PDA

مشاهده نسخه کامل : پردازنده های Penryn بیشتر از 10% اورکلاک نمی شوند!!

Dark Devil
17-06-07, 15:04
اینتل همچنان بر روی Penryn ها کار میکند و آن را برای مقابله با AMD در بازار پر ازدحام پرازنده ها برای بازی آمده میکند.
آنچه که اکثریت نمیدانند این است که Penryn های کنونی را نمیتوان بیش از 10 درصد اورکلاک کرد یعنی یک Penryn با کلاک 3 گیگاهرتز نهایتا 300 مگاهرتز اورکلاک میشود.
اینتل انتظار دارد در بازبینی های بعدی در حدود هفته های آینده Penryn را به بالاترین درجه پرازنده های 45 نانومتری تبدیل کند و همچنین گرمای اضافی آن را نسبت به Kentsfield کاهش دهد.
اینتل در حال انجام این بازبینی هاست و تا زمانی که عملی نشود هیچ پردازندهی Penryn ای جایگزین Quad Core ها نخواهد شد.
Penryn حتما آینده ی بهتری نسبت Barcelona خواهد داشت.
موفق باشید:1. (26):
منبع : Fudzilla

M A H R A D
17-06-07, 15:33
شایان جان از سایتی مطلب میدی که یه زمانی خودت میگفتی معتبر نیست ... Only the registered members can see the link

Dark Devil
17-06-07, 15:41
شایان جان از سایتی مطلب میدی که یه زمانی خودت میگفتی معتبر نیست ... Only the registered members can see the link
عزیزم پیشنهاد شهریار بود واگرنه من هنوز هم به این سایت و نه به خبر هاش اطمینان ندارم

Shahryar
17-06-07, 15:42
مهراد جان الان Fudzilla بدون رقیب در بروز ترین خبر ها در دنیا اول هست !

2- لینک خبر را من به شایان عزیز دادم...

موفق باشید
شهریار

Majid OC
18-02-08, 13:39

موفق باشید
شهریار

بابا حالا دعوا نكنيد خبراش خيلي ضد و نقيضه البته نظر من اينه :whistle:

I M A N
18-02-08, 14:47
کی می گه بابا کشکه مگه می شه این سری 10% اوور می شه حالا معلوم میشه بزار بیاد.......

Stream
18-02-08, 15:50

موفق باشید
شهریار
شاید Fudzilla از نظر تعداد خبرها و میزان به روز بودن بدون رقیب باشه؛ ولی از نظر کیفیت خبر و صحت اطلاعات در سطح تیم ملی ایران کار می کنه :1. (38):

M A H R A D
18-02-08, 22:11
تاپیک فسیل شده بود.

Stream
18-02-08, 22:20
تاپیک فسیل شده بود.
Majid OC (Only the registered members can see the link) پس یک فسیل کشف کردی !!! بفروشیمش به موزه :lol: