذارن فرقی نداره..درهر حال کسی دانلود نمی کنه:1. (38):

آقای MKH دلایلی که در رپیدشیر آپلود می کنند هم کم نیست ! چراکه الان هنوز رپید شیر حرف اول را در دنیا از نظر One Click Hosting می زند ! رپید شیر با Free-Zone و پوینت هایی که داره همه را تشویق به آپلود می کند !

در ضمن نرم افزار برای دانلود مستقیم از رپید شیر کم نیستند !

موفق باشید
بچه محل گالاکسی:1. (38):

Emperatour
25-06-07, 16:47
ماکه پرمیوم داریم و حالش را میبریم. درضمن رپید برای اپلودهل امتیاز میده که اگر امتیاز به 10000 برسه 1 ماه مجانی سرویس میده و باعث شده همه تو رپیدشون اپلود کنند

X Ray
25-06-07, 22:13
ماکه پرمیوم داریم و حالش را میبریم. درضمن رپید برای اپلودهل امتیاز میده که اگر امتیاز به 10000 برسه 1 ماه مجانی سرویس میده و باعث شده همه تو رپیدشون اپلود کنند
خوش به حالت!!! :1. (28)::1. (28):
یکی هم برای من پیدا کن! :1. (38):چون هر چی لینک تو سایت های خارجیه همه از Rapid Share هست!:1. (28):

Emperatour
25-06-07, 22:43
اشتراکی بخرید Only the registered members can see the link

Quick
26-06-07, 00:02
من تازگی ها دیگه مشکلی در دان کردن از رپیدشر.کام ندارم تند و تند پشت سر هم آهنگهای تایپک سعیدو که اسم تایپکش فکر کنم آهنگهای بلند برای کلکل صدا بود رو دان می کردم و یه بار هم نگفت Wait fo ... Minuts !!!

staywithme
26-06-07, 07:28

راهی سراغ نداری که به اونایی که اکانت ندارن هم امتیاز بده ؟

Shahryar
26-06-07, 08:51
دوستان عزیز چندین و چند راه برای دانلود مستقیم از رپیدشیر هست سعی می کنم تا دو روز آینده معرفی کنم انگار بد جوری بچه ها محتاجند !

موفق باشید
شهریار

X Ray
26-06-07, 09:12
آره؛قربون دستت یاد بده!من خیلیییی نیاز دارم!

30naa
26-06-07, 10:06
دوستان عزیز چندین و چند راه برای دانلود مستقیم از رپیدشیر هست سعی می کنم تا دو روز آینده معرفی کنم انگار بد جوری بچه ها محتاجند !

موفق باشید
شهریار
راه زیاده ولی یا کار نمیده یا اگه هم جواب بده هیچکدوم نیست که درست جواب بده و کار اکانت رو برای آدم بکنه وگرنه ملت احمق نیستن و دوست ندارن پولشون رو بریزن توی جیب رپید. در مورد کنار گزاشتن هم میشه گزاشت به حساب شوخی چون گزاشتن یا نزاشتنش دست ما نیست. تو اگه یه کانکشن پرسرعت واقعی داشته باشی فرق رپید شیر رو با بقیه ی آپلود سنتر ها میفهمی چه تو آپلود و چه تو دانلود

MKH
26-06-07, 11:38

موفق باشید
شهریار
اگه بذاری که خیلی خوب میشه چون من دارم دیوانه میشم.
آخه من اینترنت با سرعت 1 MB در ثانیه در اختیارمه ولی توی این لینک های رپید گیر میکنم.

staywithme
26-06-07, 12:23
اگه بذاری که خیلی خوب میشه چون من دارم دیوانه میشم.
آخه من اینترنت با سرعت 1 Mb در ثانیه در اختیارمه ولی توی این لینک های رپید گیر میکنم.
از کجا اوردی بگو ما هم بگیریم

MKH
26-06-07, 13:49
من گفتم در اختیارم هست.
دانشگاه صنعتی
هر وقت بخوام میرم و هر چقدر بخوام دانلود میکنم.

30naa
29-06-07, 03:12
راهی سراغ نداری که به اونایی که اکانت ندارن هم امتیاز بده ؟
چرا باز کردن یک Collector account

MKH
17-07-07, 10:38

موفق باشید
شهریار
شهریار جان دستت درد نکنه!:1. (10):
قرار بود برای ما چند راه معرفی کنی !:1. (38):
خوب یکم زود تر!:1. (28):

aMiR HosSeiN
17-07-07, 13:14
شهریار جان دستت درد نکنه!:1. (10):
قرار بود برای ما چند راه معرفی کنی !:1. (38):
خوب یکم زود تر!:1. (28):
شما که اینترنت به این پر سرعتی داری واقعا اشتباه میکنی مه رپید نمیخری.
همون طوری که سینا گفته بود اگه یه بار بخری فرقش رو با بقیه ی سرور ها میفهمی.
به نظر من دنبال دالود از رپید بدون اکانت نباش چون یا نمیشه اگر هم بشه سرعت اونقدر پایین میاد که بازم به درد نمیخوره.
یه مدت ما میگفتیم مرگ بر رپید شر
ولی الان میگی مرگ بر بی اکانتی رپید شر
موفق باشی.

MKH
17-07-07, 14:57
شما که اینترنت به این پر سرعتی داری واقعا اشتباه میکنی مه رپید نمیخری.
همون طوری که سینا گفته بود اگه یه بار بخری فرقش رو با بقیه ی سرور ها میفهمی.
به نظر من دنبال دالود از رپید بدون اکانت نباش چون یا نمیشه اگر هم بشه سرعت اونقدر پایین میاد که بازم به درد نمیخوره.
یه مدت ما میگفتیم مرگ بر رپید شر
ولی الان میگی مرگ بر بی اکانتی رپید شر
موفق باشی.
راست میگی !
حلا از کجا بخرم!؟
چند هست؟:1. (38):

aMiR HosSeiN
17-07-07, 21:17
راست میگی !
حلا از کجا بخرم!؟
چند هست؟:1. (38):
اکانتش در حدود 6 یورو هستش اما توی ایران باید حدود 9 -10 هزار تومان پو بدی.
میتونی شریکی بخری. تا 3 نفر همزمان میتونید دانلود کنید مشکلی هم پیش نمیاد.فقط باید روزی 5 گیگ بیشتر دانلود نکنی.( هر اکانت روزی 5 گیگ).
والا ما از همین افراد توی انجمن ها خریدیم .
سرچ کن خرید رپید شر میتونی گیر بیاری.