PDA

مشاهده نسخه کامل : کسب نشان تعالی و کیفیت برتر السیتکس توسط شهر سخت افزار

Shahryar
01-12-13, 19:25
شهر سخت افزار در مسیر تعالی و میل به کیفیت ، سرانجام موفق به کسب نشان تعالی و کیفیت برتر از مرکز معتبر کیفیت های برتر السیتکس شد !

Only the registered members can see the link

ضمن تبریک ، از شما عزیزان دعوت می شود که برای اطلاع بیشتر از جزئیات این نشان به اینجا (Only the registered members can see the link)مراجعه فرمایید . :Love-ssa~! (1):

Mr.Gadget
01-12-13, 20:03
شهر سخت افزار در مسیر تعالی و میل به کیفیت ، سرانجام موفق به کسب نشان تعالی و کیفیت برتر از مرکز معتبر کیفیت های برتر السیتکس شد !

ضمن تبریک ، از شما عزیزان دعوت می شود که برای اطلاع بیشتر از جزئیات این نشان به اینجا (Only the registered members can see the link)مراجعه فرمایید . :Love-ssa~! (1):

ما هم به نوبه خودمون تبریک می گوییم:Love-ssa~! (1):

*MoJtAbA*
01-12-13, 20:05
تبریــــــــــک! :love::Love-ssa~! (1):

mohsen7077
01-12-13, 21:29
مبارکه!به امید موفقیت های بیشتر:Love-ssa~! (1)::party::Love-ssa~! (1):

hazhar.ghorbani
01-12-13, 22:46
برا ما هم جا داره تبریک بگیم؟
از اولش من این شهر سخت افزار رو قبول داشتم وخیلی بهش امید داشتم یادش بخیر روزهای اول یادگیری کامیوتر بود که با این فروم اشنا شدم
هزار بار تبریک:11()::love:

alksdj
02-12-13, 00:19
من هم به سهم خودم کسب نشان تعالی و کیفیت برتر السیتکس رو تبریک میگم:Love-ssa~! (1):

STUXNET
02-12-13, 07:52

سلام مبارك همه باشه خصوصآ شهريار گرامي ومديران موفق مجموعه
حالا
کیفیت های برتر السیتکس داستانش چيه شهريار جان؟

علی حسنی
02-12-13, 09:14
مرکز کیفیتهای برتر از سال 2000 با مدیریت مهندس نوید رضا نقیه برای اولین یار در خاورمیانه و آسیای میانه اقدام به طراحی مدل تعالی سازمانی و معرفی برگزیدگان سیر تعالی در بخش فرهنگ و آی تی می نماید ، آنها دو فاز عملیاتی در سالهای 2004 و 2005 به نام «برگزیدگان متولی فرهنگ و آی تی » اجرا نمودند و از آن پس خود را السیتکس نام نهادند و همچنان به معرفی بهترین ها می پردازند ، جهت اطلاعات بیشتر می تونید به آدرس زیر مراجعه نمایید :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Mahdi_Moosavi
02-12-13, 15:32
تبریک تبریک تبریک به همه اعضای مجموعه بزرگ شهر سخت افزار مخصوصا شهریار بارانی عزیز ... انشالله موفقیت های بیشتر در آینده نزدیک ... :Love-ssa~! (1):

ravegoat
02-12-13, 18:17
با سلام!
تبریک می گم به تمام اعضای مجموعه ی شهر سخت افزار :party:

به امید موفقیت های بزرگ تر...
آرمین:love: