PDA

مشاهده نسخه کامل : کانتر استریک را حرفه ای بازی کنید !

*MoJtAbA*
09-01-14, 15:34
کانتر استریک یک بازی جاودانه در بخش مولتی پلیر است که در بین بازیباز ها جایگاه خاصی دارد و بعد از گذشته مدت ها باز هم در گیم نت ها مورد توجه قرار میگیرد.حال در این مطلب نکات مهم در این بازی را بیان خواهیم کرد تا بتوانید بیشتر بکشید تا کشته شوید ( نه مثل من که تا بازی شروع میشه میمیرم :1. (38): )

1- از اسلحه هایی با برد کم استفاده نکنید:

در این بازی زمانی که دارید با چند نفر بازی میکنید اسلحه هایی مانند اسلحه های شکاری اصلا مفید نیستند چون بیشتر بازیکن ها سعی میکنند که به حریف نزدیک نشوند و از دور آن ها را مورد هدف قرار دهند برای همین تا شما بخواهید به او نزدیک شوید تا شلیک شما مؤثر واقع شود شما را از ژای در می آورند

کار برد اسلحه های سازمانی:

فوماس ( کانتر ):

دارای دو حالت رگبار اتوماتیک و سه تیر هم زمان است.از حالت رگبار برای در گیری در فاصله های متوسط و از حالت شلیک 3 تیر در فاصله های دور تر می توانید استفاده کنید.

کلاش افغانی ( ترور ):

رگباری شبیه کلاشینگف ولی با دقت کمتر و لگد زدن بیشتر.

مگسی:

اسلحه ی دور بیندار برای فواصل دور استفاده می شود دو تیر برای از پای در آوردن حریف کافیست.

ام 4 لوله کوتاه ( کانتر ) و کلاشینکف ( ترور ):

رگبار برای فاصله های متوسط.متداول ترین اسلحه در بازی.دارای یک صدا خفه کن برای ام۴.

مسلسل:

رگبار با قابلیت هدف گیری نزدیک. کار آمد ترین اسلحه ی بازی می باشد.

تک تک زن:

اسلحه ی دور بین دار با قابلیت شلیگ 30 تیر پشت سر هم بدون خشاب عوض کردن

مگنام اسنایپ:

قوی ترین اسلحه ی دوربین دار. مفید برای فاصله های زیاد.

2- تک تک شلیک کنید:

بعضی از اسلحه ها مانند فوماس،کلاش افغانی،کلاشینکف،ام4 بدلیل دقت کم در حالت رگبار و لگد زدن زیاد نمیتوان حریف را زد برای همین باید تک تک شلیک کنید.

3-هد شات:

برای اینکه به حریف مقابل فرصت شلیک ندهید و قبل از او حریف را از پای در آورید سعی کنید به سمت سر او شلیک کنید.

4-خط گیری:

خط گیری یک یاز بهترین روش هایی است که میتوان حریف را به سرعت هدشات کرد.برای این کار می توانید به مکان هایی که میدانید حریف از آنجا وارد میشود رفته و قد حریف را در بازی تخمین زده هدف خود را آنجا قرار داده و به هنگام ورود او شلیک کنید تا بتوانید او را از پای در آورید.

5- در زمان در گیری حرکت کنید:

وقتی در در گیری قرار گرفتید با زدن جهت کلید چپ و راست حریف را گیج کنید.

6- در درگیری ها هدشات نشوید:

وقتی با دشمن رو به رو شدید قبل از تیر اندازی بنشینید و به سمت سر او تیر اندازی کنید تا هم هد شات نشوید هم او را گیج کنید و از دور خارج کنید.

7-باگ بدید ولی باگ نخوردید:

یکی از اشکالات کانتر این بود که وقتی به در یا جعبه شلیک میکنید اگر کسی پشت آن باشد از جانش کم میشود یعنی تیر از آن رد می شود پس می توانید از این مشکل استفاد کنید و بازی را به نفع خودتان به پایان ببرید ولی به یاد داشته باشید که بر عکس این موضوع هم امکان پذیر می باشد.

8- بی صدا نایف(knife) کنید:

اگر توانستید به حریف خیلی نزدیک شوید و او را نایف کنید برای این که صدا پای شما توجه او را جلب نشود شیفت را بگیرید و به او نزدیک شوید.

9- در زمان پوزیشن گیری هرگز ننشینید چون امکان هدشات شدنتان بسیار بالا میرود.

10- برای این که بتوانید فرگ بیشتری بدست آورید بگزارید که ترور بمب را بگزارد (اگر موقعیت بود) بعد حریف را کشته بمب را خنثا کنید تا 3 فرگ بیشتر بدست آورید.

mohsen7077
09-01-14, 20:32
جالب بود!:cool:
ولی من تاحالا مولتی نزدم:1. (27):
عوضش تکنفره زیاااااد مخصوصاFPS
راستی الان این سرورهای ایرانی که تازه اومدن چطوریاس؟؟
مثلا پردیس گیم.برای من که تاحالا مولتی نزدم مناسبه؟یعنی راحته؟دنگ و فنگ نداره؟:1. (34):آخه من هیچی از مولتی سر درنمیارم:1~@$S (8):

*MoJtAbA*
09-01-14, 21:17
جالب بود!
ولی من تاحالا مولتی نزدم
مثلا پردیس گیم.برای من که تاحالا مولتی نزدم مناسبه؟یعنی راحته؟دنگ و فنگ نداره؟آخه من هیچی از مولتی سر درنمیارم

نرم افزار پردیس گیم (Only the registered members can see the link) رو نمیدونم تازه الان دانلودش رو زدم ولی انلاین بازی کردن کانتر دنگ و فنگی نداره فقط تو قسمت Find Server رفرش رو بزن تا سرور ها رو برات پیدا کنه اگه میخوای تو سرور ایرانی بازی کنی آی پی سرور ها رو از سایت های مخصوص پیدا کن بعد توی همون قسمت Find Server یه قسمت هست اسمش یادم نیست ای پی رو اونجا بنویسی سرور رو برات پیدا میکنه و میری توش با نرم افزار Garena (Only the registered members can see the link) هم میتونی

اگه مشکلی توی انلاین داری حتما بگو تا آموزشش رو بذارم

amigames
09-01-14, 21:30
جالب بود!:cool:
ولی من تاحالا مولتی نزدم:1. (27):
مثلا پردیس گیم.برای من که تاحالا مولتی نزدم مناسبه؟یعنی راحته؟دنگ و فنگ نداره؟:1. (34):آخه من هیچی از مولتی سر درنمیارم:1~@$S (8):

پردیس CS 1.6 هست لابد.من خیلی وقت هست دیگه CS نمی زنم بیشتر همون 1.6 می زدم (آخرین نسخه هم که اومده فکر کنم CS: GO هست اونم موقعی که اومد فقط چند دست بازی کردم ببینم چه خبره) شاید چیز میزای جدید اضافه کرده باشن واسه این سرورای غیر استیمی اما کلا قضیه اینطوریه که از این سرورا هروقت که خواستی بازی کنی ip شو برمی داری بعدشم چک می کنی ببینی از چه ورژنی استفاده می کنه.ورژن بازیتو هماهنگ می کنی بعدش می بینی که آنتی چیت هم روی سرور نصب هست یا نه.واسه حرفه ای شدن هم خودت تجربه کسب کن در نهایت خودت تصمیم بگیر ببین کدوم سلاح ها راه دستته وابسته به نقشه و کاربرد و ... سلاح هایی که دستت می گیری می تونه فرق کنه این طور مطالب می تونه مفید باشه اما نظرهای شخصی هم توش دخیله.مثلا یه نمونه اینکه نوشته شده مسلسل کارآمدترین می باشد در صورتی که نیست.اکثر سلاح ها وابسته به این که بلد باشید می تونن خطرناک باشن یا نباشن.مثلا بعضی ها با AWP و دسرت ایگل راحت ترن کولاک می کنن بعضی ها AK47/M4 (وابسته به اینکه کانتر هستن یا ترور) با دسرت ایگل و بعضی ها هم ترکیبای مختلف دیگه خلاصه.زمان من این ترکیبا زیاد رایج بودن.مثلا همین AK47 اگه حرفه ای باشی یه تیر می زنی هدشات حتی فاصله های دور.به مرور هم جاهایی که ملت درودیوار می زنن و اینا هم یاد می گیری.

سایت خود پردیس هم اینه لابد:
پردیس گیم - Counter Strike (Only the registered members can see the link)

اونجا دانلود اینا گذاشته

تو فرومش رو نگاه کن اطلاعات بیشتری هم داره لابد.

اگه هم بخوای با استیم بزنی میتونی سی دی کی های بازی رو هر نسخه که خواستی رو بگیری بزنی منتهی Latency ها زیاد جالب نیست شاید هی قطع شه ارتباطت با سرور یا لگ زیاد داشته باشی نتونی خوب بازی کنی.شاید سرور استیم ایرانی ها داشته باشن می تونی اونجاها بزنی قدیما فکر کنم بود منتهی مشتری زیاد نداشت.

منبع مطلب لابد اینجا بوده گرچه حتما جاهای مختلف زیادی گذاشته شده شاید خودشم کپیه:
Only the registered members can see the link

amigames
09-01-14, 21:51
نرم افزار پردیس گیم (Only the registered members can see the link) رو نمیدونم تازه الان دانلودش رو زدم ولی انلاین بازی کردن کانتر دنگ و فنگی نداره فقط تو قسمت Find Server رفرش رو بزن تا سرور ها رو برات پیدا کنه اگه میخوای تو سرور ایرانی بازی کنی آی پی سرور ها رو از سایت های مخصوص پیدا کن بعد توی همون قسمت Find Server یه قسمت هست اسمش یادم نیست ای پی رو اونجا بنویسی سرور رو برات پیدا میکنه و میری توش با نرم افزار Garena (Only the registered members can see the link) هم میتونی

اگه مشکلی توی انلاین داری حتما بگو تا آموزشش رو بذارم

با نرم افزار های مختلف میشه اما نیاز نیستش همون ip رو می زنی وصل میشی (باید anti-cheat ات هم به راه باشه همونطور که گفتم که فکر کنم مال بردیس هم SXE-Injected باشه.آپدیتی که استفاده می کنن چک کن همون ورژن 1.6 ورژن های مختلف داره خودش).حالا مگه این عوض شده باشه مدلش.

اگه مشکلی بود به مجتبی یا من بگو راهنما البته تو اینترنت پره.

mohsen7077
09-01-14, 21:56
ممنون داداشم بابت راهنماییت:give_rose:
من از تو پردیس گیم همه چیو دانلود کردم!کانتر1.6-نرم افزارش-آنتی چیت
همه کاراشو کردم تا اینکه همین الان خواستم برم که زدserver full:1. (27):
بعضی وقتام میزنه شما هنوز لاگ این نشدین.ولی دروغ میگه!
فک کنم باگ داره

amigames
09-01-14, 22:10
فک کنم باگ داره

خواهش می کنم.
من الان از gametracker که وضع سرور رو چک کردم به نظر میاد قفل هست سرورش Password لازم داری حالا اگه درست نوشته باشه.بعدشم سرور رو که add کنی می زنه اونجا ظرفیتشو.سرورهای ایرانی مختلف زیاد هست اونارو امتحان کن.

amigames
09-01-14, 22:18
فک کنم باگ داره

خواستم پست قبلی رو ادیت کنم گفتم quote کنم پست دوباره بدم تا اطلاع رسانی راحت تر بشه بهت :lol:
دانلود لیست جدید سرورهای ایرانی :
فایل ServerBrowser.vdf (Only the registered members can see the link) را دانلود کنید. سپس آن را در این مسیر در فولدر بازی کپی کرده و جایگزین فایل قبلی نمایید:
platform\config

اکنون اگر بازی را اجرا کنید، لیست سرورهای جدید را در بخش Favorites مشاهده خواهید کرد.

نسخه جدید بازی کانتر استریک، Counter Strike 1.6 v7 را دانلود کنید:

Only the registered members can see the linkدانلود با حجم 258 مگابایت (Only the registered members can see the link)

راهنمای نصب و اتصال به سرورهای آنلاین:
راهنمای کامل فارسی و لیست Server ها، در محتوایی که دانلود میکنید قرار دارد.

راهنمای حل مشکل Memory :
گاهی اوقات در هنگام اجرای بازی این خطا ظاهر میشود:
Available Memory Less Than 15mb
برای حل این مشکل، وارد فولدر بازی شده و بر روی فایل hl کلیک راست کنید و Properties را بزنید. سپس وارد قسمت Compatibility شوید و گزینه Run this program in compatibility mode for را تیک بزنید و Windows XP SP2 را انتخاب کنید. اکنون میتوانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

توضیحاتی در مورد مشکل وصل نشدن به سرور ها:
گاهی اوقات سرورها خطای Not Responding میدهند که این مشکل به چند دلیل ممکن است رخ دهد:
- با توجه به اینکه سرورهای این بازی در داخل کشور قرار دارند، امکان اتصال به آنها برای کاربران خارج از کشور وجود ندارد.
- اگر در حال استفاده از VPN ، پراکسی، و ... باشید نمیتوانید به سرورها وصل شوید و با این خطا مواجه خواهید شد.
- گاهی اوقات به دلیل مشکلات فنی سرورها از دسترس خارج میشوند. در این مورد کار خاصی نمیتوان انجام داد و باید منتظر بمانید تا مشکل برطرف شود. این مشکل گاهی در عرض چند ساعت برطرف میشود و گاهی 2 روز طول میکشد.

منبع:sarzamindownload

از اینجا هم میتونی سرور ببینی

mohsen7077
09-01-14, 23:40
مشکل جدید!
فایلو جایگزین کردم
سرورا اومدن
وارد سرور میشه
همه چی اوکی
ولی بعد چند ثانیه از بازی خارج میشه و میگه آنتی چیت رو فعال کن
اونم فعال کردم.ولی وقتی بازی رو اجرا می کنم گوشه صفحه مینویسهgame injectedصفحه سیاه میشه
یه دو ثانیه سیاه میمونه و برمیگرده دسکتاپ!یعنی وارد بازی نمیشه
اما وقتی آنتی چیت غیرفعاله وارد بازی میشه حتی به سرورم وصل میشه.اما میگه باید آنتی چیت فعال باشه:1.:

amigames
09-01-14, 23:49
مشکل جدید!
فایلو جایگزین کردم
سرورا اومدن
وارد سرور میشه
همه چی اوکی
ولی بعد چند ثانیه از بازی خارج میشه و میگه آنتی چیت رو فعال کن
اونم فعال کردم.ولی وقتی بازی رو اجرا می کنم گوشه صفحه مینویسهgame injectedصفحه سیاه میشه
یه دو ثانیه سیاه میمونه و برمیگرده دسکتاپ!یعنی وارد بازی نمیشه
اما وقتی آنتی چیت غیرفعاله وارد بازی میشه حتی به سرورم وصل میشه.اما میگه باید آنتی چیت فعال باشه:1.:

به نظر مشکل از آنتی چیتت هست شاید ورژنی که داری قدیمیه یا اگه اینطور نیست شاید سروری که میری ورژن قدیمی استفاده می کنه یادم نیست که این آنتی چیت ها خودشون آپدیت اتوماتی چیزی رو سرورا داشتن یا باید هردفعه صاحبش آپدیت می کرد یا هرچی.الان نسخه 15 مثل اینکه جدیدشه.
لینک دانلود (Only the registered members can see the link)
لینک خود سایتش (Only the registered members can see the link)

mahdi1995
10-01-14, 00:16
من از این نسخه استفاده می کنم:
به راحتی میشه آنلاین بازی کرد.خودتم می تونی Dedicated Server بسازی و با دوستات بازی کنی! صبر کن این امتحانای دانشگاه تموم شه من خودم سرور میشم با هم بازی کنیم!:love:
در ضمن یه نکاتی در مورد پست اول باید بگم:
هر کسی با یه اسلحه راحته همین اسلحه های Short Range مثل گاوکش!(همون شاتگان نیمه اتوماتیک) برای خیلیا بهتر از اسلحه های Long Range هستن! یکی دیگه با اسنایپ کولاک میکنه!
مثلا به نظر من کارآمدترین اسلحه B44 هست و مزخرف ترین هم دمپایی!(همون مگسی) هست.

mohsen7077
10-01-14, 00:17
آقا خودش درست شد!
بازم ممنونم از شما دوستای گلم:give_rose:

mohsen7077
10-01-14, 00:23
من از این نسخه استفاده می کنم:
به راحتی میشه آنلاین بازی کرد.خودتم می تونی Dedicated Server بسازی و با دوستات بازی کنی! صبر کن این امتحانای دانشگاه تموم شه من خودم سرور میشم با هم بازی کنیم!:love:
در ضمن یه نکاتی در مورد پست اول باید بگم:
هر کسی با یه اسلحه راحته همین اسلحه های Short Range مثل گاوکش!(همون شاتگان نیمه اتوماتیک) برای خیلیا بهتر از اسلحه های Long Range هستن! یکی دیگه با اسنایپ کولاک میکنه!
مثلا به نظر من کارآمدترین اسلحه B44 هست و مزخرف ترین هم دمپایی!(همون مگسی) هست.
ممنون.
من از تو سایت پردیس دان کردم.هردوشون هم 1.6 ان.فرقی ندارن که؟؟؟

amigames
10-01-14, 00:45
ممنون.
من از تو سایت پردیس دان کردم.هردوشون هم 1.6 ان.فرقی ندارن که؟؟؟

نه شاید فقط ورژن های 1.6 شون فرق کنن احتمالا,تازه اگه فرقی داشته باشن...که واسه تغییر ورژن 1.6 هم کافیه آپدیت هارو جدا بگیری تا اونجا که یادمه اگه لینک کم حجم آپدیت مورد نظر جدا گیر بیاد که البته احتمالا اصلا نیاز نشه معمولا سرورها با هم دیگه ورژن هاشون هماهنگ هست(قدیما که اینطوری بود...).همونطور که مهدی جان گفت می تونی با اطرافیان هم اگه کسی بود و مایل بودید خودتون سرور بزنید بازی کنید اگه لگ نشید در غیر این صورت سرور انقدر زیاد هست که خالی هم می تونید راحت گیر بیارید احتمالا و سرورهای پر هم واسه اینکه با جمعیت بازی کنید هم زیاده.واسه سلاح هم شاید همش به کارت نیاد اما اکثرا وابسته به خودت ردفین و همونطور که گفته شد وابسته به خودته.بازی های دیگر Valve مثل Left 4 Dead 1 و 2 هم پیشنهاد می کنم بازی کنید اگه اهلش هستید.

shah.In
10-01-14, 11:52
garena????

amigames
10-01-14, 12:49
garena????

یه برنامه که خیلی ها واسه انجام برخی بازی ها که امکان مولتی پلیر دارن ازش استفاده می کنن.نیاز به Garena واسه CS نیست سرور خصوصی زیاد داره.مگه اینکه این روزا مدلش عوض شده باشه گرچه فکر کنم خیلی با Garena هم می زنن.برنامه های مختلف دیگم وجود دارن شبیهش.

shah.In
10-01-14, 13:08
که اینطور! منکه dial up دارم گناهه بهش فکر کنم

amigames
10-01-14, 14:04
وابسته به بازیشه و فرد یا افرادی که باهاشون بازی رو انجام میدی و اینکه اونا سرعتشون چطور باشه و اینطور چیزا.قدیما همین CS رو با Dial up می زدیم منتهی خب اون موقع بقیه ایرانی ها هم معمولا Dial Up بودن واسه همین زیاد مشکلی نبود باهاشون تقریبا راحت بازی رو انجام می دادیم .مثلا WoW هم اولاش اگه درست یادم باشه با Dial Up می زدیم.منتهی از لحاظ هزینه ای اگه بخوای زیاد بازی کنی شاید به صرفه نباشه.