PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک کمک برادرای متخصص گرافیک بیان کمک

mostafa3123
28-12-13, 14:49
اقا سلام به همه خسته نباشیددیروز یدونه گرافیک 6870 خریدم تازه از تعمیر اومدهگذاشتمش روی سیستم وقتی ویندوز بالا اومد تصویر هیچ مشکلی نداشت و عادی فقط هنوز درایور رو نصب نکرده بودمشروع کردم به نضب درایور که یدفعه دید م وسط نصب درایور گرافیک شروع کرد به خط انداختن(همون خطا های قرمز و اب و رنگارنگن دیگه)دستم رو روی GPU گذاشتم زیاد داغ نبوداقا حالا کسی میدونه مشکل من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه حلش کرد؟؟؟با هزار بدبختی این گرافیکو جور کردم نمیخوام راحت از دستش بدم

STUXNET
28-12-13, 14:59
ياخوب تعمير نشده هرمشكلي كه داشته حالا
مشكلش چي بوده؟

mostafa3123
28-12-13, 15:03
ياخوب تعمير نشده هرمشكلي كه داشته حالا
مشكلش چي بوده؟

قبل از تعمیر مث اینکه مشکل ترکیدگی خازن داشته
الانم که انداختمش رو سیستم رو صفحه خط میندازه
به پردازندش که دست زدم داغ نبود
البته اول که گرافو گذاشتم واسه 10 دقیقه سالم و عادی بود اما تقریبا وسط نصب درایور بود که دیدم روی صفحه داره خط میندازه

تاج
28-12-13, 15:28
کلا این مشکل 2 دلیل بیشتر نداره
1.GPU باید ریهات وریسولد بشه که کار تعمیرکار متخصصه
2.مشکل تغذیه تو خازنهارو داره که اونم وقتی گرم میشه باید کمتر خودشو نشون بده یا رفع بشه
ولی فرمودین وقت نصب/طبق تجربه بنده میگم هیت باید بخوره که بهر شکل گرافیک تعمیری نباید انتظار زیادی ازش داشته باشید وهر آن مرگ

mostafa3123
28-12-13, 16:14
کلا این مشکل 2 دلیل بیشتر نداره
1.GPU باید ریهات وریسولد بشه که کار تعمیرکار متخصصه
2.مشکل تغذیه تو خازنهارو داره که اونم وقتی گرم میشه باید کمتر خودشو نشون بده یا رفع بشه
ولی فرمودین وقت نصب/طبق تجربه بنده میگم هیت باید بخوره که بهر شکل گرافیک تعمیری نباید انتظار زیادی ازش داشته باشید وهر آن مرگ

اقا میشه مورد اول رو یکم دقیق تر توضیح بدی؟؟؟؟؟اصن چطور تلفظ میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:1. (27)::lol:

STUXNET
28-12-13, 16:31
خوب تعمير نشده منظور اينكه ريبال كردن يكار تخصصي و نياز به دقت فراوان و حوصله زياد (باتوجه به هزينش) داره

تاج
30-12-13, 02:08
بدید تعمیر کار چون تجربه زیادی میخواد+دقت وهنر