PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای بازی NFS Rivals

Rezasam1
11-12-13, 17:08
سلام خدمت دوستان

من این بازی رو نصب کردم و راحت اجرا هم میشد بعد نصب مجدد ویندوز با پیغام زیر مواجه میشم راهی هست براش ؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ممنون

AMD>INTEL
11-12-13, 17:40
رضا جان برنامه orgin رو نصب كن .

Rezasam1
11-12-13, 19:01
نصب کردم الان اکانت میخواد دکمه create هم کار نمیکنه

اینطوری نبود خودش اجرا میشد نیازی به اکانت نداشت البته کرک 3dm رو نصب کردم اجرا میشد ولی خیلی گیر داشت مجبور شدم بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنمش

که کلا" مرخص شد

*MoJtAbA*
11-12-13, 19:43
سلام

دوستانی که میخوان میتونن نرم افزار Origin (Only the registered members can see the link) ورژن 9.3.11.2762 را دانلود کنن.

و اما ثبت نام در Origin : (Only the registered members can see the link)

اول ایمیلتون رو وارد کنید.
بعد یک آی دی و پسورد برای خودتون انتخاب کنید و تاریخ تولدتون رو وارد کنید.متن داخل عکس رو تایپ کنید.هر کدوم از تیک ها رو میخواید فعال کنید و Next را بزنید
اگه میخواید اسم و فامیلیتون رو وارد کنید.
تمام!

اگه باز هم مشکلتون حل نشد حتما بگید. :give_rose:

Rezasam1
11-12-13, 21:16
سلام

دوستانی که میخوان میتونن نرم افزار Origin (Only the registered members can see the link) ورژن 9.3.11.2762 را دانلود کنن.

و اما ثبت نام در Origin : (Only the registered members can see the link)

اول ایمیلتون رو وارد کنید.
بعد یک آی دی و پسورد برای خودتون انتخاب کنید و تاریخ تولدتون رو وارد کنید.متن داخل عکس رو تایپ کنید.هر کدوم از تیک ها رو میخواید فعال کنید و Next را بزنید
اگه میخواید اسم و فامیلیتون رو وارد کنید.
تمام!

اگه باز هم مشکلتون حل نشد حتما بگید. :give_rose:
مرسی مجتبی جان

ثبت نام کردم لاگین هم کردم پیغام اشغالی سرور میده

در حالت افلاین نمیشه بازی کرد ؟ قبلش اصلا" اینطوری نبود من هیچکدوم اینکارارو نکردم بازی اجرا میشد نمیدونم این کرک 3dm چی بود سیستم کلا" قاطی کرد

Rezasam1
11-12-13, 22:08
خوشبختانه از همه طرف شانس آوردم و نسخه SHIFT2 هم اجرا نمیشه

فکر کنم یه مشکلی این وسط پیش اومده چون خروجی برنامه ها هم بی کیفیت هست

ممنون که راهنمایی کردین :love:

AMD>INTEL
11-12-13, 22:57
اجرا نشدنش به خاطر كرك هست . بايد بگردي دنبال كرك

Rezasam1
11-12-13, 23:20
کلا" از روز نمایشگاه همینطور داره میباره

نسخه ای که من دانلود کردم 7 گیگ هست و فقط با کپی روی هارد و نصب کرک اجرا میشه نیازی به نصب خود بازی نیست

آخرین بار یادمه به توصیه یکی از دوستان نرم افزار Driver Booster رو دانلود کردم یه 200 مگ آپدیت کرد ورژن درایور گرافیک از 13.9 به 13.10 ارتقا داد

چنین درایوری تو خود سایت ای ام دی نیست خلاصه رفتم پی سی دانلود دیدم کرک جدید هم اومده ریختم و اجرا کردم دیدم واویلا سیستم به شدت کند شده

طوریکه مجبور به ری استارت سخت افزاری شدم بعد که ویندوز عوض کردم دیگه بازی اجرا نشد

صبر میکنم کرک بیاد ببینم چشه

AMD>INTEL
11-12-13, 23:40
كركش مورد داشته احتمالا .

amigames
12-12-13, 06:34
من که مشکلی نداشتم کرک بدون Origin ریختم و آپدیت گرافیک هم گرفتم (13.9) بازی اجرا شد سرعتشم خوبه.میتونی از top2download کرکش رو بگیری اینم لینکش (Only the registered members can see the link).(البته سایت مدل دلوکس بازی رو گذاشته اما کرکش فکر کنم واسه غیر دلوکس هم جواب بده و شاید اصلا اصل کرک برای غیر دلوکس بوده...گرچه فکر کنم اکثر نسخه های Pirate شده PC یا شاید همشون همون دلوکس هستند.من خودم روی دلوکس امتحان کردم اما بعیده حتی اگه غیر دلوکس هم داشته باشیم کرکش فرق کنه چون ورژن هاشون فکر کنم یکیه فقط شاید چندتا فایل کم و زیاد شده که معمولا فکر کنم در این صورت مهم نیست گرچه تحقیق نکردم راجع به اینا اما امتحان کن خلاصه ضرر نداره)درایور جدید هم از Driverscollection گرفته بودم فکر کنم اینم لینکش (Only the registered members can see the link).

Rezasam1
12-12-13, 13:24
من که مشکلی نداشتم کرک بدون Origin ریختم و آپدیت گرافیک هم گرفتم (13.9) بازی اجرا شد سرعتشم خوبه.میتونی از top2download کرکش رو بگیری اینم لینکش (Only the registered members can see the link).(البته سایت مدل دلوکس بازی رو گذاشته اما کرکش فکر کنم واسه غیر دلوکس هم جواب بده و شاید اصلا اصل کرک برای غیر دلوکس بوده...گرچه فکر کنم اکثر نسخه های Pirate شده PC یا شاید همشون همون دلوکس هستند.من خودم روی دلوکس امتحان کردم اما بعیده حتی اگه غیر دلوکس هم داشته باشیم کرکش فرق کنه چون ورژن هاشون فکر کنم یکیه فقط شاید چندتا فایل کم و زیاد شده که معمولا فکر کنم در این صورت مهم نیست گرچه تحقیق نکردم راجع به اینا اما امتحان کن خلاصه ضرر نداره)درایور جدید هم از Driverscollection گرفته بودم فکر کنم اینم لینکش (Only the registered members can see the link).

دستت درد نکنه امیرحسین جان بازی اجرا شد مثل قبل

فقط یه مشکلی داره اینکه کوهها یا جادها تیکه تیکه کامل میشن یعنی با ماشین که میرم جلو جاده انگار شکل میگیره کاملتر میشه

درایور کارت هم 13.9 هست

Rezasam1
12-12-13, 15:09
الان که اجرا کردم این مشکل حل شد !

به هر صورت بازی بدون لگ و مشکل اجرا میشه ممنون از وقتی که گذاشتین :love::give_rose:

amigames
12-12-13, 16:52
امیدوارم از بازی لذت ببری :1. (24):

Rezasam1
12-12-13, 19:05
این بازی یعنی نید فور اسپید خیلی بازیه ردیفی هست مخصوصا" نسخه Rivals ولی کاش EA یه نسخه میزد

که ترکیبی از نسخه SHIFT 2 با جاده های RIVALS میبود منظورم دوربین داخل ماشین هست که فقط در شیفت دیدیم

این حذف دوربین داخل ماشین برای یک بازی با عنوان ریسینگ یک نقص هست اگه دوربین کابین براش میگذاشتن واقعا" بینظیر میشد

حیف که بهش توجه نشد در این نسخه از بازی

*MoJtAbA*
12-12-13, 19:14
این بازی یعنی نید فور اسپید خیلی بازیه ردیفی هست مخصوصا" نسخه Rivals ولی کاش EA یه نسخه میزد

که ترکیبی از نسخه SHIFT 2 با جاده های RIVALS میبود منظورم دوربین داخل ماشین هست که فقط در شیفت دیدیم

این حذف دوربین داخل ماشین برای یک بازی با عنوان ریسینگ یک نقص هست اگه دوربین کابین براش میگذاشتن واقعا" بینظیر میشد

حیف که بهش توجه نشد در این نسخه از بازی

حالا قراره یه نسخه دیگه بزنه, الان خبرش رو میزارم

kambiz afshar
12-12-13, 21:26
سلام رضا جان کرک هایی که ئاسه این بازی منشر شدن مشکل لگ دارن باید منتظر نسخه reloded باشین 3dm دوتا کرک داده هر دوتاشم مشکل لگ دارن اگه با ویندوز 64بازی میکنید باید کرک v2 رو بریزید تا با خطای اورجین مواجه نشین ولی فعلا لگش رو نمیشه کاری کرد
اگه سرعت بازی کمه میتونید رو ایکون بازی کلیک راست کنید وتو قسمت target با فشردن space bar این رو جلوش کپی کنید

-GameTime.ForceSimRate 20

Rezasam1
12-12-13, 22:55
حالا قراره یه نسخه دیگه بزنه, الان خبرش رو میزارم
جدی ؟ اگه اینطوری باشه محشره البته با کابین و جاده های شهری نه مثل شیفت دور یه مسیر بچرخیم

Rezasam1
12-12-13, 23:00
سلام رضا جان کرک هایی که ئاسه این بازی منشر شدن مشکل لگ دارن باید منتظر نسخه reloded باشین 3dm دوتا کرک داده هر دوتاشم مشکل لگ دارن اگه با ویندوز 64بازی میکنید باید کرک v2 رو بریزید تا با خطای اورجین مواجه نشین ولی فعلا لگش رو نمیشه کاری کرد
اگه سرعت بازی کمه میتونید رو ایکون بازی کلیک راست کنید وتو قسمت target با فشردن space bar این رو جلوش کپی کنید

-GameTime.ForceSimRate 20
برای من یه چیز عجیب هست من با پلیس بنز بازی میکنم روونه ولی استون مارتین و شورلت برمیدارم سرعته بازی پایین میاد !

اینطوری ؟ Only the registered members can see the link

ممنون از لطفت اینهمه گیمر حرفه ای تو سایت بود ما خبرنداشتیم :give_rose:

kambiz afshar
13-12-13, 00:00
اره رضا جان دقیقا همین کده
ولی یه ذره به صورت غیر طبیعی سرعتش زیاد میشه کاریش نمیشه کرد تو بعضی از سیستم ها دچار مشکل میشه بازی وقتی که مثلا 10 دیقه بازی میکنی بهدش هنگ میکنه ولی تو بعضی سیستم درست جواب میده رو مال من که هنگ کرد بعد از یه مدت ولی خیلی با همین روش تونستن بازی کنن

Rezasam1
13-12-13, 00:11
اره رضا جان دقیقا همین کده
ولی یه ذره به صورت غیر طبیعی سرعتش زیاد میشه کاریش نمیشه کرد تو بعضی از سیستم ها دچار مشکل میشه بازی وقتی که مثلا 10 دیقه بازی میکنی بهدش هنگ میکنه ولی تو بعضی سیستم درست جواب میده رو مال من که هنگ کرد بعد از یه مدت ولی خیلی با همین روش تونستن بازی کنن
من اینکارو کردم روون شد ولی وقتی زدم به ماشین جلویی ماشین پرت شد هوا وقتی افتاد پایین دیگه راه نرفت ! نه من نه اونیکه تعقیبش میکردم

نمیدونم چرا اینطوری شد چشش زدم الان با بنز هم سنگین اجرا میشه کلا" بیخیالش بشم تا کرک بیاد براش بهتره

واقعا" گند زد با این بازی ساختنش

kambiz afshar
13-12-13, 12:42
نه بازی که باحاله :D ولی خوب کرک درست حسابی نیومده براش باید منتظر باشیم البته 3dm کرک هاش خوب بود نمیدونم جدیدا چطور شده

mahdi1995
13-12-13, 14:13
منم رفتم این بازیو خریدم نصبش کردم.بدک نیست ولی چند تا مشکل داره:
1.علفا و بوته ها از ماشین رد میشن!یعنی اگه جایی که پر از بوته و علف بلنده وایسین می بینین که علفا از تو ماشین اومدن بالا!:1. (27):
2.واسه من تصویر تاره! واسه بقیه رو نمی دونم:
95779578
3.بازم که این EA بازیو 30 فریمی ساخته!:1041:
4.گرافیکشم که چیز خاصی نداره.
تنها چیز این بازی که واقعا باهاش حال کردم موزیکاشه.داشتم بازی می کردم یهو دیدم آهنگ Castle of Glass از Linkin Park داره پخش میشه! کلی حال کردم!:lol:

*MoJtAbA*
13-12-13, 15:51
1.علفا و بوته ها از ماشین رد میشن!یعنی اگه جایی که پر از بوته و علف بلنده وایسین می بینین که علفا از تو ماشین اومدن بالا!:1. (27):

از قدیم گفتن بازی که باگ نداشته باشه بازی نیست!

3.بازم که این EA بازیو 30 فریمی ساخته!

من دیدم یه جایی نوشته برای اینکه بازی روی 60 فریم اجرا بشه این کار ها رو انجام بدید(نمیدونم عملیه یا نه.الان پیداش میکنم میزارم)

تنها چیز این بازی که واقعا باهاش حال کردم موزیکاشه.داشتم بازی می کردم یهو دیدم آهنگ Castle of Glass از Linkin Park داره پخش میشه! کلی حال کردم!

من خودم از همون اول با اهنگای این بازی حال کردم.ولی خودمونیم کجای Castle of Glass بدرد بازی ریسینگ میخوره ؟خود لینکین پارک کلی اهنگ داره که بدرد بازی میخوره (نظر شخصی)

Rezasam1
13-12-13, 16:30
این فقط خواسته ماشینه خیس نشون بده کله گرافیکش همینه وقتی هم بازی شروع میشه در حالت خاصی قطرات آب رو رو ماشین نشون میده

در صورتیکه در منطقه برفی باید برف مینشست رو ماشین نه بارون و قطرات آب

منطقه زمستانیش هم از یک تونل وارد بیابون خشک و بی اب و علف میشه که در نوع خودش بینظیره !

دوربین کابین و تنوع دوربین هم نداره

تنها چیزی که منو جذب خودش کرد قسمت پلیسش هست و سلاحاش که ادمو به یاد نید فور اسپید 4 با پلیس کمکیش میندازه

خود فرار از دست پلیس چنگی به دل نمیزنه مثله most wanted هست

mahdi1995
13-12-13, 16:48
از قدیم گفتن بازی که باگ نداشته باشه بازی نیست!

من دیدم یه جایی نوشته برای اینکه بازی روی 60 فریم اجرا بشه این کار ها رو انجام بدید(نمیدونم عملیه یا نه.الان پیداش میکنم میزارم)

من خودم از همون اول با اهنگای این بازی حال کردم.ولی خودمونیم کجای Castle of Glass بدرد بازی ریسینگ میخوره ؟خود لینکین پارک کلی اهنگ داره که بدرد بازی میخوره (نظر شخصی)
ریمیکسش کردن بیتشم بالا بردن مناسب شده:great:

*MoJtAbA*
13-12-13, 17:44
این فقط خواسته ماشینه خیس نشون بده کله گرافیکش همینه وقتی هم بازی شروع میشه در حالت خاصی قطرات آب رو رو ماشین نشون میده
در صورتیکه در منطقه برفی باید برف مینشست رو ماشین نه بارون و قطرات آب

اگر دوستان یادشون باشه وقتی چند تا عکس از این بازی منتشر شد زیرش نوشتم "دقت کردین هر عکسی از این بازی منتشر میشه چه هوا بارونی باشه چه نباشه قطرات روی ماشین هست" بفرما!

Rezasam1
13-12-13, 22:51
تو نمایشگاه الکامپ یه نسخه در حال احرا بود در غرفه گرین با وجود 2 کارت رادئون 280 یه ساختمون هی محو میشد و نمایان میشد

کف خیابان سایه میزد ماشین هم خیس نبود طرف هم ظاهرا" خودش موتور داشت چون همش با ماشین از پیاده رو ها و نوارهای کناری اوتوبان میرفت

شاهد شکستن تابلوها بودیم تا خود بازی

من فقط وقتی شب هست در منطقه بیابانی بازی شروع میشه ماشین خشک هست ولی در روز خیسه ! ظاهرا" چندین نسخه داره این بازی

که هرکدوم یه باگی دارند

overspeed
19-12-13, 12:29
شما باید کرک شو نصب کنید