PDA

مشاهده نسخه کامل : کامپایلر مناسب برای زبان سی

life24
28-12-13, 19:12
سلام
در ویندوز 7 کامپایلر درست و حسابی برای ویندوز 7 چی هست؟
یکی نصب کردیم خیلی دباگ و کار باهاش طاقت فرسا هست

ravegoat
28-12-13, 19:43
با سلام!

به نظر بنده کم دردسر ترین کامپایلر سی تحت ویندوز 7 همون Visual C++ Express (Only the registered members can see the link) مایکروسافت هستش که کامپایلرش مجزای اون هم از این پیوند (Only the registered members can see the link) قابل دریافته. در کنار اون Cygwin (Only the registered members can see the link) هم کامپایلر خیلی خوبیه.

با سپاس
آرمین

0x76
27-05-14, 14:11
اون کسی c++ رو نوشته و داره ارتقاش میده رو باید ببینی خودش از چی استفاده میکنه خب معلومه Gcc g++ gnu اینا توی لینوکس هست ولی اگه بخوای توی ویندوز حرفه ای بنویسی بهترین

MinGW هست همون جی سی سی رو واسه ویندوز کامپایل کردن

kapata
27-05-14, 23:58
راحت تر از کامپایلر ++ dev c پیدا نمی کنی . نسخه بدون نصب هم داره . به نظر من عالی هستش . حجمش هم خیلی پایین و مناسب هست .
یا حق

leet
28-05-14, 17:21
با سلام
mingw کامپایلر خوبی هست ولی کامل نیست
cygwin هم خوب هست ولی بیشتر توابع لینوکس رو برای ویندوز پیاده سازی کرده
mingw-w64 که یک شاخه جدا شده از mingw هست کاملتر از دو تای بالا است و اول هدف اون نسخه 64 بیتی ویندوز بود ولی بعد برای 32 بیتی هم دادند
dev-c++ هم یک ide هست واز همون mingw استفاده میکنه
ولی کاملتر از همه اینها برای ویندوز همون کامپایلر مایکروسافت هست

one hacker alone
07-04-15, 23:21
سلام
اجازه بدید منم نظر خودم رو بگم
چیزی که میگم از روی تجربه اس و خودم زیاد باهاشون ور رفتم
ببینید شما وقتی میگید کامپایلر یعنی IDE نمیخوام و گاها در بین پیشنهاد ها به شما صرفا کامپایلر یعنی همون چیزی که خواستید رو پیشنهاد میدن
شما باید بگید IDE چون اگه ویرایشگر نداشته باشه شما باید فایلتون رو جای دیگه بنویسید و به برنامه بدید
حالا در میان IDE ها VC++ مایکروسافت خوبه ولی سنگینه
بخوایم بیخیال اون بشیم چیزی که خیلی سمتش میرن DEV C++ و CodeBlack هست
که بنده به شخصه CodeBlack رو بهتون پیشنهاد میکنم و وقتی دانلود میکنید دقت کنید نسخه ای دانلود کنید که Mingw رو داشته باشه
این IDE دو ویژگی داره اول اینکه بیشتر از بقیه کامپایلر در خودش داره و شما میتونید کامپایلر رو انتخاب کنید که با کدوم کامپایل کنه
دوم اینکه میتونید پروژه های مختلف تعریف کنید از جمله DLL, AVR ,....