PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در هارد(پارتیشن بندی)

dirtyworld_200095
06-12-13, 12:36
یک هارد هست هرکاری میکنم روش ویندوز نصب نمیشه،پارتیشن بندی هم کردم ولی ویندوز نصب نمیشه،وقتی ENTER میزنم تا روی درایو C نصب بشه بعد از چند لحظه ارور میده و میگه F3 بزن تا از نصب خارج بشه،با نرم افزار مخصوص هم بدون ویندوز تو هاردش رفتم ولی تو قسمت DISK MANAGE هاردو نمیشناسه در صورتی که تو بایوس میشناسه
یکم طولانی شد ببخشید،لطفا راهنمایی کنید.

STUXNET
07-12-13, 08:14
سلام قسمتي ازهارد دچاربدسكتور نرم افزاري شده كه بايد تعميرش كرد ميتونيد ويندوز رو درايو ديگه اي نصب كنيد ولي اين كاراصولي نيست مايل بوديد بيشتر راهنمايي كنم

dirtyworld_200095
07-12-13, 17:15
تو درایو دیگه هم نصب نمیشه، پارتیشن بندی هم کردم درست نشد

STUXNET
07-12-13, 18:21
پس اگه توسط سخت افزار شناسايي بشه فريمور ش نيازبه بايد آپديت داره

dirtyworld_200095
08-12-13, 16:32
فریمور چیه؟ همون بافرشه؟چطوری باید آپدیتش کنم؟

th e nd
08-12-13, 23:05
یک هارد هست هرکاری میکنم روش ویندوز نصب نمیشه،پارتیشن بندی هم کردم ولی ویندوز نصب نمیشه،وقتی ENTER میزنم تا روی درایو C نصب بشه بعد از چند لحظه ارور میده و میگه F3 بزن تا از نصب خارج بشه،با نرم افزار مخصوص هم بدون ویندوز تو هاردش رفتم ولی تو قسمت DISK MANAGE هاردو نمیشناسه در صورتی که تو بایوس میشناسه
یکم طولانی شد ببخشید،لطفا راهنمایی کنید.

1- علیک سلام.

2- مدل هارد رو و مدل مادربوردتون رو لطف کنید.

3- آیا ویندوز XP میریزید؟

4- آپدیت FirmWare به دلیل احتمال بروز مشکلاتی دلخراش(!) بعد از آن، توصیه نمی شود.

AMD>INTEL
09-12-13, 00:46
شما با سيدي هيرن بوت سيدي يكبار تست كن ببين توسط نرم افزارهاي اون ميتوني پارتشين بندي كني .
download hirens bootcd | HBCD Fan & Discussion Platform (Only the registered members can see the link)