PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید گوشی تا سقف 1 میلیون

mahdi1995
07-11-13, 17:10
سلام. من می خوام یه گوشی آندرویدی بگیرم که به درد بازی کردن بخوره و دوربین نسبتا خوبی هم داشته باشه.
اولین اولویت های من داشتن GPU و CPUی قدرتمند و رم بالا هست ودر اولویت دوم پشتیبانی از کارت حافظه و دارا بودن دوربین خوب.
من خودم یه مقدار که گشتم به این نتیجه رسیدم که Nexus 4 E960 بگیرم چون همه ی چیزایی که می خوامو داره و قیمتشم مناسبه(Adreno 320 برای رزولوشن 1280*768 واقعا عالیه) ولی بعد متوجه یه مشکل در مورد این گوشی شدم.اگه بیشتر از نیم ساعت با این گوشی بازی سنگین اجرا کنین داغ می کنه و برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد گوشی شروع می کنه به آندرکلاک کردن GPU و CPU که این اصلا جالب نیست!
به خاطر همین الآن دارم به S4 mini فکر می کنم که پردازنده ی گرافیکیش Adreno 305 هست و رزولوشنش 960*540.
نظر شما چیه؟ گزینه ی بهتری وجود داره؟

VAhid_El
07-11-13, 20:03
دوست عزیز نکسوس 4 که کلا از کارت حافظه پشتیبانی نمیکنه ولی بهترین گوشی تو دوروبر قیمت خودشه.
ببین شما این گوشیو با adreno 320 داری که در صورت آندر کلاک شدن هم باز بسیار قدرتمنده هنوز و همه بازیهایی که واسه اندروید شده رو به راحتی جواب میده. من بهت پیشنهاد میکنم اگه مشکل حافظه نداری همین گوشیو بگیر و میخوای بازیهای کمی نصب کنی. چون این گوشی اسلات حافظه نداره و بر فرض شما بخوای توش یه موزیک لایبرری خوب و چند تا کلیپ hd هم داشته باشی دیگه واست فضایی نمیمونه.
در غیر این صورت galaxy s3 و galaxy s4 mini به نظر من گزینه های بعدی تو به ترتیب اولویت میتونند باشند.

mahdi1995
07-11-13, 20:46
LG Optimus G E975 چه طوره؟ همه چیزش مثل نکسوزه فقط دوربینش قوی تره و حافظه اش 32 گیگ.قیمتشم فکر کنم یه ذره کمتر از Nexus باشه.(فقط باید تحقیق کنم ببینم اینم آندرکلاک می کنه یا نه)

VAhid_El
07-11-13, 22:18
LG Optimus G E975 چه طوره؟ همه چیزش مثل نکسوزه فقط دوربینش قوی تره و حافظه اش 32 گیگ.قیمتشم فکر کنم یه ذره کمتر از Nexus باشه.(فقط باید تحقیق کنم ببینم اینم آندرکلاک می کنه یا نه)
اپتیموس جی هم فوق العادست. کلا LG امسال گوشیهای عالی به بازار ارائه کرده. در حقیقت میشه اپتیموس جی رو برادر بزرگتر نکسوس 4 به شمار آورد که فقط قابلیت LTE بهش اضافه شده و از حافظه 32 گیگ بهره میبره داداش.البته موقع خرید باشید حواست باشه که دوربینش هم دو مدل 8 مگ و 13 مگ داره. به هر حال توصیه من به شما اینه که زیاد به مساله آندر کلاک به صورت یه فاکتور اصلی توجه نکن چون قدرت فوق العاده ای که adreno 320 داره باعث میشه شما به کل متوجه این کاهش سرعت کلاک هسته های gpu نباشی.

راستی قیمت امروز بازار :

LG Optimus G E975 : 1,190,000 TLG Nexus 4 E960 - 16GB : 1,079,000 T

mahdi1995
07-11-13, 23:59
اپتیموس جی هم فوق العادست. کلا LG امسال گوشیهای عالی به بازار ارائه کرده. در حقیقت میشه اپتیموس جی رو برادر بزرگتر نکسوس 4 به شمار آورد که فقط قابلیت LTE بهش اضافه شده و از حافظه 32 گیگ بهره میبره داداش.البته موقع خرید باشید حواست باشه که دوربینش هم دو مدل 8 مگ و 13 مگ داره. به هر حال توصیه من به شما اینه که زیاد به مساله آندر کلاک به صورت یه فاکتور اصلی توجه نکن چون قدرت فوق العاده ای که adreno 320 داره باعث میشه شما به کل متوجه این کاهش سرعت کلاک هسته های gpu نباشی.

راستی قیمت امروز بازار :

LG Optimus G E975 : 1,190,000 T

LG Nexus 4 E960 - 16GB : 1,079,000 T

واقعا این قیمت گذاری های بازار ایران جک به تمام معناست!
300 یورو میشه 1,079 بعد 260 یورو میشه 1,190 :lol:
ممنون از این که راهنماییم می کنین.
من الآن بین اینا گیر کردم نمی دونم کدومو بخرم:

Xperia ZR
Xperia SP
HTC One mini
Galaxy S4 mini

LG Nexus 4

LG Optimus G E975
شما کدومو پیشنهاد می کنین؟ همشون راحت توی بازار گیر میان؟

VAhid_El
09-11-13, 19:53
واقعا این قیمت گذاری های بازار ایران جک به تمام معناست!
300 یورو میشه 1,079 بعد 260 یورو میشه 1,190 :lol:
ممنون از این که راهنماییم می کنین.
من الآن بین اینا گیر کردم نمی دونم کدومو بخرم:

Xperia ZR
Xperia SP
HTC One mini
Galaxy S4 mini

LG Nexus 4

LG Optimus G E975
شما کدومو پیشنهاد می کنین؟ همشون راحت توی بازار گیر میان؟

در مورد گیر اومدنش والا نمیتونم دقیق بگم ولی فکر میکنم تو تهران همش به راحتی گیر میاد.
اگه من خودم شخصا بخوام بخرم اولویتم این میشه:

LG Optimus G E975
Xperia ZR
Galaxy S4 mini
LG Nexus 4
HTC One mini
Xperia SP

mahdi1995
09-11-13, 20:04
در مورد گیر اومدنش والا نمیتونم دقیق بگم ولی فکر میکنم تو تهران همش به راحتی گیر میاد.
اگه من خودم شخصا بخوام بخرم اولویتم این میشه:

LG Optimus G E975
Xperia ZR
Galaxy S4 mini
LG Nexus 4
HTC One mini
Xperia SP
چه جالب اتفاقا اولین اولویت من آخرین اولویت شماست!:lol:(به خاطر قیمت کمترش)
قیمت xperia ZR رو دارین؟

VAhid_El
09-11-13, 20:53
چه جالب اتفاقا اولین اولویت من آخرین اولویت شماست!:lol:(به خاطر قیمت کمترش)
قیمت xperia ZR رو دارین؟

فکر میکنم حدود 1150 تا 1200 باشه دوست من.