PDA

مشاهده نسخه کامل : میشه به مادربورد دوتا مانبتور وصل کرد؟

elpersa
07-03-14, 12:27
سلام
من Core i7-4770K و Gigabyte Z87X-D3H دارم و میخواستم دو مانیتور رو به اون وصل کنم روی مادربورد vga , hdmi,dvi هست و مانیتورها هم فقط vga دارن حالا زمانی که یکی رو به vga و یکی رو با تبدیل به dvi میزنم فقط از مانیتوری که به vga وصله تصویر میاد
حالا توی bios مادربورد باید تنظیماتی رو انجام بدم و یا اینکه این مدل مادربرد دو مانیتور رو ساپورت نمیکنه؟

AMD>INTEL
07-03-14, 12:35
سلام
من Core i7-4770K و Gigabyte Z87X-D3H دارم و میخواستم دو مانیتور رو به اون وصل کنم روی مادربورد vga , hdmi,dvi هست و مانیتورها هم فقط vga دارن حالا زمانی که یکی رو به vga و یکی رو با تبدیل به dvi میزنم فقط از مانیتوری که به vga وصله تصویر میاد
حالا توی bios مادربورد باید تنظیماتی رو انجام بدم و یا اینکه این مدل مادربرد دو مانیتور رو ساپورت نمیکنه؟

اگر میخواهید روی مونیتور دیگه تصویر داشته باشید باید یک گرافیک pcie نصب کنید .

elpersa
07-03-14, 14:09
اگر میخواهید روی مونیتور دیگه تصویر داشته باشید باید یک گرافیک pcie نصب کنید .
ولی توی سایت اینتل نوشته intel hd4600 تا 3 مانیتور رو ساپورت میکنه و پشت مادربورد هم 3 تا خروجی dvi و hdmi و vga هست

AMD>INTEL
07-03-14, 14:14
ساپورت کردن با همزمان خروجی گرفتن فرق داره .

elpersa
07-03-14, 14:24
ساپورت کردن با همزمان خروجی گرفتن فرق داره .
حالا مادربوردی هست که بشه همزمان دو مانیتور بهش وصل کرد؟

AMD>INTEL
07-03-14, 14:50
مادربرد لازم نیست شما باید یک گرافیک ارزان pcie بگیرید . یکی از مونیتور ها رو به گرافیک آنبرد و دیگری رو به گرافیک pcie

nima_hl
07-03-14, 15:22
سلام

سلام

شما امکان استفاده 3 مونیتور بعد از نصب درایور و امکان استفاده از دو مونیتور را در بوت دارید

احتمالا تبدیلی که تهیه فرمودید مشکل داره

برای تست تبدیل ابتدا فقط یک مانیتور را با تبدیل به سیستم متصل بفرمائید اگر تصویر نداشتید تبدیل خوب و با کیفیت تهیه فرمائید

لصفا تست بفرمائید و نتیجه را اعلام کنید

پینوشت : متاسفانه تعداد زیادی تبدیل خراب در بازار به فروش میرسه

elpersa
07-03-14, 15:40
سلام

شما امکان استفاده 3 مونیتور بعد از نصب درایور و امکان استفاده از دو مونیتور را در بوت دارید

احتمالا تبدیلی که تهیه فرمودید مشکل داره

برای تست تبدیل ابتدا فقط یک مانیتور را با تبدیل به سیستم متصل بفرمائید اگر تصویر نداشتید تبدیل خوب و با کیفیت تهیه فرمائید

لصفا تست بفرمائید و نتیجه را اعلام کنید

پینوشت : متاسفانه تعداد زیادی تبدیل خراب در بازار به فروش میرسه
درایور رو نصب کردم حالا توی بایوس باید تنظیماتی رو انجام بدم؟
تبدیل هم احتمالا مشکل داره چون به صورت تکی تصویر نمیده
ولی یه تبدیل دیگه گرفتم اونم همین جوری بود و یه مانیتور 22 اینچو که رو خودش کابل dvi داشت امتحان کردم تصویر داد
حالا تبدیل با کیفیت از کجا میتونم تهیه کنم یا اینکه کابلی هست که یه سرش vga باشه واسه پشت مانیتور و یه سرش dvi که بزنم به مادربورد؟

nima_hl
07-03-14, 17:44
درایور رو نصب کردم حالا توی بایوس باید تنظیماتی رو انجام بدم؟
تبدیل هم احتمالا مشکل داره چون به صورت تکی تصویر نمیده
ولی یه تبدیل دیگه گرفتم اونم همین جوری بود و یه مانیتور 22 اینچو که رو خودش کابل dvi داشت امتحان کردم تصویر داد
حالا تبدیل با کیفیت از کجا میتونم تهیه کنم یا اینکه کابلی هست که یه سرش vga باشه واسه پشت مانیتور و یه سرش dvi که بزنم به مادربورد؟

نیاز به تنظیم بخصوصی ندارد

منظورم این بود که دو مونیتور باید در شروع سیستم تصویر بدهد ( حتی در بایوس )

چند مدت پیش برای یک مشتری 10 تا دونه تبدیل میخواستم تهیه کنم 30 تا دونه را تست کردم تا از بینیش 10 تا سالم در اومد

اگر تهران نزدیک ولیعصر هستی هماهنگ کن بیا فروشگاه تا تبدیل سالم و تست شده بهت بدم

در غیر اینصورت یک تبدیل بگیر که مثلا روی کارت گرافیک بوده و آرم evga داره

از اون کابلها هم باید چک کنم گمان کنم در بازار باشه ( ولی قیمتش بالاتر از تبدیله )