PDA

مشاهده نسخه کامل : گزارشی متفاوت از سمینار انتخاب هوشمندانه آواژنگ در اصفهان

Avajang
10-02-14, 19:29
چندی پیش شرکت آواژنگ سمیناری با نام انتخاب هوشمندانه در هتل عباسی اصفهان با نزدیک به 500 شرکت کننده اعم از مدیران دولتی، سازمان ها، نمایندگان فروش و اصحاب رسانه برگزار کرد که در زیر به گزارش خاص و متفاوتی از این رویداد می پردازیم.

این گزارش به قلم شهریار بارانی و برگرفته از وب سایت شهر سخت افزار :

در ابتدا لازم به ذکر است که در این گزارش سعی شده به جای گزارش های مرسوم که گاه گاه خسته کننده می شود، ما صرفاً به موارد مهم و جالب برای شما عزیزان بپردازیم.

Only the registered members can see the link

محصولات دمو شده و گارانتی آواژنگ

در این سمینار ضمن نمایش آخرین مادربرد های گیگابایت، کامپیوتر های All-In-One گیگابایت که کمتر اسمشان را در این حوزه شنیده اید نیز به نمایش گذاشته شد که محصولات با کیفیت و جالبی به نظر می رسیدند. در رنج محصولات دمو شده، All-In-One ای از گیگابایت که قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه را به صورت مطلوبی داشت جلب توجه کرد چراکه اگر دقت کرده باشید اکثر محصولات مشابه مانند MSI های موجود در بازار این قابلیت را به خوبی در محصولات خود ندارند و کار کردن با صفحه لمسی و استفاده طولانی مدت بدون امکان تنظیم زاویه و ارتفاع مناسب، برای بسیاری خسته کننده است! امید است به زودی در شهر سخت افزار بررسی ای از این دسته از محصولات داشته باشیم ...

اما قسمت جالب بخش معرفی کالا اختصاص داشت به دمو شدن محصولات برند های جدیدی از گروه شرکت های آواژنگ غیر از گیگابایت! برای اولین بار در این سری از سمینارها که در شهر های مختلف برگزار می شود، آواژنگ از لپ تاپ های DELL و پرینتر و ویدئو پروژکتور های اپسون به صورت وسیع صحبت می کند.

لپ تاپ های دل مدت بسیار زیادیست که نداشتن یک گارانتی مطمئن و قدرتمند آن ها را از جایگاه قدرتمند قبلی دور کرده و همچنین اپسون نیز یک برند بسیار باکیفیت تولید کننده پرینتر،اسکنر و تجهیزات مرتبط و ویدئو و دیتا پروژکتور است که جدای از تعدادی از پرینترهای اپسون که توسط شرکت مادیران نیز وارد می شوند ( مدل های اغلب متفاوتی با چیزی که آواژنگ وارد می کند)، مانور قدرتمند و تخصصی روی پروژکتور ها در ایران تا به حال درین طیف انجام نشده بود.

امامی ( مدیر محصول اپسون در ایران ) نیز توضیحات جالبی اعم از یکسان بود شدت روشنایی تمامی رنگ ها در پروژکتور های اپسون ( تکنولوژی Ligh Color Output )، پروژکتور های سه بعدی با طول عمر بالا برای استفاده برای سینمای خانگی و بررسی تکنولوژی خاص پرینترهای جوهر افشان اپسون که با افزایش حجم مخزن جوهر باعث کاهش هزینه چاپ می شود، داد تا برندی مثل اپسون برای اولین بار در ایران و توسط آواژنگ به قدرت واقعی خود به نمایش گذاشته شود. این قسمت از توضیحات امامی مورد توجه کلیه حضار قرار گرفت.

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر فایل ارائه آقای امامی را دریافت کنید!

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اما از دیگر نکات جالب این سمینار به بحث مفصل در مورد گارانتی گیگابایت و محصولات آواژنگ می توان اشاره کرد که الحق باید به آواژنگ سرویس بابت این پشتیبانی خوب آفرین گفت. از کار های جالبی که آواژنگ سرویس در ارائه گارانتی می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- ارسال رایگان محصول برای گارانتی مرکزی در تهران یا مراکز گارانتی در کلان شهر ها
- ارائه قطعه امانی در صورت نیاز تا زمان دریافت کالای گارانتی شده توسط مشتری ( برای محصولات خاص مثل پروژکتور یا پرینتر یا ... )
- دریافت و پذیرش قطعه نه تنها در مراکز رسمی گارانتی بلکه در نمایندگان خاص در سراسر کشور

این ها صرفاً موارد جالبی بود که به ذهن ما رسید و جدای از کیفیت خوب گارانتی آواژنگ است که از دیتابیس طرح اندرحکایت گارانتی در ایران (Only the registered members can see the link) در شهر سخت افزار می توانید ببینید.

از دیگر موارد جالب این سمینار توضیحات تخصصی معین صامتی و سامان حیدری در رابطه با نقش PC ها و جایگاه جدید آن ها در بین کامپیوتر های شخصی اشاره کرد که به ترتیب به جنبه های تخصصی و تولیدی آن ها اشاره داشتند.

می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر ارائه این دو نفر را دریافت نمایید!

ارائه اول (Only the registered members can see the link) | ارائه دوم (Only the registered members can see the link)

فیلم ساخت مادربردهای گیگابایت!

این فیلم بسیار جذاب توسط وب سایت OC-TV پر شده بود و از مراحل اولیه تا بسته بندی مادربرد را پوشش می داد که دیدن آن بسیار برای بینندگان جالب بود. این نوید را می دهیم که به زودی این فیلم را با زیر نویس فارسی و یا حتی دوبله برای شما خوانندگان عزیز در شهر سخت افزار قرار دهیم ! دیدن مراحل ساخت یک مادربرد آن ها هم به صورت فیلم برای هر کاربر مشتاق به کامپیوتر و IT می تواند جالب باشد ...

برف، ریوندی و خواننده لب خوان

متاسفانه روز برگزاری سمینار در اصفهان مصادف شد با اوج بارش برف در سراسر کشور و مهمان ویژه دعوت شده ،شومن معروف ایران حسن ریوندی با بارش برف در جاده تهران - اصفهان روبرو شد و نتوانست در زمان مقرر به سمینار برسد. شرکت آواژنگ هم برای خالی نبودن عریضه در حین سمینار (که آفرین باید گفت به این سرعت تدارکات !) یک خواننده برای بخش تفریحی میانی سمینار در نظر گرفت که متاسفانه با توجه به عدم اجازه دادن مسئولین هتل عباسی اصفهان، وی تنها توانست چند دقیقه ای را به صورت کاملاً ناشیانه ای لب بزند تا یک کلیپ تصویری تلویزیونی متنها به صورت خیلی سه بعدی را حضار ببینند !
اما با تلاش بسیار زیاد بچه های گروه آواژنگ، حسن ریوندی با ماشین شخصی کارکنان در نیم ساعت آخر برنامه یعنی 10 تا 10:30 به هتل عباسی رسید و توانست برنامه اجرا کند که برنامه وی بسیار قدرتمند و دلنشین برای حضار واقع شد !

جوایز و تقدیر

در این سمینار، آواژنگ تعداد 22 جایزه اعم از پرینتر،اسپیکر، کیبورد، هدست و ... را به 22 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جایزه داد که هر چند هزینه زیادی داشته و کار جالبیست اما متاسفانه زمان اهداء 11 جایزه در هر قسمت، این برنامه جالب را برای حضار خسته کننده کرده بود.

قسمت جالب این قرعه کشی در اصفهان اهداء جوایز به خانم ها بود! اما قبل از آن لازم به ذکر است نحوه قرعه کشی را توضیح دهیم ...

شرکت کنندگان در ابتدای سمینار پس از ورود، ثبت نام کرده و ضمن دریافت بسته هدایا ، کاتالوگ ها و ... ، یک فرم نیز پر می کردند که در آن یک شماره درج شده بود و اسم فامیل در ظرف قرعه کشی و شماره فیش به شرکت کننده داده می شد.

اما جالب بود که با وجود تعداد زیاد خانم ها در سمینار، هیچ یک اسمشان در اسامی انداخته شده در ظرف نبود! که این موضوع را نه به طور قطع اما شاید بتوان به فرهنگ سازی های نشده در جامعه ربط داد که تمایلی برای رفتن به روی صحنه و ذکر نام و دریافت جایزه توسط بسیاری از این خانم ها وجود نداشته است ...

آواژنگ در این سمینار با تقدیرنامه و قطعات طلای ضرب شده با نام آواژنگ از نمایندگان برتر فروش در استان اصفهان تقدیر کرد ...

حاشیه : هتل عباسی، شام و پذیرایی و اصفهانی ها !

به سبک پوشش سمینار PC For Sure ( بدون شک PC ) آواژنگ که در تابستان انجام شد دوست داریم در برگزاری این رویداد نیز ریزبینی را به حد کافی انجام دهیم !

هتل عباسی با وجود داشتن سالن بسیار مجلل و زیبای سنتی خود، اصلاً برخورد روان و راحتی در برگزاری نشان نداد و برگزارکننده یعنی آواژنگ را در چیدمان Stage اصلی، محل قرارگیری محصولات برای دمو و ... آزاد نگذاشت که باعث کاهش کیفی برگزاری سمینار شد. بیشتر از اینکه این محدودیت ها استاندارد های واقعی و متعالی باشند بیشتر به محدودیت های دست و پا گیر شبیه بود چراکه حتی اجازه جابجا کردن آباژور های بزرگی که در کنار پرده های پروژکتور ها بود را نیز به آن ها ندادند ؛ لذا امیدواریم شرکت کنندگان با علم به این موضوع کاستی های ایجاد شده را از سمت آواژنگ نبینند ...

اما قسمت پذیرایی عصرانه این رویداد به نظرم با وجود هزینه انجام شده خنده دار بود که نمی دانیم انتخاب آواژنگ بوده است یا هتل عباسی ! تصور کنید پذیرایی شامل شیرینی، چای و آب معدنی بود که در نوع خود مناسب است اما به جای تنوع ما تعداد بسیار بسیار زیادی ظروف شیرینی یکسانی را می دیدیم که دست نخورده باقی ماند که می توانست این هزینه انجام شده را با تنوع دادن به پذیرایی، شاید بهتر خرج کرد.

اما از دیگر نکات جالب توجه برگزاری این سمینار، برخورد ملت با سالن شام بود که با احساس مسئولیت رسانه ای شهر سخت افزار و با هدف انتقاد سازنده اجتماعی در این گزارش نوشته می شود . لازم به ذکر است نویسنده این گزارش اصلاً اصفهانی و ساکن اصفهان می باشد!

شام مفصلی توسط آواژنگ تدارک داده بود و برگزاری هتل عباسی نیز در این قسمت مناسب بود ( ظروف خالی با ظروف پر سفارشی در جا تعویض می شدند و با دو طبقه بودن قسمت شام ازدحام زیاد نبود )، اما نکته قابل انتقادی که به برخی از مردم اصفهان وارد است : ظروف شام ، غنایم جنگی در خاک دشمن نیستند که بخواهیم در سریعترین زمان بیشترین بهره را ببریم ! به حد نیاز برداریم تا ضمن ایجاد نشدن کمبود کاذب بر سفره برای سایرین و استرس برای برگزار کننده، چهره زشتی از سفره ها ایجاد نکنیم ...

این موارد ریز تاثیر بسیار منفی ای در ذهن برگزار کننده خواهد گذاشت و در پرستیژ شهر خواه و ناخواه کم خواهد کرد و این جور موارد در اصفهان متاسفانه همیشه به صورت تشدید یافته ای مشاهده می شود.

در نهایت باید از آواژنگ بابت بهاء دادن به استان های مختلف و برگزاری چنین سمینارهایی تشکر کرد و امیدواریم در آینده شاهد سمینارهای بیشتری از این دست باشیم.

-------------------

در صورت داشتن هرگونه سوال پیرو محصولات گیگابایت یا نظرات پیرامون این سمینار ، در انجمن رسمی این کشور در ایران مطرح کنید .

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

نظر شما کاربران محترم در مورد این سمینار چیست؟ با مجموعه آواژنگ در میان بگذارید :give_rose:

AMD>INTEL
10-02-14, 19:45
با تشكر از خبررساني دقيق شما . فقط در تهران چه زماني سمينار گيگابايت برگزار ميشه ؟

AMD>INTEL
10-02-14, 19:54
در مورد لپتاپ ها از جمله ultrabook و مادربردهاي mini-itx با پردازنده هاي اينتل . تصميمي براي ورود اين محصولات به بازار رو داريد ؟

alksdj
10-02-14, 20:00
با تشکر ویژه از شرکت آواژنگ و سایت شهر سخت افرار
فکر کنم در این چنین سمینار های بشه یک فیدبک خوب از شرکت ها بابت خدمات و .... بدست آورد

Avajang
10-02-14, 20:01
با تشكر از خبررساني دقيق شما . فقط در تهران چه زماني سمينار گيگابايت برگزار ميشه ؟

در مورد لپتاپ ها از جمله ultrabook و مادربردهاي mini-itx با پردازنده هاي اينتل . تصميمي براي ورود اين محصولات به بازار رو داريد ؟

ممنون بابت اینکه اخبار ما را به طور دقیق و فعال دنبال می کنید. :give_rose:

سمینار ها به چندین شکل پیش خواهد رفت یکی مانند همین سمینار اصفهان و اهوازی هست که برگزار شد یعنی تعداد بالا و شبکه های فروش و ... که در شهر های مشهد ، تبریز و ... نیز برگزار خواهد شد و سری جدیدی از سمینار ها و کارگاه ها ایشالله در اون طرف سال برگزار میشه که احتمالاً از تهران شروع میشه .

در رابطه با اولترابوک ها هم همین الان اگه وب سایت شهر سخت افزار و انجمن گیگابایت را دنبال کرده باشید اولترابوک های گیگابایت بررسی شدند و یکسریش به زودی وارد بازار خواهند شد.

در رابطه با مادربرد های Mini-ITX هم بله، اگه Presentation های گیگابایت در گزارش بالا را دانلود کرده و مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد که مادربرد های مینی ITX وارد خواهند شد و در موردشون صحبت شده اما در مورد نسل جدیدی که چند روز پیش خبرش را توی انجمن گیگابایت دیدید، باید کمی منتظر بود تا خبر نهایی مشخص بشه در مورد عرضه جهانی و تولید انبوه و طبیعتاً در اسرع وقت در صورت مشخص شدن به اطلاع کاربران گیگابایت در ایران از این طریق خواهد رسید .

با احترام .

Avajang
10-02-14, 20:03
با تشکر ویژه از شرکت آواژنگ و سایت شهر سخت افرار
فکر کنم در این چنین سمینار های بشه یک فیدبک خوب از شرکت ها بابت خدمات و .... بدست آورد

سلام جناب موسمی ،

ممنون بابت اینکه وقتتون را گذاشتید و نظر خودتون را بیان کردید . :give_rose:

منظورتون را واضح تر می فرمایید که دقیقاً از چه جهت میشه فیدبک مناسبی گرفت ؟

باتشکر .

Hessam II
10-02-14, 20:07
ممنون بابت گزارش بسیار خوب.

اما شرکت آواژنگ در هتل هما هم این مشکلات قوانین هتل مربوطه براشون به وجود اومده بود که محدودیت ایجاد کرده بود.
می بایست قبل از سمینار، مذاکرات آماده سازی و هماهنگی با مسئولین طرفین انجام بشه تا در حین برگزاری سمینار، مشکلی ایجاد نشه و به بهترین نحو برگزار کنن!

به نظرم این کاملاً از کوتاهی طرفین هست. هم مسئولین آواژنگ و هم مسئولین هتل ها.
طبق توافقی که صورت می گیره، می بایست مراسم برگزار بشه.

Avajang
10-02-14, 20:10
ممنون بابت گزارش بسیار خوب.

اما شرکت آواژنگ در هتل هما هم این مشکلات قوانین هتل مربوطه براشون به وجود اومده بود که محدودیت ایجاد کرده بود.
می بایست قبل از سمینار، مذاکرات آماده سازی و هماهنگی با مسئولین طرفین انجام بشه تا در حین برگزاری سمینار، مشکلی ایجاد نشه و به بهترین نحو برگزار کنن!

به نظرم این کاملاً از کوتاهی طرفین هست. هم مسئولین آواژنگ و هم مسئولین هتل ها.
طبق توافقی که صورت می گیره، می بایست مراسم برگزار بشه.

حسام جان ، ضمن تشکر از وقتی که برای پاسخ دادن به این تاپیک گذاشتید باید خدمتتون عرض کنم که منظورتون سمینار PC For Sure هست ؟

Hessam II
10-02-14, 20:15
حسام جان ، ضمن تشکر از وقتی که برای پاسخ دادن به این تاپیک گذاشتید باید خدمتتون عرض کنم که منظورتون سمینار PC For Sure هست ؟

بله... .

قطعاً شرکت آواژنگ اگر توافق های مربوطه رو بین خودشون و هتل مطرح کنن، هرگز این مشکلات پیش نخواهد آمد.
شرکت ها برای اجرای یک مراسم در هتل ها، معمولاً برنامه و شیوه ی اجرا رو به مسئولین هتل در بخش مذاکره شون چندین روز قبل از مراسم، ارائه میدن و قطعاً اگر اونجا مطرح بشه، همون لحظه می تونن مسئولین هتل واکنش نشون بدن که فلان شرایط برای ما امکان پذیر نیست!
نه اینکه وسط مراسم موانع های مختلف رو انتقاد کنن و اجازه اقدامی رو ندن!

اگر جسات نباشه، باید عرض کنم؛ به نظرم اگر از سوی شرکت آواژنگ این هماهنگی ها چند روز قبل از مراسم مطرح نشده باشه و به توافقات نهایی با مسئولین هتل نرسیده باشن، حرفه ای بودن شرکت آواژنگ کاملاً زیر سوال خواهد رفت!

AMD>INTEL
10-02-14, 20:25
به نظرم در مورد قطعات مثل هارد وسترن با گارانتي آواژنگ بيشتر اطلاع رساني كنيد . چون خيلي از مشتريان با خريد هارد با گارانتي متفرقه مشكلات زيادي رو تجربه ميكنند .

alksdj
10-02-14, 23:05
سلام جناب موسمی ،

ممنون بابت اینکه وقتتون را گذاشتید و نظر خودتون را بیان کردید . :give_rose:

منظورتون را واضح تر می فرمایید که دقیقاً از چه جهت میشه فیدبک مناسبی گرفت ؟

باتشکر .

خواهش میکنم
منظورم اینکه با نحوه گارانتی ، خدماتی و محصولاتی که گروه آواژنگ نسبت به بقیه نمایندگی ها بیشتر آشنا بشندو میشه یک سری کلاس های اموزشی هم در کنار این همایش ها گذاشت تا افرادی که از این محصولات استفاده میکنن بیشتر آشنا بشن .
مثل هارد با تبلت یا
ultrabook و محصولات دیگه و نحوه گارانتی محصولات و این نکته خوبی که در این مقاله به چشم میاد که

ارائه قطعه امانی در صورت نیاز تا زمان دریافت کالای گارانتی شده توسط مشتری

و فکر میکنم بشه یک فیدبک خوبی گرفت
با تشکر فراوان:give_rose:

7970
11-02-14, 01:00
اصفهان نصف جهان - درود بر آواژنگ

Avajang
11-02-14, 11:32
بله... .

قطعاً شرکت آواژنگ اگر توافق های مربوطه رو بین خودشون و هتل مطرح کنن، هرگز این مشکلات پیش نخواهد آمد.
شرکت ها برای اجرای یک مراسم در هتل ها، معمولاً برنامه و شیوه ی اجرا رو به مسئولین هتل در بخش مذاکره شون چندین روز قبل از مراسم، ارائه میدن و قطعاً اگر اونجا مطرح بشه، همون لحظه می تونن مسئولین هتل واکنش نشون بدن که فلان شرایط برای ما امکان پذیر نیست!
نه اینکه وسط مراسم موانع های مختلف رو انتقاد کنن و اجازه اقدامی رو ندن!

اگر جسات نباشه، باید عرض کنم؛ به نظرم اگر از سوی شرکت آواژنگ این هماهنگی ها چند روز قبل از مراسم مطرح نشده باشه و به توافقات نهایی با مسئولین هتل نرسیده باشن، حرفه ای بودن شرکت آواژنگ کاملاً زیر سوال خواهد رفت!

حسام جان سیستم به این راحتی که شما تصور می کنید نیست وگرنه مشکلی نبود . :wink:

اولاً در PC For Sure، مشکلاتی که وجود داشت و توی گزارش شهر سخت افزار هم به اون اشاره شد خیلیش ربطی به هیچ مذاکره ای نداشت، استفاده از جوهر نمک سه ساعت قبل اجرا و یا قطع برق حین برگزاری قطعاً قابل صحبت نیست ! تنها موردی برای PC For Sure وجود داشت بحث ادیت فایل های گرفته شده از ادوات بود که اون هم اصلاً قرار نبود اجرایی صورت بگیره و این مورد قبلاً هماهنگ شده بود اما متاسفانه بدون اینکه بخواند بدونند با وجود ساز مخالفت کردند وگرنه اصلاً قرار نبود اجرایی صورت بگیره قرار بود زده بشه و تغییرات داده بشه .

ضمن اینکه خیلی از مسائل هم اون روز قبلش صحبت شده بود با هتل و بعد رعایت نشد مثل زمانبندی شام !

پس توی PC For Sure اصلاً این صحبتی که شما می فرمایید مطرح نبود.

در مورد هتل عباسی اصفهانم، یکسری از مسائل اصلاً قابل پیش بینی نیست وقتی شما برای بار اول دارید با یک جایی مثل هتل عباسی کار میکنید! برای مثال وقتی شما سالن را میگیری فکر میکنید که بهتون بگند اینجا را نمیتونی محصول بگذاری و اینجا باید شیرینی هاتو بگذاری ؟؟ :1. (27):

این ها حالا جمع کنید با هزاران مکافاتی که سر گرفتن مجوز های خیلی ساده وجود داره چه برسه به مجوز های پیچیده !

برای همین اینکه وایسیم بالا و بگید بله زیر سوال میره یا فلان طور باید باشه یک بحثه، اینکه در واقعیت اون هم در ایران چه جوری مراسم برگزار میشه یک بحث دیگه که واقعاً باید در نظر بگیرید . این مورد توی برگزاری مراسم یک عروسی شما میبینید که خودتون اگه برگزار کنید میبینید خیلی اتفاقات میوفته که شاید از دست شما هم خارجه و حالا بگیرید بیایند بالاتر تا برسید به کنفرانس سامسونگ در CES 2014 و مسئله میشائیل بی ! :1. (35):

پس باید بدونید که هماهنگی ها صورت میگیره در بسیاری از موارد اما در اجرا میبینیم به دلایل عجیبی در ایران رعایت نمیشه و تنها کاری که میشه کرد اینه که اگه بشه دیگه با اونجا کار نکرد . :great:

Hessam II
11-02-14, 12:04
فرمایشات شما متین.

اما من خیلی ساده گفتم. شرکت آواژنگ قبل از مراسم، یه برگه ی برنامه از ساعات مختلف به دعوت شدگان ارائه میده.
کاملاً بدیهیه که همین برنامه منتها با جزئیات کامل و دقیق می بایست به مسئولین هتل ارجاع داده بشه تا بررسی کنن که می تونه واجد شرایط قوانین هتل باشه یا خیر.
حتی آباژوری که کنار بخش نمایش ویدئو پرژکتور بود! حتی این چیز کوچک باید قبل از مراسم مطرح می شد. قطعاً باید رویت دقیق کرد مکان برگزاری رو. این رویت دقیق باید از مسئولین آواژنگ انجام بشه تا مشکلی در حین کار پیش نیاد. اگر سمیناری برای شرکت مربوطه بسیار ارزشمند هست، به همون اندازه باید قبلش بحث و بررسی و مذاکره صورت بگیره.

مواردی که فرمودید از یک شرکتی که هیچگونه سابقه و تجربه ای نداره، خب معلوم هست که اینطوره! باید هم باشه.

اما شرکت آواژنگ که بارها و بارها تجربه کرده، کاملاً ازش انتظار بالایی میره و می بایست در سمینارهای بعدی این تجربه رو به کار بگیره و تعامل سازنده تری ما مسئولین مکان برگزاری چند روز قبل از مراسم داشته باشه. اون هم در یکبار. چندین بار!

حتی در هتل هما هم که مراسم برگزار شد، یکی از انتقادهای جدی، بعضاً کسل کننده بودن سمینار بود که ارتباطی به هتل نداشت و واقعاً من خودم خسته شدم و بر روی صندلی 2 ساعت بدون حرکت نشستم! کمرم خشک شد! :D
اگر موضوع ها جذاب تر دنبال می شد، قطعاً خستگی رو احساس نمی کردم شخصاً. اما این رو فقط من نمیگم. خیلی مطرح شد در این مورد. من هم خب یکی از موافقین این انتقاد بودم.
که در سمینار اصفهان با دعوت کردن از آقای ریوندی، بخش عظیمی از این خستگی، از بین رفت و با اینکار یکی از انتقادهای جدی میشه گفت مرتفع شده و دیگر قابل انتقاد نخواهد بود.

ضمناً مشکلات هم همیشه هست. هیچ مراسمی بدون مشکل و عالی نیست. این رو کاملاً درک می کنم و یقین دارم همه درک می کنن و می بایست تقدیر و تشکر کرد و خسته نباشید گفت و صرفاً نیمه ی خالی لیوان رو ندید.

البته فراموش نکنید که بنده ی حقیر در جایگاهی قرار ندارم که بخوام برای شرکت بزرگ آواژنگ تعیین کنم چه کار کنه و چه کار نکنه! قطعاً خیلی خیلی بهتر و بیشتر از بنده در جریان ساز و کارهای اجرایی سمینار هستن.
دارم دیدگاه خودم رو میگم. یه وقت جسارت نباشه.

در هر صورت امیدوارم این تجربه بیش از پیش ارتقا پیدا کنه و در سمینارهای بعدی هماهنگی بیشتری رو شاهد باشیم و در نتیجه شیوه ی برگزاری بهتری ایجاد شه.

Moein
11-02-14, 13:48
حسام جان سلام

من مسئول برگزاری سمینار اصفهان بودم و تقریبا تمامی حرکت هایی که قبل از سمینار و بعد از سیمنار انجام شد با کمک دوستان توسط من که نیرو فیزیکی در اصفهان بودم انجام شد لازم می دونم توضیحاتی رو به شما و سایر دوستان بدم

اما من خیلی ساده گفتم. شرکت آواژنگ قبل از مراسم، یه برگه ی برنامه از ساعات مختلف به دعوت شدگان ارائه میده.
کاملاً بدیهیه که همین برنامه منتها با جزئیات کامل و دقیق می بایست به مسئولین هتل ارجاع داده بشه تا بررسی کنن که می تونه واجد شرایط قوانین هتل باشه یا خیر.

برای برنامه ها برنامه کامل باید خدمت اماکن قرار داده بشه و بعد از تایید اون به حراست هتل مراجعه بشه و بعد از تایید اونها کار های مالی اون صورت بگیره و بعد از تسویه حساب کامل امکان بازدید سالن برای ما فراهم میشه

حتی آباژوری که کنار بخش نمایش ویدئو پرژکتور بود! حتی این چیز کوچک باید قبل از مراسم مطرح می شد. قطعاً باید رویت دقیق کرد مکان برگزاری رو. این رویت دقیق باید از مسئولین آواژنگ انجام بشه تا مشکلی در حین کار پیش نیاد. اگر سمیناری برای شرکت مربوطه بسیار ارزشمند هست، به همون اندازه باید قبلش بحث و بررسی و مذاکره صورت بگیره.

اتفاقا این موضوع کاملا از سمت شخص خود من پیگیری شد متاسفانه مسئول هتل عباسی دقیقا این جمله رو بکار بردند که شان هتل عباسی و دکراسیون این هتل از سمینار شما مهم تر هست و حتی اجازه به ما ندادند که بر چسب های گیگابایت رو در جلوی سن نصب کنیم چه برسه به اینکه بخواهیم اباژور رو جابه جا کنیم

در مورد اینکه فضایی کالا های ما در ورودی قرار داشت و من به شخصه دو ساعت دعوا می کردم که بخوام فضای پایین پذیرایی رو برای این کار اختصاص بدیم متاسفانه به نتیجه ای نرسیدیم و شما باید این موضوع رو بدونید که وقتی سمینار شما قرار هست 3 ساعت دیگه برگزار بشه و نمی تونید و مسئول برگزاری هتل به شما اجازه نمیده و میگه اگر نمی خواهید سمینار رو لغو کنید شما مجبور می شید که موضوع رو تحت هر شرایطی انجام بدید چون 570 نفر مهمان دارید و باید از اونها پذیرایی کنید

ضمن اینکه بعد از برگزاری سمینار مسئولین هتل به این نکته اشاره کردند که این بزرگترین سمینار طی 10 سال اخیر هست که در این هتل برگزار میشه

اما شرکت آواژنگ که بارها و بارها تجربه کرده، کاملاً ازش انتظار بالایی میره و می بایست در سمینارهای بعدی این تجربه رو به کار بگیره و تعامل سازنده تری ما مسئولین مکان برگزاری چند روز قبل از مراسم داشته باشه. اون هم در یکبار. چندین بار!

شما درست می گید اما حسام جان یک راننده کامیون 30 سال یک مسیر رو میره و حتی چاله اب وسط جاده رو حفظ هست اما در لحظه احتمال داره یک اتفاق پیش بیاد که هیچ گاه در نظر گرفته نشده باشه و زندگی خودش رو از دست بده ایا این از بی تجربگی اون راننده هست یا ....!!!

واقعیت اینجاست که شاید اواژنگ تا به حال ایونت های مختلفی رو برگزار کرده باشه اما اتفاق هایی زیادی امکان اتفاق افتادن دارند

حتی در هتل هما هم که مراسم برگزار شد، یکی از انتقادهای جدی، بعضاً کسل کننده بودن سمینار بود که ارتباطی به هتل نداشت و واقعاً من خودم خسته شدم و بر روی صندلی 2 ساعت بدون حرکت نشستم! کمرم خشک شد! :D

:D حسام جان ورک شاپ ها به دلیل بحث تخصصی اونها باید از لحاظ علمی جالب باشند و هدف اصلی بحث های تخصصی هست اما در سمینار ها به دلیل اشخاص مخاطب افراد معمولی تر هستند باید دارای سرگرمی بیشتر باشه تا افراد مطالب رو در بین سرگرمی ها دریافت کنند

که در سمینار اصفهان با دعوت کردن از آقای ریوندی، بخش عظیمی از این خستگی، از بین رفت و با اینکار یکی از انتقادهای جدی میشه گفت مرتفع شده و دیگر قابل انتقاد نخواهد بود

حسام جان خودت میگی سمینار پس قطعا با ورک شاپ متفاوت هست هم جو اون هم نوع برگزاری اون

در پایان قطعا هیچ کاری بدون ایراد و مشکل نخواهد بود و نظرات شما دوستان باعث میشه ما در اینده کارمون رو بهینه کنیم و پیشبرد بهتری داشته باشیم