PDA

مشاهده نسخه کامل : اقدامات اولیه لازم برای راه ندازی وب سایت.فروم

hazhar.ghorbani
04-03-14, 14:53
باسلامخدمت دوستان
عزض کنم اگر خدا بخواهد میخام یک وب سایت راه اندازی کنمخوب من تاپیک رو ایجاد کردم که در پناه من دوستان هم بهره ببرن

فقط دوستان از اقدامات اولیه شروع کنن و به ترتیب وبهترین راه روپیشنهاد بدناینجا نظر مدیران و تجربه دارن برای من خیلی مهمه
تا جایی که امکان داره بیشتر کارها را میخام خودم انجام بدم به دلیل وقت زیاد ی که میتونم براش بزارمدرود بی

پایان

x00t
04-03-14, 18:08
باسلامخدمت دوستان
عزض کنم اگر خدا بخواهد میخام یک وب سایت راه اندازی کنمخوب من تاپیک رو ایجاد کردم که در پناه من دوستان هم بهره ببرن

فقط دوستان از اقدامات اولیه شروع کنن و به ترتیب وبهترین راه روپیشنهاد بدناینجا نظر مدیران و تجربه دارن برای من خیلی مهمه
تا جایی که امکان داره بیشتر کارها را میخام خودم انجام بدم به دلیل وقت زیاد ی که میتونم براش بزارمدرود بی

پایان

سلام
در این مورد میتونم به صورت کاملا حرفه ای راهنماییتون کنم ...

نمیدونم اگه سوالتون واضح بود همینجا جواب میدادم .
به صورت کاملا مبتدیانه بخوام بگم اول ثبت دامین ه بعد خرید هاست و استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای وب بعد انتخاب قالب و ....

البته میتونین با دانش زیاد سی ام اس اختصاصی خودتون و یا قالب اختصاصی رو طراحی کنین.

باز هم این کارهای اولیه و ابتدایی بود شما هر سوالی داشتین بپرسین من در خدمتتونم و یا خواستین پ.خ بدین.

با تشکر

:Love-ssa~! (1):

hazhar.ghorbani
04-03-14, 18:54
سلام
در این مورد میتونم به صورت کاملا حرفه ای راهنماییتون کنم ...

نمیدونم اگه سوالتون واضح بود همینجا جواب میدادم .
به صورت کاملا مبتدیانه بخوام بگم اول ثبت دامین ه بعد خرید هاست و استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای وب بعد انتخاب قالب و ....

البته میتونین با دانش زیاد سی ام اس اختصاصی خودتون و یا قالب اختصاصی رو طراحی کنین.

باز هم این کارهای اولیه و ابتدایی بود شما هر سوالی داشتین بپرسین من در خدمتتونم و یا خواستین پ.خ بدین.

با تشکر

خوب من مبتدی هستم وتنها اطلاعات خیلی کمی دارم ممنون میشم راهنمایی کنی حالا خواستی
اینجا یا در یاهو برام شرح بدید
hazhar.ghorbaniyahoo.com

x00t
04-03-14, 19:13
خوب من مبتدی هستم وتنها اطلاعات خیلی کمی دارم ممنون میشم راهنمایی کنی حالا خواستی
اینجا یا در یاهو برام شرح بدید
hazhar.ghorbani@yahoo.com (Only the registered members can see the link)

مشکلی نداره من اینجا هم توضیح میدن اما جز بحث دامین و هاست همین مبحث طراحی سایت بسیار گسترده و پیچیده اس و شما اگر سوال بفرمایین من راحتتر میتونم راهنمایی کنم .

آیدیتون و هم ادد کردم یاهو باشین بهتر میتونیم صحبت کنیم.

با تشکر

hazhar.ghorbani
04-03-14, 19:35
خوب قبول دارم از کجا من شروع کنم
اولین اقدام چیه؟

x00t
04-03-14, 20:00
اولین اقدام ثبت یک دامنه مرتبط با سایتیه که میخوایین راه بندازین(تبلیغ نباشه میتونم انجام بدم با حداقل هزینه!)دومین اقدام تهیه هاسته(بازم مثل مورد یک میتونم در اختیارتون بزارم) سومین اقدام که بستگی به نوع سایتتون داره انتخاب سی ام اس مربوطه هست !!!

این 3 قدم اول و مهم که بعد این هم ریزه کاریا از جمله قالب و افزونه ها و .... شر.ع میشه.

hazhar.ghorbani
04-03-14, 23:02
اولین اقدام ثبت یک دامنه مرتبط با سایتیه که میخوایین راه بندازین(تبلیغ نباشه میتونم انجام بدم با حداقل هزینه!)دومین اقدام تهیه هاسته(بازم مثل مورد یک میتونم در اختیارتون بزارم) سومین اقدام که بستگی به نوع سایتتون داره انتخاب سی ام اس مربوطه هست !!!

این 3 قدم اول و مهم که بعد این هم ریزه کاریا از جمله قالب و افزونه ها و .... شر.ع میشه.

خوب حالا یه باورد بدید ببینم چند هزینه داره

x00t
04-03-14, 23:14
خوب حالا یه باورد بدید ببینم چند هزینه داره

درخواست هاتون و به صورت پ.خ بفرستین تا قیمت بدم.

با تشکر

hazhar.ghorbani
08-03-14, 14:22
دوستان منتظر پیشنهادات شما هم هستم
برای راه اندازی یه سایت قانونی از هر لحاظ
درود