PDA

مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در مبحث کولینگ ...

Mahdi8063
02-03-14, 13:47
به نام خدا

دوستان چند تا سوال داشتم

فکر میکنم سوالاتی باشه که بدرد بیشتر دوستان بخوره ، به هر حال ...

1 : تفاوت دمای خمیر لیکوئید اولترا با ژلید اکستریم حدودا در اورکلاک فرکانس بالای 4 چقدره ...

2 : برخی دوستان میگن استفاده از لیکوئید اولترا باعث میشه نوشته های روی سی پی یو محو بشه ، چقدر صحت داره این موضوع ؟

3 : با توجه به اینکه سی پی یو بنده 3770 کا هست و برای استفاده روزانه و رندرینگ اور هم میکنم و علاقه ای به باز کردن IHS و تعویض خمیر نیز ندارم ،

به نظر شما بهترین کولر که تا 250 قیمت داشته باشه حتی دست دو چی بدرد این سی پی یو میخوره ؟

4 : با اینهمه تفاسیر و فرض بر اینکه سی پی یو من معمولی باشه از لحاظ ولتاژ خور بودن و ... به نظر شما برای استفاده روزانه و رندرینگ افتر تا چه فرکانسی اور خواهد شد (با استفاده بهترین خمیر و کولر تا قیمتی که عرض کردم)

ممنون از دوستان و لطفا بر اساس تجربه پاسخ بدید

بورد هم Maximus iv extreme z هست ...

AMD>INTEL
02-03-14, 14:28
به نظر من فن thermal light macho2 برای این پردازنده مناسبه .

Mahdi8063
02-03-14, 14:34
بهادر جان فکر نمیکنید برای فرکانس بالای 4 اونم پردازنده 3770 یکمی ماچو ضعیف باشه ؟

nima_hl
02-03-14, 23:02
به نام خدا

دوستان چند تا سوال داشتم

فکر میکنم سوالاتی باشه که بدرد بیشتر دوستان بخوره ، به هر حال ...

1 : تفاوت دمای خمیر لیکوئید اولترا با ژلید اکستریم حدودا در اورکلاک فرکانس بالای 4 چقدره ...

2 : برخی دوستان میگن استفاده از لیکوئید اولترا باعث میشه نوشته های روی سی پی یو محو بشه ، چقدر صحت داره این موضوع ؟

3 : با توجه به اینکه سی پی یو بنده 3770 کا هست و برای استفاده روزانه و رندرینگ اور هم میکنم و علاقه ای به باز کردن IHS و تعویض خمیر نیز ندارم ،

به نظر شما بهترین کولر که تا 250 قیمت داشته باشه حتی دست دو چی بدرد این سی پی یو میخوره ؟

4 : با اینهمه تفاسیر و فرض بر اینکه سی پی یو من معمولی باشه از لحاظ ولتاژ خور بودن و ... به نظر شما برای استفاده روزانه و رندرینگ افتر تا چه فرکانسی اور خواهد شد (با استفاده بهترین خمیر و کولر تا قیمتی که عرض کردم)

ممنون از دوستان و لطفا بر اساس تجربه پاسخ بدید

بورد هم Maximus iv extreme z هست ...

سلام مهدی جان

سئوالات خیلی تخصصیه

لطفا از استاد بهزار ( behzad tak (Only the registered members can see the link) ) گرامی سئوال بفرمائید (براشون پیغام بگذارید)

با شناختی که از این بزرگوار دارم ، راهنمائی کاملی دریافت خواهید کرد

AMD>INTEL
02-03-14, 23:08
در مورد فن با کمی جستجو و بررسی به Noctua NH-D14 رسیدم .

STUXNET
03-03-14, 08:09
البته بادوفن !!!!!!!!!!

AMD>INTEL
03-03-14, 10:58
بهترین خمیر سیلیکونی که با ایر کولینگ میتونید استفاده کنید artic silver 5 هست .

Mahdi8063
03-03-14, 12:08
در مورد فن با کمی جستجو و بررسی به Noctua NH-D14 رسیدم .

بهادر جان

به نظر شما بین Noctua NH-D14 و Silver Arrow SB EX که فن هاش 2500 دوره کدوم انتخاب بهتریه ؟

AMD>INTEL
03-03-14, 12:47
به نظر من nocuta از نظر هیت سینک کمی به silver arrow برتری دارد .