PDA

مشاهده نسخه کامل : سازگاری کیس و مادربرد؟؟؟؟

yakuzaturk
29-03-14, 19:12
با سلام از کجا میشه فهمید مادربرد با کیسی که خریداری میشه سازگاره یا نه؟
تو مادربرد مینویسه قالب ساخت ATX و تو کیس هم مینویسه support ATX با یه سایزی الان من نمیدونم این سایز میخوره به اون یا نه؟؟؟؟
مثلا این دو تا
کامپیوتر و الکترونیک :: قطعات اصلی رایانه :: مادربرد :: GIGABYTE GA-Z87-HD3 - (Only the registered members can see the link)
CASE GREEN - X7 قیمت خرید کیس گرین (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
29-03-14, 19:24
با سلام از کجا میشه فهمید مادربرد با کیسی که خریداری میشه سازگاره یا نه؟
تو مادربرد مینویسه قالب ساخت ATX و تو کیس هم مینویسه support ATX با یه سایزی الان من نمیدونم این سایز میخوره به اون یا نه؟؟؟؟
مثلا این دو تا
کامپیوتر و الکترونیک :: قطعات اصلی رایانه :: مادربرد :: GIGABYTE GA-Z87-HD3 - (Only the registered members can see the link)
CASE GREEN - X7 قیمت خرید کیس گرین (Only the registered members can see the link)

این کیس مشکلی نداره برای این برد . شما موقع خرید کیس به اندازه سینی اون دقت کنید .

yakuzaturk
29-03-14, 21:45
یه سوال دیگه،پشت مادربورد یه دونه پورت ترکیبی موس و کیبورد هست قضیش چیه موس و کیبورد مخصوص میخاد؟؟؟؟

AMD>INTEL
29-03-14, 22:16
کدوم پورت رو میگید ؟

yakuzaturk
30-03-14, 10:42
تو این عکس پورت مربوط به موس و کیبورد که به صورت ترکیبی است!!!؟؟؟؟Only the registered members can see the link

afshin gtx
30-03-14, 10:52
دیگه الان همه موس و کیبوردا پورت usb دارن مگهه موس وکیبوردای قدیمی و دوم شما می تونی بری تو سایت گرین و توضیهات کیس رو بخونی ولی این کیس مشکلی نداره.

yakuzaturk
30-03-14, 11:10
دیگه الان همه موس و کیبوردا پورت usb دارن مگهه موس وکیبوردای قدیمی و دوم شما می تونی بری تو سایت گرین و توضیهات کیس رو بخونی ولی این کیس مشکلی نداره.

میدونم فقط سوالم اینه که این دو تا چجوری به یه کابل تبدیل میشن و به پورت وصل میشن....یا الان موس و کیبردای جدیدی هست که این شکلین؟

afshin gtx
30-03-14, 11:23
فکر نمی کنم اگه بود دو تارو یکی نمکردن:cool:

AMD>INTEL
30-03-14, 12:23
نه گرامی . این پورت هم میتونه به موس یا کیبرد وصل بشه . یعنی یا کیبرد ps/2 یا موس ps/2