PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم بوت درست

ordebehesht
22-01-14, 19:18
با سلام من یه لپ تاپ سمسونگ دارم وقتی اونو روشن میکنم ارم سامسونگ میاد بعد یه صفحه سیاه میا همونطور میمونه برای رفتن به سیستم عامل باید با f10 بخش بوت هار دو انتخاب کنم تا برم تو ویندوز مشکل چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
22-01-14, 19:41
تو بايوس لپتاپ تو قسمت بوت . اولين گزينه بايد روي هاردتون بايد باشه .البته من پيشنهاد ميكنم بايوسش رو هم اپديت كنيد .

ordebehesht
22-01-14, 19:59
همین شکلی هست هر دو هم هارد و هم درایو cd رو میخونه مشکل اینه که بوت نمیکنه

AMD>INTEL
22-01-14, 20:05
گزينه بوت اول بايد روي هارد باشه و بقيه رو ديسيبل كنيد . همانطور كه توضيح دادم بايوس رو اپديت كنيد .

ordebehesht
22-01-14, 21:42
همه مراحل که میگین رو انجام دادم دوست من مشکل من اینه وقتی که سیستم رو روشن میکنم آرم میاد بالا ولی بعد تو همون حالت میمومنه باید بh f10 بوت کرد

AMD>INTEL
22-01-14, 21:51
شما بايوس همين امروز اپديت كرديد ؟
لپتاپتون گارانتي داره ؟
فقط ويندوز بالا مياد .
يك تست از هاردتون با برنامه hdtune بگيريد
اين چيزي كه شما ميگيد . به خاطر مشكل زمان ديتكت كردن هارد ديسك هست .

AMD>INTEL
22-01-14, 21:51
مدل لپتاپ هم لطفا قيد كنيد .

ordebehesht
22-01-14, 23:12
این مشکل مربوط به درایو cd هم میشه مدل لپتاپ سامسونگ np350v5c
نتونستم آپدیت کنم گارانتی هم ئاره

AMD>INTEL
22-01-14, 23:23
بايوس رو اپديتش كاري نداره . فايلش رو دريافت كنيد و اپديت كنيد .
بله ممكنه از اون باشه ولي وقتي داخل درايو مديايي نيست نبايد اين حالت پيش بياد

ordebehesht
22-01-14, 23:29
نه دوست من هم هارم هم cd رو مشناسه در واقع ما خواستشم ویندوز اورجینال رو بیاری بالا ریکاوری کنیم f4 رو زدیم که گندکاری اومد الان هم هارد سالم هم cd فقی به صورت مستقیم وارد مسیر بوت دستگاه نمیشه من هارد رو اولویت اول بوت کردم که مستقیم یا روشن شدن بره به هارد و ویندوز اما به نمایش ارم هارد وامیسته حتی اطلاعات اولیه رو نشون نمیده

STUXNET
25-01-14, 08:31
يكبار تنظيمات بايوس مادربورد رو Def دي فالت كنيد

AMD>INTEL
25-01-14, 11:37
نه دوست من هم هارم هم cd رو مشناسه در واقع ما خواستشم ویندوز اورجینال رو بیاری بالا ریکاوری کنیم f4 رو زدیم که گندکاری اومد الان هم هارد سالم هم cd فقی به صورت مستقیم وارد مسیر بوت دستگاه نمیشه من هارد رو اولویت اول بوت کردم که مستقیم یا روشن شدن بره به هارد و ویندوز اما به نمایش ارم هارد وامیسته حتی اطلاعات اولیه رو نشون نمیده

دوست عزیزم با یک تبدیل به یک سیسنم دیگه وصل کنید .بعد با برنامه low leve format هارد رو فرمت کنید .