PDA

مشاهده نسخه کامل : [کارت گرافیک گیگابایت] چرا کارتهای گرافیک گیگا اینقدر تو بازار کمه ؟؟

MVP
14-02-14, 14:11
با عرض سلام
میخواستم بدونم چرا کارتهای گرافیک گیگا از سری انویدیا مثل GTX 760 و 770 و کارتهای AMD سری R9 تو بازار اصلا نیست یا خیلی خیلی کمه ؟
دیروز رفته بودم بازار کامپیوتر ایران که یه GTX770 یا R9 280x بخرم اصلا کارتی تو بازار پیدا نمیشه :1. (27):
میخوام بدونم اولا دلیل کمبود کارت گرافیک گیگا تو بازار چیه ؟
ثانیا تا کی باید منتظر موند تا کارت مورد نظرمون رو با قیمت مناسب بخریم ؟
آیا شرکت آواژنگ مثلا تا دو هفته دیگه و تا قبل از عید میتونه کارت گرافیک به بازار تزریق کنه یا برای خرید به فکر برندهای دیگه باشیم ؟

دلیل خرید کارتهای گیگا هم بخاطر گارانتی خوب آواژنگ هست وگرنه کارتهای ایسوس تو بازار پره

با تشکر :give_rose:

viper95
14-02-14, 14:26
فکر نکنم اینطوری باشه .

ولی باید بگردی دیگه . شاید فقط اونجا نباشه . :wink:

همین چند وقت پیش 780 و 770 گیگا رو دیدم .

AMD>INTEL
14-02-14, 14:47
من اكثر مدلهاي high-end رو توي نمايندگان آواژنگ ديدم .

MVP
14-02-14, 15:09
فکر نکنم اینطوری باشه .

ولی باید بگردی دیگه . شاید فقط اونجا نباشه . :wink:

همین چند وقت پیش 780 و 770 گیگا رو دیدم .
آقا مگه نمی فرمایید هست مگه میشه تو بازار ایران تو سه طبقه نباشه ؟
اینی که خدمتتون میگم باسه دیروز پنجشنبه هست
از فروشنده هم که پرسیدم کی میاد گفت شاید تا اواسط اسفند بیاد شاید هم نیاد

من اكثر مدلهاي high-end رو توي نمايندگان آواژنگ ديدم .
آقا میشه بفرمایید کدوم نمایندگی تو تهران موجود داره ؟
به نظر من وقتی تو بازار ایران قطعه ای پیدا نشه جای دیگه هم تو تهران پیدا نمیشه
البته شاید تو شهرستانها باشه اما فعلا که تو تهران نیست یا حداقل من ندیدم

AMD>INTEL
14-02-14, 15:13
من تو نماينده بازار رضا ديدم . ولي خوشبختانه نماينده آواژنگ در انجمن فعال هستند و بزودي به سوال شما پاسخ ميدهند .

viper95
14-02-14, 15:21
خوشبختانه نماينده آواژنگ در انجمن فعال هستند و بزودي به سوال شما پاسخ ميدهند .

بله درست میفرماین اگر در همون بخش مخصوص گیگا بپرسید بهتر پاسخ دریافت میکنید .:wink:

البته این رو هم بگم که یکی از دوستانم تو کرج همین چند روز پیش یک gigabyte gtx 770 4gb wind force خریده . نمیدونم چرا همچین چیزی پیش اومده .

MVP
14-02-14, 15:37
من تو نماينده بازار رضا ديدم . ولي خوشبختانه نماينده آواژنگ در انجمن فعال هستند و بزودي به سوال شما پاسخ ميدهند .
عذر میخوام یعنی الآن من فردا برم بازار رضا یه R9 280x باسه خرید پیدا میکنم ؟
بعید میدونم داشته باشند البته اینم بگم نه اینکه کلا یه مغازه داشته باشه و بخواد 200 تومن بالای قیمت بفروشه :whistle:

بله درست میفرماین اگر در همون بخش مخصوص گیگا بپرسید بهتر پاسخ دریافت میکنید .:wink:

البته این رو هم بگم که یکی از دوستانم تو کرج همین چند روز پیش یک gigabyte gtx 770 4gb wind force خریده . نمیدونم چرا همچین چیزی پیش اومده .
البته بخش رو که درست تاپیک زدم :yes:

من حرفم اینه که چرا باید تو یه بازار به این بزرگی یه کارتی که برند ایسوس تو همه مغازه ها پیدا میشه و از نظر من کیفیت خوبی هم نسبت به قبل نداره به وفور باشه اما گیگا پیدا نشه ؟
منتظر پاسخ نماینده محترم آواژنگ هم میمونیم

AMD>INTEL
14-02-14, 15:51
تا فردا صبر كنيد .... نماينده آواژنگ به سوال شما در مورد كارت گرافيكتون جواب ميده . :cool:

Hessam II
14-02-14, 16:01
بازار رضا، کامپیوتر احسان نمایندگی رسمی آواژنگ رو دارن.
تماس بگیرید ببینید دارن یا خیر؟

66488055-6
66418121

ظاهراً تو هفته ی جاری، شرکت آواژنگ یه سری محصولات ناموجود رو به بازار توزیع می کنه.

MVP
15-02-14, 10:28
بازار رضا، کامپیوتر احسان نمایندگی رسمی آواژنگ رو دارن.
تماس بگیرید ببینید دارن یا خیر؟

66488055-6
66418121

ظاهراً تو هفته ی جاری، شرکت آواژنگ یه سری محصولات ناموجود رو به بازار توزیع می کنه.
اینم موجود نداره متاسفانه !
من میگم تو بازار نیست دوستان باور نمیکنن :1. (27):

viper95
15-02-14, 10:46
اینم موجود نداره متاسفانه !
من میگم تو بازار نیست دوستان باور نمیکنن :1. (27):

خب پس کم هست دیگه .:1. (27):

در اینجور مواقع بهتره سراغ خرد فروشان کوچک که فروششان کمتر است بروید . با اینکه شاید 50-60 هزار تومن هزینه شما بالا میروند اما فروشنده های کوچک تر احتمالا داشته باشند .:yes:

تا اینکه شرکت وارد کننده سری جدید رو عرضه کنه .:wink:

viper95
15-02-14, 10:54
البته این رو بگم که این چیز جدیدی نیست و حتما دوستان اطلاع دارند .!!!

همین چند وقت پیش به مدت 7-10 روز کلا کارت های amd 7750 & 7770 تو بازار پیدا نمیشد ! انگار اصلا وجود نداشته . اما بعد از اون موجودیش بیشتر شد و نسبتا به حد قابل قبول رسید .

این رو از تجربه خودم میگم:wink:

Hessam II
15-02-14, 11:07
البته دوست گرامی، در حالا حاضر GTX 760 گیگابایت با قیمت 1,030,000 تومان + اِرسال رایگان به سراسر ایران موجود است.

AMD>INTEL
15-02-14, 11:21
این روند طبیعی هست . ولی اکثر شرکت ها برای قبل از عید جنساشون رو تکمیل میکنند .

MVP
15-02-14, 13:00
البته دوست گرامی، در حالا حاضر GTX 760 گیگابایت با قیمت 1,030,000 تومان + اِرسال رایگان به سراسر ایران موجود است.
بله 760 به کارم نمیاد متاسفانه
راستی شنیدم تا هفته پیش که 770 دو گیگ موجود بود 1250 میفروختن قیمتش درسته ؟
اگر درست باشه تو سری جدید باید قیمتش پایینتر هم باشه نظر شما چیه ؟
لطفا اگر 770 موجود شد تو تاپیک اعلام کنید . مر30 :give_rose:

Avajang
15-02-14, 15:57
دوستان این موضوع در حال پیگیری هست از ساعتی که تاپیک ایجاد شده و چون نیازمند گرفتن اطلاعات از بازار بود و این دو روز تعطیل امروز داره پیگیری و در اسرع وقت پاسخ دقیق خدمتتون عرضه میشه .

شاد باشید . :give_rose:

MVP
15-02-14, 16:04
دوستان این موضوع در حال پیگیری هست از ساعتی که تاپیک ایجاد شده و چون نیازمند گرفتن اطلاعات از بازار بود و این دو روز تعطیل امروز داره پیگیری و در اسرع وقت پاسخ دقیق خدمتتون عرضه میشه .

شاد باشید . :give_rose:
خیلی ممنون از شما به خاطر پیگیری هاتون
امیدوارم اگر آواژنگ قطعات خودش رو وارد کرده و موجود داره , زوتر به نمایندگیها بده تا مشتری هم بتونه زودتر تهیه کنه

Avajang
17-02-14, 09:18
دوستان یکسری پیگیری هایی صورت گرفت ، کارت گرافیک های R9 270 و R9 280 از چهارشنبه در فروشگاه احسان کامپیوتر در بازار رضا موجود میشه اما نه به صورت زیاد چون این کالا کمبود جهانی داره و مشکل تامین هست روش.

شاد باشید :give_rose:

AMD>INTEL
17-02-14, 11:19
من هم به نوبه خودم از حضور نماينده آواژنگ تشكر ميكنم . :give_rose: