PDA

مشاهده نسخه کامل : فلسفه چند بار زدن دکمه کیس

iranch
21-12-13, 20:58
دروود
فلسفه اینکه کابل پاور رو می کشند و چند بار دکمه جلو کیس رو میزنند چیه؟ از لحاظ علمی منظورم هست

iranch
23-12-13, 14:24
عزیزان میشه توضیحی دهند کار علمی و اصولی هست ؟ و دلیلش ؟

th e nd
23-12-13, 17:58
وات؟!! :1. (27):
حالا این سوال به چه منظور و در چه حالتی به ذهن شما خطور کرده؟
کاری به سوالم ندارم اما، این موردی که گفتید رو تا به حال ندیدم، نشنیدم و انجام هم ندادم!
اگر متوجه شدید چرایی این قضیه رو به ما هم اطلاع بدید! جدی گفتم! :love:

Rezasam1
23-12-13, 18:21
من خودم وقتی میخوام کیس رو تمیز کنم کابل پاور رو میکشم یکبار دکمه پاور رو میزنم یک لحظه کوتاه در حد 1 ثانیه فن ها و چراغهاشون روشن و خاموش میشه

برق اضافی سیستم خالی میشه ولی زدن چندبارش به اصطلاح قپی اومدن هست مثل بعضی مغازه ها که اینکارو جلوی مشتری میکنن که بگن آره ما خیلی حالیمونه

iranch
23-12-13, 18:27
من خودم وقتی میخوام کیس رو تمیز کنم کابل پاور رو میکشم یکبار دکمه پاور رو میزنم یک لحظه کوتاه در حد 1 ثانیه فن ها و چراغهاشون روشن و خاموش میشه

برق اضافی سیستم خالی میشه ولی زدن چندبارش به اصطلاح قپی اومدن هست مثل بعضی مغازه ها که اینکارو جلوی مشتری میکنن که بگن آره ما خیلی حالیمونه

آخه بحث سر این هست همین سریع و خاموش روشن شدن کوتاه خودش زیان بار هست به نظرم
یعنی بر اثر افت ولتاژ سیستم خاموش میشه

Rezasam1
23-12-13, 21:46
والا راجع به زیانش برای من برعکس حرف شما بوده یعنی با این برق اضافی بخوای دست به برد گرافیک یا رم یا مادربرد بزنی

من یکبار در زمان قدیم اینکارو کردم چیپ یو اس بی مادربرد سوخت یعنی یه نیمچه اتصالی بین دستم و قسمتی از مادربرد حس کردم

ازون زمان به بعد همیشه با این روش برق اضافی رو خالی میکنم مشکلی هم دیگه پیش نیومد