PDA

مشاهده نسخه کامل : دیکشنری کامل و جامع BlueDict به همراه دیتابیس

Bahador
24-01-14, 01:51
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بیشترین دغدغه افرادی که زبان انگلیسی رو یاد میگیرن داشتن یه دیکشنری خوب و جامع که جنبه های متفاوت زبان رو دربر بگیره ـست. معمولا دیکشنری هایی که برای موبایل عرضه میشه اونقدرا کامل نیستن.
نیاز به دیکشنری هم فقط به زبان آموزان محدود نمیشه. تقریبا تمام افراد به یک دیکشنری خوب نیاز دارن. دیکشنری BlueDict در حقیقت یک پوسته برای اجرای دیکشنری های متفاوته. توسط این دیکشنری میشه همزمان 10 دیکشنری قدرتمند رو اجرا کرد.
از مزیت های این دیکشنری میشه گفت که:
- از زبان فارسی پشتیبانی کامل داره
- فونتیک و تلفظ رو در اختیارتون میذاره
- بعضی از لغات داری عکس هستن
- برای لغت ها اطلاعات کافی از جمله تعریف، هم معنی، متضاد، مثال، نقش گرامری و ... ارائه میده
- جستجو به صورت همزمان در 10 دیکشنری
و خیلی از مزیت های دیگه. برای آشنایی با نرم افزار میتونید این لینک رو مطالعه کنید

9698 9699
توضیح بسیار مهم!
برای استفاده از دیکشنری نیاز به دانلود فایل های دیتابیس دارید که لینک های آنها در انتهای همین پست موجود است. برای استفاده از دیتابیس باید فایل های دانلود شده را در مسیر sdcard/bluedict/Dicts و فایل های صوتیشون که پسوند mdd دارن رو در sdcard/bluedict/AudioLib کپی کنید یا اینکه در تنظیمات نرم افزار آدرس فایل ها را مشخص کنید.

- - - - - - - - - -
دانلود دیکشنری Bluedict با حجم 1.7 مگابایت از سرور های
4Shared (Only the registered members can see the link) | Uptobox (Only the registered members can see the link) | PutLocker (Only the registered members can see the link)
- - - - - - - - - -

D A T A B A S E

Longman Dictionary of American English 248.7MB
Uptobox Server (Only the registered members can see the link)
PutLocker Server

(Only the registered members can see the link)
Macmillan English Dictionary 299.5MB
PutLocker Server

(Only the registered members can see the link) OALD 8 450MB
PutLocker Server
(Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)Webster's Dictionary of English Usage 2.4MB
PutLocker Server (Only the registered members can see the link)

Picture Dictionary 59.5MB

Aryan Pour 9.5MB

فایلهای بیشتری برای دیتابیس توی اینترنت موجود هست اما این دیکشنری ها پرکاربرد ترین و معروفترین ها بودن که براتون گذاشتم. :great:

AMD>INTEL
24-01-14, 02:03
بسيار عالي بهادر جان . گذاشتم تو ليست دانلود . :give_rose:

Bahador
24-01-14, 02:06
بسيار عالي بهادر جان . گذاشتم تو ليست دانلود . :give_rose:

من خیلی ازش استفاده میکنم. هم برای استفاده شخصی هم برای شاگردام. به همه هم پیشنهاد میکنم همیشه.:cool:

Shahryar
28-01-14, 10:07
من خیلی ازش استفاده میکنم. هم برای استفاده شخصی هم برای شاگردام. به همه هم پیشنهاد میکنم همیشه.:cool:

ای کاش نرم افزار های دیکشنری برای کامپیوتر هم به سرعتی که برای موبایل رشد میکنند رشد میکردند الان غیر از بابیلون که نرم افزار بسته ای هست، چی پیشنهاد میدید شما که خودتون مدرسید ؟

Bahador
31-01-14, 14:51
ای کاش نرم افزار های دیکشنری برای کامپیوتر هم به سرعتی که برای موبایل رشد میکنند رشد میکردند الان غیر از بابیلون که نرم افزار بسته ای هست، چی پیشنهاد میدید شما که خودتون مدرسید ؟

راستش من به شخصه نرم افزاری که استفاده میکنم Longman English Dictionary of Contemporary و Cambridge Advanced Learner Dictionary هست اما خوب هیچ کدوم بسته ای نیستن اما دیکشنری لانگمن فوق العاده کامل هستش.

eng.rezamehran
24-10-14, 13:59
داداش لینک هات اکسپایر شدن و خرابن اگه تونستی لینک درستش رو به آدرس ENG.REZAMEHRAN@Gmail (Only the registered members can see the link).COM بفرستین
با تشکر
رضا مهران

AMD>INTEL
24-10-14, 14:26
داداش لینک هات اکسپایر شدن و خرابن اگه تونستی لینک درستش رو به آدرس ENG.REZAMEHRAN@Gmail (Only the registered members can see the link).COM بفرستین
با تشکر
رضا مهران

دوست عزیز طبیعی هست که اکسپایر شده باشه برای 6-7 ماه پیش هست لینک ها .