PDA

مشاهده نسخه کامل : طریقه نصب بازی و نرم افزار روی گوشی های جاوا

Emperatour
02-11-06, 22:08
1- نرم افزار و یا بازی جاوا رو دانلود کنید ...

2- به پسوند فایلی که دریافت کردید دقت کنید ... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را از حالت فشرده خارج کنید.

3- بعد از خروج از حالت فشردگی شما یک فایل با پسوند jar مي بينيد که این فایل توسط Win Rar باز مي شود ! ولی شما اصلا نباید این فایل را باز کنید ... بلکه این فایل را به همین صورت به داخل گوشي منتقل كنيد و در داخل گوشي با کلیک بر روی آن فايل با پسوند Jar بازی و يا نرم افزار به طور اتوماتیک شروع به نصب مي كند.

نکته : در صورتیکه به فایلهایی برخورد کردید که پسوند آنها برای شما نا آشنا بود مانند : cls با inf ... این به این دليل است که شما فایل jar را به اشتباه باز کردید ...

نکته 2 : ممکن است فایلی که شما دانلود می کنید فشرده نباشد و به همان صورت jar باشد ... پس قبل از اینکه فایل را از حالت فشردگی خارج کنید توجه کنید که فایل فرمتش jar نباشد ...

X Ray
02-11-06, 22:26
من هم یه نکته بگم...
بعضی از فایل های جاوا با مرورگر هایی مسه FExplorer,Fileman... اجرا نمی شن...و اون ها رو فقط باید از گالری یا Fileman خود گوشی اجرا کرد...
ممنون
بهنام

mahanuser
20-11-06, 13:17
سلام
این که فایل رو تو گوشی بریزیم بعد بازش کنیم قبول ولی حالا که می خواهیم بریزیمش رو گوشی فقط file manager گوشی در اختیار ماست تا بریزیم و file manager گوشی پسوند jar رو نمیشناسه باید فایل مورد نظر رو بریزیم تو قسمت جاوا از سیتینگ گوشی تا باز بشه ولی سیتینگ و جاوای گوشی در اختیار ما نیست به قول معروف حیرون شدیم باید چی کار کنیم ؟

mahanuser
20-11-06, 13:19
در ضمن این کار رو روی گوشی d600 انجام دادم و نتونستم برنامه رو بریزم

Emperatour
20-11-06, 15:00
والا من سامسونگ كار نكردم

X Ray
25-11-06, 18:59
سلام
این که فایل رو تو گوشی بریزیم بعد بازش کنیم قبول ولی حالا که می خواهیم بریزیمش رو گوشی فقط file manager گوشی در اختیار ماست تا بریزیم و file manager گوشی پسوند jar رو نمیشناسه باید فایل مورد نظر رو بریزیم تو قسمت جاوا از سیتینگ گوشی تا باز بشه ولی سیتینگ و جاوای گوشی در اختیار ما نیست به قول معروف حیرون شدیم باید چی کار کنیم ؟

شاید مشکل از فایل باشه...با فایل های دیگه امتحان کن...
با تشکر
بهنام

376
05-01-08, 11:21
من دو فایل جاوا یکی دیکشنری بابیلون انگلیسی به فارسی و دیگری برعکس دومی را دانلود کردم و هر بار که خواستم بریزم روی گوشی با پیام اینکه مموری کارت فضا نداره روبرو شدم در صورتی که مموری کارتم فضای بسیار زیادی داره به نظر شما مشکل از کجاست؟

Mehdi_Full
05-01-08, 21:57
تبریک میگم عضویتتون رو در انجمن PcNetwork دوست عزیز :11():

1- اطلاعات مموریت رو توی کامپیوتر کپی کن

2- مموری رو از طریق کامپیوتر فرمت کن

3- در آخر بزار توی گوشی و از طریق خود گوشی هم یکبار فرمت کن

اگه مشکلی داشتی بازم عنوان کن

با تشکر
مهدی :1. (23):

Emperatour
06-01-08, 00:07
من دو فایل جاوا یکی دیکشنری بابیلون انگلیسی به فارسی و دیگری برعکس دومی را دانلود کردم و هر بار که خواستم بریزم روی گوشی با پیام اینکه مموری کارت فضا نداره روبرو شدم در صورتی که مموری کارتم فضای بسیار زیادی داره به نظر شما مشکل از کجاست؟

گوشيت نوكياس؟