PDA

مشاهده نسخه کامل : طریقه ی برگرداندن Show Hidden Files در صورت وجود نداشتن و یا کار نکردن آن

sAsAn.K
18-06-07, 11:35
سلام دوستان. در این تاپیک قصد دارم راه هایی رو براتون آموزش بدم که بتونید از طریق این راه ها گزینه ی Show Hidden Files رو که در برنامه ی Folder Option مربوط به Windows Explorer هست رو اگر کار نمی کنه برگردونید ( یعنی شما تیک Show Hidden Files رو میزنید ولی کار نمی کنه و وقتی بر می گردید هنوز روی Do Not Show Hidden Files هست ! ) و اگر توسط ویروس های مختلفی که اکنون پاک شدن ولی آثارشون باقی مونده و شما Show Hidden Files رو نمیبینید بتونید دوباره بیاریدش.
1-برای مشکل مربوط به قسمت دوم ابتدا به منوی Start برید.
2-سپس Run رو بزنید و regedit.exe رو تایپ کنید و OK رو بزنید.
3-مسیر زیر رو دنبال کنید :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden]
4-اکنون در سمت راست پنجره ی Regedit روی Type دو بار کلیک کرده و مقدار آن رو برابر با group قرار دهید ( یعنی در پنجره ای که باز میشه کلمه ی group رو تایپ کنید ).
با این کار تونستید Show Hidden Files از دست رفته رو که نمیدیدینش بر گردونید !.

برای برطرف کردن مشکل اول نیز کارهای زیر رو دقیقا انجام بدید :
مراحل 1 و 2 قسمت بالا را عینا انجام بدید.
مسیر زیر رو دنبال کنید :
HK LocalMachine\Software\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
در سمت راست پنجره ی Regedit مقدار CheckedValue رو برابر با 1 قرار بدید.
با این کار هم تونستید Show Hidden Files ای رو که میدیدینش ولی کارش رو انجام نمیداد تعمیر کنید.
ممنون. ساسان:1. (3):

M A H R A D
19-06-07, 15:16
حالا اگه regedit کار نکرد چی ؟؟! Only the registered members can see the link

Security
19-06-07, 16:12
ساسان جان ادامه آموزش رو در تاپيكي كه قبلا ايجاد شده ادامه بده .:.

Only the registered members can see the link

با تشكر SECURITY

Galaxy
19-06-07, 16:15
آقا مهرداد برای این کار شما می توانید به پوشه ای که ویندوز را نصب کرده اید رفته و فایل regedit.exe را انتخاب کنید!

موفق باشید
سرباز انجمن

Security
19-06-07, 16:21
آقا مهرداد برای این کار شما می توانید به پوشه ای که ویندوز را نصب کرده اید رفته و فایل regedit.exe را انتخاب کنید!

موفق باشید
سرباز انجمن

فكر كنم منظور آقا مهراد گل اين باشه كه كلا Regedit كار نكنه . چون ويروسي هست كه كلا رجيستري رو تعطيل ميكنه و و زماني كه شما عبارت Regedit رو در منوي Run تايپ ميكنيد يه لحظه صفحه رجيستري نمايان ميشه و سريع بسته ميشود و اگر از پوشه ويندوز هم regedit.exe را انتخاب کنید باز بسته ميشود. ؟؟؟ !!!

sAsAn.K
19-06-07, 17:07
اگر regedit اجرا نشد از regedt32.exe استفاده کنید و اگر اون هم نشد به من بگید تا یه پچ رجیستری براتون درست کنم. اگه اونم نشد لطفا مطمئن باشید که توی اکانت Administrator هستید و ویندوزتونم ویروسی نباشه.

M A H R A D
20-06-07, 22:09
سلام به همگی ...

بله میدونم که ویروسه !

وقتی بازش میکنم میگه رجیستری از طرف ادمین Disable شده

البته با اکانت ادمین هم وارد شده ام

انشالله آنتی ویروس نصب میکنم حل میشه ...

سپاس Only the registered members can see the link

sAsAn.K
23-06-07, 21:08
دوستان عزیز اونایی که رجیستریشون Disbale هست این فایل رو بگیریو یه باز اجرا کنید.
بعد از ریستارت کردن ببینید مشکلتون حل شده یا نه.
دانلود فایل (Only the registered members can see the link)

M A H R A D
25-06-07, 13:47
دوستان عزیز اونایی که رجیستریشون Disbale هست این فایل رو بگیریو یه باز اجرا کنید.
بعد از ریستارت کردن ببینید مشکلتون حل شده یا نه.
دانلود فایل (Only the registered members can see the link)
ایول ساسان جان ...

رجیستری Enable شد

sAsAn.K
25-06-07, 14:35
آره عزیز با این فایل میتونید همه ی رجیستری های از دست رفته رو برگردونید !.

didar1386
26-04-11, 22:13
سلام
لینک دانلود از دست رفته
خواهشا دوباره اپ کنید