PDA

مشاهده نسخه کامل : اطلاعات در مورد مادبورد لپ تاپ

Mehdi93
12-02-14, 00:06
سلام
دوستان ، من می خوام روی لپ تاپ ــــم هکینتاش نصب کنم ، طبق آموزش هایی که تویه اینترنت دیدم ، بعد از نصب باید تمام مشخصات مادر بورد رو بدونید ، در غیر این صورت برای نصب درایور ها به مشکل بر می خورید !!!!
می خواستم بدونم که مشخصات دقیق این مادر بورد چیه و برای نصب درایور ها از طریق نرم افزار Multibeats باید کدوم گزینه ها رو انتخاب کنم !
مدل مادربورد : MS-16GA
مدل لپتاپ : MSI GE60 0NC
یک سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه برای نصب کارت گرافیک Nvidia در مک باید از چه طریقی اقدام کرد ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :wink:

AMD>INTEL
12-02-14, 00:18
سلام
دوستان ، من می خوام روی لپ تاپ ــــم هکینتاش نصب کنم ، طبق آموزش هایی که تویه اینترنت دیدم ، بعد از نصب باید تمام مشخصات مادر بورد رو بدونید ، در غیر این صورت برای نصب درایور ها به مشکل بر می خورید !!!!
می خواستم بدونم که مشخصات دقیق این مادر بورد چیه و برای نصب درایور ها از طریق نرم افزار Multibeats باید کدوم گزینه ها رو انتخاب کنم !
مدل مادربورد : MS-16GA
مدل لپتاپ : MSI GE60 0NC
یک سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه برای نصب کارت گرافیک Nvidia در مک باید از چه طریقی اقدام کرد ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :wink:

براي مشخصات دقيق از برنامه aida64 استفاده كنيد

AMD>INTEL
12-02-14, 00:20
Release Package | AIDA64 Extreme 4.00.2700 (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
12-02-14, 00:22
براي درايور هم بايد از سايت nvidia دانلود و نصب كنيد ...

Mehdi93
12-02-14, 08:45
براي درايور هم بايد از سايت nvidia دانلود و نصب كنيد ...

برای مک هم درایور هست ؟؟؟؟؟
چون سایت Nvidia رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم !!!!

AMD>INTEL
12-02-14, 10:51
بايد بگردي تو فروم هاي مخصوص مك . توي تورنت هم سرچ بزن .

AMD>INTEL
12-02-14, 15:49
بهترين نسخه هكينتاش
Official iATKOS Website - Home Page (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
12-02-14, 15:50
بهترين نسخه هكينتاش
Official iATKOS Website - Home Page (Only the registered members can see the link)