PDA

مشاهده نسخه کامل : Logitech Z506 5.1

ahmadta
15-11-13, 00:50
سلام؛
از اساتید گرامی چند سوال داشتم، ممنون می شم راهنمایی کنید..
من تصمیم دارم یک اسپیکر 5.1 کاناله بخرم برای پخش موزیک توی اتاقم من کامپیوتر ندارم و فقط لپ تاپ دارم اولین سوال این که اگه خروجی همین جک 3.5 هدفون رو به این اسپیکر وصل کنم از تمامی کانال ها صدا میاد؟ دومین سوالم در مورد اینه که من نمی خوام دائما لپ تاپ روشن باشه تا بتونم تو اتاقم موزیک گوش بدم بنابراین تصمیم گرفتم یک تبلت ارزون قیمت بگیرم که اون روشن باشه و راحت هم بتونم موزیک ها انتخاب کنم باز هم مشکلی در مورد جک 3.5 هدفون تبلت وجود نداره؟ اگه وجود داره پیشنهادتون چیه در مورد پخش کننده موزیک. ممنونم
موفق باشید

badboy11
15-11-13, 10:13
با سلام خدمت شما دوست عزیز
البته من جزو اساتید نیستم ولی بنا بر تجربه 2ماهه به شما توصیه میکنم 5.1 نگیرید . یه اسپیکر 2.1 با کیفیت تهیه کنید و از موزیک گوش کردن لذت ببرید.

ahmadta
15-11-13, 10:49
من اسپیکر 2.1 دارم و می خوام 5.1 بگیرم که تفکیک پذیری صدا و.. بهتر بشه راستش من تو انجمن خونده بودم که افراد زیادی این مشکل رو داشتن که مثلا فقط 2 اسپیکر کار می کرد و بقیه.. می خوام ببینم اگه یک جک 3.5 هدفون از تبلت، گوشی، یا خود لپتاپم بگیرم این مشکلی که فقط 2 اسپیکر کار کنه برای من اتفاق نیوفته.
ممنونم

nima_hl
17-11-13, 08:47
من اسپیکر 2.1 دارم و می خوام 5.1 بگیرم که تفکیک پذیری صدا و.. بهتر بشه راستش من تو انجمن خونده بودم که افراد زیادی این مشکل رو داشتن که مثلا فقط 2 اسپیکر کار می کرد و بقیه.. می خوام ببینم اگه یک جک 3.5 هدفون از تبلت، گوشی، یا خود لپتاپم بگیرم این مشکلی که فقط 2 اسپیکر کار کنه برای من اتفاق نیوفته.
ممنونم

کارت صدای شما بایستی 5.1 را ساپورت کنه و کارت صدای دیوایسهائی که فرمودید این قابلیت را ندارد

با یک جک نمیتونید صدای 5.1 را به اسپیکر برسونید و مشکل خواهید داشت

STUXNET
17-11-13, 13:22
دقيق من هم مي خواستم نظر آقا نيما رو بدم براي اينكه تبلتتون از خروجي صداي 5.1 پشتيباني نمي كنه

ahmadta
17-11-13, 20:11
ممنونم از پاسختون، پس با این حساب من تصمیم دارم این اسپیکر رو بخرم و از یک طرفی نمی خوام دائما لپ تاپم روشن باشه، پس با چی موسیقی رو اجرا کنم که 5.1 بتونه ساپورت کنه؟
من اطلاعاتی که در این مورد تو نت پیدا کردم یک موردش خرید کارت صدا اکسترنال که اصلا برای اجرا از روی لپ تاپ ضروری هست مدل کارت صدا
Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro

از شرکت کریتیو هست که نیازی به منبع برق ندارد و برق مورد نیاز رو از خود یو اس بی می گیره، این کارت صدا ورودی 3.5 م جک هدفون رو داره که به نظرم بشه از روی تبلت بشه 5.1 اجرا کرد. اما مسئله اینه که باید به کامپیتور و یا لپ تاپ برای اجرا موسیقی وصل باشه من به نظرم رسید که من برق مورد نیاز رو از طریق یک هاب یو اس بی به این کارت صدا برسونم و از اون طرف جک هدفون رو از تبلت به این کارت صدا وصل کنم که بتونم 5.1 رو از این کارت صدا به اسپیکر ها برسونم. نمی دونم عملی هست یا نه.. ببخشید اگه گنگ بود.
ممنونم ازتون

STUXNET
18-11-13, 12:37
شما ميتونيد از كول پد استفاده كنيد واسه تامين برق كارت صدا
بدفكري نيست

ahmadta
18-11-13, 14:47
خوب عملی هست این کار؟

STUXNET
19-11-13, 11:22
گفتم كه بدفكري نيست