PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور cooler master G450M

mehdi_nikdel
31-01-14, 10:26
سلام
دوستان آیا این دو مدل پاور در بازار موجود هست:
Cooler master G450M
Cooler master G550M
این دو مدل را برای این نام بردم چون کامل سازگاره با سی پی یو های نسل چهارم(Haswell) و قیمت دلاریش که در سایت آمازون دیدم هم مناسبه.
ومشخصه زیر را داره :

Haswell C6/C7 support & zero load operation

برای اینکه پاوری در رنج 150 تا 200 تومن بخرم که مناسب سی پی یو هاسول باشه شما چی پیشنهاد میدید .
و اگه این دو مدل موجود نبود نظرتون درباره این دو مدل چیه:
Cooler master GX ii 450W
Cooler Master GX ii 550W
آیا این دو مدل در بازار موجوجوده یا سری Gx هست.
اینم بگم که برای سیستم من یه پاور 400 واتی هم مناسبه اما برای احتیاط من میخوام 450 یا 550 بگیرم و سی پی یو هم ci5 4440 haswell هستش.

ممنون میشم پاسخ بدید.

AMD>INTEL
31-01-14, 12:37
فعلا محصولاتكولر مستر نمايندگي و گارانتي خوبي ندارند .
من اين پاور رو پيشنهاد ميكنم .
Green GP530A-EU Power (Only the registered members can see the link)

mehdi_nikdel
31-01-14, 16:52
ممنون ازپاسخ و پیشنهادتون گارانتی و نمایندگی ملاک نیست برام چون اگه پاور باعث بشه قطعات دیگه مثل سی پی یو دچار مشکل بشه گارانتی پاور که جوابگو نیست.اینجور که من از مطالب در وب دستگیرم شد پاور cooler master یه برند معروفه و در همه جای دنیا استفاده میشه و این سری که نام بردم کامل سازگار با سی پی یو هاسول هست منظورم G450M و G550M .آیا این محصولات در بازار پیدا میشه.لطفاً اگه براتون امکان داره با یه توصیف فنی بیان کنید که اگه پاور این مشخصه Haswell C6/C7 support & zero load operationرا نداشته باشه آیا اخلالی در کار سی پی یو یا کار بهینه سی پی یو و یا نوع مصرف برق سی پی یو (نوع هاسول)بوجود میاد.لطفاً اگه امکانش هست سریع پاسخ بدید بینهایت سپاسگزار میشم.ممنون.

AMD>INTEL
31-01-14, 17:29
من چندين سال كارشناس فني دريا كامپيوتر بود و كار اصليم تعمير پاورهاي كولر مستر بود . من هم قبول دارم پاور هاي خوبي هست . البته گرين هم با داشتن كيفيت عالي و استفاده از طراحي شركتهاي سون تيم و .. يكي از برند هاي مطرح بازار ايران باشه .
در كل اگر در زمينه پاور حساس هستيد بايد سراغ چنين پاوري بريد ENERMAX Revolution 87+ 650w

king_of_shadows
07-02-14, 21:59
پیشنهاد منم به شما پاور گرینه یه 480 یا 530 سری EU هست گارانتی هم واقعا خوب جواب گو هستند و از نظر کیفیت قطعات صدای تولید شده توسط فن و طول عمر عالیه