PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید نوت بوک اچ پی ان وی dv6 7356se

x00t
25-01-14, 01:56
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید گرانقدر ...

من بعد از بررسی و مقایسه لپ تاپ های مختلف توی بازار آخرش تصمیم گرفتم تا HP ENVY dv6-7356se رو بخرم .

چند تا سوال دارم از اساتید اهل فن ....

1 - نظرتون و میخواستم در مورد این نوت بوک که چجوریاست و .... ؟

2 - اگه امکانش هست یه بررسی کلی بکنین این لپ تاپ و نقاط ضعف و قوتش و بفرمایین .

3- متاسفانه توی وب فارسی و حتی انگلیسی چیزه زیادی در مورد این لپ تاپ نیست دلیلش چی میتونه باشه؟

4- از اساتید کسی تاریخ دقیق یا حدودی عرضه ی این لپ تاپ و در بازار های جهانی و داخل کشورمون میدونن؟

5- چون قصدم خرید این لپ تاپ در سریعترین زمان ممکن (امروز و یا حداکثر فرداس!) از دوستان قیمت به روز این دستگاه و لطف کنن بی نهایت ازشون ممنون میشم .

با تشکر از تک تک دوستان و اساتید محترم ....

پیشاپیش سپاسگذارم.

:1. (22):

AMD>INTEL
25-01-14, 07:24
كلا من يكي از مخالفين سر سخت hp هستم در زمينه لپتاپ . چون خرابي بيش از حدي ازش ديدم .

STUXNET
25-01-14, 07:45
سلام
درضمن برند خوش تعميري نيست

nima_hl
25-01-14, 08:14
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید گرانقدر ...

من بعد از بررسی و مقایسه لپ تاپ های مختلف توی بازار آخرش تصمیم گرفتم تا HP ENVY dv6-7356se رو بخرم .

چند تا سوال دارم از اساتید اهل فن ....

1 - نظرتون و میخواستم در مورد این نوت بوک که چجوریاست و .... ؟

2 - اگه امکانش هست یه بررسی کلی بکنین این لپ تاپ و نقاط ضعف و قوتش و بفرمایین .

3- متاسفانه توی وب فارسی و حتی انگلیسی چیزه زیادی در مورد این لپ تاپ نیست دلیلش چی میتونه باشه؟

4- از اساتید کسی تاریخ دقیق یا حدودی عرضه ی این لپ تاپ و در بازار های جهانی و داخل کشورمون میدونن؟

5- چون قصدم خرید این لپ تاپ در سریعترین زمان ممکن (امروز و یا حداکثر فرداس!) از دوستان قیمت به روز این دستگاه و لطف کنن بی نهایت ازشون ممنون میشم .

با تشکر از تک تک دوستان و اساتید محترم ....

پیشاپیش سپاسگذارم.

سلام

مهمترین پارامتر را نفرمودید. قیمت؟

این نوت بوک پردازنده و گرافیک خوبی داره ولی از نسل قبلیه

فکر میکنم یک سال پیش این نت بوک میتونست یک انتخاب خوب برای کارهائی با محاسبات بالا باشه ولی امروز با توجه به ورود دستگاهها با پردازنده هزول و گرافیک سری 7 زیاد دلچسب نیست

تا جائی که یادمه این نوت بوک قیمتی حدود 3 تومن داشت

به هر ترتیب اگر مورد استفاده شما کارهای محاسباتی سنگین است و دستگاه دارای گارانتی معتبر هستش بنظرم تا 2 الی 2.2 این دستگاه ارزش خرید داره

ولی اگر کارهای روزمره و بازی انجام میدید بهتره نوت بوک جدیدتر تهیه بفرمائید

x00t
25-01-14, 10:52
كلا من يكي از مخالفين سر سخت hp هستم در زمينه لپتاپ . چون خرابي بيش از حدي ازش ديدم .
یعنی خریداران این تعداد لپ تاپ اچ پی در بازار دارن اشتباه میکنن؟

من که الان 3 روز بود برای خرید لپ تاپ به بازار میرم (البته بیشتربرای انتخاب!) خرابی یا کسی رو ندیدیم که ازش ناراضی باشه اما به فرض مثال چند مورد دیدم که لپ تاپ لنوو یا ایسر داشتن و برای گارانتی آورده بودن !

خواهشمندم اگه امکانش هست دلیلتون و به صورت منطقی و با ارائه سند و مدرک علمی! ارائه بدین نه به صورت علایق و نظرات شخصی !

امکانش هست افرادی هم باشن که جز اچ پی چیزی رو قبول داشته باشن !

:دی!
با تشکر
:11():

سلام
درضمن برند خوش تعميري نيست
سلام

باز هم در جواب شما هم مثل دوستمون من به چند تا فروشگاه که خدمات پس از فروش هم درکنارشون بود مراجعه کردم اما کمترین تعداد مراجعه برای تعمییر لپ تاپ های اچ پی دیدم !

(اما شاید این تعداد مراجعه ی کمتر دلیلش فروش کم این برند در بازار باشه اما مثل دوستمون لطفا نظر علمی بیان بفرمایین! سلیقه ی شخصی نه!)

سپاسگذارم

سلام

فکر میکنم یک سال پیش این نت بوک میتونست یک انتخاب خوب برای کارهائی با محاسبات بالا باشه ولی امروز با توجه به ورود دستگاهها با پردازنده هزول و گرافیک سری 7 زیاد دلچسب نیست

به هر ترتیب اگر مورد استفاده شما کارهای محاسباتی سنگین است و دستگاه دارای گارانتی معتبر هستش بنظرم تا 2 الی 2.2 این دستگاه ارزش خرید داره

سلام دوست عزیز

بنده در رنج قیمتی 3 تومن دنبال لپ تاپ هستم .

این لپ تاپ هم در بازار متاسفانه قیمت واحد و مشخصی نداره و از 2900000 تومان هست تا 3200000 تومان ! که یک اختلاف قیمت 300000 تومانی من در بازار دیدم اما جز تغییر گارانتی به 24 ماه و هدیه موس و کیف چیزه دیگه ای تغییر نکرد !

اگه امکانش هست لطفا قیمت به روز این لپ تاپ و بفرمایین چون واقعا این مسئله ی قیمت خودم و هم سردرگم کرده !

با تشکر از شما دوست عزیز

AMD>INTEL
25-01-14, 12:22
Acer Aspire E1-572G قیمتش 1700
پردازنده مرکزی:Intel Core i5 4200U 1.6GHz up to 2.60 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 4 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 750 گیگابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:AMD Radeon HD 8750M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1366x768
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port

x00t
25-01-14, 12:52
Acer Aspire E1-572G قیمتش 1700
پردازنده مرکزی:Intel Core i5 4200U 1.6GHz up to 2.60 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 4 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 750 گیگابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:AMD Radeon HD 8750M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1366x768
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port

با تشکر از شما ...

اما این لپ تاپ در مقایسه با 7356se اچ پی خیلی ضعیه و فک نکنم زیاد به درد بخوره !

:love:

AMD>INTEL
25-01-14, 13:27
کلا سری dv6 پر از ایراد های مربوط به مادربرد هست . این لپتاپی که من معرفی کردم قدرت خوبی داره .

x00t
25-01-14, 13:41
کلا سری dv6 پر از ایراد های مربوط به مادربرد هست . این لپتاپی که من معرفی کردم قدرت خوبی داره .

با تشکر از شما داداش گلم ...

فقط آشنا دارین که قیمت به روز این لپ تاپ 7356se رو بهم بدین؟
و کدوم گارانتی رو پیشنهاد میکنین واسش؟ (گارانتی خوده اچ پی هست و با گارانتی سریر!)

چون با تمام این اوصاف میخوام الان تا عصر برم بخرمش !!!

AMD>INTEL
25-01-14, 13:44
سریر بگیرید . قیمت هم یکساعت دیگه بهم زنگ بزنید
09352966340
بهادر امید

x00t
25-01-14, 14:08
سریر بگیرید . قیمت هم یکساعت دیگه بهم زنگ بزنید
09352966340
بهادر امید

حتما داداش ...

مرسی

از دوستان دیگه هم اگه قیمت به روز 7356se رو دارن واقعا لطف میکنن اگه در اختیار ما هم بذارن ....

x00t
26-01-14, 02:00
سلام

سلام و خسته نباشید !

نیما جان شما که فرمودین یک سال پیش این لپ تاپ میتونست انتخاب خوبی باشه یعنی تقریبا شاید شما تاریخ عرضه ی این لپ تاپ و حداقل به یک سال و نیم پیش برمیگردونین !!!

توجه شما رو به لینک زیر که از روزنامه ی معتبر دنیای اقتصاد در تاریخ 1 / 11 / 1392 میباشد جلب مینمایم :

دنیای اقتصاد - لپ‌تاپ جدید اچ پی با قابلیت نمایش تصاویر سه بُعدی - نسخه چاپی (Only the registered members can see the link)

با تشکر از شما منتظر شفاف سازی در مورد حرفتون هستم !!!

x00t
26-01-14, 02:03
سه شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۲

لپ‌تاپ جدید اچ پی با قابلیت نمایش تصاویر سه بُعدی (Only the registered members can see the link)

STUXNET
26-01-14, 08:19
یعنی خریداران این تعداد لپ تاپ اچ پی در بازار دارن اشتباه میکنن؟

من که الان 3 روز بود برای خرید لپ تاپ به بازار میرم (البته بیشتربرای انتخاب!) خرابی یا کسی رو ندیدیم که ازش ناراضی باشه اما به فرض مثال چند مورد دیدم که لپ تاپ لنوو یا ایسر داشتن و برای گارانتی آورده بودن !

خواهشمندم اگه امکانش هست دلیلتون و به صورت منطقی و با ارائه سند و مدرک علمی! ارائه بدین نه به صورت علایق و نظرات شخصی !

امکانش هست افرادی هم باشن که جز اچ پی چیزی رو قبول داشته باشن !

:دی!
با تشکر

سلام

باز هم در جواب شما هم مثل دوستمون من به چند تا فروشگاه که خدمات پس از فروش هم درکنارشون بود مراجعه کردم اما کمترین تعداد مراجعه برای تعمییر لپ تاپ های اچ پی دیدم !

(اما شاید این تعداد مراجعه ی کمتر دلیلش فروش کم این برند در بازار باشه اما مثل دوستمون لطفا نظر علمی بیان بفرمایین! سلیقه ی شخصی نه!)

سپاسگذارم

سلام دوست عزیز

بنده در رنج قیمتی 3 تومن دنبال لپ تاپ هستم .

این لپ تاپ هم در بازار متاسفانه قیمت واحد و مشخصی نداره و از 2900000 تومان هست تا 3200000 تومان ! که یک اختلاف قیمت 300000 تومانی من در بازار دیدم اما جز تغییر گارانتی به 24 ماه و هدیه موس و کیف چیزه دیگه ای تغییر نکرد !

اگه امکانش هست لطفا قیمت به روز این لپ تاپ و بفرمایین چون واقعا این مسئله ی قیمت خودم و هم سردرگم کرده !

با تشکر از شما دوست عزیز

دوست خوب من توتهران باده تا تعميركار درارتباطم اينم از تجربه گفتم

nima_hl
26-01-14, 09:18
سلام و خسته نباشید !

نیما جان شما که فرمودین یک سال پیش این لپ تاپ میتونست انتخاب خوبی باشه یعنی تقریبا شاید شما تاریخ عرضه ی این لپ تاپ و حداقل به یک سال و نیم پیش برمیگردونین !!!

توجه شما رو به لینک زیر که از روزنامه ی معتبر دنیای اقتصاد در تاریخ 1 / 11 / 1392 میباشد جلب مینمایم :

دنیای اقتصاد - لپ‌تاپ جدید اچ پی با قابلیت نمایش تصاویر سه بُعدی - نسخه چاپی (Only the registered members can see the link)

سلام

عزیز پردازنده این نوت بوک از سری 3 و گرافیک از سری 6 هستند

الان پردازنده های نسل 4 و گرافیک سری 7 روی نوت بوکها نصب میشه

پس اگر دیوایسی با پردازنده و گرافیک قدیمی تولید بشه باید قیمت کمتری داشته باشه

در ضمت تا اونجا که من میدونم مونیتور این نوت بوک 3 بعدی نیست و اون خبر دنیای اقتصاد بیشتر مثل تبلیغ یا شوخی میمونه

x00t
26-01-14, 09:21
سه شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۲

لپ‌تاپ جدید اچ پی با قابلیت نمایش تصاویر سه بُعدی (Only the registered members can see the link)

سلام و خسته نباشید !

منتظر جواب نیما جان هستم ....

دوست خوب من توتهران باده تا تعميركار درارتباطم اينم از تجربه گفتم

من خدایی نکرده نگفتم که شما تجربه ندارین !!!

اگه دقت فرموده باشین بنده عرض کردم دلیل منطقی و علمی ارائه بدین که چرا لپ تاپ های اچ پی یا اگه بخوام موردی عرض کنم چرا نوت بوک 7356se اچ پی نخریم؟

واضحتر از این نمیدونم دیگه چجوری بگم !!!

به حر حال با تمامی این اوصاف قرار شده من امروز از امید جان قیمت بگیرم و اگر اختلاف زیادی با بازار تبریز داشت قیمت های تهران به امید جان زحمتش و بدم وگرنه از تبریز میخرم ....

بازم از دوستانی که قیمت این لپ تاپ و دارن بگن :دی!

(شاید مشتری شدیم!!!) :lol:

x00t
26-01-14, 09:24
سلام

عزیز پردازنده این نوت بوک از سری 3 و گرافیک از سری 6 هستند

الان پردازنده های نسل 4 و گرافیک سری 7 روی نوت بوکها نصب میشه

پس اگر دیوایسی با پردازنده و گرافیک قدیمی تولید بشه باید قیمت کمتری داشته باشه

در ضمت تا اونجا که من میدونم مونیتور این نوت بوک 3 بعدی نیست و اون خبر دنیای اقتصاد بیشتر مثل تبلیغ یا شوخی میمونه

با تشکر از نیما جان ...

خوب الان قانع شدم .... :دی!

ببخشید ها من فکر کردم شما گفتین یعنی اون زمان (دوسال پیش) این لپ تاپ به بازار عرضه شده !

نگو که منظورتون یه چیزه دیگه بوده :love:

با تشکر از شما نیما جان گل گلاب مرسی

:give_rose:

AMD>INTEL
26-01-14, 11:00
رفیق قیمت رو گرفتم بهت پیام دادم

x00t
26-01-14, 11:37
رفیق قیمت رو گرفتم بهت پیام دادم

با تشکر از امید جان ...

نسبت به بازار تبریز واقعا قیمت منصفانه ی بود .

x00t
26-01-14, 22:46
الان میگین این چرا اینقده سریشه :دی!
:whistle:
وقتی میخوام چیزی رو بخرم همیشه همه ی ! ته توش و در میارم دست خودم نیست ببخشییید !!!
<البته آخرش هم میبینم گند زدم!> :1. (5):
:))

نیما جان من امروز این قضیه صفحه نمایش این لپ تاپ و از دوتا از فروشگاه های شهرمون پرسیدم اولی که کلا پرت بود با اینکه لپ تاپ و تو ویترینش داشت اما نمیدونست گفت بعد نیم ساعت بیا تا جوابت و بدم !!!

بعد اون هم رفتم یه مغازه ی دیگه (تو تبریز به این بزرگی!!! تو بازار کامپیوترش فقط دو تا مغازه موجود داشتنش !!!) از دومی پرسیدم تائیید کردن اما وقتی ازشون خواستم بهم نشون بدن که چجوووریاس تفره (درست نوشتم؟:دی!) رفتن و به قول خودمون پیجوندنم !!!
:2mo5pow:
برگشتم اولی بهش گفتم چی شد ! گفت بله فکر کنم درسته و می تونه تصاویر سه بعدی نمایش بده !!!:1. (27): دوباره ازش پرسیدم من میخوام بخرم مطمئنین گفت فکر میکنم!!!

از دوستان اهل فن کسی میدونه این مسئله درسته یا نه؟

:Love-ssa~! (1):

nima_hl
27-01-14, 01:07
الان میگین این چرا اینقده سریشه :دی!
:whistle:
وقتی میخوام چیزی رو بخرم همیشه همه ی ! ته توش و در میارم دست خودم نیست ببخشییید !!!
<البته آخرش هم میبینم گند زدم!> :1. (5):
:))

نیما جان من امروز این قضیه صفحه نمایش این لپ تاپ و از دوتا از فروشگاه های شهرمون پرسیدم اولی که کلا پرت بود با اینکه لپ تاپ و تو ویترینش داشت اما نمیدونست گفت بعد نیم ساعت بیا تا جوابت و بدم !!!

بعد اون هم رفتم یه مغازه ی دیگه (تو تبریز به این بزرگی!!! تو بازار کامپیوترش فقط دو تا مغازه موجود داشتنش !!!) از دومی پرسیدم تائیید کردن اما وقتی ازشون خواستم بهم نشون بدن که چجوووریاس تفره (درست نوشتم؟:دی!) رفتن و به قول خودمون پیجوندنم !!!
:2mo5pow:
برگشتم اولی بهش گفتم چی شد ! گفت بله فکر کنم درسته و می تونه تصاویر سه بعدی نمایش بده !!!:1. (27): دوباره ازش پرسیدم من میخوام بخرم مطمئنین گفت فکر میکنم!!!

از دوستان اهل فن کسی میدونه این مسئله درسته یا نه؟

:Love-ssa~! (1):

عزیز این لینک شرکت مادر

HP ENVY dv6-7356se Notebook PC(E6Z90EA)| HP® Middle East (Only the registered members can see the link!tab=features)

خود شرکت هیچ جا ننوشته 3d

رزولیشن مانیتور بسیار معمولی است 1366*768

عزیز با این بودجه پیشنهاد میکنم اینو بگیری

لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y510 (Only the registered members can see the link)

پردازنده 4700 گرافیک 750

x00t
27-01-14, 10:52
عزیز این لینک شرکت مادر

HP ENVY dv6-7356se Notebook PC(E6Z90EA)| HP® Middle East (Only the registered members can see the link!tab=features)

خود شرکت هیچ جا ننوشته 3d

رزولیشن مانیتور بسیار معمولی است 1366*768

عزیز با این بودجه پیشنهاد میکنم اینو بگیری

لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y510 (Only the registered members can see the link)

پردازنده 4700 گرافیک 750

سلام داداش

دقیقا همینجوره که شما میفرمایین ...

:wink:

راستی دادا تو سایت خود ه اچ پی باز هم اصلا چیزی در مورد ارتقاء رم این لپ تاپ به 16 گیگ چیزی نتونستم پیدا کنم !!!

فک کنم باید از روزنامه ی دنیای اقتصاد بخاطر فریب دادن مردم شکایت کنم !!!

:1. (27):

این لنوو واقعا فوق العاد ه اس اما حیف ویندوز اورجینال روش نصب نیست !!!

راستی یه سوال دیگه :1. (27):

این لپ تاپ های جدید (در نظر بگیریم همین 7356se) قابلیت اضافه کردن حافظه SSD رو دارن؟

چون اطلاعاته دقیقی در این مورد ندارم که بشه روی لپ تاپ هم SSD گذاشت یا نه !!!

متاسفانه تو بازار هم لپ تاپ های دارای هارد SSD قیمته به مراتب بالاتری دارن !

اگه بشه همین 7356se رو بگیرم و بدم یه متخصص یه هارد SSD هم وصلش کنه عالی میشه :1. (5): !

این کار شدنییه اصلا یا من توهم زدم؟ :lol:

nima_hl
27-01-14, 14:52
سلام داداش

دقیقا همینجوره که شما میفرمایین ...

:wink:

راستی دادا تو سایت خود ه اچ پی باز هم اصلا چیزی در مورد ارتقاء رم این لپ تاپ به 16 گیگ چیزی نتونستم پیدا کنم !!!

فک کنم باید از روزنامه ی دنیای اقتصاد بخاطر فریب دادن مردم شکایت کنم !!!

:1. (27):

این لنوو واقعا فوق العاد ه اس اما حیف ویندوز اورجینال روش نصب نیست !!!

راستی یه سوال دیگه :1. (27):

این لپ تاپ های جدید (در نظر بگیریم همین 7356se) قابلیت اضافه کردن حافظه SSD رو دارن؟

چون اطلاعاته دقیقی در این مورد ندارم که بشه روی لپ تاپ هم SSD گذاشت یا نه !!!

متاسفانه تو بازار هم لپ تاپ های دارای هارد SSD قیمته به مراتب بالاتری دارن !

اگه بشه همین 7356se رو بگیرم و بدم یه متخصص یه هارد SSD هم وصلش کنه عالی میشه :1. (5): !

این کار شدنییه اصلا یا من توهم زدم؟ :lol:

اگر دریچه تعویض هارد پلمب گارانتی نداشته باشه ( که معمولا داره ) به راحتی میتونید هاردشو با ssd تعویض کنید و نیاز به تخصص هم نداره

اگر خارج از کشور تشریف نمیبرید زیاد روی ویندوز ارجینال تاکید نداشته باشید

AMD>INTEL
27-01-14, 16:52
16GB kit 8GBx2
DDR3 PC3-12800 • CL=11 DDR3-1600
اين لپتاپ 16 گيگ رو پشتيباني ميكنه دو رم 8 گيگ باس 1600

x00t
27-01-14, 17:10
16GB kit 8GBx2
DDR3 PC3-12800 • CL=11 DDR3-1600
اين لپتاپ 16 گيگ رو پشتيباني ميكنه دو رم 8 گيگ باس 1600

به نظرتون در آینده میشه با اضافه کردن رم کاراییش و افزایش داد یا نسبت به سایر قطعاتش رمش در حالت 8 گیگ هم جوابگو هست و نیازی نیست؟

چرا بعضی از تولید کننده ها همچین قابلیتی رو میزارن رو لپ تاپشون امید جان؟

اگر دریچه تعویض هارد پلمب گارانتی نداشته باشه ( که معمولا داره ) به راحتی میتونید هاردشو با ssd تعویض کنید و نیاز به تخصص هم نداره

اگر خارج از کشور تشریف نمیبرید زیاد روی ویندوز ارجینال تاکید نداشته باشید

نیما جان یعنی هارد خودش و دربیارم جاش ssd بندازم؟
اینجوری که خیلی بد میشه نمیشه یه جوری باشه که هم هارد خودش باشه هم ssd اضافه کنیم؟

یا هاردش و در بیاریم یدونه 500 گیگ بندازیم روش (نصف هارد خودش) بعد کنارش هم یه ssd بندازیم ؟

والله نیما جان توی این چندین و چند سال این ویندوز های غیر اورجینال خیلی اذیتم کردن تا اینکه چند سال پیش تازه ویندوز 7 اومده بود یدونه اورجینالش و گرفتم و نصب کردم رو سیستم واقعا بسی کار باهاش لذت بخشه و مشکلی پیش نمیاد !!!

به همین خاطر چون الان بودجه ام محدوده دیگه پولش و ندارم یدونه هم ویندوز بخرم !

دیگه نیما جان به قول بابام هم خدا رو میخوام هم خرما رو :1. (27): به یه هزینه کم میخوام همه چی داشته باشم ! :lol:

AMD>INTEL
27-01-14, 17:17
بله 8 گيگ هم كافيه . 16 گيگ هم پشتيباني ميكنه .اين قابليت هم بستگي به قيمت و ساير قطعات داره

nima_hl
27-01-14, 18:09
به نظرتون در آینده میشه با اضافه کردن رم کاراییش و افزایش داد یا نسبت به سایر قطعاتش رمش در حالت 8 گیگ هم جوابگو هست و نیازی نیست؟

چرا بعضی از تولید کننده ها همچین قابلیتی رو میزارن رو لپ تاپشون امید جان؟

نیما جان یعنی هارد خودش و دربیارم جاش ssd بندازم؟
اینجوری که خیلی بد میشه نمیشه یه جوری باشه که هم هارد خودش باشه هم ssd اضافه کنیم؟

یا هاردش و در بیاریم یدونه 500 گیگ بندازیم روش (نصف هارد خودش) بعد کنارش هم یه ssd بندازیم ؟

والله نیما جان توی این چندین و چند سال این ویندوز های غیر اورجینال خیلی اذیتم کردن تا اینکه چند سال پیش تازه ویندوز 7 اومده بود یدونه اورجینالش و گرفتم و نصب کردم رو سیستم واقعا بسی کار باهاش لذت بخشه و مشکلی پیش نمیاد !!!

به همین خاطر چون الان بودجه ام محدوده دیگه پولش و ندارم یدونه هم ویندوز بخرم !

دیگه نیما جان به قول بابام هم خدا رو میخوام هم خرما رو :1. (27): به یه هزینه کم میخوام همه چی داشته باشم ! :lol:

بله هارد باید تعویض بشه

تنها راه حل استفاده از هاردهای هیبریدیه که فعلا قیمتهای بالائی دارند

بیس ویندوز اورجینال و غیر ارجینال دقیقا یکیه

احتمالا شما ویندوز غیر ارجینال و دستکاری شده استفاده فرمودید که مشکل پیدا کرده

چندین ساله از ویندوز غیر ارجینال با اکتیویتور خوب استفاده میکنم و هیچ موقع هم مشکلی نداشتم

x00t
27-01-14, 21:21
امروز این لپ تاپ و با قیمت 3 میلیون تومان تمام خریدم.

فعلا که در حال راه اندازی ویندوزشم :دی!

:1. (5):

توکل به خدا ببینیم چی میشه !!!

:1. (35):

farda255
27-01-14, 22:01
با سلام من خودم 15 سال کارم فروش سخت افزار هست باور کنید لپ تاپ های hpخرابیشون خیلی زیاده کلا اگر دوست دارید لپ تاپ خوب بخرید acer - Lenovo - dell - apple

x00t
27-01-14, 23:24
با سلام من خودم 15 سال کارم فروش سخت افزار هست باور کنید لپ تاپ های hpخرابیشون خیلی زیاده کلا اگر دوست دارید لپ تاپ خوب بخرید acer - Lenovo - dell - apple

دوست عزیز سلام

با تشکر از نظر شما ...

اما من دیگه چند ساعت پیش خریدمش :دی!

خرابم شد دیگه شد دیگه بیخیال حالا خدا بزرگه .... :love:

یدونه نرم افزار داره به اسم hp support assistant که فکر بعد از اینکه لپ تاپ و راه اندازی کردم داره کار میکنه فکر کنم کارش پیدا کردن آخرین درایور های موجود برای لپ تاپ ه !!!

از دوستانی که با لپ تاپ های اچ پی کار کردن یه سوال داشتم با وجود نرم افزار hp support assistant دیگه نیازی برای نصب نرم افزار های آپدیت درایور نیست؟

یه توضیح کوچولو دوستان اهل فن در مورد این نرم افزار بدن یک دنیا سپاسگذار میشم.

درسته زیاد از سخت افزار سر در نمیارم ولی انشاءالله پس از بررسی کامل این لپ تاپ یه نقد و بررسی درست حسابی ازش در این فروم میذارم .

با تشکر از همه ی کاربران شهرسخت افزار :1. (22):

hami_ri
29-01-14, 12:47
منم يه هفته س كه خريدم

ازشم راضيم فقط منتظرم adsl م وصل بشه آپديتاش رو انجام بدم بعد ويندوزش رو هم به 8.1 ارتقا بدم

x00t
29-01-14, 13:03
منم يه هفته س كه خريدم

ازشم راضيم فقط منتظرم adsl م وصل بشه آپديتاش رو انجام بدم بعد ويندوزش رو هم به 8.1 ارتقا بدم

سلام

مبارکت باشه داداش ...

من هم چند روزه که خریدمش .

راستی با چه قیمتی خریدین و چه گارانتی و از کجا؟

من به قیمت 3 تومن تمام با گارانتی سریر از تبریز خریدم .

راستی من هم دوست دارم این لپ تاپ و به صورت کامل آپدیت کنم میتونین به این تاپیک سر بزنین :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

hami_ri
01-02-14, 08:25
منم 3 با گارانتي سرير از تهران خريدم

براي آپديت هم از همون رابط خود HP كه آيكون يه علامت سوال بقل ساعت مياد استفاده كني راحت ميتوني همه چيز رو آپديت كني حتي ويندوز رو به 8.1 ارتقا بدي