PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در باز کردن سایتهای اینترنتی در همه مرورگرها؟!!

amir ghayour
11-02-14, 18:38
سلام
من در سیستم یکی از دوستان به مورد عجیبی برخورد کردم که نفهمیدم منشاء و علت ماجرا چیه مشکل از این قراره تو سیستم ایشون هر سایتی رو تو هر مرورگری بخوای باز کنی خطای عدم تایید گواهی میده و کلا مشکل ساز شده با تعویض انواع ویندوز هم مشکل پابرجاست ایشون از adsl دو مگابایت استفاده میکنه که مودم tp link وایرلس داره که تنظیمات در داخل مودم کانفیگ شده بصورت PPOE و سیستم ایشون با سیم لن LAN به مودم وصل میشه جالب اینجاست ایشون یه لپ تاپ هم داره که از همین مودم استفاده میکنه برای وصل شدن به اینترنت و در دو شکل ویرلس و LAN با سیم هیچ مشکلی نیست و این خطا ها رو نمیده حالا هر کس راه علاجی برای این مشکل میدونه بگه با تشکر.
چند تا عکس هم میزارم .
9845
9846
9847

*MoJtAbA*
11-02-14, 18:49
سلام
من در سیستم یکی از دوستان به مورد عجیبی برخورد کردم که نفهمیدم منشاء و علت ماجرا چیه مشکل از این قراره تو سیستم ایشون هر سایتی رو تو هر مرورگری بخوای باز کنی خطای عدم تایید گواهی میده و کلا مشکل ساز شده با تعویض انواع ویندوز هم مشکل پابرجاست ایشون از adsl دو مگابایت استفاده میکنه که مودم tp link وایرلس داره که تنظیمات در داخل مودم کانفیگ شده بصورت PPOE و سیستم ایشون با سیم لن LAN به مودم وصل میشه جالب اینجاست ایشون یه لپ تاپ هم داره که از همین مودم استفاده میکنه برای وصل شدن به اینترنت و در دو شکل ویرلس و LAN با سیم هیچ مشکلی نیست و این خطا ها رو نمیده حالا هر کس راه علاجی برای این مشکل میدونه بگه با تشکر.
چند تا عکس هم میزارم .
9845
9846
9847

سلام

من هم این مشکل رو وقتی که ساعت ویندوز بهم میریزه دارم.

ساعت رو تنظیم کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟

AMD>INTEL
11-02-14, 19:18
اين برنامه هم يكبار اجرا كنيد
WinSockFix Free Download (Only the registered members can see the link)

amir ghayour
12-02-14, 08:57
مشکل حل شد البته نمیدونم چطور شده بود که متوجه این مورد نشده بودم چون یکی از حساسیتهای من هستش که همیشه تاریخ سیستم رو چک میکنم و دقیقا مشکل از تاریخ سیستم بودش که بهم ریخته بود تاریخ رو که اصلاح کردیم مشکل حل شد.
با تشکر از دوستان