PDA

مشاهده نسخه کامل : کم شدن امتیاز gtx460

badboy11
15-02-14, 21:21
با سلام
دوستان یه کارت zotac gtx 460 دارم یه مدتی میشه که امتیازی که ویندوز بهش میده کم شده اوایل امتیاز 7.7 رو داشت بعد از تعویض درایور به 7.5 رسید و باز بعد از یه مدت امتیاز به 7.3 رسید. به نظرتون امکان داره که کارت ضعیف شده باشه؟
ویندوز هم تعویض کردم نسخه قدیمی نصب کردم و درایور قدیمی که امتیاز 7.7 رو باهاش داشتم ولی باز هم تاثیر نداشت . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟
9854
تو قسمت سنسورهای نرم افزار gpu-z هم یه گزینه اضافه شده این چی هستش؟
9855
با تشکر.

AMD>INTEL
15-02-14, 21:35
درايور خيلي تاثير داره . بعد از نظر فني امتياز ويندوز خيلي تخصصي نيست . ضعيف شدن كارت هم معنا نداره . اين ريشه نرم افزاري دارد و به خاطر درايور و يكسري فاكتورها كه درايور با ويندوز در ارتباط هست دارد :cool:

badboy11
15-02-14, 21:41
درايور خيلي تاثير داره . بعد از نظر فني امتياز ويندوز خيلي تخصصي نيست . ضعيف شدن كارت هم معنا نداره . اين ريشه نرم افزاري دارد و به خاطر درايور و يكسري فاكتورها كه درايور با ويندوز در ارتباط هست دارد :cool:
نا گفته نمونه که یک بار میخواستم بایوس رو تحت ویندوز تعویض کنم و موفق نبودم و یک سری دستورهایی رو که نرم افزار داشت رو زدم امکان داره به این خاطر باشه؟
اورکلاک چی اونم میتونه اسیب رسونده باشه؟
الان چجوری میتونم از سلامت کارت کاملا مطمئن بشم؟

AMD>INTEL
15-02-14, 21:46
اپديت بايوس رو راهنماي كاملش در سايت شهر سخت افزار هست .
براي تست سلامت هم از اين برنامه بهره ببريد :
FurMark: VGA Stress Test, Graphics Card and GPU Stability Test, Burn-in Test, OpenGL Benchmark and GPU Temperature | oZone3D.Net (Only the registered members can see the link)

badboy11
15-02-14, 22:42
اپديت بايوس رو راهنماي كاملش در سايت شهر سخت افزار هست .
براي تست سلامت هم از اين برنامه بهره ببريد :
FurMark: VGA Stress Test, Graphics Card and GPU Stability Test, Burn-in Test, OpenGL Benchmark and GPU Temperature | oZone3D.Net (Only the registered members can see the link)
این هم نتیجه تست .
9856
در مورد اون گزینه ای که تو پست اول دورش رو قرمز کردم هم اگه لطف کنین توضیح بدین ممنون میشم.
در مورد اپدیت بایوس هم منظورم فلش کردن بایوس گرافک بود . در این مورد هم تاپیک داریم یا خیر؟

AMD>INTEL
15-02-14, 22:53
اگر كارتت مشكل داشت تو وسط اين تست به مشكل ميخورد . درباره اون مورد هم چشم نميبينه خيلي كوچيكه
اپديت بايوس گرافيك هم دست نزني بهتره ....

badboy11
15-02-14, 22:58
اگر كارتت مشكل داشت تو وسط اين تست به مشكل ميخورد . درباره اون مورد هم چشم نميبينه خيلي كوچيكه
اپديت بايوس گرافيك هم دست نزني بهتره ....
9857
ببخشید حواسم به سایز عکس نبود.

AMD>INTEL
16-02-14, 15:36
چيز خاصي نيست .