PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش دیتا- کامل ترین و منحصربفردترین مجموعه های آموزشی با آپدیت روزانه | دانلود فایل + پیشنهاد ویژه

arash59b
04-02-14, 21:57
فروش دیتا- کامل ترین و منحصربفردترین مجموعه های آموزشی با آپدیت روزانه | دانلود فایل + پیشنهاد ویژه

سلام

بدلیل رشته تحصیلی و کاری و هم علاقه مندی هایی که در زمینه های مختلف داشتم و ..... باعث شده بتونم یه مجموعه کامل از دیتاهای آموزشی رو در شاخه های مختلف علوم و نرم افزارهای روز جمع آوری کنم.

این مجموعه در طول 5 سال به تدریج جمع شده و در چند ماه اخیر هم سعی کردم تا حد امکان اموزش های مهم و جدید رو بهش اضافه کنم تا هر چه کامل تر و پربارتر بشه.

آموزش ها همگی از شرکت های معتبر و معروف دنیا بوده که دوستان با نام، شهرت و زمینه کاری شون بهتر آشنا هستند

Only the registered members can see the link​

░ سفارش پکیج ها:
دوستان می تونند هرکدوم از پکیج ها رو بصورت کامل یا جزیی سفارش بدن. لیست این اموزش ها با توجه به موضوعات و عناوین دسته بندی شده. هیچ محدودیتی در مورد سفارش یا حداقل حجم دیتا وجود نداره. کافیه فایل اکسل موجود رو ویرایش کنید و قسمت هایی رو که نمی خواید حذف کنید و دوباره برام ایمیل یا پی ام کنید. یا می تونید کد برنامه های مورد نظر تون رو بفرستید.

░ روش های دریافت سفارش:

◄ بصورت رایت روی DVD

◄ کپی روی انواع هارد که می تونم از بازار براتون تهیه کنم
بزودی لیست انواع هارد اینترنال و اکسترنال بهمراه قیمت به پست اول اضافه میشه​

◄ کپی روی هارد خودتون.
درصورت تمایل می تونید هارد خودتون رو برام پست کنید تا دیتاهای مورد نظر روش کپی بشه

​░ هزینه ها:

◄ هزینه هر گیگ دیتا 250 تومان​

◄ هزینه هر عدد DVD5، ششصد تومان و DVD9، بسته به مارک حداقل 2500 تومان (بسته به قیمت روز).
DVDها از انواع خوب بازار انتخاب شده و به همون قیمت خرید به دوستان عرضه میشه
بابت رایت وجهی دریافت نمیشه​هارد هم فعلا بقیمت روز از بازار تهیه میشه​

خلاصه ای از مهمترین عنواین این مجموعه:

بیش از 200 گیگ آموزش مایا
بیش از 250 گیگ آموزش فتوشاپ (AdobePhotoshop CS-CC-Lightroom)
بیش از 150 گیگ آموزش زبان انگلیسی
بیش از 200 گیگ آموزش و برنامه های کاربردی After Effect
110 گیگ آموزش 3Ds MAX
53 گیگ آموزش عکاسی- Photography
14 گیگ آموزش ASP .NET
40 گیگ آموزش طراحی وب- Web Design
23 گیگ اموزش HTML- CSS
24 گیگ آموزش Microsoft Office
32 گیگ آموزش PHP, SQL, C#, WordPress.......
62 گیگ آموزش های مخصوص کودکان، (برای اولین بار در ایران)
..............................

تقریبا بیش از 90% درصد دیتاهای آموزشی، از سایت های خارجی دانلود شده و برای اولین بار هست که این مجموعه تو ایران عرضه می شه (حداقل خیلی از عناوین رو تو سایت های وطنی ندیدم یا اینقدر کامل نیودن. البته بجز پکیج زبان)

لیست ها بصورت روزانه و هفتگی آپدیت می شوند

»»» آخرین آپدیت 92.11.15

≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡

دانلود فایل ها و لینک های آموزشی
≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡

دوستانی که تمایل داشته باشند می توانند لیست فایل های مورد نظر خودشون رو ایمیل کرده تا در اسرع وقت براشون دانلود بشه.

قیمت دانلود هر گیگ فایل با لینک مستقیم 250 و لینک غیر مستقیم 350 تومان

فعلا برای شروع فقط حجم های زیر 100 گیگ پذیرفته میشوند.
همچنین می تونید لیست نرم افزارهای آموزشی مورد علاقه خود رو برای من پی ام کنید. در صورتی که برنامه آموزشی خاصی طرف دار بیشتری داشته باشد در الویت دانلود قرار می گیرد.

توجه: برای دانلود فقط لینک برنامه های آموزشی، مستند یا بازی پذیرفته می شود.

√ پیشنهاد ویژه:
درصورتی که لینک های دانلود شده و درخواستی دوستان، مکمل پکیج های موجود باشه هزینه دانلود از 350 تومان به
170 تومان برای هر گیگ کاهش میابد.

تماس با من از طریق ایمیل:

mechanicsbox@Gmail (Only the registered members can see the link).com
arash59b@yahoo.com (Only the registered members can see the link)

arash59b
05-02-14, 10:33
سلام
لیست آپدیت شد
85 گیگ آموزش 3D MAX
50 گیگ از قالب ها و نمونه های اماده شرکت GraphicRiver در زمینه گرافیک و فتوشاپ در قالب 15 DVD
و ....

arash59b
07-02-14, 18:52
لیست اپدیت شد
17 گیگ پکیج Photography
8 گیگ پکیج زبان