PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید ضبط ماشین

mehrdad_ab
07-03-14, 21:05
سلام
دیشب ضبط ماشین من رو سرقت کردند:1. (29):
حالا با سیصد تومن چه ضبطی میتونم بخرم که لنز خوب،کیفیت خوب ، usb خور ، گارانتی و .... که کلاً نسبت به هزینه کمی که میدم سرتر باشه ؟

badboy11
07-03-14, 22:20
با سلام
اول بفرمایید که چه قطعاتی دارین.

mehrdad_ab
07-03-14, 22:29
با سلام
اول بفرمایید که چه قطعاتی دارین.

چیز خاصی ندارم
دوتا باند با خروجی 70 وات به قول خودشون واقعی p:
شاید آمپلی و ساب هم در آینده اضافه بشه ...

javadshahvand
07-03-14, 22:48
میتونی PIONEER 3650 بگیری

تاج
08-03-14, 11:09
سلام<br>اولویت Pioneer بعدش JVC<br>ایناروگفتم چون بنسبت قیمت کیفت وکارایی خوبی دارن.(تعمیرکارم ومیدونم)

badboy11
08-03-14, 18:49
چیز خاصی ندارم
دوتا باند با خروجی 70 وات به قول خودشون واقعی p:
شاید آمپلی و ساب هم در آینده اضافه بشه ...
ببخشید که من دیر جواب میدم .
پخشهای پاییونر ذاتا صدا تیزی دارن و با تنظیمات نمیشه خیلی توشون تغییر ایجاد کرد .
کلا پایونر برندی هست که تو ایران بیش از حد بزرگش کردن بغییر از چند تا پخشش باقی محصولاتش چنگی به دل نمیزنن . مصلا 7150 که واسه چند سال پیش هست رو الان دارن با قیمتهای نجومی میفروشن به مردم در صورتی که با نصف اون قیمت اون میشه با یه پخش دیگه صدا به مراتب بهتری از سیستم گرفت .
جی وی سی هم فرکانسهای مید رو یه کم خشک میزنه ( صدا خواننده ) .
کنوود هم از پایونر وهم از جی وی سی صدا یکدست تری داره. به قول سیستم بازا که صداش فلت هستش.
سونی هم صداش به تیزی میل میکنه ولی من صداش رو از پایونر بیشتر دوست دارم .
در کل به نظر من تو این رنج قیمت از کنوود یه پخش بگیرین صدا بهتری نصبت به جی وی سی و پایونر میتونین بگیرین .
در ضمن حتما یه امپ مناسب برای باندتون تهیه کنید که خیلی تو صدا تاثیر گذار هستش.

STUXNET
09-03-14, 08:09
يكي از بهترين وخوش قيمت ترين ظبط هاي كه تاالان ديدم پاييونيره اگه ميتونيد 7150 بگيريد يه عمر خودتوراحت كن

badboy11
09-03-14, 21:22
يكي از بهترين وخوش قيمت ترين ظبط هاي كه تاالان ديدم پاييونيره اگه ميتونيد 7150 بگيريد يه عمر خودتوراحت كن
نخیر دوست عزیز . صدا خوب نداره . تنظیمات خوبی نداره . بغیر از چندتا پخش رده بالا پایونر باقی پخشاش برای کسانی که خواستار صدا خوب هستن اصلا مناسب نیست . 7150 هم اصلا با این قیمتهایی که داره به فروش میره به صرفه نیست خریدش .
پایونر رو ما ایرانیها زیاد بزرگش کردیم. سیستم های خونگی خوبی داره ولی تو زمینه ماشین برندهای خیلی بهتری وجود دارن.
بابت جسارتم هم از شما عذر می خوام.

STUXNET
10-03-14, 08:09
خواهش ميكنم ولي از تمام سيستم فروش ها وظبط فروش ها شما يا دوستان بريد بپرسيد اين ظبط چيه ؟ اونوقت متوجه حرف من ميشيد اين ظبط خوراك سيستم بازهاي حرفه اي كه صداي فوق العاده اي از سيستمشون ميخوان هست :yes:

badboy11
10-03-14, 18:46
خواهش ميكنم ولي از تمام سيستم فروش ها وظبط فروش ها شما يا دوستان بريد بپرسيد اين ظبط چيه ؟ اونوقت متوجه حرف من ميشيد اين ظبط خوراك سيستم بازهاي حرفه اي كه صداي فوق العاده اي از سيستمشون ميخوان هست :yes:
بنده خودم هم تا حدودی تو این کار هستم . کلا خیلی به حرف سیستم بندها گوش ندین تو بازار هم بیشتر سمت سیستم های کوچه بازاری میرن تا یه سیستم حرفه ای . اس 20 سلطان تیوتره واسشون .