PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی هارد اکسترنال ای دیتا AData HD710

ondaran
08-04-14, 23:02
سلام
هارد اکسترنال تو سیست جدید شناسایی نمیشه در صورتی که در سیستم قبلی کاملا دیتکت می شه

AMD>INTEL
08-04-14, 23:22
سلام
هارد اکسترنال تو سیست جدید شناسایی نمیشه در صورتی که در سیستم قبلی کاملا دیتکت می شه

شما اول باید هارد رو روی سیستم دیگه تست کنید . اگر مشکل نبود . باید بریم به عیب یابی سیستم فعلی

nima_hl
08-04-14, 23:31
سلام

سلام

از نصب بودن درایور پورت usb و سلامت پورت با اتصال یک دیوایس usb دیگر به سیستمتون اطمینان پیدا کنید

ondaran
09-04-14, 00:10
مثل اینکه در هر دو سیستم هم نشون نمی ده ولی چراغش روشن است و یه صدای تق تق هم می داد که قطع شده است

ondaran
09-04-14, 00:10
درایورها کاملاً نصب است

ondaran
09-04-14, 00:24
از طریق بایوس هم هارد اکسترنال شناسایی نمیشه

AMD>INTEL
09-04-14, 00:43
مثل اینکه در هر دو سیستم هم نشون نمی ده ولی چراغش روشن است و یه صدای تق تق هم می داد که قطع شده است

باز روی سیستم دیگه تست کنید . کابل متصل به هارد هم عوض کنید . همچنین صدای تق تق اگر باشه نشون میده هارد تو وضعیت خرابی مکانیکال هست . :11():

STUXNET
09-04-14, 13:27
احتمال ميره اون Ic بدنه هارد سوخته هارد رو بايد به صورت Sata تست كنيد

ondaran
09-04-14, 14:01
می خوام واسه گارانتی ارسال کنم چطوری میشه به
صورت Sata تست کرد

th e nd
09-04-14, 14:38
اگر گارانتی داره بهتره بره گارانتی.

STUXNET
09-04-14, 14:40
بديد به گارانتي

AMD>INTEL
09-04-14, 14:41
می خوام واسه گارانتی ارسال کنم چطوری میشه به
صورت Sata تست کرد

وقتی گارانتی داشته باشه . نمیتونی آنباکس کنی . چون گارانتیش باطل میشه

ondaran
09-04-14, 14:51
چقدر طول میکشه تا گارانتی جواب بده چون من از شهرستان ارسال می کنم تا حالا از گارانتی این شرکت استفاده کردید

javadshahvand
09-04-14, 18:53
اگر گارانتی اصلی باشه از وقتی که به دستشون برسه 2-3 روزه تحویل میدن

AMD>INTEL
09-04-14, 21:12
چقدر طول میکشه تا گارانتی جواب بده چون من از شهرستان ارسال می کنم تا حالا از گارانتی این شرکت استفاده کردید

اگر آونگ باشه هفت روز کاری

Saeed1373
01-12-14, 20:55
دوستان منم یه هارد اکسترنال Adata Hd 710 1Tra خریدم به کامپیوتر وصل بود ، دستم خورد کابل از هارد جدا شد اما به کامپیوتر وصل مونده بود بعدش هرچی کابل رو بهش وصل می کنم چراغ آبیش روشن میشه و ثابت روشن میمونه یکم پورتش کج شده یکمم کابلش ، به نظرتون از کابله یا پورتش خراب شده؟؟؟

AMD>INTEL
01-12-14, 20:59
دوستان منم یه هارد اکسترنال Adata Hd 710 1Tra خریدم به کامپیوتر وصل بود ، دستم خورد کابل از هارد جدا شد اما به کامپیوتر وصل مونده بود بعدش هرچی کابل رو بهش وصل می کنم چراغ آبیش روشن میشه و ثابت روشن میمونه یکم پورتش کج شده یکمم کابلش ، به نظرتون از کابله یا پورتش خراب شده؟؟؟

هاردهای ADATA و کلا هاردهای بدون آداپتوری قسمت usb socket ضعیفی دارند. احتمالا سوکت از روی برد بلند شده است . باید ببرید گارانتی ممکنه حتی قبول نکنند . چون روی مسائل فیزیکی حساس هستند .

Saeed1373
01-12-14, 23:05
هاردهای ADATA و کلا هاردهای بدون آداپتوری قسمت usb socket ضعیفی دارند. احتمالا سوکت از روی برد بلند شده است . باید ببرید گارانتی ممکنه حتی قبول نکنند . چون روی مسائل فیزیکی حساس هستند .

ممکن هست مشکل از کابل باشه؟؟؟

AMD>INTEL
01-12-14, 23:14
ممکن هست مشکل از کابل باشه؟؟؟

احتمالش هست ولی به دلیل ظرافت سوکت usb .خرابی سوکت محتمل تر هست .

behrooz_chz
07-07-15, 00:21
سلام من دیروز یه ای دیتا ضد ضربه خریدم فرمت ان تی اف اس کردم داشتم دیتا از یه هارد دیگه روش میریختم یهو ارور داد (با یه سرعت فاجعه البته یو اس بی ۲)و دیگه شناسایی نمیشه میزنمش به سیستم صدا ی کانکت میاد و چراغ و موتورش هم روشنه ولی ایکونش نمیاد تو مای کامپیوتر با سه تا سیستم چک کردم و کابلم عوض کردم نشد
گارانتی همون نبش طالقانی باید ببرم ؟ همون روز هم میدن ؟ میشه ببرم یه مغازه دیگه ؟

AMD>INTEL
07-07-15, 00:38
سلام من دیروز یه ای دیتا ضد ضربه خریدم فرمت ان تی اف اس کردم داشتم دیتا از یه هارد دیگه روش میریختم یهو ارور داد (با یه سرعت فاجعه البته یو اس بی ۲)و دیگه شناسایی نمیشه میزنمش به سیستم صدا ی کانکت میاد و چراغ و موتورش هم روشنه ولی ایکونش نمیاد تو مای کامپیوتر با سه تا سیستم چک کردم و کابلم عوض کردم نشد
گارانتی همون نبش طالقانی باید ببرم ؟ همون روز هم میدن ؟ میشه ببرم یه مغازه دیگه ؟

گارانتی کدوم شرکته ؟

behrooz_chz
07-07-15, 00:45
دو ساله اونگ

AMD>INTEL
07-07-15, 00:53
دفتر خدمات پس از فروش تهران

خیابان ولیعصر، تقاطع طالقانی، مجتمع تجاری نور، طبقه 3 اداری، واحد 1513
تلفن : 88227390-94
ایمیل: support [at] avang.ir

ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 16
پنج شنبه از ساعت 10 الی 12

behrooz_chz
07-07-15, 01:03
همون جا عوض میکنه واسم؟

AMD>INTEL
07-07-15, 01:04
همون جا عوض میکنه واسم؟

باید از خودشون بپرسید . بستگی داره به سیستم کاریشون .

iAmirhosein
02-12-15, 22:33
با سلام . من یه هارد HD710 خریداری کردم و ازش استفاده کردم . الان تا یک روزه که سیستمم هارد رو شناسایی نمی کنه . این ارور پایین سمت چپ ویندوز میاد " Device driver software was note succsessfully installed "! میشه بگید باید چکار کنم ؟ آخه بیشتر اطلاعاتم تو اون هارده !:1. (28):

AMD>INTEL
02-12-15, 23:01
با سلام . من یه هارد HD710 خریداری کردم و ازش استفاده کردم . الان تا یک روزه که سیستمم هارد رو شناسایی نمی کنه . این ارور پایین سمت چپ ویندوز میاد " Device driver software was note succsessfully installed "! میشه بگید باید چکار کنم ؟ آخه بیشتر اطلاعاتم تو اون هارده !:1. (28):

روی سیستم دیگه تست کن .

rahgozaar
01-02-16, 19:56
salam, man ye hard external daram k chnad ruz pish b televisione yeki az bastegan vaslesh kardam va nmidunam be dalile avaz kadane formatesh bud ya harchi dge bala nemiumad, tuye lap top hham k bala miumad minvesht format disck. emruz bordamesh garanti goft bayad format she va ye esmi ham az partition ovord va khodesh goft k dorost shod! umadam khune vaslesh kardam be lap topam k windowswsh 8e, neshunesh dad va bazesh kard. ama be computer ke vaslesh kardam bala nayovord, windowse computer ham 7e. be gushimam vaslesh kardam nayovord. nemidunam chera. kasi mitune komak kone?

AMD>INTEL
01-02-16, 20:16
salam, man ye hard external daram k chnad ruz pish b televisione yeki az bastegan vaslesh kardam va nmidunam be dalile avaz kadane formatesh bud ya harchi dge bala nemiumad, tuye lap top hham k bala miumad minvesht format disck. emruz bordamesh garanti goft bayad format she va ye esmi ham az partition ovord va khodesh goft k dorost shod! umadam khune vaslesh kardam be lap topam k windowswsh 8e, neshunesh dad va bazesh kard. ama be computer ke vaslesh kardam bala nayovord, windowse computer ham 7e. be gushimam vaslesh kardam nayovord. nemidunam chera. kasi mitune komak kone?

فارسی تایپ کنید