PDA

مشاهده نسخه کامل : دلیل تفاوت زیاد قیمت میان قیمت اصلی قطعه و آنچه در بازار عرضه می شود

leet
12-03-14, 21:35
با سلام
من بعد از بررسیهایی که داشتم قصد خرید مادربرد GIGABYTE GA-Z87X-D3H را دارم در صفحات انگلیسی که کیفیت این قطعه را مطالعه می کردم به عنوان یک قطعه با قیمت متوسط و با صرفه به مبلغ 145 دلار گفته می شود.Newegg.com - GIGABYTE GA-Z87X-UD4H LGA 1150 Intel Z87 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Intel Motherboard (Only the registered members can see the link) ولی وقتی از نمایندگی های آواژنگ قیمتش را جویا شدم موضوعی برای من سوال شد بر اساس دلار سه هزار تومانی باید قیمت این قطعه زیر ۵۰۰ هزار تومان باشد در حالیکه مبلغ ۶۴۰ هزار تومان را به عنوان قیمت به من گفته اند وقتی از فروشنده پرسیدم چرا به من پاسخ داد از آوازنگ بپرس که ۶۳۶ هزار تومان برای من فاکتور زده می خواستم دلیل این تفاوت قیمت را بدانم.
با تشکر

AMD>INTEL
12-03-14, 21:45
با سلام
من بعد از بررسیهایی که داشتم قصد خرید مادربرد GIGABYTE GA-Z87X-D3H را دارم در صفحات انگلیسی که کیفیت این قطعه را مطالعه می کردم به عنوان یک قطعه با قیمت متوسط و با صرفه به مبلغ 145 دلار گفته می شود.Newegg.com - GIGABYTE GA-Z87X-UD4H LGA 1150 Intel Z87 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Intel Motherboard (Only the registered members can see the link) ولی وقتی از نمایندگی های آواژنگ قیمتش را جویا شدم موضوعی برای من سوال شد بر اساس دلار سه هزار تومانی باید قیمت این قطعه زیر ۵۰۰ هزار تومان باشد در حالیکه مبلغ ۶۴۰ هزار تومان را به عنوان قیمت به من گفته اند وقتی از فروشنده پرسیدم چرا به من پاسخ داد از آوازنگ بپرس که ۶۳۶ هزار تومان برای من فاکتور زده می خواستم دلیل این تفاوت قیمت را بدانم.
با تشکر

این سوال تو قسمت گیگابایت و آواژنگ پاسخ داده شده . البته گیگابایت نسبت به خیلی از شرکت های دیگه که محصولاتشون رو گرونتر از بازار جهانی میفروشند قیمت و خدمات بهتری ارائه میدهد . با یک بررسی متوجه میشوید /

AMD>INTEL
12-03-14, 21:48
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
12-03-14, 23:28
دوست عزیز شما وقتی از یک سایت قیمت رو چک میکنید اون قیمت بدون محاسبه مالیات و هزینه شیپینگ و حمل ونقل هست . همه این ها رو حساب کنید در کنار گارانتی بی نظیر آواژنگ که طبق نظر سنجی ها و فیدبک هایی که همیشه داشته یکی از بهترین گارانتی ها داخل ایران هست . به نظر من واقعا ارزشمنده / :11():

AMD>INTEL
13-03-14, 09:59
الان یکسری افراد یک تعداد قطعات رو وارد میکنند و یک هولوگرام هم به قطعه ضمیمه میکنند . به نام گارانتی شرکتی میفروشند . حتی گاهی شما میبینید با گارانتی اصلی تفاوت قیمت ندارند یا خیلی کمه . فقط کافیه قطعه خراب بشه . اگر تونستید اثری از صاحب هولوگرام پیدا کنید . ولی شرکتی مثل آواژنگ حدود سه سال مشتری رو پشتیبانی میکند . :11():