PDA

مشاهده نسخه کامل : مشگل عجیب با پرینتر p50

hafa63
04-01-14, 19:37
با سلام
من یه پرینتر p50 دارم که با رنگ سیاه این پرینتر به مشگل برخوردم . در نازل چک ها هیچ مشکلی نیست . ولی وقتی پرینت می گیرم در کاغذ های گلاسه رنگ سیاه را درست نمی زنه ته رنگ سیاه به قرمز می زنه . البته وقتی با کاغذ گلاسه می گیرم و روی فتو یا بست فتو تنظیم می کنم. ولی وقتی رو کاغذ معمولی می زنم مشگلی احساس نمی شه . به نظرتون من چی کار کنم . به پاک کردن هد نیاز هست . ممنون میشم راهنمایی کنید .

amir ghayour
04-01-14, 19:51
دوست عزیزم میشه بگی از چه رنگی استفاده میکنی و یا اینکه از مخزن استفاده میکنی یا کارتریج ارجینال اگه از مخزن استفاده میکنی احتمالا برمیگرده به نوع جوهر مصرفی . در ضمن این پرینتر کلا تو چاپ رنگ مشکی یخورده مشکل داره و رنگ سیاه رو درست چاپ نمیکنه و از ترکیب رنگی برای بوجود آوردن رنگ سیاه استفاده میکنه که نتیجش میشه این که الان داری میبینی منم همین مشکل رو دارم ولی مایل به قرمز نیست و نسبت به جوهر مصرفی فرق میکنه و اینکه راه حلی هم براش پیدا نکردم و اینکه تو کاغذ گلاسه بیشتر این مشکل نمود پیدا میکنه طبیعی هستش تو کاغذ معمولی جوهر به نوعی پخش و قاطی میشه و اگه دقت کرده باشی اگه عکسی رو رو کاغذ معمولی چاپ کنی عکس مات و کدر هستش که بخاطر کاغذ اینطوری میشه ولی تو کاغذهای مخصوص چاپ مثل گلاسه چون دقت چاپ بالا میره این موارد بیشتر به چشم میزنه .