PDA

مشاهده نسخه کامل : طریقه ی برطرف کردن Error مربوط به Generic Host 32

sAsAn.K
18-06-07, 11:02
سلام دوستان. ممکنه براتون پیش اومده باشه که کامپیوترتون از این Error هایی که دکمه ی Don't Send دارن و مربوط به Generic Host 32 هستن بده و در مواقعی که به اینترنت هستید باعث قطع شدن Send و Receive بشه و دیگه نتونید با اینترنت کار کنید مگه اینکه کامپیوتر رو ریست کنید ! . این مشکل بیشتر در XP SP2 مشاهده میشه و اکثرا به خاطر مسایل امنیتی ویندوز و نصب برنامه های ناسازگار با ویندوز هست. این Error مربوط به فایل svchost.exe هست.
پیشنهاد می کنم اگه این Error را ندارید هم برای اطمینان خاطر این عملیات را انجام دهید.
من در اینجا میخوام یه روش بهشتون یاد بدم که در 99 درصد موارد مشکل رو برای همیشه رفع می کنه !:1. (5):

ابتدا این فایل (Only the registered members can see the link) رو بگیرید. ( پسورد فایل : PCNetwork.ir ).
فایلی که دانلود کردید رو Extract کنید.
ابتدا فایل آپدیت مربوط به ویندوز به اسم WindowsXP-KB894391-x86-ENU.exe رو نصب کنید.
سپس فایل FixItUpDZ1055.exe رو اجرا کرده و روی دکمه ی Apply کلیک کنید و بعد OK را بزنید.
در مرحله ی بعدی کامپیوتر خودتون رو ریست کنید.
اگر این مراحل رو دقیق انجام بدید به احتمال 99 درصد همونطور که قبلا گفتم مشکلتون حل میشه و دیگه اون ارور رو که اکثرا هنگام اتصال به اینترنت میده از بین میره.
ممنون . ساسان.
:1. (3):.