PDA

مشاهده نسخه کامل : یا Asus GTX 760 یا Sapphire R9 270X

mohsen_Simon
29-01-14, 16:24
سلام
من با پول دو ماه کار کردن پاره وقت دانشجویی، میخوام یه کارت گرافیک بخرم! خواهشا چون به سختی این پول در آمده بهم کمک کنید!
بودجه من نهصد هزار تومنه!
و با این بودجه بین دو تا کارت گرافیک حق انتخاب دارم!

ASUS GTX 760 DirectCU II OC 2 GB (Only the registered members can see the link)

و یا

SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

بنظر شما کدوم؟

البته من مادربوردم Asus P5Q هست که متاسفانه PCI Express 2 هست، ازین بابت هم که مشکل زا نخواهد بود، درسته؟
با تشکر از شما

alksdj
29-01-14, 16:44
سلام
من با پول دو ماه کار کردن پاره وقت میوخام یه کارت گرافیک بخرم! خواهشا چون به سختی این پول در آمده بهم کمک کنید!
بودجه من نهصد هزار تومنه!
و با این بودجه بین دو تا کارت گرافیک حق انتخاب دارم!

ASUS GTX 760 DirectCU II OC 2 GB (Only the registered members can see the link)

و یا

SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

بنظر شما کدوم؟

البته من مادربوردم Asus P5Q هست که متاسفانه PCI Express 2 هست، ازین بابات هم که مشکل زا نخواهد بود، درسته؟
با تشکر از شما

دوست عزیز مشکلی از لحاظ مادربورد ندارین این هم یک سری تست
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mohsen_Simon
29-01-14, 19:23
یعنی با این اوصاف AMD R9 270X بهتره!
اما پس چرا میگن حدود ده درصد ضعیفتره؟

یه سوال دیگه، این همه مدل R9 270X هست! مدل OC II یا مدل Top!
از بین این ها کدوم بهتره؟

nima_hl
29-01-14, 20:57
یعنی با این اوصاف AMD R9 270X بهتره!
اما پس چرا میگن حدود ده درصد ضعیفتره؟

یه سوال دیگه، این همه مدل R9 270X هست! مدل OC II یا مدل Top!
از بین این ها کدوم بهتره؟

از نظر قدرت 760 کمی قویتره ولی با 270 میتونی مواقع بیکاری کوین ماین کنی 4-5 ماهه پول کارت و در بیاری :wink:

mohsen_Simon
29-01-14, 21:13
داداش، زدن راه ابریشم رو بستن که!

خب پس کدوم به نظرت؟ این آخرین کارت گرافیکی هست که میخوام بخرم!
نمیخوام پشیمون شم! خودت بودی با این شرایط کدوم رو میگرفتی؟ ( واسه من روم توتال وار 2، اندازه پدرم مهمه!)

R9 270X؟ GTX 760؟

nima_hl
29-01-14, 21:59
داداش، زدن راه ابریشم رو بستن که!

خب پس کدوم به نظرت؟ این آخرین کارت گرافیکی هست که میخوام بخرم!
نمیخوام پشیمون شم! خودت بودی با این شرایط کدوم رو میگرفتی؟ ( واسه من روم توتال وار 2، اندازه پدرم مهمه!)

R9 270X؟ GTX 760؟

راه ابریشم را نگرفتم :1~@$S (8):

رزولیشن مانیتورتون چیه ؟

اگر مانیتورتون فول hd است و میخواهید روی ماکزیمم تنظیمات بازی کنید باید یکم بودجتون را افزایش بدید

این لینک را مطالعه بفرمائید

Total War: Rome II Benchmarked - NotebookCheck.net Reviews (Only the registered members can see the link)

mohsen_Simon
30-01-14, 04:29
یه دنیا بیت کوین ماین میکنن، بعد میپرن سیلک روید، خرید مایحتاج روزانه واسه فضانوردی! سر همین هم سایت سلک روید رو تو امریکا بستن، اتفاقا همین دو سه روز پیش بود که دو تا از مدیراشو یکی چهار پنج سال انداختن زندان واسه پولشویی و خرید فروش مواد!

مانیتور من نوزده اینچ واید LG E1960S هستش! با رزولیشن 768*1366

nima_hl
30-01-14, 10:33
یه دنیا بیت کوین ماین میکنن، بعد میپرن سیلک روید، خرید مایحتاج روزانه واسه فضانوردی! سر همین هم سایت سلک روید رو تو امریکا بستن، اتفاقا همین دو سه روز پیش بود که دو تا از مدیراشو یکی چهار پنج سال انداختن زندان واسه پولشویی و خرید فروش مواد!

مانیتور من نوزده اینچ واید LG E1960S هستش! با رزولیشن 768*1366

محسن جان اطلاعاتت خیلی اشتباهه عزیز

راه راست بازه بازه . مجددا یه سرچ بزن (آخه مگه مجبوریم راه کج بریم ؟):wink:

با این مونیتور و این بازی برای شما تفاوت نمیکنه کدام گرافیک را تهیه بفرمائید

بازی فیزیکس بیس نیست و بازی را با ماکزیمم تنظیمات میتونه اجرا کنه

ولی به نظر من اگر کارت را یکم پائینتر بر داری و یه دستی به مادربرد ، پردازندت بکشی (با توجه به ddr2 بودن مادربردت ) خیلی بهتره

mohsen_Simon
30-01-14, 11:02
ولی به نظر من اگر کارت را یکم پائینتر بر داری و یه دستی به مادربرد ، پردازندت بکشی (با توجه به ddr2 بودن مادربردت ) خیلی بهتره

آخه من تمام بودجه ام نهایتا نهصد میشه! الان یه cor i3 هم بخوام بگیرم، یه مادربورد بگیرم خودش رو هم شده هفتصد! دویست تومن هم کارت گرافیک نمیدن که!

mohsen_Simon
30-01-14, 11:21
خب دوستان عزیز، من تا حدی مجاب شدم که R9 270x بگیرم! به دلیل ارزون تر بودن نسبت به 760 و اینکه در کارایی تفاوت چندانی ندارن!
اما خب، مدل asus بگیرم یا sapphire؟

nima_hl
30-01-14, 15:55
خب دوستان عزیز، من تا حدی مجاب شدم که R9 270x بگیرم! به دلیل ارزون تر بودن نسبت به 760 و اینکه در کارایی تفاوت چندانی ندارن!
اما خب، مدل asus بگیرم یا sapphire؟

گیگا با گارانتی آواژنگ گرفتم 860 خوبه راضیم

قیمت سایر برندها را نمیدونم

mohsen_Simon
30-01-14, 18:08
دوستان این مدل منظورتونه؟

GV-R927XOC-2GD-GA

این به 500 وات زده احتیاج داره! من پاورم گرین 535 وات هست! واسه کل سیستم کفایت میکنه یا اینکه فقط برای کارت گرافیک باید 500 باشه؟

AMD>INTEL
30-01-14, 18:19

GV-R927XOC-2GD-GA

این به 500 وات زده احتیاج داره! من پاورم گرین 535 وات هست! واسه کل سیستم کفایت میکنه یا اینکه فقط برای کارت گرافیک باید 500 باشه؟

با اين لينك مصرف كل سيستم رو حساب كنيد
نرم افزار آنلاین محاسبه توان مصرفی کامپیوتر (Only the registered members can see the link)

nima_hl
31-01-14, 01:01

GV-R927XOC-2GD-GA

GV-R927XOC-2GD-GD الان تو بازار موجوده که مثل همینه ولی بتل فیلد نداره

مصرف این کارت حدود 170 واته و پاورتون کاملا کافیه

STUXNET
01-02-14, 08:11
سلام
برندAsus هم بد نيست جواب كارتو ميده

mehdi021
01-02-14, 20:07
از نظر قدرت 760 کمی قویتره ولی با 270 میتونی مواقع بیکاری کوین ماین کنی 4-5 ماهه پول کارت و در بیاری :wink:

این که شما گفتی با 270 میتونی مواقع بیکاری کوین ماین کنی 4-5 ماهه پول کارت و در بیار .یعنی چی؟چطور؟