PDA

مشاهده نسخه کامل : تفاوت usb داخلی و خارجی کارتهای usb ؟

amirpcp30
28-02-14, 11:45
سلام دوستان
من یک گوشی دارم که در حالتی که میخوام روش رام نصب کنم هیچ کامپیوتری اونو نمیشناسه انگار که فقط یک کابل خالی بهش وصل کردم و هیچ صدایی هم برای شناختن نمیده
اما بردم یک مغازه تعمیرات گوشی یکی از سیستم هاش شناخت-این خیلی برام جالب بود... اما تا اونجایی که یادمه کابل گوشی رو usb کارت usb زد و اون usb که در داخل کیس دارند که عکس هم گذاشتم - البته وقتی میخواستم گوشی رو فلش کنه سیستمش ریست میشد
Only the registered members can see the link(RM35).jpg
سوالم اینه که usb داخل کارت usb چه تفاوتی میکرده - میخوام گوشیمو فلش کنم و سیستم ها نمیشناسن فقط همون سیستم شناخت و ریست میشید منم گوشیم چند ماهه یک گوشه افتاده خاک میخوره-motorola razr xt910
دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس

nima_hl
28-02-14, 12:15
سلام امیر جان

معمولا هیچ تفاوتی بین سوکتهای داخلی یا خارجی یا کارتها نیست

ممکنه دیوایس شما برق زیادی از سوکت بکشه که در این حالت ممکنه ارتباط دیوایس با سیستم قطع بشه

در این حالت بهتره از هاب های برق خور استفاده بشه

amirpcp30
28-02-14, 13:03
ممنون از توجهتون
اینکه گوشی مشکل داره که شکی نیست ولی اینکه شانسی یک سیستم شناخته خیلی برام جالب بود که خب کارت usb هم داشته که این تنها تفاوتش با بقیه سیستم ها بود
این هم اضافه کنم بعد یکی دوماه رفتم و با همون سیستم تست کردم و نشناخت گفت که نه ویندوز عوض شده نه چیز دیگه
اینکه با هاب برق خور تست شه ایده جالبی بود خیلی ممنون حتما تست میکنم
با سپاس:give_rose:

amirpcp30
01-03-14, 01:02
بازم سلام
متاسفانه تاثیری نداشت
بازم اگه نظری دارید بفرمایید ممنون میشم
با سپاس

STUXNET
01-03-14, 08:28
به نظرمن ميتونه دلايلي از نظير ويندوز داشته باشيد و همينطور چيپست هاي مادربورد

amirpcp30
01-03-14, 10:33
سلام
ممنون
ویندوز سیستمی که شناخت xp بود
روی یک لپ تاپ قدیمی که روش xp بود تست کردم نمیشناسه اما device manager که باز میزارم وقتی متصل میکنم یکبار دستگاهها رفرش میشند انگار که میخواد بشناسه اما هیچ صدا و علامتی نمیاد
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس