PDA

مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد پرینتر اپسون P50

علی حسنی
01-02-14, 16:36
با سلام

من یه پرینتر اپسون P50 دارم که روش تانک نصب کردم ، چند تا سوال داشتم اگه دوستان جواب بدن ممنون می شم :

1) آیا جوهر داخل لوله ها و نازلها در هوای چند درجه زیر صفر ممکنه یخ بزنه ؟ یعنی الان که هوا سرده باید پرینتر رو گرم نگه دارم یا نمی خواد ؟

2) پرینتر من چهره ها رو خیلی پر رنگ میزنه (مایل به قرمز و سیاه) ، ولی چیزهای دیگه رو طبیعی میزنه مشکل از چیه ؟ آیا تنظیمات خاصی داره یا از جوهر هاست که اینطوری میشه ؟(موقع پرینت تنظیمات رو روی کاغذ گلاسه و Best photo تنظیم می کنم و نوع کاغذم هم کاغذ عکس با گرمهای مختلفه .)

3) اما سوال اصلی من اینه که برای این که بخوام هد رو تمیز کنم باید از حلال استفاده کنم که فکر کنم این مستلزم درآوردن کارتریج هاست ، اگه امکان داره یه نفر این کار رو برام تصویری توضیح بده (شاید ساده باشه ولی چون تانک نصب دارم و تا حالا این کار رو نکردم می ترسم خرابش کنم !؟)

با تشکر

AMD>INTEL
01-02-14, 16:49
اين فايل رو با دقت مطالعه كنيد . براي تميز كردن هد هم لينكش تو يو.تيوب هست
ftp://62.41.72.22/pub/download/3233/epson323307eu.pdf

علی حسنی
01-02-14, 17:50
با تشکر
ولی جسارتا این فایلی که آدرس دادید فقط در حد دفترچه خود دستگاهه نه بیشتر ؟ جواب سوال 1 و 2 من که نبود ؟

AMD>INTEL
01-02-14, 18:00
اوكي ببينيد تو اين ليست پيدا ميكنيد
printer service manual: Epson Printers (Only the registered members can see the link)

iranmanoto
23-09-14, 19:40
سلام دوستان
یه سوال درمورد پرینترم داشتم.گفتم اینجا بپرسم و الکی با زدن یه تایپیک دیگه فروم رو شلوغ نکنم
سوال من درمورد کد رنگ ها هستش
عکس زیر رو ببینید
Only the registered members can see the link
کد رنگ های دو رنگ چپ و راست رو ببینید: t0424-t0423 چون سری پیش رنگ ها رو باهم گرفته بودم کد رمگ ها به ترتیب هست(منظورم اینه که هر شیش تاش از یه پک هستن)
وقتی امروز رفتم تا رنگ زرد بگیرم فروشنده رنگ وسطی رو داد. گفتم این کد رنگش فرق داره.گفت باید فرق داشته باشه . گفتک منظورک کد رنگ زرد با زردی که دارم هست. گفت اشکالی نداره
من الان 5 تا از رنگ هام با کد* t082 هستن اگه این رنگ زرد جدید رو که کد رنگش t1284 هست برزیم مشکلی پیدا نمیکنم؟ کیفیت عکسم پایین نمیاد؟
اگه میشه یکم در مورد این کد رنگ هاهم توضیح بدید ممنون میشم
نوع پرینترم : اپسون p50
--------------------------------------
و در مورد سوالاتی که دوستمون پرسیدن(گفتم بزار بگم تا اگه کس دیگه ای همین سوالات رو داشت به جواب برسه)
1) رنگ ها تا دمای منفی هفت درجه قابل نگه داری هستن. فکر نکنم تو محل کار یا منزل به همچین دمایی برسید که بخواین زیاد نگرانش بشید
2)بهتره نوع کاغذ رو به درستی انتخاب کندید(تنظیمات چاپ) و این که قبل چاپ عکس تنظیمات شدت نور و... انجام بدید. پیشنهاد میکنم یک عکس رو با تنظیمات مختلف روی کاغذ عادی چاپ کنید تا قلق کار دستتون بیاد
3)بهتره از محلول و... استفاده نکنید! هد خیلی حساسه! اگه ببرید بیرون براتون انجام بدن خیلی بهتره