PDA

مشاهده نسخه کامل : دلیل آمدن این پیغام (پیام آنتی ویروس به خاطر کروم)

علی حسنی
07-12-13, 11:21
سلام دوستان
من تازگی وقتی صفحه کروم رو باز می کنم آنتی ویروس واکنش نشون میده و این پیغام میاد :

9562

چرا این پیغام میاد و باید چه کار کنم ؟
این موضوع فقط در مورد کروم اتفاق میفته و در IE نمیاد.

7970
07-12-13, 18:11
سلام -
چرا از نسخه قدیمی نود 32 استغاده میکنید ؟ - ورژن 5 قدیمی است . تقریبا مربوط به 2 سال پیش است .نسخه 7 را نصب کنید .
حتما clean را انتخاب کنید - موفق باشید .

علی حسنی
08-12-13, 08:25
خوب دلیل اومدن این پیغام چیه ؟ممکنه بخاطر نفوذ و وجود ویروهای جاسوسی تو سیستمم باشه ؟ چرا پس تو IE نمیاد؟

STUXNET
09-12-13, 07:39
كروم رو آپديت كنيد ببينيد مشكل هنوز پابرجاست

علی حسنی
09-12-13, 10:29
نشد ، راه دیگه ای به نظرتون نمی رسه ؟

STUXNET
09-12-13, 10:43
خوب شايد كروم آلوده شده توسايتي رفتيد متوجه نشديد ؟

علی حسنی
09-12-13, 13:11
یعنی چی،یعنی دوباره نصبش کنم یا کلا سیستم آلوده شده ؟
آخه اگه آنتی ویروس چیزی پیدا می کنه چرا هر بار که کِلین میکنم از بین نمیره و سری بعد دوباره میاد ؟
آیا خود نود از لحاظ امنیتی خوبه یا اگه خیلی ضعیفه عوض کنم ؟ چی پیشنهاد میکنید؟

STUXNET
09-12-13, 13:24
كروم رو دوباره نصب كنيد -2 اينكه به آنتي ويروس تعريف كنيد فايل مورد نظر رو كه تو حالت ويروس نشناسه -
نميشه گفت زياد امنه -بستگي به لايسنسش داره

AMD>INTEL
09-12-13, 13:47
یعنی چی،یعنی دوباره نصبش کنم یا کلا سیستم آلوده شده ؟
آخه اگه آنتی ویروس چیزی پیدا می کنه چرا هر بار که کِلین میکنم از بین نمیره و سری بعد دوباره میاد ؟
آیا خود نود از لحاظ امنیتی خوبه یا اگه خیلی ضعیفه عوض کنم ؟ چی پیشنهاد میکنید؟

آنتي ويروست نميتونه اين ويروس رو پاك كنه . ترجيحا COMODO anti virus نصب كن
يا با كمك avira rescue cd
Free Antivirus | Download Free Antivirus from Comodo (Only the registered members can see the link)

علی حسنی
09-12-13, 16:55
کرم رو دوباره با یه ورژن دیگه نصب کردم دیگه اون پیغام نمیاد ولی باز پیغام زیر میاد، معنی این یکی چیه؟ آیا نرم افزار رو بد نصب کردم ؟ (البته ok رو که بزنم بدون مشکل وارد برنامه میشه )

9563

AMD>INTEL
09-12-13, 18:03
دوست خوبم براي اين كه خيال راحت از ويروس بشه .avira rescue cd رو بگير فايل ايزو رو رايت كن و باهاش سيستم رو بوت كن .
اين ايراد هم به خاطر نصب دوباره كروم هست . كاملا unistall كن بعد ccleaner رو اجرا كن بگذار رجيستري رو repair كنه . بعد از ريستارت دوباره نصب كن