PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل اینترنت لپ تاپ Lenovo z510

abdol901
10-04-14, 23:25
سلام عرض میکنم خدمت مدیران انجمن و کسانی که در این انجمن زحمت میکشند ...
من یه مشکلی با لپ تاپـ ـم تارم که دیگه کلافم کرده و اونم این هست که وقتی با لپ تاپ به نت وصل میشم (مودم وایفای نیست و سیم دار هست) سرعت دانلود خوبه اما مرور صفحات وب واقعا افتضاحه من با هر مرورگری هم استفاده کردم این مشکل وجود داشت و نکته جالب هم اینه که وقتی همون سیم مودم رو به PC وصل میکنم خیلی خوب صفحات رو باز میکنه اما نمیدونم چرا این مشکل لود شدن صفحات وب در لپ تاپ وجود داره ...
لطفا راهنمایی کنید ، متشکر از لطفتون ...

AMD>INTEL
10-04-14, 23:45
من یه مشکلی با لپ تاپـ ـم تارم که دیگه کلافم کرده و اونم این هست که وقتی با لپ تاپ به نت وصل میشم (مودم وایفای نیست و سیم دار هست) سرعت دانلود خوبه اما مرور صفحات وب واقعا افتضاحه من با هر مرورگری هم استفاده کردم این مشکل وجود داشت و نکته جالب هم اینه که وقتی همون سیم مودم رو به PC وصل میکنم خیلی خوب صفحات رو باز میکنه اما نمیدونم چرا این مشکل لود شدن صفحات وب در لپ تاپ وجود داره ...

کارت شبکه لپتاپت چی هست ؟
ویندوزی که استفاده میکنی ؟

دوست گرامی حتما درایور چیپستش رو اگر نصب نکردی نصب کن . چون درایور چیپست خیلی مهمه

abdol901
11-04-14, 00:04
کارت شبکه لپتاپت چی هست ؟
ویندوزی که استفاده میکنی ؟

Intel(R) Wireless-N 7260
Realtek PCIe FE Family Controller
تو بخش دیوایس منیجر این دو تا بود (نمیدونم کدومشه !)

از ویندوز 8 (البته زمانی که از ویندوز 7 هم استفاده میکردم همین مشکل رو داشتم ...!)

دوست گرامی حتما درایور چیپستش رو اگر نصب نکردی نصب کن . چون درایور چیپست خیلی مهمه

بله نصب کردم اما باز هم تغییری نکرد ...!

AMD>INTEL
11-04-14, 00:12
این درایور رو بگیرید
Only the registered members can see the link

abdol901
11-04-14, 00:43
این درایور رو بگیرید

ممنون نصب کردم ....
اما متاسفانه هنوز مشکل حل نشده ...!

AMD>INTEL
11-04-14, 02:12
برنامه tuneup utility 2013 رو نصب کن هم مرورگر و هم ویندوز رو بگذار برات اپتیمایز کنه .

STUXNET
11-04-14, 09:44
به نظر من ويندوز شما ومرورگرتون مشكل داره
ويندوز آپديتو بستيد؟

abdol901
11-04-14, 11:05
به نظر من ويندوز شما ومرورگرتون مشكل داره
ويندوز آپديتو بستيد؟

نمیدونم والا ...
من ویندوز رو از شرکت گردو خریدم و مرورگر هم آخرین نسخه ی موزیلا فایرفاکس هست .! (البته همین نسخه رو روی PC نصب کردم بدون مشکل صفحات رو لود میکرد)
بله بستم .

برنامه tuneup utility 2013 رو نصب کن هم مرورگر و هم ویندوز رو بگذار برات اپتیمایز کنه .

به گفته ی شما نرم افزار رو نصب کردم و اپتیمایز کرد سیستم رو و تمام مشکلات رو حل کردم ...
اما متاسفانه باز هم این مشکل اینترنت من حل نشده ...

پ.ن : از دوستان معذرت میخوام که باعث زحمتشون میشم ...!

AMD>INTEL
11-04-14, 17:54
دو کار رو انجام بده . تو cmd دستور پینگ بزن و یک سایت مثل یاهو رو پینگ کن . ببین چند میلی ثانیه میشه .
یک مودم از برند دیگه امانی از کسی بگیر و با اون هم تست بزن .

aryaiee
15-04-14, 14:07
سلام.LENOVO یه مدت رو چیپست های پل شمالی MOTHERBOARD هاش ایراد داشت!یعنی توی بعضی از تست هاش سرعت بیشتر از 100MPS نمیرفت و مجبور به تعمیر رایگان شد.خیلی ها توی اروپا از سری اول لپ تاپ های Z500 واسه سرعت اینترنت شاکی بودند!ممکن اون هم باشه.اما اول راه کاره دوستان رو انجام بده

abdol901
09-05-14, 12:34
سلام . دوستان من تمام این راه حل هایی ذکر کردید را انجام دادم اما باز هم مشکلم حل نشده ... میشه کمکم کنید ... متشکر

STUXNET
09-05-14, 13:13
ويندوززو عوض كن يه نسخه ديگه بريز

در ضمن از چه مرورگري استفاده ميكني؟؟؟

nima_hl
09-05-14, 13:28

سلام

دیر باز شدن صفحات وب بیشتر به خاطر کند بودن dns سرورها است

شرکت زیر ساخت چند سرور جدید داخلی راه اندازی کرده که بهترین سرعت را دارا میباشند

217.218.127.127

217.218.155.155

لطفا این تنظیمات را به صورت دستی ست بفرمائید احتمالا مشکلتون حل میشه

javadshahvand
09-05-14, 21:34
فایروال ویندوز رو خاموش کردی؟

AMD>INTEL
09-05-14, 22:02
از صفحه realtek دوباره درایور جدید رو دریافت کنید
Realtek (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

از صفحه realtek دوباره درایور جدید رو دریافت کنید

auyob_ba
25-05-14, 18:39
سلام دوست عزیز
منم مشکل شما رو داشتم و با مراجعه به سایت خود لنوو مشکلم حل شد ..
البته شما نیازی نیست که به آدرس بالا سربزنید
فقط درایورهاتونو از آدرس زیر متناسب با سیستم عاملتون دانلود کنید (از سایت اینتل)

For Win 7:

For Win8 - 8.1:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

انشاالله مشکلتون حل بشه !!
موفق باشی