PDA

مشاهده نسخه کامل : [مادربرد گیگابایت] نصب گرافیک MSI 660ti 2GB روی مین گیگا P55 ؟

darvishkhoob
12-04-14, 17:19
سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه من مادر برد gigabyte p55a-ud3p دارم میخواستم ببینم گرافیک MSI GTX 660 Ti 2GB روش نصب میشه؟ بعد پاور چه توانی باشه که راحت جواب اینو بده البته با در نظر گرفتن قطعات دیگه

و سوال دیگه اینه که اگه شما کارت گرافیکی که مشخصاتش مثل این باش یا از این مارک بهتر باش چیزی که تو مایهای قیمت همین باشه معرفی کنید ممنون

rainyman13
12-04-14, 18:29
تمام کارت گرافیک هایی که PCI ex هستن قابلیت Backward Compatible دارن یعنی همشون روی ورژن های بلاتر و پایین تر جواب میدن ...

برای پاور هم میتونید یه Green GP600a HP بخرید که هم توان مناسبی داره هم قیمت مناسبی

660ti کارت خوبی هست در خریدش شک نکنید ... بهترین بازدهی رو از کارت های ASUS میتونید بگیرید که البته قیمت نسبتآ بیشتری هم دارن :

Only the registered members can see the link

به هر حال توصیه میکنم گزینه ای رو انتخاب کنید که قیمت مناسبی داشته باشه وگرنه از نظر کارایی تفاوت محسوسی ندارن

darvishkhoob
12-04-14, 21:02
تمام کارت گرافیک هایی که PCI ex هستن قابلیت Backward Compatible دارن یعنی همشون روی ورژن های بلاتر و پایین تر جواب میدن ...

برای پاور هم میتونید یه Green GP600a HP بخرید که هم توان مناسبی داره هم قیمت مناسبی

660ti کارت خوبی هست در خریدش شک نکنید ... بهترین بازدهی رو از کارت های ASUS میتونید بگیرید که البته قیمت نسبتآ بیشتری هم دارن :

Graphics Cards - GTX660 TI-DC2-2GD5 (Only the registered members can see the link)

به هر حال توصیه میکنم گزینه ای رو انتخاب کنید که قیمت مناسبی داشته باشه وگرنه از نظر کارایی تفاوت محسوسی ندارن
ممنون داداش از راهنمایتپس یعنی رو این نصب میشه دیگه؟ و اینکه این برای بازی خوبه دیگه؟ مثلا کال اف؟ الان پاورم 535a گرین هست به نظرت میشه فعلا با همین کار کرد برای این کارت گرافیک یا حتما ا برای نب این کارت پارورم عوض کنم؟ بازم ممنون

rainyman13
12-04-14, 21:13
ممنون داداش از راهنمایتپس یعنی رو این نصب میشه دیگه؟ و اینکه این برای بازی خوبه دیگه؟ مثلا کال اف؟ الان پاورم 535a گرین هست به نظرت میشه فعلا با همین کار کرد برای این کارت گرافیک یا حتما ا برای نب این کارت پارورم عوض کنم؟ بازم ممنون

خواهش میکنم دوست عزیز ... کال آف رو میجوه :D لطف کنید بقیه قطعات کیس رو هم بگین که توان مصرفی رو تخمین بزنم

darvishkhoob
12-04-14, 21:21
خواهش میکنم دوست عزیز ... لطف کنید بقیه قطعات کیس رو هم بگین که توان مصرفی رو تخمین بزنم
کال اف :D

ram 4 GB cpu corei 5 760
هارد یک ترا دوتا دی ویدی رایتر مادر بردم که اول گفتم البته ممکنه رمو بعدا 4 گیگ بزارم روش ولی الان نه بری بعد لازم شه پاور عوض میکنم یه کارت رسیورم هست و 3 تا فن داره کیس اگه چیز دیگه هست بگید ولی دیگه فکر نکنم چیزی باشه ممنون

rainyman13
12-04-14, 21:40
پاور شما فعلآ جوابگو هست به شرط اینکه قصد Overclock نداشته باشید ... اما با توجه به کاهش راندمان پاور در گذشت زمان توصیه میکنم یه پاور 600 وات که شاخه +12 سینگل داشته باشه و دو هسته ای نباشه مثل اون مدلی که بهتون معرفی کردم رو تهیه کنید ... اگر بودجه هم دارین میتونید سراغ CoolerMaster و پاور های خوب Silent pro M و MII برین

راستی برای بازی کردن کال اف به حداقل 6 و توصیه شدش 8 گیگابایت رم نیاز دارین

darvishkhoob
12-04-14, 21:53
پاور شما فعلآ جوابگو هست به شرط اینکه قصد Overclock نداشته باشید ... اما با توجه به کاهش راندمان پاور در گذشت زمان توصیه میکنم یه پاور 600 وات که شاخه +12 سینگل داشته باشه و دو هسته ای نباشه مثل اون مدلی که بهتون معرفی کردم رو تهیه کنید ... اگر بودجه هم دارین میتونید سراغ CoolerMaster و پاور های خوب Silent pro M و MII برین

راستی برای بازی کردن کال اف به حداقل 6 و توصیه شدش 8 گیگابایت رم نیاز دارین
نه فعلا قصد اور کلاک ندارم اره میدونم داداش منم گفتم فعلا از همین استفاده کنم اگه بشه بعد عوضش کنم پاورو ممنون از راهنمای یه چیز خوب باش جواب بده قیمتشو میشه کاریش کرد اول بحث جنس کیفیت و کارای هست
اره درسته کالف رو 6 گیگ بالا نصب میشه منم قصد افزایش رمو دارم ولی فعلا با رم فیکس رو 4 هم نصب میشه :D بازم ممنون از راهنمایت بازم مزاحم میشم موفق باشی

AMD>INTEL
12-04-14, 21:56
لینک محاسبه پاور
نرم افزار آنلاین محاسبه توان مصرفی کامپیوتر (Only the registered members can see the link)

در مورد گرافیک هم پیشنهادم همین سری کارت ولی با برند گیگابایت هست .

rainyman13
12-04-14, 21:57
:give_rose:

darvishkhoob
12-04-14, 22:05
لینک محاسبه پاور
نرم افزار آنلاین محاسبه توان مصرفی کامپیوتر (Only the registered members can see the link)

در مورد گرافیک هم پیشنهادم همین سری کارت ولی با برند گیگابایت هست .

سلام داداش
گیگا باید همین سری خوبه؟ بازی هم مثثلا کال اف راحت جواب میده داداش
از اون نرم افزار انلاین محاسبه پاور هم ممنون

AMD>INTEL
12-04-14, 22:11
سلام داداش
گیگا باید همین سری خوبه؟ بازی هم مثثلا کال اف راحت جواب میده داداش
از اون نرم افزار انلاین محاسبه پاور هم ممنون

گیگابایت هم گارانتی بهتری داره هم سیستم کولینگ خوب . در ضمن از نظر قدرت فرقی با msi ندارد . ولی خنکتر کار میکنه

darvishkhoob
12-04-14, 22:19
گیگابایت هم گارانتی بهتری داره هم سیستم کولینگ خوب . در ضمن از نظر قدرت فرقی با msi ندارد . ولی خنکتر کار میکنه

ممنون داداش البته چیزیم که الان دارم گیگا بایت هست البته مدل پاینتره گفتم ارتقاش بدم شاید مدل دیگ بهتره باشه

خوب شما مدلی که تو مشخصات همون مدلی که گفتم باشه چی پیشنهاد میدین؟ ممنون میش مدلشو بگی کامل؟ و اینکه حدود قیمتشم بگید ممنون موفق باشید

AMD>INTEL
12-04-14, 22:22
ممنون داداش البته چیزیم که الان دارم گیگا بایت هست البته مدل پاینتره گفتم ارتقاش بدم شاید مدل دیگ بهتره باشه

خوب شما مدلی که تو مشخصات همون مدلی که گفتم باشه چی پیشنهاد میدین؟ ممنون میش مدلشو بگی کامل؟ و اینکه حدود قیمتشم بگید ممنون موفق باشید

دوست عزیز بودجتون رو بگید بهتر میتونم کمکتون کنم

darvishkhoob
12-04-14, 22:32
دوست عزیز بودجتون رو بگید بهتر میتونم کمکتون کنم

زیر 900 هزار تومن باشه ممنون

darvishkhoob
12-04-14, 22:38
راستی من مشخصات مادر بردمو اون بالا گفتم الان میخواستم وارد کنم تو اون برنامه که محسابه پاور انلاین هست دادین مادر بردم تو کدوم از 3 دسته که گفته قرار میگیره؟ ممنون

AMD>INTEL
12-04-14, 22:42
سری اول و یک پردازنده

- - - Updated - - -

در مورد گرافیک بی شک GIGABYTE R9 270X 2GB

darvishkhoob
12-04-14, 22:44
سری اول و یک پردازنده

- - - Updated - - -

در مورد گرافیک بی شک GIGABYTE R9 270X 2GB
یعنی مادربردهای معمولی؟

- - - Updated - - -

خوب این حدود قیمت چنده این کارت؟ برای بازی گرفیکی هم که خوبه؟

AMD>INTEL
12-04-14, 22:51
یعنی مادربردهای معمولی؟

- - - Updated - - -

خوب این حدود قیمت چنده این کارت؟ برای بازی گرفیکی هم که خوبه؟

کاملا برای گیم مناسبه . بله مادربرد معمولی .

darvishkhoob
12-04-14, 22:55
این سری 200 هست؟ اخه شنیده بودم نویدیا اپدیتشو برای یک سری رو میخواد قط بکنه شامل این نمیشه؟ ببخشید که زیاد وقتتون گرفتم

AMD>INTEL
12-04-14, 22:56
این هم نتیجه بررسی این کارت
10057
Gigabyte Radeon R9 270X OC Video Card Review - Page 3 of 14 - Legit ReviewsBattlefield 3 (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

AMD>INTEL
12-04-14, 22:57
این سری 200 هست؟ اخه شنیده بودم نویدیا اپدیتشو برای یک سری رو میخواد قط بکنه شامل این نمیشه؟ ببخشید که زیاد وقتتون گرفتم

این کارت رادئون هست با پشتیبانی از منتل . سری 200 انویدیا نیست

darvishkhoob
12-04-14, 23:12
این هم نتیجه بررسی این کارت
10057
Gigabyte Radeon R9 270X OC Video Card Review - Page 3 of 14 - Legit ReviewsBattlefield 3 (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

من تا بحال از نویدیا استفاده کردم رادئون به نظرتون چطوره؟

AMD>INTEL
12-04-14, 23:27
من تا بحال از نویدیا استفاده کردم رادئون به نظرتون چطوره؟

لینک بررسی رو بهتون دادم که بنچمارک این کارت رو زده . همینطور میبینید توسط سایت فوق قویا توصیه شده

darvishkhoob
12-04-14, 23:33
لینک بررسی رو بهتون دادم که بنچمارک این کارت رو زده . همینطور میبینید توسط سایت فوق قویا توصیه شده

ممنون از همه راهنمایت همینو میگیرم فقط یه سوال تو گیگا بایت یه دو مدل شبیه اون مدلی که گفتی هست میشه شما بگین این که شما گفتین کدومش بود ممنون لینکاشو میزارم

این (Only the registered members can see the link) و این (Only the registered members can see the link) کدومش هست؟

AMD>INTEL
12-04-14, 23:35
GIGABYTE - کارت گرافیکی - ATI - PCI Express Solution - Radeon™ R9 200 series - GV-R927XOC-2GD-GA (Only the registered members can see the link)

darvishkhoob
13-04-14, 01:01
GIGABYTE - کارت گرافیکی - ATI - PCI Express Solution - Radeon™ R9 200 series - GV-R927XOC-2GD-GA (Only the registered members can see the link)

ببخشید این کارت داخل کیس گرین اربیت جا میشه؟

AMD>INTEL
13-04-14, 05:55
الان چه کارتی داری ؟ قاعدتا نباید مشکلی باشه .
وقتی کارتهای 5870 روی این کیس نصب میشه این کارت شما هم مشکلی نداره

nima_hl
13-04-14, 09:28
ببخشید این کارت داخل کیس گرین اربیت جا میشه؟

خیر

متاسفانه کیس شما به دلیل کوچک بودن و دیزاین بخصوص برای این کارت اندکی کوچک است

اگر تمایل به تعویض کیس ندارید میتونید از برندهای دیگر مثل ایسوس کارت تهیه کنید

darvishkhoob
13-04-14, 11:58
الان چه کارتی داری ؟ قاعدتا نباید مشکلی باشه .
وقتی کارتهای 5870 روی این کیس نصب میشه این کارت شما هم مشکلی نداره
Green orbit Case (Only the registered members can see the link)
الان GIGABYTE GEFORCE GT 220
اره کیسم همونیه گه لینکشو گذاشتین ولی اینجور که دوستمون میگه روش نصب نمیشه نظر شما چیه رااهی داره؟

AMD>INTEL
13-04-14, 12:55
به نظر من جا میشه . ولی باز از مهندس عمرانی تو شرکت گرین سوال بفرمایید

AMD>INTEL
13-04-14, 13:04
وقتی 5870 تو این کیس جا میشه این کارت هم نباید مشکلی داشته باشه

nima_hl
13-04-14, 13:08
به نظر من جا میشه . ولی باز از مهندس عمرانی تو شرکت گرین سوال بفرمایید

عزیز توی سایت رسمی تمام مشخصات کیس و گرافیک موجوده

طول کارت مورد نظر 297 میلیمتره و کیس 290 میلیمتر جا برای نصب گرافیک کارت داره

باید 7 میلیمتر از کارت یا کیسشون را اره کنند تا گرافیک داخل کیس جا بشه :lol:

پینوشت : من این کارت را فروشگاه موجود دارم دوستمون اگر میخوان 200% اطمینان پیدا کنند میتونند کیس را بیاورند فروشگاه تا براشون تست کنم

AMD>INTEL
13-04-14, 14:28
نیما جان 10 سانتی متر که نیست . 7 میلی متره

nima_hl
13-04-14, 15:26
نیما جان 10 سانتی متر که نیست . 7 میلی متره

چون قاب روی فنها یک تکه و لاکی است اگر کوچکترین فشاری روش باشه صدای بدی ایجاد میکنه

AMD>INTEL
13-04-14, 15:47
فکر نمیکنم مشکلی باشه . حال اگر تو کارت رو داری و دوستمون مایل بود بیاد پیش خودت تست کنی .

darvishkhoob
13-04-14, 20:03
حالا دوستاندر نهایت چه کنم میخوره یا نه؟ راهی هست یا نه که راحت نصب شه ممنون از راهنمایاتون یعنی 7 میلیمیتر زیادی مشکلیه؟ ممنون میشم کمک کنید

این کارتمم دار زور اخرشو میزنم میخوانم این جدیدرو بگیرم اونو عوض کنم راحت شم داره اذیت میکنه
البته قبلشکم میخواستم عوضش کنم چون این معمولیه به درد من نمیخورد ولی اینجور که شد باید زود تر یه کاریش کرد

nima_hl
13-04-14, 20:17
حالا دوستاندر نهایت چه کنم میخوره یا نه؟ راهی هست یا نه که راحت نصب شه ممنون از راهنمایاتون یعنی 7 میلیمیتر زیادی مشکلیه؟ ممنون میشم کمک کنید

این کارتمم دار زور اخرشو میزنم میخوانم این جدیدرو بگیرم اونو عوض کنم راحت شم داره اذیت میکنه
البته قبلشکم میخواستم عوضش کنم چون این معمولیه به درد من نمیخورد ولی اینجور که شد باید زود تر یه کاریش کرد

اگر تهران هستید و میتونید کیس را بیارید میدان ولیعصر ، 270x گیگابایت موجود دارم

براتون تست میکنم اوکی بود ببرید

پینوشت : الان با دقت تصویر کیس را دیدم اگر اسلت گرافیک بالاترین اسلت مادربرد باشه احتمالا گرافیک همانطور که بهادر گرامی فرمودند به راحتی توی کیس جا میشه

لطفا مدل مادربردتون را بفرمائید

darvishkhoob
13-04-14, 20:20
اگر تهران هستید و میتونید کیس را بیارید میدان ولیعصر ، 270x گیگابایت موجود دارم

براتون تست میکنم اوکی بود ببرید
شانسو میبینی.مشکل اینجاس که من تهران نیستم.........چه کنیم ؟ شما بگین:1. (28):

darvishkhoob
13-04-14, 20:31
از بالا رو اسلات دوم نصبه

GA-P55A-UD3P

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) بفرما داداش ببینی چه کنم مممنون

AMD>INTEL
13-04-14, 21:12
این کیس رو دو سال پیش به راحتی sapphire 5870 روش نصب کردم . 99% بهش میخوره رفیق

darvishkhoob
13-04-14, 21:17
این کیس رو دو سال پیش به راحتی sapphire 5870 روش نصب کردم . 99% بهش میخوره رفیق

سلام داداش خسته نباشی اون طولش چقد بود که نصب شد؟ اذیت نکرد؟

AMD>INTEL
13-04-14, 21:21
سلام داداش خسته نباشی اون طولش چقد بود که نصب شد؟ اذیت نکرد؟

حدود شاید یک سانت الی دو سانت از این کوچیک تر بود . و حدود 4 سانت جا داشت .

darvishkhoob
13-04-14, 21:28
حدود شاید یک سانت الی دو سانت از این کوچیک تر بود . و حدود 4 سانت جا داشت .
پس طبق اون چیزی که میگین تازه باید حداقل یک سانتم اضاف بیارم عکس مادربردو گذاشتم رو اسلات دوم از بالا نصب میشه خوب نظر شما چیه داداش؟

AMD>INTEL
13-04-14, 21:47
پس طبق اون چیزی که میگین تازه باید حداقل یک سانتم اضاف بیارم عکس مادربردو گذاشتم رو اسلات دوم از بالا نصب میشه خوب نظر شما چیه داداش؟

به نظر من جا میشه . کارت هم میتونی از نیما بخری

darvishkhoob
13-04-14, 21:51
به نظر من جا میشه . کارت هم میتونی از نیما بخری
خوب این قیمتش چنده ؟ این دوستمون کجا رفت؟

AMD>INTEL
13-04-14, 21:57
بهشون پیغام خصوصی بده . قیمتش همون حدود بودجه شماست . به هر حال جنس ایشونه و قیمت میده بهتون .

darvishkhoob
13-04-14, 22:03
ممنون داداش تشکر

nima_hl
13-04-14, 22:46
از بالا رو اسلات دوم نصبه

GA-P55A-UD3P

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) بفرما داداش ببینی چه کنم مممنون

اگر گرافیک روی اسلت اول میخورد همانور که بهادر گرامی فرمود به احتمال قوی مشکلی نبود

روی اسلت دوم هم با یکم فشار به بالا احتمالا بسته میشه

darvishkhoob
15-04-14, 13:19
اگر گرافیک روی اسلت اول میخورد همانور که بهادر گرامی فرمود به احتمال قوی مشکلی نبود

روی اسلت دوم هم با یکم فشار به بالا احتمالا بسته میشه
داداش پیامتو چک کن ممنون:give_rose:

darvishkhoob
20-04-14, 21:41
راستی دوستان حالا با نصب این گرافیک به نظر شما که تو سخت افزار تجربه بیشتری دارین بقیه قطعات سیستمم برای گیم.........فتوشاپ خوبه؟ ابته رمو هم بعد ارتقا میدم:1. (23):

AMD>INTEL
20-04-14, 22:52
رم دوتا عدد 4 گیک مثل هم بگذارید .البته قبل از خرید لیست QVL مادربردت رو چک کن :11():

darvishkhoob
20-04-14, 23:51
رم دوتا عدد 4 گیک مثل هم بگذارید .البته قبل از خرید لیست QVL مادربردت رو چک کن :11():

باقیه قطعاتم داداش خوبه؟
رمو الان دو تا 2 گیگه بزارم دو تا 4 گیگ؟ اون 2تا دو گیگو بردارم؟ ببخشید لیست QVL رو تاسیت مادبرد هست؟
بازم ممنون:11()::11():

darvishkhoob
21-04-14, 01:06

داش اینه؟ اگه اینه خوب الانبر طبق نظر شما کدمو باید انتخاب کنم؟ یا مدلشو برام بنویس تشکر:give_rose:یک دنیا ممنون که وقت میزاری داداش
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
21-04-14, 05:59
کینگستون بگیری مشکلی نیست .

darvishkhoob
21-04-14, 09:57
راستی داداش مانیتورم lg lcd m2394a i هست به نظرت به گرافیکه میسازه و چیزی که گرافیکه هست در مانیتورم نمایش بده؟

راستی cpu core i5 760 8 MB cache هست خوبه مثلا بازی جواب میده؟

AMD>INTEL
21-04-14, 10:09
راستی داداش مانیتورم lg lcd m2394a i هست به نظرت به گرافیکه میسازه و چیزی که گرافیکه هست در مانیتورم نمایش بده؟

راستی cpu core i5 760 8 MB cache هست خوبه مثلا بازی جواب میده؟

بله آقا مشکلی نیست . پردازنده فعلی هم کاملا مناسبه :1. (23):

darvishkhoob
21-04-14, 10:26
بله آقا مشکلی نیست . پردازنده فعلی هم کاملا مناسبه :1. (23):
ممنون اقا امید از پاسخگوی و راهنمای ممنون که وقت میزاری امیدوارم همیشه موفق باشی

darvishkhoob
26-04-14, 17:56
سلام اقا امید من این کارتو از دوستمون خرید و امرو به دستم رسیدم اینجا باز ازشون تشکر میکنم بابت هر چی و همینطور از شما:give_rose:

اونرو هم الان نصب کردم اصلا مشکل فضا هم نداشت از نظر طولی که یکی دو سنتی تا قسمت فلاپی جا داشت و ارتفاع هم با محفضه هارد فاصله داشتنیم الی یک سانت کلا راحت نصب شد لازم نبود بهش ور رفت:lol:

دریوشم از سی دی نصب کردم الان دارم اخرین ورژنشو از نت دان میکنم تا نصب کنم :great:
در نهایت از همتون ممنونم همیشه موفق باشید البته باز هم مزاحمتون میشم :give_rose::wink:

AMD>INTEL
26-04-14, 20:43
سلام اقا امید من این کارتو از دوستمون خرید و امرو به دستم رسیدم اینجا باز ازشون تشکر میکنم بابت هر چی و همینطور از شما:give_rose:

اونرو هم الان نصب کردم اصلا مشکل فضا هم نداشت از نظر طولی که یکی دو سنتی تا قسمت فلاپی جا داشت و ارتفاع هم با محفضه هارد فاصله داشتنیم الی یک سانت کلا راحت نصب شد لازم نبود بهش ور رفت:lol:

دریوشم از سی دی نصب کردم الان دارم اخرین ورژنشو از نت دان میکنم تا نصب کنم :great:
در نهایت از همتون ممنونم همیشه موفق باشید البته باز هم مزاحمتون میشم :give_rose::wink:

خوشحالم که طبق محاسباتم این کیس جواب کار شما داد . باید از شرکت آواژنگ هم تشکر کرد که بستر سازی مناسب رو برای پشتیبانی به دوستان ارائه نموده است .

darvishkhoob
26-04-14, 21:00
خوشحالم که طبق محاسباتم این کیس جواب کار شما داد . باید از شرکت آواژنگ هم تشکر کرد که بستر سازی مناسب رو برای پشتیبانی به دوستان ارائه نموده است .

باز هم ممنون اگه شما دوستان گرامی نبودید من به مشکل بر میخوردم و یا اصلا کارت نمیگرفتم چون بعضی وقتا نمیشد به فروشندها در بازار اعتماد کرد یا ادم جنس مورد نظرشو که مناسبش باش و مد نظرش رو پیدا کنه:lol:

از اواژنگ هم متشکرم
موفق باشین:give_rose:

darvishkhoob
02-05-14, 13:27
سلام دوستان خسته نباشید
این کارت اور کلالک شده هست خودش؟؟؟؟؟؟؟

AMD>INTEL
02-05-14, 13:44
بله اورکلاک شده است .

darvishkhoob
02-05-14, 15:40
ممنون از پاسخگویتون دوست محترم

خوب یه چیز دیگه من با 3dmark طبق عکس پاین با اون گزینها تست کردم
نتیجش شد اینعکس پاین

و یک تست دیگه کرده با گزینه سوم یعنی اکستریم و بقیهاون دو گزینه مثل قبلی نتیجش شد این

خوب میخواستم نضری چیزی دارین بدین اگه با گزینهای دیگرم تست مد نظرتون بگین ازتون ممنونم

AMD>INTEL
02-05-14, 15:51
در کل تست تو گیم های جدید قدرت این گرافیک رو به خوبی نشان میده . توصیه میکنم درایور جدید هم دریافت و نصب کنید

darvishkhoob
02-05-14, 15:55
اره منم نظرم همینه رو بازی بهتر معلومه راستی اون اخرین درایوش منتلش داخلش یا جداست؟

AMD>INTEL
02-05-14, 16:39
توضیحات تکمیلی :
انتشار نسخه 14.4 WHQL درایور کاتالیست AMD + لینک دانلود (Only the registered members can see the link)

darvishkhoob
02-05-14, 18:45
توضیحات تکمیلی :
انتشار نسخه 14.4 WHQL درایور کاتالیست AMD + لینک دانلود (Only the registered members can see the link)

ممنون داداش بتلفیلدو گذاشتم برای دان خوب میخواستم ببینم کال اف هم از منتل پشتیبانی میکنه و اینکه از کجا باید منتلو فعال کرد ممنون از پاسخگویی :give_rose:

darvishkhoob
03-05-14, 12:21
سلام ببخشید دوستان من زیاد مزاحم میشم میگم دوستان این سیستمی که الان دارم به نظرتون فعلا خوبه جواب میده که بزارمیک تا سه سال دیگ ازش استفاده کنم بعد ببینم نسل جدیدتری اومد عوضش کنم
مادر برد GIGABYTE P55A-UD3P
CPU Intel core i5-760 8MB cache
RAM 4GB البته اینو میش به 8 گیگ ارتقا بدم
گرافیک GYGABYTE R9 270X
monitor lcd m2394a
HDD 1tb
میخوام نظرتونو بدونم که فعلا جواب بده یا نهایتا یک قط رو ارتقا بدم بزارم نسلها عوض شه مثلا مادر برد جدید بیاد و رم ddr4 بیاد و فعلا از این استفاده کنم و بعد کلا عوضش کنم ممنون نظرتونو بگید

AMD>INTEL
03-05-14, 12:37
سلام ببخشید دوستان من زیاد مزاحم میشم میگم دوستان این سیستمی که الان دارم به نظرتون فعلا خوبه جواب میده که بزارمیک تا سه سال دیگ ازش استفاده کنم بعد ببینم نسل جدیدتری اومد عوضش کنم
مادر برد GIGABYTE P55A-UD3P
CPU Intel core i5-760 8MB cache
RAM 4GB البته اینو میش به 8 گیگ ارتقا بدم
گرافیک GYGABYTE R9 270X
monitor lcd m2394a
HDD 1tb
میخوام نظرتونو بدونم که فعلا جواب بده یا نهایتا یک قط رو ارتقا بدم بزارم نسلها عوض شه مثلا مادر برد جدید بیاد و رم ddr4 بیاد و فعلا از این استفاده کنم و بعد کلا عوضش کنم ممنون نظرتونو بگید

دو عدد رم 4 گیگ برند اکستروم بگیر که با هم سازگار باشند و هم با مادربرد .رم خودت هم میتونی بفروشی .
پشتیبانی از منتل هم در بتلفیلد 4 اضافه شده

darvishkhoob
03-05-14, 12:41
دو عدد رم 4 گیگ برند اکستروم بگیر که با هم سازگار باشند و هم با مادربرد .رم خودت هم میتونی بفروشی .

ممنون داداش خوب به نظرت این سیستم فعلا جواب میده؟ میخوام اگه جواب میده فعلا ازش استفاده کنم و موقع لازم کلا عوض کنم که ارزش داشته باش که اگه نسلیم قرار تغیر کنه تغیر کرده باشه:11():

AMD>INTEL
03-05-14, 12:48
ممنون داداش خوب به نظرت این سیستم فعلا جواب میده؟ میخوام اگه جواب میده فعلا ازش استفاده کنم و موقع لازم کلا عوض کنم که ارزش داشته باش که اگه نسلیم قرار تغیر کنه تغیر کرده باشه:11():

بله جواب میده . با خیال راحت ازش استفاده کن . فقط رم هم 8 گیگ کن که تو بازیهایی مثل watch dogs مشکلی نداشته باشی :11():

darvishkhoob
03-05-14, 13:06
ممنون داداش بابت راهنمایی:give_rose:

darvishkhoob
13-05-14, 00:07
سلام دوستان ببخشید باز این پستو اوردم بالا یه سوال داشتم من این بازی بتلفیلد 4 رو دانلود کردم عجب بازی هست گرافیکشم حرف نداره
میخواستم ببین چطور منتلرو در این بازی فعال کنم قبلا هم این سوالرو پرسیدم که داش امید لینکی به من دادم کمال خود بتلفیلد بود و عکسی که میزارم مال اونجا بود

در این عکس تو قسمت ویدئو گزینه اولسمت چپ گزینه اول graphics api قرار داره ولی من که تو تنظیمات قسمت ویئو میرم اون گزینرو ندار تاریخ درایو هم 4/17/2014

ممنون میشم کمک کنید

*MoJtAbA*
13-05-14, 01:16
سلام دوستان ببخشید باز این پستو اوردم بالا یه سوال داشتم من این بازی بتلفیلد 4 رو دانلود کردم عجب بازی هست گرافیکشم حرف نداره
میخواستم ببین چطور منتلرو در این بازی فعال کنم قبلا هم این سوالرو پرسیدم که داش امید لینکی به من دادم کمال خود بتلفیلد بود و عکسی که میزارم مال اونجا بود

در این عکس تو قسمت ویدئو گزینه اولسمت چپ گزینه اول graphics api قرار داره ولی من که تو تنظیمات قسمت ویئو میرم اون گزینرو ندار تاریخ درایو هم 4/17/2014

ممنون میشم کمک کنید

سلام

توی سایت بتلفیلد نوشته که برای اجرای بازی با منتل باید این شرایط رو داشته باشی ( برای اون دوستانی که نمیدونن ) :

داشتن حتما ورژن AMD Catalyst 14.1 که از اینجا (Only the registered members can see the link) میتونید دانلود کنید

ویندوز 64 بیت 7 یا 8 و یا 8.1

و یک کارت گرافیک درست و حسابی

پس شما هم باید برای فعال شدن اون گزینه حتما باید ورژن 14.1 رو داشته باشید.

darvishkhoob
13-05-14, 01:36
سلام

توی سایت بتلفیلد نوشته که برای اجرای بازی با منتل باید این شرایط رو داشته باشی :

داشتن حتما ورژن AMD Catalyst 14.1 که از اینجا (Only the registered members can see the link) میتونید دانلود کنید

ویندوز 64 بیت 7 یا 8 و یا 8.1

و یک کارت گرافیک درست و حسابی

پس شما هم باید برای فعال شدن اون گزینه حتما باید ورژن 14.1 رو داشته باشید.
سلام داداش من ویندوزم 7 64 بیتی هست وکارت گرافیکمم R9 270x هست

و اینم اطلاعات درایو گرافیک خوب مشکل چیه؟

*MoJtAbA*
13-05-14, 01:43
سلام داداش من ویندوزم 7 64 بیتی هست وکارت گرافیکمم R9 270x هست

و اینم اطلاعات درایو گرافیک خوب مشکل چیه؟

ببینید دوست عزیز برای اجرای این بازی بر روی منتل حتما باید از ورژن 14.1 استفاده کنید که ورژن کاتالیست شما 14.4 هست

پس از پست بالا از اون لینکی که دادم ورژن 14.1 رو دانلود کنید تا مشکلتون حل بشه.

:11():

darvishkhoob
13-05-14, 01:45
ببینید دوست عزیز برای اجرای این بازی بر روی منتل حتما باید از ورژن 14.1 استفاده کنید که ورژن کاتالیست شما 14.4 هست

پس از پست بالا از اون لینکی که دادم ورژن 14.1 رو دانلود کنید تا مشکلتون حل بشه.

باشه داداش من اونو دانلود میکنم فقط ورژنش پاین میاد کلا مشکلی نیست؟ بازم ممنونم

*MoJtAbA*
13-05-14, 01:47
باشه داداش من اونو دانلود میکنم فقط ورژنش پاین میاد کلا مشکلی نیست؟ بازم ممنونم

نه هیچ مشکلی نیست چون بتلفیلد 4 فقط از این ورژن منتل پشتیبانی میکنه و اگه ورژن بالاتر نصب کنید دوباره همین مشکل پیش میاد.

اگر مشکلتون حل شد اعلام کنید.

darvishkhoob
13-05-14, 01:56
نه هیچ مشکلی نیست چون بتلفیلد 4 فقط از این ورژن منتل پشتیبانی میکنه و اگه ورژن بالاتر نصب کنید دوباره همین مشکل پیش میاد.

اگر مشکلتون حل شد اعلام کنید.
باش داداش من اینو دانلود و نصب میکنم مشکل رفع شد اعلام میکنم ممنون موفق باشی:great::give_rose:

*MoJtAbA*
13-05-14, 01:59
باش داداش من اینو دانلود و نصب میکنم مشکل رفع شد اعلام میکنم ممنون موفق باشی:great::give_rose:

ممنون.

وقت کردی Crysis 3 رو نصب کن.

darvishkhoob
13-05-14, 11:04
ممنون.

وقت کردی Crysis 3 رو نصب کن.

گذاشتمش برای دان راستی نسخه بتا هست مشکلی نیست؟ ببخشید میپرسم کلا رو برنامه ای که رو سیستم مشکل ایجاد کنه حساسم

بعد این بازی
Crysis 3 چجوره؟ حجم؟ سیستم مورد نیاز ؟ممنون

*MoJtAbA*
13-05-14, 11:15
گذاشتمش برای دان راستی نسخه بتا هست مشکلی نیست؟ ببخشید میپرسم کلا رو برنامه ای که رو سیستم مشکل ایجاد کنه حساسم

بعد این بازی
Crysis 3 چجوره؟ حجم؟ سیستم مورد نیاز ؟ممنون

نه اصلا از بابت ورژن 14.1 ش و بتا بودنش نگران نباش. فعلا بازی ها از همین ورژنی که لینکش رو دادم یعنی 14.1 ساپورت میکنند یعنی اگه

بالاتر نصب کنی مشکل پیدا میکنی.

Crysis 3 هم بازی خوبیه گرافیکش عالی هست حجمش حدودا 10 گیگ هست سعی کن نسخه BlackBox دانلود نکنی چون

ممکنه از بعضی قسمت های بازی زده باشن تا حجم بازی کم بشه. با این سیستمی که داری راحت میتونی با تنظیمات بالا

اجراش کنی از نظر سیستم مورد

نیاز بازی ها خیالت راحت سیستمت اونقدری قوی هست که لازم نیست برای اجرای بازی ها به سیستم مورد نیازشون نگاه کنی.

اگر هم میخوای خیالت راحت شه میتونی برای مشاهده سیستم مورد نیاز بازی ها به سایت

gamesystemrequirements.com یا Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements (Only the registered members can see the link) بری.

darvishkhoob
13-05-14, 11:52
نه اصلا از بابت ورژن 14.1 ش و بتا بودنش نگران نباش. فعلا بازی ها از همین ورژنی که لینکش رو دادم یعنی 14.1 ساپورت میکنند یعنی اگه

بالاتر نصب کنی مشکل پیدا میکنی.

Crysis 3 هم بازی خوبیه گرافیکش عالی هست حجمش حدودا 10 گیگ هست سعی کن نسخه BlackBox دانلود نکنی چون

ممکنه از بعضی قسمت های بازی زده باشن تا حجم بازی کم بشه. با این سیستمی که داری راحت میتونی با تنظیمات بالا

اجراش کنی از نظر سیستم مورد

نیاز بازی ها خیالت راحت سیستمت اونقدری قوی هست که لازم نیست برای اجرای بازی ها به سیستم مورد نیازشون نگاه کنی.

اگر هم میخوای خیالت راحت شه میتونی برای مشاهده سیستم مورد نیاز بازی ها به سایت

gamesystemrequirements.com یا Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements (Only the registered members can see the link) بری.
خوب ممنون داداش خیالمون راحت شد اون بازی رو هم دانلود میکنم اره درسته منم خودمم نسخه black box رو قبول ندارم همین چون هم ممکنه کمو کاستی داشته باشه هم اپدیتها روش نصب نشه همین بتلفیلدم ریلودد دانلود کردم چند گیگ بیشتر از blackbox هم اپدیتها روش نصب میشه هم دیگه کمو کاستی نداره

اره خدارو شکر همون موقع که این سیستمو گرفتم یک چیزی خوب خریدیم چند سال پیش که هنوز جواب میده و حتی جای ارتقا داره تا 16 گیگ رم ساپورت میکنه کلا مادر برد خوبیه بازم ممنون از پاسخگویی

فقط یه سوال دیگه از تجربه شما هم استفاده کنیم. به نظر شما این اپدیت بازیها مثل بتلفیلد 4 اپدیت روش نصب کنم تاثیری هم دارم ؟ ممنون از پاسخگویی :give_rose:

*MoJtAbA*
13-05-14, 12:19
خوب ممنون داداش خیالمون راحت شد اون بازی رو هم دانلود میکنم اره درسته منم خودمم نسخه black box رو قبول ندارم همین چون هم ممکنه کمو کاستی داشته باشه هم اپدیتها روش نصب نشه همین بتلفیلدم ریلودد دانلود کردم چند گیگ بیشتر از blackbox هم اپدیتها روش نصب میشه هم دیگه کمو کاستی نداره

اره خدارو شکر همون موقع که این سیستمو گرفتم یک چیزی خوب خریدیم چند سال پیش که هنوز جواب میده و حتی جای ارتقا داره تا 16 گیگ رم ساپورت میکنه کلا مادر برد خوبیه بازم ممنون از پاسخگویی

فقط یه سوال دیگه از تجربه شما هم استفاده کنیم. به نظر شما این اپدیت بازیها مثل بتلفیلد 4 اپدیت روش نصب کنم تاثیری هم دارم ؟ ممنون از پاسخگویی :give_rose:

این آپدیت ها اگر باگ و یا هر مشکل دیگه ای که بازی داشته باشه رو حل میکنه.

چند وقت پیش توی همین انجمن یک نفر توی بازی GTA IV مشکل داشت ، بازی رو کامل میاورد میرفت تو بازی ولی دکمه های W A S D کار

نمیکرد با نصب یک آپدیت چند مگی مشکلشون حل شد.

شما هم بازی رو نصب میکنید اگر مشکلی داشت آپدیت رو نصب کنید تا مشکل برطرف بشه.

darvishkhoob
13-05-14, 12:22
این آپدیت ها اگر باگ و یا هر مشکل دیگه ای که بازی داشته باشه رو حل میکنه.

چند وقت پیش توی همین انجمن یک نفر توی بازی GTA IV مشکل داشت ، بازی رو کامل میاورد میرفت تو بازی ولی دکمه های W A S D کار

نمیکرد با نصب یک آپدیت چند مگی مشکلشون حل شد.

شما هم بازی رو نصب میکنید اگر مشکلی داشت آپدیت رو نصب کنید تا مشکل برطرف بشه.

ممنون داداش از اطلاعاتتون الان اپدیت 1 و 2 بتلفیلدو دارم لازم شد نصب میکنم:love:

darvishkhoob
14-05-14, 11:21
دوستان محترم یکی منو کمک کنه من این نسخه درایو که لینک دادین دانلود کردم اون قبلیم unistall کردم بعد اینو نصب کردم حالا که بالا اومده باز داره ورژن قبلیو نشون میده :lol::1. (27):

تا بحال همچین چیزی ندیده بودم وقتی پاک کنی یه ئنسخه ای دیگه نصب کنی باز همون نسخه قبلی باشه:lol:

خوب دوستان داش مجتبی اگه کسی راهی راهنمای داره بگه ممنون میشم:give_rose:

AMD>INTEL
14-05-14, 11:28
دوستان محترم یکی منو کمک کنه من این نسخه درایو که لینک دادین دانلود کردم اون قبلیم unistall کردم بعد اینو نصب کردم حالا که بالا اومده باز داره ورژن قبلیو نشون میده :lol::1. (27):

تا بحال همچین چیزی ندیده بودم وقتی پاک کنی یه ئنسخه ای دیگه نصب کنی باز همون نسخه قبلی باشه:lol:

خوب دوستان داش مجتبی اگه کسی راهی راهنمای داره بگه ممنون میشم:give_rose:

درایور قبلی کاملا با این برنامه پاک کنید
Guru3D - Driver Sweeper (Only the registered members can see the link)

darvishkhoob
14-05-14, 13:50
دوستان من با برنامه ای که دادیم اون نسخه رو پاک کردم و اینو که گقتید نصب کردم داخل amd catalyst control هد زده 14.1اما........................................ .. به اون چیزی که میخواستم نرسیدم بعد این برو بیا باز داخل بازی اون اول گزینه انتخاب منتل نداره

من که هر کاری گفتین کردم دیگه چه کنم/؟......................نکنه مناصلا منتل ندارم؟:1. (28):

دوستان به بنده کمک کنید ممنون میشم دلمونو خو ش کردیم به منتل که فعلا نتونستیم استفاده کنیم

AMD>INTEL
14-05-14, 14:12
درایور 14.4 رو گرفتید ؟

darvishkhoob
14-05-14, 14:17
درایور 14.4 رو گرفتید ؟

قبلش درایو 14.4 بود که با اون هم منتل گزینش نبود..........بعد داش مجتبی گفتم باید14.1 باش که اول 14.4 رو با اون برنامه که دادین پاک کردم و14.1 رو نصب کردم درایو تغیر کرد ورژنش ولی خبری از گزینه منتل در بازی نیست همچنان:1. (28):

همچنان نیاز مند تجربه و کمکتان هستیم:give_rose:

AMD>INTEL
14-05-14, 14:28
قبلش درایو 14.4 بود که با اون هم منتل گزینش نبود..........بعد داش مجتبی گفتم باید14.1 باش که اول 14.4 رو با اون برنامه که دادین پاک کردم و14.1 رو نصب کردم درایو تغیر کرد ورژنش ولی خبری از گزینه منتل در بازی نیست همچنان:1. (28):

همچنان نیاز مند تجربه و کمکتان هستیم:give_rose:

خوب یکبار با ccleaner رجیستری ویندوز رو کلین کنید . ریستارت کنید نتیجه رو اعلام کنید

darvishkhoob
14-05-14, 14:41
خوب یکبار با ccleaner رجیستری ویندوز رو کلین کنید . ریستارت کنید نتیجه رو اعلام کنید
داش؟ کدوم نسخش؟ CCleaner Free + Professional + Business (Only the registered members can see the link)
فرق نمیکنه؟

AMD>INTEL
14-05-14, 14:56
داش؟ کدوم نسخش؟ CCleaner Free + Professional + Business (Only the registered members can see the link)
فرق نمیکنه؟

پرفشنال ... فعلا روی منتل زیاد حساس نشو . کمی طول میکشه تا سازگاری کامل

darvishkhoob
14-05-14, 15:04
پرفشنال ... فعلا روی منتل زیاد حساس نشو . کمی طول میکشه تا سازگاری کامل

حالا اینو هم امتحان کنیم نشد دیگه هیچ از شانسمونه :lol:

AMD>INTEL
14-05-14, 15:08
حالا اینو هم امتحان کنیم نشد دیگه هیچ از شانسمونه :lol:

باید صبر کنی . درایورها هر چی بگذره بهتر میشند .

darvishkhoob
14-05-14, 15:29
باید صبر کنی . درایورها هر چی بگذره بهتر میشند .
داش داخل برنمه قسمت کلینگزینه رجیستری ویندوز نزده که کلین کنم گزینه دیگه نیست؟

اره دیگه اگه بازیهای جدیدترم بیاد و از منتل پشتیبانی کنن باید از درایو جدید پشتیبانی کنن

AMD>INTEL
14-05-14, 15:34
داش داخل برنمه قسمت کلینگزینه رجیستری ویندوز نزده که کلین کنم گزینه دیگه نیست؟

اره دیگه اگه بازیهای جدیدترم بیاد و از منتل پشتیبانی کنن باید از درایو جدید پشتیبانی کنن

تو قسمت رجیستری ... scan for issuse

darvishkhoob
14-05-14, 15:46
تو قسمت رجیستری ... scan for issuse
زدیم داداش کماکان بی نتیجه....منتل هم برای ما ناز میکنه...نمیدونم مشکل چیه من گرافیکم منتل داره اون درایوم که نصب کردم و اینکه باز نمیشه
نمیدونم چجور گفتم منتل رو این بازی میشه استفاده کرد:1. (27):

AMD>INTEL
14-05-14, 15:50
زدیم داداش کماکان بی نتیجه....منتل هم برای ما ناز میکنه...نمیدونم مشکل چیه من گرافیکم منتل داره اون درایوم که نصب کردم و اینکه باز نمیشه
نمیدونم چجور گفتم منتل رو این بازی میشه استفاده کرد:1. (27):

از مجتبی کمک بگیر.اطلاعات خوبی در این زمینه دارد .

darvishkhoob
19-05-14, 10:39
سلام دوستان داداش مجتبی و داداش امید بالخره بعد از تلاشهای فراوان و کمک و راهنمای داش امید متوجه مشگل شدیم بعد از اون کارای که انجام دادم با کمک دوستان و راهنمای داش مجتبی که متوجه شدن تو اپدیت 3 این گزینه فعال میشه و بعد از تلاشها در نتیجه بعد از نصب این اپدیت اون گزینه اممد و قابلیت فعال کردن متلرو هم داد و این همه اولین تجربه من از منتل که در بازی بتلفیلد 4 انجام میشه
داش مجتبی این چون فشرده بود حجم کمتر از یک گیگ بود بعد که از فشرده در اومد حجم بیشتر از یک گیگ مثکه این با اون که تو ارجین بوده یکی هست فقط این فشرده شده راستی این سایت که دادی خودش تو کار کرک هم بود اپدیت خودش کرک داشت

داش امید بالخره تلاشها نتیجه داد و من به نتیجه دلخواه رسیدم ادم باید رسیدن به نتیجه تلاش کنه:give_rose:

عکس بازی من

در نهایت هم از داش مجتبی و داش امید نهایت تشکر دارم که منو کمک کردن تا من مشکلم حل شه:give_rose:

AMD>INTEL
19-05-14, 10:50
سلام دوستان داداش مجتبی و داداش امید بالخره بعد از تلاشهای فراوان و کمک و راهنمای داش امید متوجه مشگل شدیم بعد از اون کارای که انجام دادم با کمک دوستان و راهنمای داش مجتبی که متوجه شدن تو اپدیت 3 این گزینه فعال میشه و بعد از تلاشها در نتیجه بعد از نصب این اپدیت اون گزینه اممد و قابلیت فعال کردن متلرو هم داد و این همه اولین تجربه من از منتل که در بازی بتلفیلد 4 انجام میشه
داش مجتبی این چون فشرده بود حجم کمتر از یک گیگ بود بعد که از فشرده در اومد حجم بیشتر از یک گیگ مثکه این با اون که تو ارجین بوده یکی هست فقط این فشرده شده راستی این سایت که دادی خودش تو کار کرک هم بود اپدیت خودش کرک داشت

داش امید بالخره تلاشها نتیجه داد و من به نتیجه دلخواه رسیدم ادم باید رسیدن به نتیجه تلاش کنه:give_rose:

عکس بازی من

در نهایت هم از داش مجتبی و داش امید نهایت تشکر دارم که منو کمک کردن تا من مشکلم حل شه:give_rose:

درویش جان تو تاپیک زیر هم بنویس . نتیجه و تغییراتی که داشتی با فعال کردن منتل

*MoJtAbA*
19-05-14, 11:22
دوستان این چیز هایی که جناب محمد ( اسمشون رو از توی ایمیلشون فهمیدیم :دی ) در دو پست قبلی گفت شاید اصن توی این تاپیک ندیده باشید بخاطر اینکه من مشکلشون رو در پیغام های خصوصی حل کردم. برای حل مشکل فقط باید این آپدیت (Only the registered members can see the link) رو نصب کنید

darvishkhoob
19-05-14, 15:07
درویش جان تو تاپیک زیر هم بنویس . نتیجه و تغییراتی که داشتی با فعال کردن منتل

باش داداش اونجا هم مینویسم

فقط داش یه سوالی ازت داشتم الان مشخصات سیستموو که میدونی که بخوام دو تارم 4 گیگ بزارم قیمتش حدود چند میشه رمی که با سیستم من سازگار باش

حدود قیمتو بگین موقعی که خواستم بگیرم باز قیمت میگیرم ممنون:give_rose:

AMD>INTEL
19-05-14, 15:10
باش داداش اونجا هم مینویسم

فقط داش یه سوالی ازت داشتم الان مشخصات سیستموو که میدونی که بخوام دو تارم 4 گیگ بزارم قیمتش حدود چند میشه رمی که با سیستم من سازگار باش

حدود قیمتو بگین موقعی که خواستم بگیرم باز قیمت میگیرم ممنون:give_rose:

دو تا 4 گیگ باس 1600 اکستروم بگیر .

darvishkhoob
19-05-14, 15:19
دو تا 4 گیگ باس 1600 اکستروم بگیر .

فقط داش یه سوال؟ میشه حدود قیمتش هم بگین

AMD>INTEL
19-05-14, 15:36
فقط داش یه سوال؟ میشه حدود قیمتش هم بگین

حدود 130 باید باشه . خواستی میتونم واست بگیرم .

darvishkhoob
19-05-14, 15:40
حدود 130 باید باشه . خواستی میتونم واست بگیرم .
هر کدوم 130؟ باشه داداش مزاحمت میشم:give_rose:

AMD>INTEL
19-05-14, 15:42
هر کدوم 130؟ باشه داداش مزاحمت میشم:give_rose:

حدودا بین 130 تا 140 حساب کن .