PDA

مشاهده نسخه کامل : دفترچه تجربیات کاربران از e-Support گیگابایت در ایران

Avajang
07-02-14, 16:40
سلام دوستان ؛

عزیزانی که در انجمن پشتیبانی دریافت میکنند روی تاپیک های گیگابایتشون، توی این انجمن محبت کنند در قالب یکی دو جمله با ذکر اسم و فامیلشون بیان کنند تا به صورت یک دفترچه جالب به مرور زمان در بیاد ...

باتشکر از همکاری روز افزون شما کاربران محترم گیگابایت در ایران ؛ :give_rose:

Hessam II
07-02-14, 16:55
حسام جمشیدی:

پاسخم رو به طور کامل دریافت کردم و 100% راضی بودم. بسیار عالی، کامل و جامع بود.

امیدوارم تداوم داشته باشه و سایر شرکت ها هم اینگونه پشتیبانی ها رو از طریق سایت ها و انجمن های معتبر سخت افزار ایجاد کنند.

قطعاً این تعامل سازنده با کاربران می تونه یکی از بنیان های اصلی سطح کیفی پشتیبانی یک شرکت در راستای مشتری مداری باشه.

با سپاس.

Mehrdad092000
11-02-14, 11:34
با سلام
واقا بخش خوبیه
من در مورد مین گیگا که گرفتم یه سری سوالات داشتم که واقا کامل و جامع پاسخ دادن ممنون از دوستانی که این بخشو راه انداختن و ممنون از دوست خوبمون AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که پاسخ کامل بهم دادن

devilcracksman
04-04-14, 18:56
اول از همه به AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)
سلام می کنم بعد به همگی دوستاران شهر سخت افزار
عید همگی مبارک به خصوص AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

من باید تشکر کنم از دوست عزیزمون که راهنمایی بسیار دقیقی به من دادن و مشکلاتمو به کمک ایشون رفع کردم واقعا پشتیبانی دقیق و به موقعی به من دادند درکل از این بخش که مشکلاتمونو میتونیم مطرح کنیم و جواب بگیریم ایده ی بسیار خوبیه من که راضی بودم :great:
امیدوارم که همیشه افرادی مثل آقای AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)
باشند که هواداران بسیار زیادی دارد

AMD>INTEL
04-04-14, 19:35
اول از همه به AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)
سلام می کنم بعد به همگی دوستاران شهر سخت افزار
عید همگی مبارک به خصوص AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

من باید تشکر کنم از دوست عزیزمون که راهنمایی بسیار دقیقی به من دادن و مشکلاتمو به کمک ایشون رفع کردم واقعا پشتیبانی دقیق و به موقعی به من دادند درکل از این بخش که مشکلاتمونو میتونیم مطرح کنیم و جواب بگیریم ایده ی بسیار خوبیه من که راضی بودم :great:
امیدوارم که همیشه افرادی مثل آقای AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)
باشند که هواداران بسیار زیادی دارد

:11()::11()::11():
دوست خوبم سلام
سال نو مبارک
خوشحالم که ایراد سیستم شما برطرف شد .
موفق باشید و منتظر حضور شما در این انجمن هستیم .

darvishkhoob
18-04-14, 00:22
محمد درویشخوب:

سلام دوستان اول از همه خسته نباشید میگم به همه شما
من هم از راهنمای و کمهای دوستان مخصوصا اقا امید و اقا نیما بهر بردم و مشکلو شبهی که داشتمرو برطرف کردن
وقتشونرو در خدمت کاربرا میزارن و سوالای که پرسیدمو با جوابهای درستشون حل کردن و از اینکه به این انجمن اومدم خوشحالم
امیدوارم که همیشه همینطور ادمه بدن و روز به روز موفق تر بشن از همه مسئولان ممنونم به کاربران کمک میکنن :11()::give_rose:

M0TRIX
20-04-14, 20:47
سلام.

راستش دوس دارم بگم مشکلم چی بود و چطوری حل شد.

الان نزدیک یه سال این مشکل رو داشتم ولی این مشکل خودش رو تو فصل پاییز و زمستون نشون نمیداد چون هوا سرد بود.

ولی تابستون و بهار امونم رو بریده بود سیستم بیشتر از 20 مین کار نمیکرد.البته تابستون کلا تعطیل بود.

خلاصه سوختیم و ساختیم.:D:D:D:

تا اینکه فهمیدم چیپست داغ میکنه البته یه حدسایی میزندم ولی ....

دوست عزیزمون که خیلی فعالن خداوکیلی

AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

لطف کردن راهنمایی کردن.الان یه فن 8 گذاشتم روی چیپست چون بزرگه نمیشه دقیق چسبوند روی چیپست مجبور شدم همینجوری بندازم روش.

ممنون

Ali.hosseinzadeh13
25-05-14, 23:02
از شرکت محترم آواژنگ تشکر دارم که واقعا خوب بود پشتیبانی وراهنمایی کردن

خدارو شکر بالاخره مشکل من حل شد

از دوست عزیزمن AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) کمال تشکر رو دارم که واقعا دسوزانه راهنمایی میکنن و همچنین از بقیه دوستان

SajjadKhati
31-05-14, 15:23
سلام دوستان ؛

عزیزانی که در انجمن پشتیبانی دریافت میکنند روی تاپیک های گیگابایتشون، توی این انجمن محبت کنند در قالب یکی دو جمله با ذکر اسم و فامیلشون بیان کنند تا به صورت یک دفترچه جالب به مرور زمان در بیاد ...

باتشکر از همکاری روز افزون شما کاربران محترم گیگابایت در ایران ؛ :give_rose:

من هنوز جوابم رو نگرفتم (Only the registered members can see the link)
:give_rose:

yakuzaturk
05-06-14, 22:35
سلام من سجاد هستم
تو این انجمن خیلی از مشکلاتم رو جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) (البته با نام کاربری اسمشون رو نمیدونم :1. (23): ) حل کردن همین امروز مشکل شناسایی رم توسط بایوس رو توسط راهنمایی های مفید ایشون حل کردم و قبلا هم مشکل هارد اکسترنالم رو که کم مونده بود بیخودی بفرستم واسه گارانتی با اون همه اطلاعات مفیدش ایشون با نرم افزارها و راهنمایی های مفیدشون مشکلمو حل کردند ...من این مشکل رم رو باور کنید تو خیلی از سایتا پرسیده بودم که کسی نتونسته بود حلش کنه...واقعا از زحمات ایشون بینهایت ممنونم :11()::11()::11():

Avajang
06-06-14, 11:11
با تشکر . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .
موفق و موید باشید

AMD>INTEL
06-06-14, 11:16
سلام من سجاد هستم
تو این انجمن خیلی از مشکلاتم رو جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) (البته با نام کاربری اسمشون رو نمیدونم :1. (23): ) حل کردن همین امروز مشکل شناسایی رم توسط بایوس رو توسط راهنمایی های مفید ایشون حل کردم و قبلا هم مشکل هارد اکسترنالم رو که کم مونده بود بیخودی بفرستم واسه گارانتی با اون همه اطلاعات مفیدش ایشون با نرم افزارها و راهنمایی های مفیدشون مشکلمو حل کردند ...من این مشکل رم رو باور کنید تو خیلی از سایتا پرسیده بودم که کسی نتونسته بود حلش کنه...واقعا از زحمات ایشون بینهایت ممنونم :11()::11()::11():

درود به شما
من هم خوشحالم که تونستم کمکی در حل مشکل سخت افزاری انجام بدهم . من امید هستم دوست گرامی . :11():

hamid_mol
29-06-14, 10:45
سلام

یک کارت گرافیک گیگابایت مدل GV-N66TOC-2GD دچار مشکل شده بود که در تاریخ 27-03-92 به آواژنگ تحویل گردید و در تاریخ 03-04-92 با یک کارت نو از همین مدل تعویض گردید. تاپیک مربوطه (Only the registered members can see the link D-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-47557/)

از پیگیری های مدیریت بخش های رضایت از مشتری و خدمات پس از فروش کمال تشکر را دارم.

از مسئول آی دی آواژنگ در فروم شهر سخت افزار نیز ممنونم

atabaksh
01-07-14, 15:12
کارت گرافیک gigabyte 780 ti windforce از روزی که خریده بودم دچار مشکل بود و بطور مرتب از بازی خارج می شد. کارت را تحویل گارانتی آواژنگ دادم و پس از حدود یک ماه، نبود کالای جایگزین را اعلام کردند و در کمال بحت و تعجب من که به وجود گارانتی حقیقی در قطعات کامپیوتری اعتقاد نداشتم مبلغ 27800000 ریال به بنده عودت داده شد. گارانتی آواژنگ در حد استاندارد های جهانی هست

M A H R A D
01-07-14, 15:28
کارت گرافیک gigabyte 780 ti windforce از روزی که خریده بودم دچار مشکل بود و بطور مرتب از بازی خارج می شد. کارت را تحویل گارانتی آواژنگ دادم و پس از حدود یک ماه، نبود کالای جایگزین را اعلام کردند و در کمال بحت و تعجب من که به وجود گارانتی حقیقی در قطعات کامپیوتری اعتقاد نداشتم مبلغ 27800000 ریال به بنده عودت داده شد. گارانتی آواژنگ در حد استاندارد های جهانی هست

با سلام و خوشامد به شما دوست گرامی؛

این تاپیک مخصوص تجربیات کاربران از e-Support آواژنگ و گیگابایت هست.

لطفاً تجربیات مستفیم خودتون از گارانتی‌های مختلف (از جمله همین تجربه از آواژنگ) رو در دیتابیس گارانتی‌ها ثبت کنید تا بتونیم یه مرجع کامل از کیفیت گارانتی‌ها داشته باشیم:

دیتابیس گارانتی های ایران (Only the registered members can see the link)

سپاس

farid220
27-07-14, 12:16
با سلام من فرید قریشی(Farid220)هستم اول از همه از جناب آقای AMD>INTEL تشکر می کنم که با سخنان محترمانه همه چیز های رو که می دونستن از من و صد البته از دیگر کاربران دریغ نکردند و با توجه به نوع راهنمایشون از سطح آگاهی بسیار بالایی در همه قسمت های کامپیوتر به ویژه سخت افزار بر خوردار می باشند من مشکلم رو در چند سایت ایرانی که نمی خواهم اسمش رو ببرم و سایت قدرتمند خارجس Eight Ftoum نوشتم (اگه به سایت eight froum برین تو صفحه ی 6 نظر من هست)اما همه اون ها از جواب دادن به مشکل من عاجز موندنو تنها جناب آقای AMD>INTEL تونست با آگاهی خودشون و تجربیات بسیار ارزشمندشون تونستن مشکل من که(بالا نیومدن ویندوز 8.1 با نصب کارت گرافیکی بود حل کنن)

Morteza.m1371
29-07-14, 19:13
سلام دوستان عیدتون مبارکمن مشکلاتی با مین بوردم داشتم که با کمک و راهنمایی های دوستان تونستم تمامی مشکلات را حل و فصل کنم.

دیگه لازم نیست که بگم آقا امید(AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) ) بییییییییییییسته.

در نهایت

بهترین برند=گیگا
بهترین گارانی=آواژنگ

سپاس.

:11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::1 1()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11( )::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11(): :11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::1 1()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11( )::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11(): :11()::11()::11()::11()::11():

نیکوئی
02-08-14, 14:40
با سلام

اول از همه خواستم از همه دوستان بزرگواری که قصد کمک داشتند تشکر و قدردانی کنم

بعد هم از e-support ش آواژنگ
خدارو شکر نماینده های شرکت هم برخورد مناسب و شایسته ای داشتند و واقعا از همکاری آن ها صمیمانه تشکر می کنم معلومه که تا جایی که بتونند کمک می کنند

به تور گارانتی هایی مثل سازگار خوردم که مشکل از گارانتی ان ها بود ولی اصلانحوه برخوردشون خوب نیست چه برسه به کمک در رفع مشکل

باز هم تشکر از گارانتی آواژنگ ...

انشالله مستمر باشه

یا حق

problem
05-08-14, 20:27
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید

بسیار متشکر هستم از راهنمایی دوستان عزیز و محترم این انجمن و به ویژه کاربر گرامی AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که اسم شریفشون رو هم نمیدونم . برای ایشون و بقیه دوستان ارزوی موفقیت می نمایم . مشکلی که کسی نتوانست در بیرون جواب درستی به من بدهد را بنده با کمک مسئولین محترم این انجمن به ویژه کاربر عزیز AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) این مشکل رو حل نمودم . و خداراشکر میکنم که چنین انجمنی را در کورسوی امید در جلوی راهم قرار داد .
Only the registered members can see the link D%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-msi-48785/index5.html

باتقدیم احترام و عرض ادب :11()::11():

ddavod
23-09-14, 20:14
من یک گرافیگ گیگا بایت
GV-R726XOC-2GD دذر یافت کردم و از طریق انجمن خیلی راضیم از کارتم و خیلی با حوصله ان تایم به سوالات و مشکلات بنده رسیدگی شد

keyone72
25-10-14, 10:34
سلام به همه دوستان یه چیزی که هست اینه که بعضی دوستان تو انجمن ها وقتی جواب یه سوالی رو میدن از روی سیری جواب میدن مثلا طرف مشکل گرافیک داره بهش میگه اقا نمیشه کاری کرد و اینا برو انویدیا تایتان زد بگیر!!!!
یا با قاطعیت میگن اقا کارت ساختس فلان چیزت سوخته دیگه کار نمیکنه یا هر گز این کارو نکن

مثلا یادمه اولین باری که ویندوز میخواستم نصب کنم یکی از دوستام اومد بهم گفت کیوان مواظب باش کاره الکی نیست ممکنه همه اطلاعاتتو فرمت کنی !!!!!!!!!!!!

بله هستن همچین ادمایی.....

ولی بعضی دوستان مثل اقای AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) هستن که با فکر و خیلی با متانت جواب میدن و جواب الکی نمیدن اگه ندونن چیزی رو یا مطمئن نباشن نمیگن
از ایشون کمال تشکر رو دارم.

Avajang
25-10-14, 10:42
با تشکر . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .
موفق و موید باشید:11():

SajjadKhati
01-11-14, 11:55
بایوس مادربرد P85-D3 دچار مشکل شد که با راهنمایی اوستا امید حل شد
از اوستا امید و هر کی که برا رفع مشکل تو این انجمن کمک میکنن واقعا ممنونم

Avajang
01-11-14, 11:57
بایوس مادربرد P85-D3 دچار مشکل شد که با راهنمایی اوستا امید حل شد
از اوستا امید و هر کی که برا رفع مشکل تو این انجمن کمک میکنن واقعا ممنونم

SajjadKhati
09-11-14, 23:02
بچه ها و بازم مخصوصا اوستا امید تو بوق بوت مادربرد کمکم کردین کمال تشکر رو دارم

Avajang
09-11-14, 23:06
بچه ها و بازم مخصوصا اوستا امید تو بوق بوت مادربرد کمکم کردین کمال تشکر رو دارم

با تشکر ازشما . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .

green_ice_hz
13-12-14, 22:35
درود بر همه، جا داره اینجا از همه اساتید مخصوصا دوست عزیز amd>intel تشکر کنم، بسیار با صبر و حوصله پاسخ سوالای منو دادن و راهنماییم کردن.

Avajang
13-12-14, 22:49
درود بر همه، جا داره اینجا از همه اساتید مخصوصا دوست عزیز amd>intel تشکر کنم، بسیار با صبر و حوصله پاسخ سوالای منو دادن و راهنماییم کردن.

با تشکر ازشما . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .

Majid642
31-01-15, 00:05
با سلام
تشکر ویژه دارم از کاربر AMD>INTEL بخاطر راهنمایی حرفه ای شون. از
e-support آواژنگ رضایت کامل دارم.و خیلی خوشحالم که این طور انجمنی سالهاست به کاربران کمک میکنه.
:11():

Avajang
01-02-15, 21:38
با سلام
تشکر ویژه دارم از کاربر AMD>INTEL بخاطر راهنمایی حرفه ای شون. از
e-support آواژنگ رضایت کامل دارم.و خیلی خوشحالم که این طور انجمنی سالهاست به کاربران کمک میکنه.

Majid642
12-03-15, 16:26
سلام
تشکر مجدد بابت پشتیبانی مجدد:11():

Avajang
12-03-15, 16:53
موفق و موید باشید

SajjadKhati
06-04-15, 14:51
از اوستا امید بابت راهنمایی بایوس متشکرم
موفق باشید

Avajang
06-04-15, 15:12

AMD>NVIDIA
17-04-15, 00:47
با سلام و خسته نباشید به اساتید بزرگ
کیفیت و پشتیبانی گیگابایت واقعا عالیه
جای تشکر داره از آقا امید (AMD>INTEL) که موقع اسمبل کردن کمکم کرد و مشکلم رو حل کرد
واقعا متشکرم

Admiral_Hunter
17-04-15, 19:56
یکی از دلایلی که به سمت خرید گیگابایت رفتم اول گارانتی آواژنگ بود و دوم ای ساپورتشون تو این سایت بود. که واقعا مدیران خوبی داره.
بخصوص از آقا امید عزیز (AMD>INTEL) تشکر میکنم به خاطر راهنمایی های عالی ایشان در موقعی که میخواستم سیستم بخرم و چه بعد از اون هر جا مشکل داشتم راهنمایی کردند و مشکلاتم حل شد:11()::give_rose:

Avajang
17-04-15, 20:09
با سلام و خسته نباشید به اساتید بزرگ
کیفیت و پشتیبانی گیگابایت واقعا عالیه
جای تشکر داره از آقا امید (AMD>INTEL) که موقع اسمبل کردن کمکم کرد و مشکلم رو حل کرد
واقعا متشکرم

یکی از دلایلی که به سمت خرید گیگابایت رفتم اول گارانتی آواژنگ بود و دوم ای ساپورتشون تو این سایت بود. که واقعا مدیران خوبی داره.
بخصوص از آقا امید عزیز (AMD>INTEL) تشکر میکنم به خاطر راهنمایی های عالی ایشان در موقعی که میخواستم سیستم بخرم و چه بعد از اون هر جا مشکل داشتم راهنمایی کردند و مشکلاتم حل شد:11()::give_rose:

با تشکر از شما کاربران گرامی . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .
موفق و موید باشید :11():

SMHD
15-05-15, 03:28
با سلام.
سید مهدی هاشمی هستم و با استفاده از مین Giga H97-Gaming 3 اولین تجربه در استفاده از محصولات گیگا رو کسب کردم. این مین به حدی وسوسه انگیز هست که مجبورم کرد از ایسوس به گیگا مهاجرت کنم! و البته تا اینجا از انتخاب خودم کاملا راضی هستم. از کاربر گرامی AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) ، آقا امید عزیز بسیار بسیار ممنونم. هم در انتخاب نظر ایشون بسیار برام اهمیت داشت و هم مدتیست که از راهنمایی های ایشون در درجه اول و سایر دوستان در این سایت در درجه دوم بهره مند گشتم.
و در پایان یک تشکر دیگر از آقا امید عزیز (AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)) که در نهایت سرعت و بدون معطلی پاسخ میدن. این باعث شده که در سایتهای مشابه، این سایت بی نظیر باشه... واقعا ممنونم.:give_rose:

SajjadKhati
15-05-15, 09:37
واقعا آقا امید یکی از بچه های بسیار تاثیر گزار و گل سر سبد انجمن هه

Avajang
15-05-15, 12:22
با سلام.
سید مهدی هاشمی هستم و با استفاده از مین Giga H97-Gaming 3 اولین تجربه در استفاده از محصولات گیگا رو کسب کردم. این مین به حدی وسوسه انگیز هست که مجبورم کرد از ایسوس به گیگا مهاجرت کنم! و البته تا اینجا از انتخاب خودم کاملا راضی هستم. از کاربر گرامی AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) ، آقا امید عزیز بسیار بسیار ممنونم. هم در انتخاب نظر ایشون بسیار برام اهمیت داشت و هم مدتیست که از راهنمایی های ایشون در درجه اول و سایر دوستان در این سایت در درجه دوم بهره مند گشتم.
و در پایان یک تشکر دیگر از آقا امید عزیز (AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)) که در نهایت سرعت و بدون معطلی پاسخ میدن. این باعث شده که در سایتهای مشابه، این سایت بی نظیر باشه... واقعا ممنونم.:give_rose:

seyed mamali
04-06-15, 17:02
سلام
من هم یک سری سوال و مشکل با h81m-s2pv داشتم که آقا امید AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) به سوالام جواب دادن و کلی راهنماییم کردن
دستشون دردنکنه
در مورد معرفی کارت گرافیک هم AMD>INTE (Only the registered members can see the link) بسیار کمک کردند
نظرات آقا مرصاد هم سازنده و عالی بود(M3RS4D 50062 (Only the registered members can see the link))

seyed mamali
04-06-15, 17:05
واقعا آقا امید یکی از بچه های بسیار تاثیر گزار و گل سر سبد انجمن هه

90درصد تاپیکا دست ایشونه
شایدم 100درصد
دستشون درد نکنه

Avajang
04-06-15, 17:22
سلام
من هم یک سری سوال و مشکل با h81m-s2pv داشتم که آقا امید AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) به سوالام جواب دادن و کلی راهنماییم کردن
دستشون دردنکنه
در مورد معرفی کارت گرافیک هم AMD>INTE (Only the registered members can see the link) بسیار کمک کردند
نظرات آقا مرصاد هم سازنده و عالی بود(M3RS4D 50062 (Only the registered members can see the link))

mom
07-06-15, 20:38
سلام
بنده امروز با مشکلی مواجه شدم که توسط شرکت آواژنگ توانستم حق خود را دریافت کنم
یک کارت گیگا GTX 960 خرید کرده بودم که مشکل داشت و فقط چند ساعت از خرید من گذشته بود با مراجعه به فروشنده متوجه شدم که فروشنده زیر بار تعویض کارت نمی رود.
بعد از کلی بگو مگو بلاخره به اتفاق کارمند فروشگاه به شرکت آواژنگ مراجعه کردیم
بعد از اینکه مشخص شد کارت مشکل دارد. قرار شد کارت تعویض بشه اما اینکه به نام چه کسی تعویض بشه باز بین بنده و فروشنده دعوا شد.
کارمند شرکت اواژنگ حق را به من داده و کارت را جهت تعویض بنام فروشنده رسید کرد
واین تصمیم آواژنگ موجب شد که من بتوانم پول خود را دریافت کرده و اقدام به خرید که کارت دیگر بکنم
مرسی از آواژنگ که منصفانه بین بنده و فروشنده داوری کرد

Meysam_M69
14-06-15, 16:25
میثم محمدی
بسیار اموزنده و عالی وبسیار موثر در رفع اشکال

Avajang
14-06-15, 16:52
yahoo.com[/MENTION];323560]میثم محمدی

yahoo.com[/MENTION];323560]میثم محمدی

sali.1000i
14-08-15, 16:13
سلام من صالح یوسف نژاد هستم

میخواستم از AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که یکی از نخبه های انجمن هست تشکر ویژه بکنم .دوست خوبم واقعا سپاسگذارم از همه ی راهنمایی هات که چقدر سریع و کامل پاسخگو بودی خیلی خوبی تو .هرچی بگم کم گفتم :11()::11()::11()::lol::lol::lol::love::love:

امیدوارم بتونم بازم از وجود پر برکتت استفاده کنم

Avajang
14-08-15, 16:19
سلام من صالح یوسف نژاد هستم

میخواستم از AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که یکی از نخبه های انجمن هست تشکر ویژه بکنم .دوست خوبم واقعا سپاسگذارم از همه ی راهنمایی هات که چقدر سریع و کامل پاسخگو بودی خیلی خوبی تو .هرچی بگم کم گفتم :11()::11()::11()::lol::lol::lol::love::love:

امیدوارم بتونم بازم از وجود پر برکتت استفاده کنم

sali.1000i
14-08-15, 16:23
موفق و موید باشید
بله بله دیشب از شما هم سوال کردم خیلی خیلی سریع جوابم رو گرفتم بسیار سپاسگذارم ازتون

sali.1000i
15-08-15, 17:29
سلام مجدد من خواستم بازم تشکر کنم از اقا امید عزیزAMD>INTEL (Only the registered members can see the link) و مهربون که انقدر گله .نزدیک به دو روزه برای اورکلاک کردن داره راهنماییم میکنه صبورانه .با وجود اقا امید ادم غمی نداره .سپاسگذارم ازت اقا امید که انقدر سریع و صبورانه جواب میدی:love::11()::11()::11():

Avajang
15-08-15, 17:34
سلام مجدد من خواستم بازم تشکر کنم از اقا امید عزیزAMD>INTEL (Only the registered members can see the link) و مهربون که انقدر گله .نزدیک به دو روزه برای اورکلاک کردن داره راهنماییم میکنه صبورانه .با وجود اقا امید ادم غمی نداره .سپاسگذارم ازت اقا امید که انقدر سریع و صبورانه جواب میدی:love::11()::11()::11():

موفق باشید :11():

alireza.kish
31-08-15, 16:19
با سلام و احترام
من خیلی از محصولاتی که دارای گارانتی آواژنگ بوده را تهیه کردم مثل لاجیتک و گیگابایت خدا رو شکر تا به این 6 سال هیچ مشکلی با محصولات گیگا و لاجیتک نداشتم که تجربه خدمات پس از فروش آواژنگ و تجربه کنم اما از روزی که با این انجمن اشنا شدم هر سوالی کردم جواب درست و علمی اونو بدست اوردم که جای تشکر داره مخصوصا از اقای AMD>:11()::Love-ssa~! (1)::love:INTEL

Avajang
31-08-15, 16:23

alireza.kish
02-09-15, 20:27
اقا این اقا امید کارش درسته بخدا خواستم دوباره تشکر بکنم که تا 4 صبح پا به پای من بیدار موندن تا مشکل بنده رو حل کنن خواستم تشکر ویژه از ایشون بکنم ممنون سرعت بالای ایشون در پاسخگویی و 24 ساعته ایشون بدون هیچ توقعی جایی بس تشکر دارد :love::love::love::love::love::love::love::love::l ove::love::love::love:

AMD>INTEL
02-09-15, 20:33
اقا این اقا امید کارش درسته بخدا خواستم دوباره تشکر بکنم که تا 4 صبح پا به پای من بیدار موندن تا مشکل بنده رو حل کنن خواستم تشکر ویژه از ایشون بکنم ممنون سرعت بالای ایشون در پاسخگویی و 24 ساعته ایشون بدون هیچ توقعی جایی بس تشکر دارد :love::love::love::love::love::love::love::love::l ove::love::love::love:

باید از شرکت گیگابایت و نماینده آن شرکت محترم آواژنگ تشکر کرد که امکانات و زیر ساخت این پشتیبانی آنلاین رو ایجاد نمودند .

alireza.kish
02-09-15, 20:40
خدایش باید محصولات زیر رو بهمراه گارانتی اواژنگ پرستید تو ایران
گیگابایت - لاجیتک - اینم خوبه گناه داره خیلی خوبه وسترن دیجیتال:love:

Avajang
02-09-15, 21:41
خدایش باید محصولات زیر رو بهمراه گارانتی اواژنگ پرستید تو ایران
گیگابایت - لاجیتک - اینم خوبه گناه داره خیلی خوبه وسترن دیجیتال:love:

موفق باشید:11():

SMHD
19-09-15, 07:50
با سلام
البته این اولین بار نیست که برای رفع مشکل انجمن شهر سخت افزار به کمک من آمده و نیز اولین بار هم نیست که در این دفترچه تجربه ای از e-support ثبت میکنم. ولی برای بار چندم هم که باشه بر خود واجب می دونم از همه مجموعه و بخصوص کاربر محترم AMD>INTEL (استاد امید عزیز) تشکر کنم. دقت ایشون و بعضا سایر اساتید و کیفیت و سرعت پاسخگویی بی نظیر هست.
بدون شک در هیچ انجمنی به شخصه تجربه حل مشکل با این کیفیت و سرعت را نداشته ام.
سپاسگذارم. آرزوی قلبی من توفیق روزافزون است برای همه کسانی که در راهنمایی و مشاوره، امین و دلسوز و آگاه هستند....

Avajang
19-09-15, 12:05
با سلام
البته این اولین بار نیست که برای رفع مشکل انجمن شهر سخت افزار به کمک من آمده و نیز اولین بار هم نیست که در این دفترچه تجربه ای از e-support ثبت میکنم. ولی برای بار چندم هم که باشه بر خود واجب می دونم از همه مجموعه و بخصوص کاربر محترم AMD>INTEL (استاد امید عزیز) تشکر کنم. دقت ایشون و بعضا سایر اساتید و کیفیت و سرعت پاسخگویی بی نظیر هست.
بدون شک در هیچ انجمنی به شخصه تجربه حل مشکل با این کیفیت و سرعت را نداشته ام.
سپاسگذارم. آرزوی قلبی من توفیق روزافزون است برای همه کسانی که در راهنمایی و مشاوره، امین و دلسوز و آگاه هستند....

david-ebi
17-10-15, 23:54
سلام.با کمک آقا امید عزیز من با داشتن مادربرد گیگابایت x99 gaming 7 wifi و برنامه easy tune تونستم به راحتی پردازنده ام رو (5820k) از 3.3 مگاهرتز به 4.2 مگاهرتز اور کنم.تجربه شیرین و راحتی بود.:wink::11():

farid220
19-10-15, 17:19
با سلام
من خیلی راضی بودم و مخصوصا اقا امید که واقعا نمیدونم ازشون چطوری تشکر کنم ایشون خیلی بزرگوارند و مشکلو منو خیلی خوب و با حوصله حل کردند و همیشه هم خیلی زود جواب رو میدند.از هر جایی(نمی خوام اسمشو بگم) پرسیدم گفتت که IC بوردت ایراد داره باید عوضش کنی ولی اقا امید به راه حل ساده مشکل منو حل کرد و واقعا خیلی از شون ممنونم که طی چندین باری که بهشون زحمت دادم منو تنها نزاشتند.

بازم نمیدونم چطوری از آقا امید گل تشکرکنم

Avajang
19-10-15, 21:25
سلام.با کمک آقا امید عزیز من با داشتن مادربرد گیگابایت x99 gaming 7 wifi و برنامه easy tune تونستم به راحتی پردازنده ام رو (5820k) از 3.3 مگاهرتز به 4.2 مگاهرتز اور کنم.تجربه شیرین و راحتی بود.:wink::11():

با سلام
من خیلی راضی بودم و مخصوصا اقا امید که واقعا نمیدونم ازشون چطوری تشکر کنم ایشون خیلی بزرگوارند و مشکلو منو خیلی خوب و با حوصله حل کردند و همیشه هم خیلی زود جواب رو میدند.از هر جایی(نمی خوام اسمشو بگم) پرسیدم گفتت که IC بوردت ایراد داره باید عوضش کنی ولی اقا امید به راه حل ساده مشکل منو حل کرد و واقعا خیلی از شون ممنونم که طی چندین باری که بهشون زحمت دادم منو تنها نزاشتند.

بازم نمیدونم چطوری از آقا امید گل تشکرکنم

با تشکر از دو کاربر محترم به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .

amin2079
23-10-15, 00:06
با سلام
خواستم از آقا امید تشکر ویژه ای بکنم که اینقدر یا صبر و حوصله سوالات کاربران رو جواب می دهند
با کمک ایشون مشکل بنده هم حل شد

Avajang
24-10-15, 00:59
با سلام
خواستم از آقا امید تشکر ویژه ای بکنم که اینقدر یا صبر و حوصله سوالات کاربران رو جواب می دهند
با کمک ایشون مشکل بنده هم حل شد

momo000000
06-11-15, 17:13
با سلام
مورادی بود که در تاپیک مربوطش مطرح کردم و کاربر AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) پاسخگو بودن ، ازشون تشکر میکنم بابت وقت و حوصله ایی که میزارن و راهنمایی میکنن

Avajang
06-11-15, 21:34
با سلام
مورادی بود که در تاپیک مربوطش مطرح کردم و کاربر AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) پاسخگو بودن ، ازشون تشکر میکنم بابت وقت و حوصله ایی که میزارن و راهنمایی میکنن

xaxi
22-11-15, 19:05
سلام؛

کاربر AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) بسیار بسیار در سایت اکتیور هستند و خیلی سریع به سوالات (چه تو زمینه‌ی مشاوره و چه تو زمینه‌ی مشکلات سخت‌افزاری) پاسخگو می‌باشند..

مرسی از وقتی که میذاری :give_rose:

با تشکر :11():

AMD>INTEL
22-11-15, 19:10
سلام؛

کاربر AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) بسیار بسیار در سایت اکتیور هستند و خیلی سریع به سوالات (چه تو زمینه‌ی مشاوره و چه تو زمینه‌ی مشکلات سخت‌افزاری) پاسخگو می‌باشند..

درود و سپاس از شما . البته باید تشکر کرد از شرکت گیگابایت و نمایندشون شرکت محترم آواژنگ که امکان پشتیبانی آنلاین را برای کاربران و مشتریان محصولات گیگابایت در سایت شهر سخت افزار امکان پذیر نمودند .

Avajang
22-11-15, 21:06
سلام؛

SajjadKhati
22-12-15, 13:55
خیلی ممنونم از استاد امید که تو حل مشکل مادربرد گیگابایت کمکم کرد :

مشکل لود نشدن سیستم (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-55914/)

Avajang
22-12-15, 21:27
خیلی ممنونم از استاد امید که تو حل مشکل مادربرد گیگابایت کمکم کرد :مشکل لود نشدن سیستم (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-55914/):give_rose:با تشکر . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .موفق باشید

hamid_mol
06-01-16, 15:17
سلام

یک کارت گرافیک گیگابایت مدل GV-N66TOC-2GD دچار مشکل شده بود که در تاریخ 27-03-92 به آواژنگ تحویل گردید و در تاریخ 03-04-92 با یک کارت نو از همین مدل تعویض گردید. تاپیک مربوطه (Only the registered members can see the link D-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-47557/)

از پیگیری های مدیریت بخش های رضایت از مشتری و خدمات پس از فروش کمال تشکر را دارم.

از مسئول آی دی آواژنگ در فروم شهر سخت افزار نیز ممنونم

فکر کنم تاریخ هایی که داخل این پست زدم اشتباه هست و حد اقل یک ماه این فرآیند طول کشید.

Avajang
06-01-16, 16:33
فکر کنم تاریخ هایی که داخل این پست زدم اشتباه هست و حد اقل یک ماه این فرآیند طول کشید.

سلام دوست خوبم
در مورد پیگیری کارت شما و اقدامات انجام شده برای تعویض کارت شما را به خوبی به خاطر دارم . حدود 1 هفته کاری زمان برد تا کارت گرافیک شما با کارت نو تعویض شود . اگر باز هم درباره محصولات گیگابایت سوال یا مشکلی داشتید در خدمت شما هستیم .

devilcracksman
18-01-16, 01:51
حسن محمدی

از دوست عزیزم AMD>INTEL تشکر میکنم که همیشه و در همه زمان به من کمک کردن و یک فرد فوق العاده متخصص توی این زمینه هست از نظر بنده و در در یه جمله بخوام بگم یکی از گلچین های روزگاره اینشالا همیشه سالم و سلامت باشی:11():

Avajang
19-01-16, 15:17
حسن محمدی

از دوست عزیزم AMD>INTEL تشکر میکنم که همیشه و در همه زمان به من کمک کردن و یک فرد فوق العاده متخصص توی این زمینه هست از نظر بنده و در در یه جمله بخوام بگم یکی از گلچین های روزگاره اینشالا همیشه سالم و سلامت باشی:11():

با تشکر . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .موفق باشید:11():

AMD>INTEL
19-01-16, 15:20
حسن محمدی

درود به شما دوست گرامی
باید از شرکت گیگابایت و نماینده محترمشون شرکت آواژنگ تشکر کرد که امکان پاسخگویی را برای ما فراهم کردند .
شاد و پیروز باشید

sasha1360
22-01-16, 04:02
وحید نصیری

نمی دونم با چه زبانی از دوست خوبم جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) عزیز تشکر کنم امیدوارم همین طور که تا این ساعت شب برای من وقت گذاشتی روزی برسه که من هم برای شما وقت بزارم و محبتت رو جبران بکنم

دست بوس شما

ارادتمند وحید

AMD>INTEL
22-01-16, 04:05
وحید نصیری

نمی دونم با چه زبانی از دوست خوبم جناب Hardware Senior عزیز تشکر کنم امیدوارم همین طور که تا این ساعت شب برای من وقت گذاشتی روزی برسه که من هم برای شما وقت بزارم و محبتت رو جبران بکنم

دست بوس شما

ارادتمند وحید

انجام وظیفه بود دوست گرامی
باید از شرکت گیگابایت و نمایندشون آواژنگ تشکر کرد که امکان پشتیبانی آنلاین را در انجمن شهر سخت افزار ایجاد نمودند

Avajang
22-01-16, 21:11
وحید نصیری

نمی دونم با چه زبانی از دوست خوبم جناب Hardware Senior عزیز تشکر کنم امیدوارم همین طور که تا این ساعت شب برای من وقت گذاشتی روزی برسه که من هم برای شما وقت بزارم و محبتت رو جبران بکنم

دست بوس شما

ارادتمند وحید

با تشکر . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support گیگابایت - آواژنگ داشته باشید .

sasha1360
23-01-16, 18:59
با تشکر . به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support گیگابایت - آواژنگ داشته باشید .
موفق باشید

حتی اگر همین الان سیستمم بترکه از ته قلبم برای AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) عزیز آرزوی موفقیت و تندرستی می کنم :11():نه به خاطر کمکی که کرد چون اصلا قید سیستم رو زده بودم به خاطر صبوری و شخصیت بسیار بالاشون

ارادتمند وحید

koshan
13-02-16, 03:15
با سلام
امروز 15 روز کاری هست که مادربرد من از شیراز به تهران ارسال شده و هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه آیا درست میشه یا خیر به من نرسیده...
مادربردی که فقط 20 دقیقه کار کرد...
Z170x-gaming 5
علت خرابی کج شدن پایه سوکت cpu به گفته کارشناس در شیراز
با تشکر

Avajang
13-02-16, 13:46
با سلام
امروز 15 روز کاری هست که مادربرد من از شیراز به تهران ارسال شده و هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه آیا درست میشه یا خیر به من نرسیده...
مادربردی که فقط 20 دقیقه کار کرد...
Z170x-gaming 5
علت خرابی کج شدن پایه سوکت cpu به گفته کارشناس در شیراز
با تشکر

سلام دوست عزیز
مورد را امروز به ما اعلام کردید . چون از دفتر شیراز ارسال شده کمی زمان برده . مورد شما رو پیگیری میکنیم .
با تشکر

DOOM999
21-02-16, 18:28
با سلام علی هستم .یه مشکلی برای چیپست سی پی یو مادربورد گیگابایت و بایوسش برام پیش اومد که با راهنمایی های استاد بزرگAMD>INTEL (Only the registered members can see the link) امید آقا که از بچه های پشتیبانی هستند جواب خودم رو گرفتم .البته من پیش از این (قریب به 15 سال) مشتری گیگابایت هستم ولی این پشتیبانی قویی که توسط AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) انجام میشه آدم رو به انتخابش مطمئن تر میکنه.و همین شخص پاسخگوی جمع کثیری از مشتریان گیگا میباشد .من نمیدونم چطور ازش تشکر کنم

Avajang
22-02-16, 15:51
با سلام علی هستم .یه مشکلی برای چیپست سی پی یو مادربورد گیگابایت و بایوسش برام پیش اومد که با راهنمایی های استاد بزرگAMD>INTEL (Only the registered members can see the link) امید آقا که از بچه های پشتیبانی هستند جواب خودم رو گرفتم .البته من پیش از این (قریب به 15 سال) مشتری گیگابایت هستم ولی این پشتیبانی قویی که توسط AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) انجام میشه آدم رو به انتخابش مطمئن تر میکنه.و همین شخص پاسخگوی جمع کثیری از مشتریان گیگا میباشد .من نمیدونم چطور ازش تشکر کنم

iran2008
18-03-16, 11:46
آریامهر بردیا:
بنده سری جدید مادروبرد گیابایت مخصوص بازی یعنی P85 Gaming 3 رو خریداری کردم؛ مشکلی هنگام نصب ویندوز بصورت UEFI داشتم و اونقدر اینترنت رو جستجو کردم ولی مطلب که ساده و دقیق باشه ندیدم؛
در این انجمن دقیقا مشکل من برای فرد دیگری رخ داده بود و جناب آقای AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) وقت گذاشتند و دقیقا ایشون رو راهنمایی کرده بودند؛
بنده نیز بدون پرسش مجدد از راهنمایی های ایشون استفاده کردم و مشکلم 100% حل شد./

Avajang
18-03-16, 21:07
آریامهر بردیا:
بنده سری جدید مادروبرد گیابایت مخصوص بازی یعنی P85 Gaming 3 رو خریداری کردم؛ مشکلی هنگام نصب ویندوز بصورت UEFI داشتم و اونقدر اینترنت رو جستجو کردم ولی مطلب که ساده و دقیق باشه ندیدم؛
در این انجمن دقیقا مشکل من برای فرد دیگری رخ داده بود و جناب آقای AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) وقت گذاشتند و دقیقا ایشون رو راهنمایی کرده بودند؛
بنده نیز بدون پرسش مجدد از راهنمایی های ایشون استفاده کردم و مشکلم 100% حل شد./

ho3einsa
22-03-16, 16:31
با عرض شادباش و تبریک سال نو و ارزوی موفقت برای دوستان بنده با کمک دوست عزیز AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) تونستم مشکل رممو پیدا کنم و از ایشون مراتب سپاسو قدردانیو دارم. با تشکر

Avajang
22-03-16, 20:51
با عرض شادباش و تبریک سال نو و ارزوی موفقت برای دوستان بنده با کمک دوست عزیز AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) تونستم مشکل رممو پیدا کنم و از ایشون مراتب سپاسو قدردانیو دارم. با تشکر

SajjadKhati
11-04-16, 11:35
سلام
با تشکر از استاد امید بابت راهنمایی در تاپیک عظیم :Love-ssa~! (1): "طریقه روشن کردن اتوماتیک سیستم در بایوس" و همینطور خیلی از بچه های گل انجمن که باعث شد دلیل روشن نکردن بایوس موقع زمان بندی رو متوجه شم :11()::give_rose:
فقط یک سئوال . آیا تمام مادربردها با گزینه Tern Off fast Start-up مشکل دارن یا فقط مادربردای گیگابایت هه؟

AMD>INTEL
11-04-16, 12:01
سلام
با تشکر از استاد امید بابت راهنمایی در تاپیک عظیم :Love-ssa~! (1): "طریقه روشن کردن اتوماتیک سیستم در بایوس" و همینطور خیلی از بچه های گل انجمن که باعث شد دلیل روشن نکردن بایوس موقع زمان بندی رو متوجه شم :11()::give_rose:
فقط یک سئوال . آیا تمام مادربردها با گزینه Tern Off fast Start-up مشکل دارن یا فقط مادربردای گیگابایت هه؟

این مورد اشکال نیست . کسایی که میخوان قابلیت اتو پاور را فعال کنند باید تیک را بردارند .

Avajang
11-04-16, 20:24
سلام

mamad711
26-04-16, 21:20
بنده تمام سوالاتم را AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) جواب دادن و خب تمام هم به نتیجه رسید ولی خب خیلی وقتها بحث ، بحث تجربس و نباید زیاد توقع داشت اما خب تا الان که این کاربر کمی نزاشته و همیشه در کمترین زمان پاسخ گو بوده . من از ایشون و سایت خوبتون تشکر میکنم و همچنین از تمام ادمین ها و کاربران فعال.

Avajang
27-04-16, 20:28
بنده تمام سوالاتم را AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) جواب دادن و خب تمام هم به نتیجه رسید ولی خب خیلی وقتها بحث ، بحث تجربس و نباید زیاد توقع داشت اما خب تا الان که این کاربر کمی نزاشته و همیشه در کمترین زمان پاسخ گو بوده . من از ایشون و سایت خوبتون تشکر میکنم و همچنین از تمام ادمین ها و کاربران فعال.

سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از شما به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .

iran2008
23-06-16, 02:45
سلام مجدد؛
بنده یک مادربورد گیگابایت GA-H61M-S2P-B3 دارم که قصد داشتم ویندوز رو بصورت EFI نصب کنم و شک داشتم ساپورت بشه یا نه.
با راهنمایی های جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که به بنده در کمک کردن این امر یاری شایان نمودن سپاسگزارم.
اینم آدرس تاپیک بنده برای کسی که همچین مشکلی داشت:
[مادربرد گیگابایت]بررسی قابلیت جهت efi (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%AA-efi-57925/)

Avajang
23-06-16, 17:17
سلام مجدد؛
بنده یک مادربورد گیگابایت GA-H61M-S2P-B3 دارم که قصد داشتم ویندوز رو بصورت EFI نصب کنم و شک داشتم ساپورت بشه یا نه.
با راهنمایی های جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که به بنده در کمک کردن این امر یاری شایان نمودن سپاسگزارم.
اینم آدرس تاپیک بنده برای کسی که همچین مشکلی داشت:
[مادربرد گیگابایت]بررسی قابلیت جهت efi (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%AA-efi-57925/)

سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از شما به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید .
موفق باشید.:11():

farhad17
01-08-16, 18:10
سلام
مادربردهای زیادی از برندهای مختلف رو میبینم ولی بعد از سالها استفاده از مادربرد گیگابایت
نمیتونم خودم رو راضی کنم با ماینبورد دیگری کارکنم . از آواژنگ هم ممنونم ( قسمت شد اینجا بگم )
چند سال قبل یکی از رمهای DDR2 من سوخت و بردم به نمایندگی آواژنگ تو شهر رشت دادم و بدون
هیچ مشکلی ازم گرفتن و یک هفته بعد یکی نو برام آوردن که تا حالا دارم استفاده میکنم . خدا رو شکر راضیم .
ممنونم از گیگابایت ، از آواژنگ ، از شهر سخت افزار . موفق باشید

Avajang
01-08-16, 19:36
سلام
مادربردهای زیادی از برندهای مختلف رو میبینم ولی بعد از سالها استفاده از مادربرد گیگابایت
نمیتونم خودم رو راضی کنم با ماینبورد دیگری کارکنم . از آواژنگ هم ممنونم ( قسمت شد اینجا بگم )
چند سال قبل یکی از رمهای DDR2 من سوخت و بردم به نمایندگی آواژنگ تو شهر رشت دادم و بدون
هیچ مشکلی ازم گرفتن و یک هفته بعد یکی نو برام آوردن که تا حالا دارم استفاده میکنم . خدا رو شکر راضیم .
ممنونم از گیگابایت ، از آواژنگ ، از شهر سخت افزار . موفق باشید

سلام دوست عزیز

Admiral_Hunter
30-08-16, 22:48
سلام
محمد قاسمپور هستم
اولا انجمن خیلی خوبیه
دوما بچه های خیلی خوبی داره بخصوص AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) آقا امید گل:11():
هر وقت اومدم سوالی یا مشکلی داشتم 100 درصد جواب گرفتم.
رضایت 100 در صد از e-support گیگابایت آواژنگ دارم.
کاشکی بقیه شرکتهای سخت افزاری هم انجمن و سایت داشتند
یکی از دلایل مهمی که گیگابایت خریدم همین پشتیبانی آنلاین بود که امروز واقعا به دادم رسید مشکل با بایوس داشتم :1. (23)::1. (10):ممنون از راهنمایی های با ارزش دوست عزیز دلسوزمون
AMD>INTEL که اگر نباشه انجمن بی انجمن :11()::give_rose::wink:

Avajang
31-08-16, 14:38
سلام
محمد قاسمپور هستم
اولا انجمن خیلی خوبیه
دوما بچه های خیلی خوبی داره بخصوص AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) آقا امید گل:11():
هر وقت اومدم سوالی یا مشکلی داشتم 100 درصد جواب گرفتم.
رضایت 100 در صد از e-support گیگابایت آواژنگ دارم.
کاشکی بقیه شرکتهای سخت افزاری هم انجمن و سایت داشتند
یکی از دلایل مهمی که گیگابایت خریدم همین پشتیبانی آنلاین بود که امروز واقعا به دادم رسید مشکل با بایوس داشتم :1. (23)::1. (10):ممنون از راهنمایی های با ارزش دوست عزیز دلسوزمون
AMD>INTEL که اگر نباشه انجمن بی انجمن :11()::give_rose::wink:

سلام دوست عزیز

okh
03-09-16, 09:40
سلام به تمامی کاربران سایت شهرسخت افزار
من فقط باید بگم ساپورت اواژنگ توسط مسئولینش در سایت بی نظیره
مادربردی که من کاملا نا امید شده بودم از تعمیر اون توسط نمایندگی که البته برای متوجه شدن ماجرا می تونید به تایپیک

Only the registered members can see the link D%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-gigabyte-z170-gaming-k3-58703/index2.html
مراجعه نمایید . توسط e-support تا خود کمپانی گیگا بایت بررسی شد و مادربرد من با یک مادربرد نو عوض شد .
پیگیری ایشان در سایت واقعا در هیچ گارانتی من ندیم
ممنونم آواژنگ:11()::11():

miladmhti
03-09-16, 14:16
آواژنگ = اعتماد ، اطمینان

Avajang
03-09-16, 16:56
سلام به تمامی کاربران سایت شهرسخت افزار
من فقط باید بگم ساپورت اواژنگ توسط مسئولینش در سایت بی نظیره
مادربردی که من کاملا نا امید شده بودم از تعمیر اون توسط نمایندگی که البته برای متوجه شدن ماجرا می تونید به تایپیک

مراجعه نمایید . توسط e-support تا خود کمپانی گیگا بایت بررسی شد و مادربرد من با یک مادربرد نو عوض شد .
پیگیری ایشان در سایت واقعا در هیچ گارانتی من ندیم
ممنونم آواژنگ:11()::11():

سلام دوست عزیز

Avajang
03-09-16, 16:59
آواژنگ = اعتماد ، اطمینان

سلام دوست عزیز . تشکر از اعتماد و اطمینان شما به مجموعه آواژنگ .
موفق و موید باشید :11():

E110
03-09-16, 23:57
سلام و عرض ادب

همیشه درسته که میگن اگه میخوای درد دل مردمو بشنوی باید بین اونا حضور داشته باشی
الان توی اینترنت (مثلا) سیستم های آنلاین پاسخگویی هست اما بارها و بارها برای خود من پیش اومده
که یا کسی نیست جواب بده و یا اینکه طرف آفلاینه و طبیعتا پاسخ موکول بشه به چندین ساعت دیگه
و حتی چند روز پیش برام جالب بود داشتم با یه پشتیبان چت میکردم وسط گفتگو محیط رو ترک کرد!!

فروم ها (مخصوصا بین کاربرای قدیمی تر) جایگاه ویژه ای داره و جاییه که محیط کاملا صمیمیه...
ارتباطات و گفتگوها در معرض دید عمومه و همه قاضی هستند لذا نحوه نوشتار کنترل میشه و ادب هم رعایت

من دیروز در پی اسمبل سیستم جدیدی که مدت هاست دارم قطعاتشو دونه به دونه میگیرم...
به مشکل خوردم. با وجود اسمبل صحیح اما پردازنده خطا میداد. طبیعتا برای ساعات انتهایی شب کسی نیست که جوابگو باشه حضوری
اما اینجا که حتی ناامید بودم از دریافت پاسخ، انرژی ها و جواب های دقیق کاربری با نام AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) رو شنیدم
که واقعا امیدوار به تصحیح توسط خودم شدم. و خوشبختانه این عیب یابی نتیجه داد و الان دارم با همین سیستم جدید این پیام رو ارسال میکنم

برای جناب امید از ته دل آرزوی شادی و سلامتی همیشگی دارم
و پیشنهادی هم که برای شرکت محترم آواژنگ دارم اینه که این پشتیبانی رو فقط محدود به این جا نکنند. فروم های دیگه ای هم هستند
که امثال من اونجا حضور دارند و درمانده از یک پاسخ راهگشا

تاپیک مربوطه (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A8%D9%84-z170x-gaming-3-a-58866/)

همراه با آرزوی موفقیت
علی اسلامیان

Avajang
04-09-16, 13:58
سلام و عرض ادب

همیشه درسته که میگن اگه میخوای درد دل مردمو بشنوی باید بین اونا حضور داشته باشی
الان توی اینترنت (مثلا) سیستم های آنلاین پاسخگویی هست اما بارها و بارها برای خود من پیش اومده
که یا کسی نیست جواب بده و یا اینکه طرف آفلاینه و طبیعتا پاسخ موکول بشه به چندین ساعت دیگه
و حتی چند روز پیش برام جالب بود داشتم با یه پشتیبان چت میکردم وسط گفتگو محیط رو ترک کرد!!

فروم ها (مخصوصا بین کاربرای قدیمی تر) جایگاه ویژه ای داره و جاییه که محیط کاملا صمیمیه...
ارتباطات و گفتگوها در معرض دید عمومه و همه قاضی هستند لذا نحوه نوشتار کنترل میشه و ادب هم رعایت

من دیروز در پی اسمبل سیستم جدیدی که مدت هاست دارم قطعاتشو دونه به دونه میگیرم...
به مشکل خوردم. با وجود اسمبل صحیح اما پردازنده خطا میداد. طبیعتا برای ساعات انتهایی شب کسی نیست که جوابگو باشه حضوری
اما اینجا که حتی ناامید بودم از دریافت پاسخ، انرژی ها و جواب های دقیق کاربری با نام AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) رو شنیدم
که واقعا امیدوار به تصحیح توسط خودم شدم. و خوشبختانه این عیب یابی نتیجه داد و الان دارم با همین سیستم جدید این پیام رو ارسال میکنم

برای جناب امید از ته دل آرزوی شادی و سلامتی همیشگی دارم
و پیشنهادی هم که برای شرکت محترم آواژنگ دارم اینه که این پشتیبانی رو فقط محدود به این جا نکنند. فروم های دیگه ای هم هستند
که امثال من اونجا حضور دارند و درمانده از یک پاسخ راهگشا

تاپیک مربوطه (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A8%D9%84-z170x-gaming-3-a-58866/)

همراه با آرزوی موفقیت
علی اسلامیان

سلام دوست عزیز

epaaeiz
05-09-16, 21:33
درود. من یه پرسش در مورد فن کارت گرافیک گیگابایت داشتم که کاربر AMD>Intel منو راهنمایی کردن و از نگرانی در آوردن. اینجا از ایشون سپاسگزاری میکنم.
کارت گرافیک من Gigabyte Geforce GTX950 هست که از اون راضی هستم.
به شخصه میگم: بهترین فورمی هست که در زمینه ی سخت افزار میشناسم.
همیشه شاد باشید.
حامد شریعتی مقدم.
:love:

epaaeiz
29-09-16, 10:57
درود.
حامد شریعتی مقدم هستم.
در مورد مادربرد گیگابایت پرسش داشتم که مثل همیشه کاربر AMD>INTEL پاسخ منو دادن.
با سپاس از ایشون و انجمن بسیار خوبِ شهرِ سخت افزار.

Avajang
29-09-16, 19:15
درود.
حامد شریعتی مقدم هستم.
در مورد مادربرد گیگابایت پرسش داشتم که مثل همیشه کاربر AMD>INTEL پاسخ منو دادن.
با سپاس از ایشون و انجمن بسیار خوبِ شهرِ سخت افزار.

سلام دوست عزیز

bayern
08-10-16, 21:35
سلام
منم وظیفه خودم دونستم که از دوست خوبمون AMD>INTEL تشکر ویژه کنم.
خیلی با حوصله راهنماییم کردن.
هرچند مشکلم حل نشد چون مشکل سخت افزاریه و کسی مقصر نیست.
بهرجهت باید برم دفتر شرکت تا حضوری مشکلم رو حل کنن
بازم از همه دوستان که نیتشون کمک کردنه خیلی سپاسگذارم.مخصوصا کاربر محترم AMD>INTEL...

Avajang
10-10-16, 18:53
سلام
منم وظیفه خودم دونستم که از دوست خوبمون AMD>INTEL تشکر ویژه کنم.
خیلی با حوصله راهنماییم کردن.
هرچند مشکلم حل نشد چون مشکل سخت افزاریه و کسی مقصر نیست.
بهرجهت باید برم دفتر شرکت تا حضوری مشکلم رو حل کنن
بازم از همه دوستان که نیتشون کمک کردنه خیلی سپاسگذارم.مخصوصا کاربر محترم AMD>INTEL...

سلام دوست عزیز

بایت سیستم
07-11-16, 20:31
سلام من ناصر هستم کامپیوتر بایت سیستم
هر موقه هر مشکلی که داشتم توی انجمن مطرح نمودم جواب گرفتم مخصوصا از AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که به موقع و توضیح خیلی مفید مرا یاری کردند و از بقیه دوستان نیز که راهنمایی می کنند کمال تشکر را دارم
انشاالله توی این انجمن بتونیم از تجربیات همدیگر استفاده نماییم و تا حد امکان و توان مشکلاتمون را برطرف کنیم.

Avajang
08-11-16, 18:51
سلام من ناصر هستم کامپیوتر بایت سیستم
هر موقه هر مشکلی که داشتم توی انجمن مطرح نمودم جواب گرفتم مخصوصا از AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که به موقع و توضیح خیلی مفید مرا یاری کردند و از بقیه دوستان نیز که راهنمایی می کنند کمال تشکر را دارم
انشاالله توی این انجمن بتونیم از تجربیات همدیگر استفاده نماییم و تا حد امکان و توان مشکلاتمون را برطرف کنیم.

سلام دوست عزیز

MOSTAPHA_VIP
30-11-16, 23:07
مصطفی آرمان
سلام - من هم باید تشکر کنم از اقا امید عزیز AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) به خاطر اینکه به تمام سوالات کاربرا جواب میده واقعا انسان بزرگواریه که با این همه صبر و حوصله کار همه رو راه میندازه
امیدوارم همیشه سلامت باشن:11():

Avajang
02-12-16, 12:04
مصطفی آرمان
سلام - من هم باید تشکر کنم از اقا امید عزیز AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) به خاطر اینکه به تمام سوالات کاربرا جواب میده واقعا انسان بزرگواریه که با این همه صبر و حوصله کار همه رو راه میندازه
امیدوارم همیشه سلامت باشن:11():

سلام دوست عزیز

sardar74
14-12-16, 23:42
راهنمایی بسیار به موقعی گرفتم که باعث شد از یه ضرر خیلی زیاد جلوگیری کنم، چون قبل از افزایش شدید بازار مادربردم رو عوض کردم تا از پروفایل رم هام پشتیبانی کنه، b150 بود z170 تغییر دادم

Avajang
16-12-16, 13:58
راهنمایی بسیار به موقعی گرفتم که باعث شد از یه ضرر خیلی زیاد جلوگیری کنم، چون قبل از افزایش شدید بازار مادربردم رو عوض کردم تا از پروفایل رم هام پشتیبانی کنه، b150 بود z170 تغییر دادم

سلام دوست عزیز

Hosseinf90
10-01-17, 13:24
سلام. من یه مارد بود x99 ud4 و یه گرافیک 1080 xtreme از شرکت گیگابایت خریدم. بعد موتاژ قطعات چنتا مشکل از جمله اورکلاک نشدن CPU و البته مشکل ارور بلواسکرین داشتم.
که با خدمات به موقع و پاسخگویی انلاین سریع گیگابایت مشکلم حل شد و درایور هایی که لازم داشتم برام ارسال شد.

البته این مشکل شانسی بود و من از ۱۲ سال پیش تا الان مشتری گیگابایت بودم. هم مادربورد هم گرافیک. ولی این اولین باری بود که نیاز به پشتیبانی داشت.

کیفیت بینظیر و پشتیبانی بینظیر. چی از این بهتر!؟؟؟
ممنونم گیگابایت و متخصصین گیگابایت.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Avajang
11-01-17, 23:07
سلام. من یه مارد بود x99 ud4 و یه گرافیک 1080 xtreme از شرکت گیگابایت خریدم. بعد موتاژ قطعات چنتا مشکل از جمله اورکلاک نشدن CPU و البته مشکل ارور بلواسکرین داشتم.
که با خدمات به موقع و پاسخگویی انلاین سریع گیگابایت مشکلم حل شد و درایور هایی که لازم داشتم برام ارسال شد.

البته این مشکل شانسی بود و من از ۱۲ سال پیش تا الان مشتری گیگابایت بودم. هم مادربورد هم گرافیک. ولی این اولین باری بود که نیاز به پشتیبانی داشت.

کیفیت بینظیر و پشتیبانی بینظیر. چی از این بهتر!؟؟؟
ممنونم گیگابایت و متخصصین گیگابایت.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

سلام دوست عزیز

eigor
27-01-17, 00:26
سلام سید پوریا زرآبادی هستم

امروز به مشکل جدی در مورد بوت نشدن سیستم و ریست های پیاپی هنگام استفاده از گرافیک آنبرد برخوردم مادربرد هم Z170 X GAMING 7 بود که با همت و بزرگواری اقای
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که وقت . بی وقت پاسخگو بودن مشکل برطرف شد و از بردن مادربرد به گارانتی معاف شدم ممنون از پشتیبانی عالیتون

saman.kh
27-01-17, 00:31
درود و سپاس
مشکل در بایوس F21b مادر بورد Z170X Gaming 3 rev 1 که منجر به هنگ سیستم پس از استارت اپ میشد با کمک دوستان به بایوس F20 برگردانده شد و در این بایوس نیز هم چنان مشکل دور فن ها و Xmp به قوت خود باقیست سپاس از همه ی دوستان
منتظر بایوس بدون درد سر و فاینال هستیم

فرستاده شده از LG-D724ِ من با Tapatalk

Avajang
27-01-17, 19:36
سلام سید پوریا زرآبادی هستم

امروز به مشکل جدی در مورد بوت نشدن سیستم و ریست های پیاپی هنگام استفاده از گرافیک آنبرد برخوردم مادربرد هم Z170 X GAMING 7 بود که با همت و بزرگواری اقای
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) که وقت . بی وقت پاسخگو بودن مشکل برطرف شد و از بردن مادربرد به گارانتی معاف شدم ممنون از پشتیبانی عالیتون

سلام جناب زر آبادی

- - - Updated - - -

درود و سپاس
مشکل در بایوس F21b مادر بورد Z170X Gaming 3 rev 1 که منجر به هنگ سیستم پس از استارت اپ میشد با کمک دوستان به بایوس F20 برگردانده شد و در این بایوس نیز هم چنان مشکل دور فن ها و Xmp به قوت خود باقیست سپاس از همه ی دوستان
منتظر بایوس بدون درد سر و فاینال هستیم

سلام دوست عزیز
ضمن تشکر از شما به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید . مورد بایوس هم در حال پیگیری هستیم .

saman.kh
27-01-17, 21:10
سلام جناب زر آبادی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
ضمن تشکر از شما به خاطر ثبت تجربه . امیدوارم رضایت کامل از e-support آواژنگ داشته باشید . مورد بایوس هم در حال پیگیری هستیم .

درود بردشما
متاسفانه به دلیل استفاده از برنامه اموزشی فعالسازی شده با کد سخت افزاری روی سیستم و مشکلات پیش امده مجبور به استفاده مجدد از بایوس F21b شدم و بایستی تا اماده شدن بایوس فاینال با مشکل مربوطه باید مدارا کنیم
از پشتیبانی شما سپاسگزاریم

AtrafNET
02-04-17, 14:19
والا من هیچ بدی از گیگابایت و آواژنگ و... تا حالا ندیدم فقط قیمت هاش خیلی بالاست وگرنه خدایی قطعاتش عمریه.
پشتیبانیش هم آواژنگ و هم تو این انجمن خوب بوده و اینجا هم که بعد از مدت ها به یه مشکل خورده بودم دوست عزیزمون ای ام دی بزرگ تر از اینتل :1. (35): (AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)) کمک کردن و اونم حل کردن.
مادربورد های سری Ultra Durable گیگابایت واقعاً طبق معنای لغوی تبلیغش از عمر دوام بالایی برخوردارن.
یه کیس از بیشتر از 6 سال پیش دارم هاردم ضعیف و کند شده، فن های خود کیس صدا پیدا کردن و حتی با اینکه تمیزشون هم میکنم بازم صدای بدی میدن اما خدایی مادربورد و کارت گرافیک گیگابایتی که داشتم مثل روز اولشون هنوز کار میکنن حتی بدون افت سرعت.
یادمه با GIGABYTE GTS 450 حتی Rise of The Tomb Raider رو بازی میکردم درسته سرعت FPS ام تو بازی روی 12 الی 18 بود :1. (24): ولی اون موقع پولش نبود و همینکه می تونست روی گرافیک Very Low حداقل بازی کرد عالی بود :love:
الانم که یه GIGABYTE GTX 1050 Ti OC Edition دارم و روی همین بازی در حالت DirectX 12 و گرافیک Ultra تست کردم با اینکه سی پی یوم Core i3 2100 هستش و 100 درصد گلوگاهه و مادربورد هم فقط تا PCI-Express 2.0 پشتیبانی میکنه ولی تونست فریم ریت نزدیک 20 رو برای حالت Ultra و DirectX 12 برام ثبت کنه اما در حالت High و روی DirectX 11 براحتی تا نزدیک 50 هم FPS با این سی پی یو ضعیف و رم 8 گیگ DDR3 میده ولی برای گرفتن 60 کامل باید روی حالت Medium و DirectX 11 بذارم.
خنک سازیش هم طوریه که اکثر اوقات فن هاش خاموشه نه که کیسم هم خودش در محل سرد و خنکیه کمتر پیش میاد دماش از 40 بزنه بالاتر.
از نرم افزار XTREME GAMING ENGINE اش هم خیلی خوشم آمد که میشه هم از طریق پروفایل های پیش فرض Gaming Mode و OC Mode و ECO Mode سرعت Clock اش رو تغییر بدم هم میشه سرعت فن هاشو تغییر بدم فقط اگه مثل نرم افزار اختصاصی شرکت MSI یعنی AfterBurner می تونست FPS بازی ها هم اون گوشه بازی نشون بده و دیگه نیازی به نصب Fraps نداشتم خیلی بهتر میشد.

lorn
02-04-17, 20:15
والا من هیچ بدی از گیگابایت و آواژنگ و... تا حالا ندیدم فقط قیمت هاش خیلی بالاست وگرنه خدایی قطعاتش عمریه.
پشتیبانیش هم آواژنگ و هم تو این انجمن خوب بوده و اینجا هم که بعد از مدت ها به یه مشکل خورده بودم دوست عزیزمون ای ام دی بزرگ تر از اینتل :1. (35): (AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)) کمک کردن و اونم حل کردن.
مادربورد های سری Ultra Durable گیگابایت واقعاً طبق معنای لغوی تبلیغش از عمر دوام بالایی برخوردارن.
یه کیس از بیشتر از 6 سال پیش دارم هاردم ضعیف و کند شده، فن های خود کیس صدا پیدا کردن و حتی با اینکه تمیزشون هم میکنم بازم صدای بدی میدن اما خدایی مادربورد و کارت گرافیک گیگابایتی که داشتم مثل روز اولشون هنوز کار میکنن حتی بدون افت سرعت.
یادمه با GIGABYTE GTS 450 حتی Rise of The Tomb Raider رو بازی میکردم درسته سرعت FPS ام تو بازی روی 12 الی 18 بود :1. (24): ولی اون موقع پولش نبود و همینکه می تونست روی گرافیک Very Low حداقل بازی کرد عالی بود :love:
الانم که یه GIGABYTE GTX 1050 Ti OC Edition دارم و روی همین بازی در حالت DirectX 12 و گرافیک Ultra تست کردم با اینکه سی پی یوم Core i3 2100 هستش و 100 درصد گلوگاهه و مادربورد هم فقط تا PCI-Express 2.0 پشتیبانی میکنه ولی تونست فریم ریت نزدیک 20 رو برای حالت Ultra و DirectX 12 برام ثبت کنه اما در حالت High و روی DirectX 11 براحتی تا نزدیک 50 هم FPS با این سی پی یو ضعیف و رم 8 گیگ DDR3 میده ولی برای گرفتن 60 کامل باید روی حالت Medium و DirectX 11 بذارم.
خنک سازیش هم طوریه که اکثر اوقات فن هاش خاموشه نه که کیسم هم خودش در محل سرد و خنکیه کمتر پیش میاد دماش از 40 بزنه بالاتر.
از نرم افزار XTREME GAMING ENGINE اش هم خیلی خوشم آمد که میشه هم از طریق پروفایل های پیش فرض Gaming Mode و OC Mode و ECO Mode سرعت Clock اش رو تغییر بدم هم میشه سرعت فن هاشو تغییر بدم فقط اگه مثل نرم افزار اختصاصی شرکت MSI یعنی AfterBurner می تونست FPS بازی ها هم اون گوشه بازی نشون بده و دیگه نیازی به نصب Fraps نداشتم خیلی بهتر میشد.
سلام
از مدیریت و دوستان دیگه معذرت می خوئام چون شاید جای درستی نباشه ولی این دوستمون موردی رو مطرح کردن می خواستم جوابشون رو بدم.
دوسته عزیز گیگابایت نرم افزار اختصاصی برای نشون دادن فریم در بازی داره که کاربرد خیلی بیشتری از نشون دادن فریم هم براتون انجام می ده اسم این برنامه 3d OSD هست که در حقیقت مخصوص مادربردهای گیگابایته و علاوه بر فریم ریت می تونه لود Gpu، حافظه GPU، دما ، فرکانس ، پهنای باند و خیلی از پارامترهای مختلف رو نمایش بده روی بازی براتون متاسفانه حضور ذهن ندارم که بگم ولی مطمئنم بیش از 20 پارامتر رو می تونه براتون نمایش بده در هر مختصاتی که تو صفحه نمایش بخواید.
در لینک داخل می تونید راهنماش رو مطالعه بفرمایید.

GIGABYTE Tech Daily: Here's a Guide to GIGABYTE's 3D OSD (Only the registered members can see the link)
در هر صورت بعید می دونم برای سری Sandy (پردازندتون) ورژن سازگارش موجود باشه ولی امتحان کردنش ضرری نداره

AtrafNET
02-04-17, 20:30
سلام
از مدیریت و دوستان دیگه معذرت می خوئام چون شاید جای درستی نباشه ولی این دوستمون موردی رو مطرح کردن می خواستم جوابشون رو بدم.
دوسته عزیز گیگابایت نرم افزار اختصاصی برای نشون دادن فریم در بازی داره که کاربرد خیلی بیشتری از نشون دادن فریم هم براتون انجام می ده اسم این برنامه 3d OSD هست که در حقیقت مخصوص مادربردهای گیگابایته و علاوه بر فریم ریت می تونه لود Gpu، حافظه GPU، دما ، فرکانس ، پهنای باند و خیلی از پارامترهای مختلف رو نمایش بده روی بازی براتون متاسفانه حضور ذهن ندارم که بگم ولی مطمئنم بیش از 20 پارامتر رو می تونه براتون نمایش بده در هر مختصاتی که تو صفحه نمایش بخواید.
در لینک داخل می تونید راهنماش رو مطالعه بفرمایید.

GIGABYTE Tech Daily: Here's a Guide to GIGABYTE's 3D OSD (Only the registered members can see the link)
در هر صورت بعید می دونم برای سری Sandy (پردازندتون) ورژن سازگارش موجود باشه ولی امتحان کردنش ضرری نداره

درسته ولی بهتره که این نرم افزار همراه کارت گرافیک باشه نه مادربورد.
بعدش AfterBurner که گفتم هم فقط FPS نیست و همون سایر اطلاعات که میگید رو نشون میده اسکرین شاتش تو لینک زیر هست:

Only the registered members can see the link

به نظرم اگه بشه مسئولین آواژنگ این پیشنهاد رو به گوش گیگابایت برسونن که به نرم افزار XTREME ENGINE چنین امکانی اضافه کنن خوبه نه اینکه فقط مادربورد های پرچم دار گیگابایت چنین امکانی داشته باشن.

به هر حال بازم ممنون از اطلاعاتتون از وجود این ابزار گیگابایت برای مادربورد های جدیدش خبر نداشتم.

lorn
02-04-17, 21:33
درسته ولی بهتره که این نرم افزار همراه کارت گرافیک باشه نه مادربورد.
بعدش AfterBurner که گفتم هم فقط FPS نیست و همون سایر اطلاعات که میگید رو نشون میده اسکرین شاتش تو لینک زیر هست:

به نظرم اگه بشه مسئولین آواژنگ این پیشنهاد رو به گوش گیگابایت برسونن که به نرم افزار XTREME ENGINE چنین امکانی اضافه کنن خوبه نه اینکه فقط مادربورد های پرچم دار گیگابایت چنین امکانی داشته باشن.

به هر حال بازم ممنون از اطلاعاتتون از وجود این ابزار گیگابایت برای مادربورد های جدیدش خبر نداشتم.

بله درست می فرمایید.
و مطمئن باشید نظرات شما و دیگر دوستان حتما به گوش مسئولین و افراد مرتبط با گیگابایت می رسه اصلا هدف همچین انجمنی رساندن صدای کاربران با کمپانی گیگابایت هست اون هم بصورت مستقیم :wink:

Avajang
03-04-17, 13:06

سلام دوست عزیز

موفق باشید

saman.kh
05-04-17, 23:41
درود بر آواژنگی های عزیز
برای مشکل پیش آمده که در تاپیک زیردوست بزرگوارمون استاد گرامیAMD>INTEL (Only the registered members can see the link) با صبر و حوصله و شکیبایی راهنمایی فرمودند که تشکر ویژه دارم
گرچه مشکل همچنان باقیست و من بی صبرانه منتظر پیگیری مشکل مطرح شده در تاپیک را از سوی شما بزرگواران از گیگا هستم تا ببینیم چند مرد حلاجید و می توانید در سرویس دهی بهتر ما طرفداران گیگا رو سرافراز کنید

Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-ga-z270x-ultra-gaming-61136/

saman.kh
29-04-17, 19:32
درود دوستان
در تاپیکمشکل در باز گردانی بایوس مادر بورد GA-Z270X-Ultra Gaming که با راهنمایی و صبر و شکیبایی و حوصله ی دوست بزرگوار و استاد گرامی جناب بهادری عزیز و امیرحسین عزیزبه صورت آنلاین به بایوس قبلی دانگرید شد کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم

مادربرد گیگابایت]مشکل در باز گردانی بایوس مادر بورد GA-Z270X-Ultra Gaming (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-ga-z270x-ultra-gaming-61136/)

Avajang
30-04-17, 19:55
درود دوستان
در تاپیکمشکل در باز گردانی بایوس مادر بورد GA-Z270X-Ultra Gaming که با راهنمایی و صبر و شکیبایی و حوصله ی دوست بزرگوار و استاد گرامی جناب بهادری عزیز و امیرحسین عزیزبه صورت آنلاین به بایوس قبلی دانگرید شد کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم

مادربرد گیگابایت]مشکل در باز گردانی بایوس مادر بورد GA-Z270X-Ultra Gaming (Only the registered members can see the link[%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA]%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-ga-z270x-ultra-gaming-61136/)

سلام دوست عزیز

موفق باشید

mosafa
03-05-17, 18:04
به نام خدا مشکلی درباره میزان فرکانس رم داشتم که جناب
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) به روشنی و درستی راهنمایی خوبی داشتن و در بخش بایوس با تنظیماتی که فرمودند مشکل فرکانس رم حل شد و فرکانس از 2133 به 3000 رسید با تشکر موفق باشید :give_rose::11():

Avajang
04-05-17, 18:32
به نام خدا مشکلی درباره میزان فرکانس رم داشتم که جناب
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) به روشنی و درستی راهنمایی خوبی داشتن و در بخش بایوس با تنظیماتی که فرمودند مشکل فرکانس رم حل شد و فرکانس از 2133 به 3000 رسید با تشکر موفق باشید :give_rose::11():

سلام دوست عزیز

E110
24-09-17, 01:28
سلام

بازم مثل همیشه... لطف جناب امید شامل حال بنده شد و مشکلی که یکساله باهاش درگیر بودمو تونستم با کمک ایشون حل کنم
هوای ایشون رو داشته باشید خدایی... کارشون خیلی درسته... من با دوستان فنی دیگه هم در ارتباطم اما راهنمایی ایشون این بار واقعا صحیح تر و راهگشا بود
موضوع:

ممنون amd>intel جان

AMD>INTEL
24-09-17, 15:48
سلام

بازم مثل همیشه... لطف جناب امید شامل حال بنده شد و مشکلی که یکساله باهاش درگیر بودمو تونستم با کمک ایشون حل کنم
هوای ایشون رو داشته باشید خدایی... کارشون خیلی درسته... من با دوستان فنی دیگه هم در ارتباطم اما راهنمایی ایشون این بار واقعا صحیح تر و راهگشا بود
موضوع:

ممنون amd>intel جان

خواهش میکنم دوست عزیز

Avajang
25-09-17, 19:35
سلام

موضوع:

ممنون amd>intel جان

سلام دوست عزیز

موفق باشید

farid220
05-01-18, 14:26
فرید قریشی :
من مشکل تصویر ندادن مادربرد Z97x SOC Force رو داشتم
Only the registered members can see the linkتصویر-ندادن-مادربرد-z97x-soc-force-63980/
با پیگیری آقا امید و استفاده از تجربیات و راهنماییشون در خصوص عیب یابی با کارت دیباگر تونستم مشکلمو حل کنم (البته بهتره بگم ایشون مشکلمو حل کردند)
چندین دفعه هم مشکل منو در گذشته به صورت کاملا حرفه ای حل کردند ایشون و از صمیم قلب سپاسگذارم و تا حالا کسی به باسوادی و آقا امید تو زمینه سخت افزار و تعمیرات ندیدم ایشون علاوه بر اینکه کاسپت دیباگینگ رو خوب میدوند خیلی ام دارای تجربه ارزشمند هستند و این لطفو به ما میکنن که این تجربه رو در اختیارمون قرار میدند:love:
من به نوبه خودم پیشنهاد میکنم هر وقت سیستم به مشکل برخورد کرد یه عکس از آقا امید داشته باشید سیستم خود به خود درست میشه!:lol:

بازم بابت راهنمایی ایشون خیلی ممنونم:love:

Avajang
06-01-18, 18:33
فرید قریشی :
من مشکل تصویر ندادن مادربرد Z97x SOC Force رو داشتم
Only the registered members can see the linkتصویر-ندادن-مادربرد-z97x-soc-force-63980/
با پیگیری آقا امید و استفاده از تجربیات و راهنماییشون در خصوص عیب یابی با کارت دیباگر تونستم مشکلمو حل کنم (البته بهتره بگم ایشون مشکلمو حل کردند)
چندین دفعه هم مشکل منو در گذشته به صورت کاملا حرفه ای حل کردند ایشون و از صمیم قلب سپاسگذارم و تا حالا کسی به باسوادی و آقا امید تو زمینه سخت افزار و تعمیرات ندیدم ایشون علاوه بر اینکه کاسپت دیباگینگ رو خوب میدوند خیلی ام دارای تجربه ارزشمند هستند و این لطفو به ما میکنن که این تجربه رو در اختیارمون قرار میدند:love:
من به نوبه خودم پیشنهاد میکنم هر وقت سیستم به مشکل برخورد کرد یه عکس از آقا امید داشته باشید سیستم خود به خود درست میشه!:lol:

بازم بابت راهنمایی ایشون خیلی ممنونم:love:

سلام دوست عزیز

موفق باشید