PDA

مشاهده نسخه کامل : نحوه خواندن Sms فارسی در Symbian UIQ3

Pooya007
17-06-07, 20:28
1-فونتهای زیر رو دانلود کنید

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

2-با کارت ریدر مموری رو به کامپیوتر وصل کنید یبا انتخاب حالت فایل ترانسفر گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید

3- داخل مموری کارت یه پوشه جدید به اسم Resource و داخل این پوشه هم فولدری به اسم Fonts درست کنید

4- همه این فونتها رو داخلش کپی کنید

5-مموری کارت رو داخل گوشی قرار بدید و گوشی رو ریستارت(خاموش روشن) کنید

از این به بعد میتونید مسیج ها و فایلهای Word فارسی رو تو گوشیتون بببینید

در صورت درخواست نحوه تایپ فارسی رو هم آموزش میدم

Trance
17-06-07, 21:43
Resource
این پوشه ای که گفتی کجاست هر چی گشتم پیدا نکردم؟لطفا بیشتر توضیح بذار؟

Pooya007
17-06-07, 21:57
Resource
این پوشه ای که گفتی کجاست هر چی گشتم پیدا نکردم؟لطفا بیشتر توضیح بذار؟
گفتم که....

این فولدر رو خودتون باید داخل مموری کارت درست کنید، البته برای اینکه بتونید داخل مموری کارت یه پوشه جدید درس کنید باید گوشی رو در حالت File transfer به کامپیوتر متصل کنید

یا از کارت ریدر استفاده کنید

jaSt 4 mi
18-06-07, 23:56
1-فونتهای زیر رو دانلود کنید

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

2-با کارت ریدر مموری رو به کامپیوتر وصل کنید یبا انتخاب حالت فایل ترانسفر گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید

3- داخل مموری کارت یه پوشه جدید به اسم Resource و داخل این پوشه هم فولدری به اسم Fonts درست کنید

4- همه این فونتها رو داخلش کپی کنید

5-مموری کارت رو داخل گوشی قرار بدید و گوشی رو ریستارت(خاموش روشن) کنید

از این به بعد میتونید مسیج ها و فایلهای Word فارسی رو تو گوشیتون بببینید

در صورت درخواست نحوه تایپ فارسی رو هم آموزش میدم

پس من چرا نتونستم اس ام اسهای فارسیمو بخونم ؟

Pooya007
19-06-07, 00:50
پس من چرا نتونستم اس ام اسهای فارسیمو بخونم ؟
از اول توضیح بده ببینم چیکار کردی؟

لطفا" نگو طبق آموزش عمل کردم فقط مراحلی رو که طی کردی بگو

با تشکر

jaSt 4 mi
20-06-07, 01:36
از اول توضیح بده ببینم چیکار کردی؟

لطفا" نگو طبق آموزش عمل کردم فقط مراحلی رو که طی کردی بگو

با تشکر
من اول گوشیو وصل کردم ( ترنسفر) بعد یه درایو اومد منم تو همون درایو یه فایل به نام resource ساختم و توی همون فایل فایلی به نام fonts ساختم و اون چندتا فونتو کپی کردم توش ( EXTRACT شده ی فایلها رو) بهد گوشیمو در اوردم و خاموش روشن کردم ولی بازم به صورته مربع مربع نشون میده :1. (28)::1. (32): مشکل از کجاست ؟

Pooya007
20-06-07, 15:15
من اول گوشیو وصل کردم ( ترنسفر) بعد یه درایو اومد منم تو همون درایو یه فایل به نام resource ساختم و توی همون فایل فایلی به نام fonts ساختم و اون چندتا فونتو کپی کردم توش ( EXTRACT شده ی فایلها رو) بهد گوشیمو در اوردم و خاموش روشن کردم ولی بازم به صورته مربع مربع نشون میده :1. (28)::1. (32): مشکل از کجاست ؟
یه بار دیگه با کارت ریدر امتحان کن

مموری رو با کارت ریدر به کامپیوتر وصل کن اون فولدر Resource رو پاک کن

مموری رو از کارت ریدر جدا کن

دوباره مموری رو بذار داخل کارت ریدر-داخل مموری فولدر Rsource رو درست کن- داخل فولدر Resource پوشه Fonts رو ایجاد کن و همه فونتها رو اونجا کپی کن (فقط خود فونتها)

کارت ریدر رو داخل گوشی بذار و گوشی رو ریستارت کن