PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی میخوام در مورد دوربین مدار بسته

mobaraki18
22-04-14, 11:32
سلام دوستان من میخوام یه دوربین رو به کامپیوترم وصل کنم و ازش به عنوان دوربین مدار بسته استفاده کنم . ممنون میشم کمکم کنید .

AMD>INTEL
22-04-14, 12:05
سلام دوستان من میخوام یه دوربین رو به کامپیوترم وصل کنم و ازش به عنوان دوربین مدار بسته استفاده کنم . ممنون میشم کمکم کنید .

یک کارت کپچر بگیرید و وصل کنید به دوربین

mobaraki18
22-04-14, 12:14
کارت کپچر دارم . برنامه خاصی میخواد واسه ضبط کردن فیلمش ؟

AMD>INTEL
22-04-14, 12:55
ulead video studio

javadshahvand
22-04-14, 13:37
از وبکم های حرفه ای یا دوربین های تحت شبکه استفاده کن کپچر دردسر داره

mobaraki18
22-04-14, 14:04
از وبکم های حرفه ای یا دوربین های تحت شبکه استفاده کن کپچر دردسر داره

دوست عزیز میشه یه توضیح مختصر در مورد دوربین تحت شبکه بدی ؟ قیمت . نحوه کار و ...

javadshahvand
23-04-14, 09:19
دوست عزیز میشه یه توضیح مختصر در مورد دوربین تحت شبکه بدی ؟ قیمت . نحوه کار و ...

دوربین تحت شبکه یا (PTZ) ، سیستمهای ایمنی و... ، ارتباط بر قرار نموده وهمرا با ضبط تصاویر از طریق انواع شبکه های کابلی و بیسیم (Wire Less) آنها رابصورت همزمان کنترل و وقایع را ثبت نماید.
اساس کار این سیستمها بر پایه پروتکل TCP/IP و بصورت Web Base می باشد. سیستمهای فوق با استفاده از نرم افزار تخصصی خودمی تواند مدیریتی کامل را بر سیستم تصویر برداری ، ضبط ، کنترل ، امنیت و ... درمدیریت به مدیران و کاربران ارائه دهد.قیمت آنها از حدود 300 تومان بسته به نوع کیفیک و خصوصیات شروع میشه

doorbintols
27-04-14, 17:17
برای اینکه این دوربین ها رو برای ذخیره به یه جای دیگه فرستاد ، مثلا یه هاست گرفت و تنطیم کرد که فایل های ضبط شد رو اونجا بریزه
میخوام ببینم همچین کاری میشه کرد ؟

javadshahvand
28-04-14, 10:14
برای اینکه این دوربین ها رو برای ذخیره به یه جای دیگه فرستاد ، مثلا یه هاست گرفت و تنطیم کرد که فایل های ضبط شد رو اونجا بریزه
میخوام ببینم همچین کاری میشه کرد ؟

دوربین تحت شبکه و از دستگاه nvr باید استفاده کنی که آدرس هاست رو در nvr وارد میکنی