PDA

مشاهده نسخه کامل : افزايش طول USB

rasool661
13-11-13, 17:45
سلام

من ميخواهم حدود 30 متر فاصله يك وب كم بزارم بجاي دوربين مدار بسته
به همين خاطر فكر نكنم USB تا اين مقدار جواب بده

تنها چيزي كه به ذهنم رسيد از كابل شبكه استفاده كنم همچين چيزي امكانش هست؟ يعني كانكتوري چيزي باشه كه اون طرف وصل بشه به وب كم اينطرف هم كامپيوتر

اگر راهي ديگه به ذهنتون ميرسه براي اين كار به جز خريد دوربين مدار بسته Only the registered members can see the link ممنون ميشم بگيد.

Over_Cracker
13-11-13, 21:06
درود.

اگر وبکمتون USB 2.0 High Speed باشه میتونید با 5 ریپیتر (Repeater) تا 30 متر افزایش بدید طول کابل رو. اما این روش به صرفه نیست و احتمال داره با پیغام نشناختن دیوایستون مواجه بشید به دلیل تداخل الکترومغناطیسی. یعنی این 30 متر که گفتم از لحاظ تئوری و روی کاغذ ممکن هست که تمام شرایط محیطی و جنس فیزیکی کابل در بهترین حالت باشه!

راه بهتر به نظرم استفاده از آداپتور USB Cable via Rj45 Extender هستش:

به این آداپتور،ریپیتر اکتیو با استفاده از کابل Cat هم گفته میشه.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
کارکردش هم به این طریق که یک بخش ریپیتر(نری USB) به پورت USB کیس میخوره و از طریق کابل Rj45 به طول 30 متر،به بخش دوم آداپتور متصل میشه و از اون طرف به وبکم متصل میشه.(نوع کابل هم بهتره CAT.5E استفاده بشه)

rasool661
14-11-13, 02:12
ممنون
اينطور كه من چك كردم قيمت تبديل زياد بود

چيزي خاصي فكر نكنم داشته باشه

بنظرتون اگه وسط كابل USB وبكم رو كات كنيم و بينشون كابل شبكه وصله كنيم همين كار اين اداپتور رو انجام نميده
از ظاهرش پيداست كه چيز خاصي نداره