PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم برق رسانی به قطعات

m.reypor
12-03-14, 17:51
سلام خدمت دوستان سخت افزاری

سیستمم حدود 2 هفته پیش به مشکل جالبی برخورد. زمانی که سیستم رو بدون کارت گرافیک روشن میکنم، عملا هیچ قطعه ای ب غیر از پاور و فن cpu روشن نمیشد(تصویرهم نداد). همون موقع فکر کردم که از پاور میتونه باشه و با ی پاور دیگه تست کردم و سیستم بدرستی کار کرد. پاورم رو ب گارانتی فرستادم و بعد از 2 هفته یک پاور جدید ب من دادند(مدل پاور: گرین 785B).پاور جدید رو ب سیستم زدم و دوباره مشکل قبلی وجود داره!!!

تک تک قطعات و اتصالات رو تست کردم و زمانی ک به اتصال برق هارد دیسک رسیدم دیدم ک سیستم بالا اومد و پیغام نصب هارد داد. ی هارد از دوستم گرفتم وبه سیتمم وصل کردم و دوباره مشکل رویت شد(هیچ قطعه ای ب غیر از پاور و فن cpu روشن نمیشه،
تصویر هم نمیده) کل سیستم رو با دو تا پاور گرین 530EU و 585B تست کردم وسیستم بدرستی وبا اتصال هارد کار کرد.
خلاصه اش کنم زمانی ک سیستمم رو به پاور های 785 (بدون کارت گرافیک) وصل میکنم مشکل وجود داره، و زمانی ک کارت گرافیک رو نصب میکنم، بدون هیچ مشکلی سیستم بالا میاد وبدرستی کار میکنه.

Only the registered members can see the link 3220
MB: DH77 KC
Ram: 4gb
VGA: 6570 D5 1gb

علت این ک من این موضوع و در این بخش گذاشتم، چون خودم به مین مشکوک هستم.بازم منتظر نظر دوستان هستم.

مشکل از کجاست؟

AMD>INTEL
12-03-14, 18:09
البته این نمیشه اسمشو گذاشت مشکل . چون وقتی گرافیک وصله با همین پاور هم مشکلی نداره .

nima_hl
13-03-14, 01:50
سلام خدمت دوستان سخت افزاری

سیستمم حدود 2 هفته پیش به مشکل جالبی برخورد. زمانی که سیستم رو بدون کارت گرافیک روشن میکنم، عملا هیچ قطعه ای ب غیر از پاور و فن cpu روشن نمیشد(تصویرهم نداد). همون موقع فکر کردم که از پاور میتونه باشه و با ی پاور دیگه تست کردم و سیستم بدرستی کار کرد. پاورم رو ب گارانتی فرستادم و بعد از 2 هفته یک پاور جدید ب من دادند(مدل پاور: گرین 785B).پاور جدید رو ب سیستم زدم و دوباره مشکل قبلی وجود داره!!!

تک تک قطعات و اتصالات رو تست کردم و زمانی ک به اتصال برق هارد دیسک رسیدم دیدم ک سیستم بالا اومد و پیغام نصب هارد داد. ی هارد از دوستم گرفتم وبه سیتمم وصل کردم و دوباره مشکل رویت شد(هیچ قطعه ای ب غیر از پاور و فن cpu روشن نمیشه،
تصویر هم نمیده) کل سیستم رو با دو تا پاور گرین 530EU و 585B تست کردم وسیستم بدرستی وبا اتصال هارد کار کرد.
خلاصه اش کنم زمانی ک سیستمم رو به پاور های 785 (بدون کارت گرافیک) وصل میکنم مشکل وجود داره، و زمانی ک کارت گرافیک رو نصب میکنم، بدون هیچ مشکلی سیستم بالا میاد وبدرستی کار میکنه.

Only the registered members can see the link 3220
MB: DH77 KC
Ram: 4gb
VGA: 6570 D5 1gb

علت این ک من این موضوع و در این بخش گذاشتم، چون خودم به مین مشکوک هستم.بازم منتظر نظر دوستان هستم.

مشکل از کجاست؟

سلام

این مسئله کاملا طبیعیه و آندر ولتاژ پروتکشن پاورتون داره عمل میکنه

برای این سیستم شما باید یک پاور ماکزیمم 300 واتی استفاده کنید

لطفا تاپیک انتخاب پاور مناسب (Only the registered members can see the link B-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D9%82%D9%88%DB%8C%5D-40187/) را بخوانید

m.reypor
13-03-14, 11:10
1- عمل میکنه، منظورتون مادربرد است؟
2- خب چرا با نصب کارت گرافیک مشکل حل میشه؟

nima_hl
13-03-14, 13:56
1- عمل میکنه، منظورتون مادربرد است؟
2- خب چرا با نصب کارت گرافیک مشکل حل میشه؟

شما از یک پاور 700 واتی اگر 30-40 وات برق بگیرید پاور نابود میشه ( بحث تاپیکی که لینک دادم )

زمانی که شما گرافیک نصب میکنید چون مصرف سیستمتون زیاد میشه و به 80-90 وات میرسه سیستم تصویر میده

m.reypor
13-03-14, 16:39
خب مسئله این جاست که من بدون کارت گرافیک کار میکردم، وسیستم مشکلی نداشت. الان در حال حاضر که پاور تعویض هم شده کدوم قطعه دچار مشکل شده؟ با این که من تک تک قطعات رو هم تست کردم.

و یک سوال دیگه. اگر من با همین وضعیت از سیستم استفاده کنم(با کارت گرافیک) مشکلی پیش نمیآد؟

تشکر ...

AMD>INTEL
13-03-14, 17:37
مشکلی پیش نمیاد ولی یک پاور 530 وات گرین هم برای این سیستم کافیه .

AMD>INTEL
13-03-14, 19:46
ولی پیشنهاد من به شما این هست . با همین پاور کار کنید . چون سیستم در حالت عادی بدون مشکل کار میکنه .